63 AUKCJA PROMOCYJNA

63 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 10 września 2022 r., godz. 12:00

Kompozycja(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2022

akryl, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

Koniec(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2022

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

Ruch(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2022

akryl, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

Połączone(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

Duszności duszy 1(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

Duszności duszy 2(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

Miski-mak średnia i mała sygn. two / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, wys.7, śr.23 i 19 cm

cena wywoławcza: 300,-

Patera-maki sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, 8x37x29 cm

cena wywoławcza: 300,-

Patera-tulipany sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, 7x37x23 cm

cena wywoławcza: 300,-

Wazon-białe tulipany sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, wys.23,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

11. Krystyna Bącela(ur.1951)

Misa sygn. KB

ceramika szkliwiona, 12x35x35 cm

cena wywoławcza: 400,-

12. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera-ryba sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 10x42x38 cm

cena wywoławcza: 300,-

My landscape(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2021r.

akryl, płótno, 80,5x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

14. Magdalena Bezat(ur.1979)

W pełni(2022) sygn.na odwrociu Magdalena Bezat

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 600,-

15. Natalia Anna Binkowska(ur.1990)

Bliskość w tańcu i Do siebie. Czule - dyptyk(2022) sygn.p.d. Binkowska

akryl, płótno, 30x40, 30x40 cm

cena wywoławcza: 600,-

16. Natalia Anna Binkowska(ur.1990)

W pośpiesznym nastroju grozy(2022) sygn.p.d. Binkowska

akryl, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

17. Natalia Anna Binkowska(ur.1990)

Zatrzymanie w obrotach(2022) sygn.p.d. Binkowska

akryl, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 400,-

18. Wiesława Burnat(ur.1964)

Ostatni dzień wakacji(2018) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

19. Wiesława Burnat(ur.1964)

Lato soczyste jak arbuz(2020) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

20. Wiesława Burnat(ur.1964)

Zanim zgaśnie dzień(2017) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

21. Natalia Dziedzic(ur.1993)

In Your Dreams(2022) sygn.p.d. ND i sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / ... / 2022

olej, płótno, 46x38 cm

cena wywoławcza: 450,-

22. Natalia Dziedzic(ur.1993)

In Your Eyes(2022) sygn.p.d. ND i sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / ... / 2022

olej, płótno, 55x46 cm

cena wywoławcza: 500,-

23. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Transcendencja(2022) sygn.p.d. ND i sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / ... / 2022

olej, płótno, 41x33 cm

cena wywoławcza: 400,-

24. Piotr Gola(ur.1985)

Upadające idee starego mędrca II(2021) sygn.p.d. P.Gola

technika mieszana, olej, wydruk cyfrowy, płótno, 110x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

25. Piotr Gola(ur.1985)

Paradise(2022) sygn.p.d. P.Gola

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

26. Piotr Gola(ur.1985)

Zakręcona(2022) sygn.p.d. P.Gola

akryl, pastel, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

27. Krzysztof Grabara(ur.1985)

Kosmos z serii „7. piętro”(2022) sygn.p.d. GRABARA

akryl, papier/płótno/tektura, 60x50 cm (67,5x57,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

28. Krzysztof Grabara(ur.1985)

Żółty blok/Niebieski parasol z serii „7. piętro”(2022) sygn.dat.na odwrociu 2022 / Krzysiek Grabara

akryl, papier/płótno/tektura, 50x60 cm (54x64 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

29. Krzysztof Grabara(ur.1985)

Z serii „7. piętro”(2022) sygn.p.d. GRABARA

akryl, papier/płótno/tektura, 80x60 cm (87,5x67,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

Obraz został wyróżniony w konkursie International Achievement Awards organizowanym przez Camelback Gallery (USA).

30. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Sierpień I(2022) sygn.dat.p.d. 2022 Julita Grzejdziak-Dyła

gwasz, pastel, papier, 49x32 cm (w św.p-p; 70x50 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 450,-

31. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Sierpień II(2022) sygn.dat.l.d. Julita Grzejdziak-Dyła / 2022

gwasz, akwarela, kredka, papier, 46,5x29 cm (w św.p-p; 70x50 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 450,-

32. Gu-tang Clan

„-”(2022) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN … 2022

sitodruk (2/15), 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

33. Gu-tang Clan

NEVER ENDING GLORY(2022) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN … 2022

sitodruk (2/15 II), 60,6x91 cm

cena wywoławcza: 400,-

34. Gu-tang Clan

COLOR AGAIN?(2022) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN … 2022

sitodruk (3/15), 89,7x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Zigi Jack

Z ogrodu(2022) sygn.dat.l.d. ZIGI JACK 2022R.

akryl, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 700,-

36. Zigi Jack

Rogacz(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2022R.

akryl, olej, płótno, 100x110 cm

cena wywoławcza: 700,-

37. Zigi Jack

Relacje(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2022R.

akryl, olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

38. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Cisza(2022) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

39. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Portret(2022) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

40. Dominik Janyszek(ur.1990)

3418(2022) sygn.dat.na odwrociu D. Janyszek / … 2022 r.

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 700,-

41. Michał Kaleta(ur.1975)

Dzban czerwono-biały sygn. MK

ceramika szkliwiona, wys.20, śr.16 cm

cena wywoławcza: 120,-

42. Michał Kaleta(ur.1975)

Dwojak sygn. MK

ceramika szkliwiona, 16x22x12 cm

cena wywoławcza: 130,-

43. Michał Kaleta(ur.1975)

Patera zielona sygn. MK

ceramika szkliwiona, wys.3, śr.24 cm

cena wywoławcza: 100,-

44. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Dolina. Dwa słońca(2022) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2022r

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

45. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Dwa mosty i drabina(2022) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2022r

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

Tonacja zieleni-tryptyk(2022) sygn.dat.na odwrociu Wojciech / Kaleta / 2022r

olej, płótno, 25x25 cm każdy

cena wywoławcza: 700,-

47. Luiza Kasprzyk(ur.1975)

Autokrata(2020) sygn.p.d. Luiza Kasprzyk

linoryt (3/27), 48,8x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

48. Luiza Kasprzyk(ur.1975)

Ślady(2020) sygn.p.d. Luiza Kasprzyk

linoryt (3/27), 41x29,3 cm

cena wywoławcza: 250,-

49. Luiza Kasprzyk(ur.1975)

Wcielenie II(2020) sygn.p.d. Luiza Kasprzyk

linoryt (3/77), 20,2x19,5 cm

cena wywoławcza: 200,-

50. Milena Kliszko(ur.1983)

Lighthouse III(2022) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2022 r.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

51. Milena Kliszko(ur.1983)

On the beach II(2022) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2022 r.

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 650,-

52. Anna Kołakowska(ur.1982)

White tulips in a jar(2022) sygn.dat.p.d. AK 22’

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 450,-

53. Anna Kołakowska(ur.1982)

Yellow tulips(2022) sygn.dat.p.d. AK 22’

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

54. Anna Kołakowska(ur.1982)

Storm watch(2022) sygn.dat.p.d. AK 22’

olej, płótno, 80,5x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

55. Łukasz Konieczny(ur.1991)

Composition 17(2019) sygn.dat.p.d. Konieczny 2019

kolagrafia (1/1), 97,5x68 cm

cena wywoławcza: 650,-

56. Łukasz Konieczny(ur.1991)

Kompozycja 19(2019) sygn.dat.p.d. Konieczny 2019

kolagrafia (1/1), 97,5x68 cm

cena wywoławcza: 650,-

57. Łukasz Konieczny(ur.1991)

Linear Composition with purples & lines(2021) sygn.dat.p.d. Konieczny 2021

kolagrafia (1/1), 90x61 cm

cena wywoławcza: 600,-

58. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Fundament zaprzeczenia(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

59. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Nifilim(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

60. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Purdah(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

61. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Słońcem malowane(2022) sygn.dat.p.d. Aneta / Kowalczyk / 2022

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

62. Maria Krasnodębska(ur.1994)

Incundum(2018) sygn. MK

piaskowiec, 27x25x27 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

63. Julia Kremplewska(ur.1995)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.na odwrociu Julia Kremplewska 2021

olej, płótno, 90,5x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

64. Karolina Kruk(ur.1997)

Ala ma kota(2022) sygn.dat.p.d. K.Kruk 20/22

akryl, olej, spray, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

65. Karolina Kruk(ur.1997)

Koniec lata z cyklu „Kobieta zmienną jest”(2021) sygn.dat.p.d. KRUK / 2021

akryl, olej, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

Obraz został wyróżniony w 38. Konkursie im. Władysława Strzemińskiego „Sztuki Piękne”.

