64 AUKCJA PROMOCYJNA

64 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 19 listopada 2022 r., godz. 12:00

1. Agata Bajszczak(ur.1982)

Spokojna(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

Duszności duszy 3(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

Duszności duszy 4(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

4. Agata Bącela(ur.1974)

Patera-ryba sygn. TWORCZE / EGO

ceramika szkliwiona, 8,5x56x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

5. Agata Bącela(ur.1974)

Patera sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, wys.7 cm, śr.30,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

Wazon-tulipany sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, wys.23,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

7. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon-maki sygn. Kbącela

cena wywoławcza: 300,-

8. Krystyna Bącela(ur.1951)

Misa sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 10x35x32 cm

cena wywoławcza: 350,-

Patera sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 7x36,5x36 cm

cena wywoławcza: 350,-

10. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Gusli(2013) sygn.dat.p.d. Tati 2013

gwasz, papier, 42x29,7 cm (53,5x43,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

11. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Przepływ marzeń(2016) sygn.dat.l.d. Tati 2016

gwasz, papier, 29,6x20,7 cm (53,5x43,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

12. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Pani noc(2013) sygn.dat.p.d. Tati 2013

gwasz, papier, 29,7x20,9 cm (53,5x43,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

13. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Rybak(2017) sygn.dat.p.d. Tati 2017

gwasz, papier, 16,5x20,8 cm (33,5x43,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

14. Wiesława Burnat(ur.1964)

Gorące rytmy jesieni(2020) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

15. Wiesława Burnat(ur.1964)

Noc czerwcowa(2022) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

16. Wiesława Burnat(ur.1964)

Przyjaciele Alicji(2022) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

17. Nela Ćwiek(ur.1992)

Bez tytułu 3(2017) sygn.dat.p.d. Nela Ćwiek 2017

akryl, węgiel, papier, 42,5x83 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 550,-

18. Nela Ćwiek(ur.1992)

Bez tytułu 4(2017) sygn.dat.p.d. Nela Ćwiek 2017

cena wywoławcza: 550,-

19. Izabela Gałązka-Olejniczak(ur.1984)

Kobieta i łabędzie(2022) sygn.dat.p.d. IG X 2022

olej, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

20. Piotr Gola(ur.1985)

Malarze dźwięków(2022) sygn.p.d. P.Gola

akryl, pastel, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

21. Piotr Gola(ur.1985)

Odkręcona(2022) sygn.p.d. P.Gola

akryl, pastel, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

22. Piotr Gola(ur.1985)

Zig-Zac(2022) sygn.p.d. P.Gola

cena wywoławcza: 600,-

23. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Bez adresu(2022) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2022

collage, 55x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

24. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Pro polis(2013) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2013

akwaforta (e.a.), 30x84 cm

cena wywoławcza: 400,-

25. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Urbino IX(2022) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2022

akwaforta (2/10), 25,5x49,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

26. Gu-tang Clan

Dog is dog(2022) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN … 2022

sitodruk (2/20), 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

27. Gu-tang Clan

AFX.942937.wav(2022) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN / 2022

technika własna, sitodruk, spray, papier/płyta wiórowa, 75x50 cm

cena wywoławcza: 550,-

28. Agnieszka Hrynkiewicz-Sudnik(ur.1982)

Katania(2022) sygn.dat.na odwrociu 2022 / A. HRYNKIEWICZ-SUDNIK

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

29. Agnieszka Hrynkiewicz-Sudnik(ur.1982)

Agata(2022) sygn.dat.na odwrociu AGNIESZKA HRYNKIEWICZ-SUDNIK ’22

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

30. Agnieszka Hrynkiewicz-Sudnik(ur.1982)

Zuza(2022) sygn.dat.na odwrociu 2022 / A. HRYNKIEWICZ

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

31. Zigi Jack

Łąka II z cyklu „Ogrody”(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2022R.

akryl, olej, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 700,-

32. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Sen(2022) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

33. Mateusz Jaśkiewicz(ur.1994)

Wadi(2021) sygn.dat.na odwrociu Mateusz Jaśkiewicz / 2021

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

34. Mateusz Jaśkiewicz(ur.1994)

Golgota(2022) sygn.dat.na odwrociu Mateusz Jaśkiewicz / 2022

akryl, pastel, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

35. Wojciech Kaleta(ur.1981)

25 godzin(2018-2022) sygn.l.g. Kaleta

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

36. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Kompozycja złożona druga(2018-2022) sygn.l.d. Kaleta

olej, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

37. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Pokrótce-tryptyk(2022) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta 2022r

olej, płótno, 30x25, 30x35, 30x25 cm

cena wywoławcza: 700,-

38. Luiza Kasprzyk(ur.1975)

Spięcie(2020) sygn.p.d. Luiza Kasprzyk

linoryt (2/77), 63x61,8 cm

cena wywoławcza: 300,-

39. Luiza Kasprzyk(ur.1975)

Bierni(2020) sygn.p.d. Luiza Kasprzyk

linoryt (3/27), 42x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

40. Luiza Kasprzyk(ur.1975)

Znaki(2020) sygn.p.d. Luiza Kasprzyk

linoryt (5/68), 20,2x20,3 cm

cena wywoławcza: 200,-

41. Milena Kliszko(ur.1983)

Goodbye to summer I(2022) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2022 r.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

