JÓZEF PANFIL. POLSKIE PEJZAŻE

JÓZEF PANFIL. POLSKIE PEJZAŻE

20 sierpnia - 13 września 2021 r.

 wernisaż wystawy - 20 sierpnia, godz. 18:00

13 września w godz. 13:00 - 15:00 zapraszamy na finisaż i spotkanie z autorem

Józef Panfil (ur. 1958, Tomaszów Mazowiecki)

W roku 1984 ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Łodzi, gdzie uzyskał dyplom w Pracowni Litografii pod kierunkiem Jerzego Grabowskiego. W latach 1986 – 1994 wykładał na Wydziale Malarstwa i Grafiki w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim. Od 2000 roku był wykładowcą w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie.
Maluje cykle obrazów: pejzaże polskie i śródziemnomorskie, architekturę i wnętrza świątyń, widoki z pracowni, portrety i martwe natury. Uprawia malarstwo olejne i rysunek.

1. Motyw z Lubiatowa-tryptyk(2021) sygn.l. i p.d. PANFIL

akryl, płótno/tektura, 24x18, 24x33, 24x18 cm

cena: 9.500,-

2. Motyw z Lubiatowa-tryptyk II(2021) sygn.l. i p.d. PANFIL

cena: 8.700,-   sprzedany

3. Motyw z Lubiatowa I(2021) sygn.p.d. PANFIL

akryl, płótno/tektura, 20x30 cm

cena: 3.900,-

4. Motyw z Lubiatowa II(2021) sygn.p.d. PANFIL

cena: 3.900,-  sprzedany

5. Motyw z Lubiatowa III(2021) sygn.p.d. PANFIL

akryl, płótno/tektura, 11x18 cm

6. Motyw z Lubiatowa IV(2021) sygn.l.d. PANFIL

akryl, płótno/tektura, 15x20 cm

cena: 2.200,-  sprzedany

7. Motyw z Lubiatowa V(2021) sygn.p.d. PANFIL

akryl, płótno/tektura, 24x18 cm

cena: 3.600,-

8. Motyw z zamku Krzyżtopór(2021) sygn.p.d. PANFIL

9. Zamek Krzyżtopór(2021) sygn.p.d. PANFIL

akryl, płótno/tektura, 20x15 cm

10. Motyw z Klimontowa I(2021) sygn.p.d. PANFIL

akryl, płótno/tektura, 18x12 cm

cena: 1.600,-

11. Motyw z Klimontowa II(2021) sygn.p.d. PANFIL

cena: 1.600,-

12. Motyw z Luboradza I(2021) sygn.l.d. PANFIL

akryl, płótno/tektura, 24x12 cm

13. Motyw z Luboradza II(2021) sygn.p.d. PANFIL

14. Motyw ze Smardzewic(2021) sygn.l.d. PANFIL

15. Motyw z Ujazdu(2021) sygn.p.d. PANFIL

akryl, płótno/tektura, 12x24 cm

16. Cerkiew w Nowym Brusznie(2021) sygn.l.d. PANFIL