66. Karolina Kruk(ur.1997)

Pejzaż(2019) sygn.p.d. KRUK

akryl, olej, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

67. Olga Kunats(ur.1995)

Wolność(2022) sygn.dat.na odwrociu 2022 Kunats O.

technika własna, pasta samoutwardzalna, akryl, pilśnia, 60x70,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

68. Olga Kunats(ur.1995)

Słoneczny poranek(2022) sygn.dat.na odwrociu Kunats O. ’22

technika własna, pasta samoutwardzalna, akryl, pilśnia, 60,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

69. Olga Kunats(ur.1995)

I’m OK(2022) sygn.p.d. Kunats O.

tusz, papier, 51,5x33 cm (w św.p-p; 63,5x43,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

70. Magdalena Kurek(ur.1979)

Liguria-nadmorski ogród(2022) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

71. Ana Lenc(ur.1963)

Tęczowy ptak(2022) sygn.dat.p.d. A Lenc 22

olej, płótno, 65x60 cm (68,5x63,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

72. Hanna Lew Kiedrowska(ur.1997)

Portret(2021) sygn.dat.na odwrociu Hanna Lew Kiedrowska / 2021r.

węgiel, papier, 42x29,7 cm (44,5x32,2 cm z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

73. Hanna Lew Kiedrowska(ur.1997)

Bez tytułu(2018) sygn.dat.na odwrociu Hanna Lew Kiedrowska 2018r.

węgiel, papier, 29,7x42 cm (32,2x44,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

74. Hanna Lew Kiedrowska(ur.1997)

Pejzaż(2022) sygn.dat.na odwrociu Hanna Lew Kiedrowska / 2022r.

akryl, płótno, 35x45 cm (43,5x54 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

75. Lix Flair

Private teacher(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 70,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

76. Lix Flair

Let’s pretend we don’t know each other(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 70,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

77. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Oranżeria V(2022) sygn.dat.p.d. K.MACIASZKIEWICZ ’22

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

78. Krzysztof Mikoś(ur.1959)

saxOFFon(2022) sygn.dat.na odwrociu Krzysztof Mikoś / … 2022

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

79. Ewa Najdenow(ur.1967)

Z zamkniętymi oczami IV(2022) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2022r

akryl, płótno, 60,5x80,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

80. Ewa Najdenow(ur.1967)

Dyptyk w brązach, złocie i czerwieni(2018) sygn.na odwrociu EN

akryl, płótno, 40x40, 40x40 cm

cena wywoławcza: 700,-

81. Ewa Najdenow(ur.1967)

Kilka prostych linii(2018) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 90,5x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

82. Karina Obara(ur.1974)

Hope-Poems for Earth(2022) sygn.dat.na odwrociu Karina Obara / 2022

technika mieszana, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 500,-

83. Anna Olszewska(ur.1991)

Martwa natura z czajnikiem(2021) sygn.p.d. Olsz

akryl, płótno, 45x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

84. Anna Olszewska(ur.1991)

Martwa natura z cytryną(2022) sygn.p.d. Olsz

akryl, płótno, 60x45 cm

cena wywoławcza: 500,-

85. Anna Olszewska(ur.1991)

Bez tytułu(2022) sygn.p.d. Olsz

akryl, płótno, 40x55 cm

cena wywoławcza: 450,-

86. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Staw(2022) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

87. Natalia Pietrzykowska(ur.1998)

Złota Świątynia(2022) sygn.dat.na odwrociu Natalia / Pietrzykowska / … / 2022 r.

olej, płótno, 100x111 cm

cena wywoławcza: 700,-

88. Natalia Pietrzykowska(ur.1998)

Wielbłądy(2022) sygn.dat.na odwrociu Natalia / Pietrzykowska / … / 2022 r.

olej, płótno, 100,5x111 cm

cena  wywoławcza: 700,-

89. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i719112022161ingenio](2021) sygn.dat.na odwrociu Piotr Podsiadły / … / 2021

fotografia, druk UV, dibond (e.a.), 66,7x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

90. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i645102020102ingenio](2020) sygn.dat.na odwrociu Piotr Podsiadły / … / 2020

fotografia, druk UV, dibond (e.a.), 100x66,7 cm

cena wywoławcza: 500,-

91. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i828102020172ingenio](2020) sygn.dat.na odwrociu Piotr / Podsiadły / … / 2020

cena wywoławcza: 500,-

92. Magdalena Połacik(ur.1980)

Protektorka(2022) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 20 / 22

olej, płótno, 46x33 cm

cena wywoławcza: 400,-

93. Magdalena Połacik(ur.1980)

Gniazdo(2022) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 20 / 22

olej, płótno, 56x46 cm

cena wywoławcza: 500,-

94. Magdalena Połacik(ur.1980)

Żabki królewny(2022) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 20 / 22

olej, płótno, 80x50 cm

cena wywoławcza: 550,-

95. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Feathery skull(2022) sygn. Agnieszka Rudnicka

żywica epoksydowa, pióra, 17x21x16 cm

cena wywoławcza: 700,-

96. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Toy skull(2022) sygn. Agnieszka Rudnicka

żywica epoksydowa, zabawk, 16x20x16 cm

cena wywoławcza: 700,-

97. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Wooden skull(2022) sygn. Agnieszka Rudnicka

żywica epoksydowa, wióry drewniane, 16x20x16 cm

cena wywoławcza: 700,-

98. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Owoce lipca-dyptyk(2022) sygn.l.d.dat.p.d. SJSICIŃSKI ’22 i sygn.dat.na odwrociu ’22 SICIŃSKI

olej, tektura, 33,5x34,5; 35x33 cm

cena wywoławcza: 700,-

99. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Pejzaż(2022) sygn.dat.na odwrociu ’22 SJSICINSKI

olej, tektura, 33x34,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

100. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Widok od ulicy 3 Maja(2022) sygn.l.d.dat.p.d. SJSICIŃSKI ’22

olej, tektura, 34,5x33 cm

cena wywoławcza: 400,-

101. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, 17x20x15 cm

cena wywoławcza: 500,-

102. Paula Solańska(ur.1981)

Komplet 3 mis sygn. PS i PAULA SOLAŃSKA

ceramika szkliwiona, wys.14, 9 i 8 cm; śr.29, 17 i 14 cm

cena wywoławcza: 550,-

103. Paula Solańska(ur.1981)

Komplet 3 talerzyków sygn. P.Solańska i Paula Solańska

ceramika szkliwiona, śr.21 cm

cena wywoławcza: 300,-

104. Julia Stachowska(ur.1997)

Soul(2022) sygn.dat. 22 / J.Stacho- / wska

czerwony piaskowiec, 29x23x22 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

105. Julia Stachowska(ur.1997)

Kolumna(2022) sygn.dat.p.d. Julia Stachowska 2022

akwaforta (1/15), 29,5x21 cm

cena wywoławcza: 250,-

106. Kamila Stępniak(ur.1983)

When knowledge gives you wings to fly(2022) sygn.p.d. K.Stępniak

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

107. Mariola Świgulska(ur.1961)

Samotny jeździec(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska / 2022 r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

108. Mariola Świgulska(ur.1961)

Na nieznanych wodach(2022) sygn.dat.p.d.mariola Świgulska Seenna 2022 r

akryl, szlagmetal, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

109. Mariola Świgulska(ur.1961)

Zbliża się godzina czarów(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2022r

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

110. Mariola Świgulska(ur.1961)

Zespolenie(2022) sygn.p.d. mariola Świgulska Seenna

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

111. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Migocząca życiodajność(2022) sygn.dat.p.d. Eslain / 2022r

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

112. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Unizm zieleni(2022) sygn.dat.p.d. Eslain 2022r

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

113. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

The whole world(2022) sygn.p.d. Eslain

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

114. Emilia Waszak(ur.1994)

Trzy życzenia(2021-2022) sygn.p.d. EW i sygn.dat.na odwrociu EMILIA WASZAK / … / 2021 r. - 2022 r.

olej, płyta, 60x50 cm (63,5x53,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

115. Emilia Waszak(ur.1994)

Jamnik cyklista z serii „Cyklistów”(2021-2022) sygn.p.d. EW i sygn.dat.na odwrociu EMILIA WASZAK / … / 2021-22

olej, płyta, 50x60 cm (53,5x63,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

116. Emilia Waszak(ur.1994)

Pink Passion(2021) sygn.p.d. EW i sygn.dat.na odwrociu EMILIA WASZAK / … / 2021 r.

olej, płyta, 50x50 cm (53,5x53,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-