42. Milena Kliszko(ur.1983)

Goodbye to summer II(2022) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2022 r. ​

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

43. Milena Kliszko(ur.1983)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2022 r.

akryl, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

44. Anna Kołakowska(ur.1982)

Pink tulips(2022) sygn.dat.p.d. AK 22’

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

45. Anna Kołakowska(ur.1982)

Fly away(2022) sygn.dat.p.d. AK 22’

olej, płótno, 80,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

46. Anna Kołakowska(ur.1982)

Feed me(2022) sygn.dat.p.d. AK 22’

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

47. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Tabaet(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

akryl, olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

48. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Jaźń się czerwieni(2022) sygn.dat.p.d. Aneta Kowalczyk / 2022

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

49. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

W mokrych cieniach jesieni(2022) sygn.dat.p.d. Aneta Kowalczyk 2022

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

50. Monika Kubiaczyk-Cygan(ur.1980)

Misa z kolekcji „One”(2022) sygn.dat. 2022r. / Monika / Kubiaczyk-Cygan

ceramika szkliwiona, wys.8 cm, śr.38 cm

cena wywoławcza: 600,-

51. Monika Kubiaczyk-Cygan(ur.1980)

Maski-tryptyk(2020) sygn.dat. Monika / Kubiaczyk-Cygan / 2020r.

 ceramika szkliwiona, deska, wys.20 cm, szer.18 cm(każdy moduł)

cena wywoławcza: 1.500,-

52. Kinga Kubiak(ur.1993)

Night(2022) sygn.p.d. Kinga Kubiak

akryl, pastel, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

53. Kinga Kubiak(ur.1993)

Niebo(2022) sygn.p.d. Kinga Kubiak

technika własna, akryl, pastel, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

54. Kinga Kubiak(ur.1993)

Impresja(2022) sygn.p.d. Kinga Kubiak

technika własna, akryl, pastel, płótno, 50x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

55. Olga Kunats(ur.1995)

Ptaki pokoju(2022) sygn.dat.na odwrociu Kunats O. 22

technika własna, glinka samoutwardzalna, akryl, pilśnia, 60x75 cm

cena wywoławcza: 550,-

56. Olga Kunats(ur.1995)

Wierzby słoneczne-gobelin(2022) sygn.na odwrociu Kunats O.

przędza bawełniana, akrylowa, 49x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

detale:

57. Magdalena Kurek(ur.1979)

Złoty zmierzch(2022) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 650,-

58. Adrianna Kusielczuk(ur.1999)

Otulona przez komary(2019) sygn.dat.na odwrociu Kusielczuk Adrianna / … 2019

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

59. Adrianna Kusielczuk(ur.1999)

Pierścionek-Początek(2021) sygn. A Kusielczuk

srebro pr. 985, perły, żywica epoksydowa, dł.6,1 cm, rozmiar 10

cena wywoławcza: 1.000,-

60. Adrianna Kusielczuk(ur.1999)

Bransoleta-Ugryźć Cię?(2021) sygn. AKusielczuk i AK

srebro pr. 930, 88,6 g, śr. 5,7 cm i 5 cm

cena wywoławcza: 1.900,-

61. Hanna Lew Kiedrowska(ur.1997)

Bez tytułu(2017) sygn.dat.na odwrociu Hanna Lew Kiedrowska 2017

pastel, papier/tektura, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

62. Hanna Lew Kiedrowska(ur.1997)

Sójka(2020) sygn.dat.na odwrociu Hanna Lew Kiedrowska / … 2020

pastel, papier/tektura, 70x40 cm

cena wywoławcza: 500,-

63. Lix Flair

Habilitation(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 73,5x65 cm

cena wywoławcza: 550,-

64. Martyna Łuszczyńska(ur.1997)

RytMy XX(2022) sygn.dat.na odwrociu MARTYNA / ŁUSZCZYŃSKA / 2022

olej, płótno, śr.106 cm

cena wywoławcza: 700,-

65. Martyna Łuszczyńska(ur.1997)

RytMy XXI(2022) sygn.dat.na odwrociu MARTYNA / ŁUSZCZYŃSKA / 2022

olej, płótno, śr.106 cm

cena wywoławcza: 700,-

66. Martyna Łuszczyńska(ur.1997)

RytMy XXIII(2022) sygn.dat.na odwrociu Martyna / Łuszczyńska / 2022

olej, płótno, 65x72,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

67. Krzysztof Mikoś(ur.1959)

Bodiaki(2022) sygn.dat.na odwrociu Krzysztof Mikoś / … 2022

monotypia, 65,6x46,8 cm

cena wywoławcza: 400,-

68. Krzysztof Mikoś(ur.1959)

Dmuchawce, latawce, wiatr(2022) sygn.dat.na odwrociu Krzysztof Mikoś / … 2022

monotypia, 65,6x46,8 cm

cena wywoławcza: 400,-

69. Krzysztof Mikoś(ur.1959)

Pejzaż II(2022) sygn.dat.na odwrociu Krzysztof Mikoś / … 2022

monotypia, 65,6x46,8 cm

cena wywoławcza: 400,-

70. Anna Olszewska(ur.1991)

Cytryny(2022) sygn.dat.na odwrociu Olszewska 2022

akryl, płótno, 24x30 cm

cena wywoławcza: 400,-

71. Anna Olszewska(ur.1991)

Goździki(2018) sygn.p.d. AW

akryl, płótno, 30x21, 30x21 cm

cena wywoławcza: 450,-

72. Anna Olszewska(ur.1991)

Mozaika(2022) sygn.dat.na odwrociu Olszewska / 2022

akryl, płótno, 55x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

73. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z koszem jabłek(2022) sygn.dat.p.g. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 450,-

74. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Sosny(2022) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

75. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z chmurami(2022) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 49,5x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

76. Natalia Pietrzykowska(ur.1998)

Kolorowa uczta(2020) sygn.dat.na odwrociu NATALIA / PIETRZYKOWSKA / … / 2020

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

77. Natalia Pietrzykowska(ur.1998)

Główna ulica(2020) sygn.na odwrociu NATALIA PIETRZYKOWSKA

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

78. Natalia Pietrzykowska(ur.1998)

Martwa natura(2020) sygn.dat.na odwrociu NATALIA / PIETRZYKOWSKA / … / 2020

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

79. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i049112202161ingenio](2021) sygn.dat.na odwrociu Piotr Podsiadły / … / 2021

fotografia, druk UV, dibond (e.a.), 66,7x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

80. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i117102020172ingenio](2020) sygn.na odwrociu Piotr Podsiadły

fotografia, druk UV, dibond (e.a.), 100x66,7 cm

cena wywoławcza: 500,-

81. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i328102020172ingenio](2020) sygn.dat.na odwrociu Piotr / Podsiadły / … / 2020

cena wywoławcza: 500,-

82. Magdalena Połacik(ur.1980)

Kawa z przyjacielem(2022) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 2022

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

83. Magdalena Połacik(ur.1980)

Popołudnie w towarzystwie(2022) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 2022

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

84. Magdalena Połacik(ur.1980)

Plotki(2022) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 2022

olej, płótno, 30x30,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

85. Ryszard Porębski(ur.1949)

Spotkanie jesienne sygn.p.d. R PORĘBSKI

olej, płyta mdf, 26x22,5 cm (45,5x35 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

86. Ryszard Porębski(ur.1949)

Mural muralowi ... sygn.p.d. R PORĘBSKI

olej, płótno, 43x53 cm (49x59 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

87. Ryszard Porębski(ur.1949)

Exhibition sygn.p.d. R PORĘBSKI

olej, pilśnia, 57,5x68 cm (60,5x71 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

88. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Krowy(2022) sygn.p.d. SJSICIŃSKI, dat.l.d. ’22

olej, tektura, 27,5x46,3 cm

cena wywoławcza: 400,-

89. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Koń(2022) sygn.na odwrociu SJSICIŃSKI

olej, tektura, 33x31,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

90. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Pejzaż z drzewem(2022) sygn.na odwrociu SJSICIŃSKI

olej, tektura, 37x35,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

91. Małgorzata Skuza(ur.1959)

Crimson(2022) sygn.dat.na odwrociu SQUZI’22

akryl, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

92. Małgorzata Skuza(ur.1959)

Mutacje covidowe(2022) sygn.dat.na odwrociu SQUZI / 2022

akryl, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

93. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, 17x18x14 cm

cena wywoławcza: 500,-

94. Paula Solańska(ur.1981)

Wazon sygn. PAULA SOLAŃSKA

ceramika szkliwiona, wys.21 cm

cena wywoławcza: 450,-

95. Paula Solańska(ur.1981)

Femina-patera sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, śr.35,5 cm

cena wywoławcza: 380,-

96. Julia Stachowska(ur.1997)

W objęciach(2022) sygn.dat. 2022 / Julia / Stachowska

marmur Sławniowice, 33x14x12 cm

cena wywoławcza: 1.500,-

97. Mariola Świgulska(ur.1961)

Magia pierwszego pocałunku(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska 2022 r

akryl, szlagmetal, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

98. Mariola Świgulska(ur.1961)

Baśniowa świta(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2022r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

99. Mariola Świgulska(ur.1961)

Fontanna miłości(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2022r.

akryl, szlagmetal,płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

100. Mariola Świgulska(ur.1961)

Secesyjne figle(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2022r

akryl, płótno, 98,5x98,5 cm

cena wywoławcza: 700,-

101. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Abstract motherboard(2022) sygn.p.d. Eslain

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

102. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

A za oknem pełnia barw(2022) sygn.dat.p.d. Eslain. 2022

technika własna, akryl, szlagmetal, miedź, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

103. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Złoty deszcz(2022) sygn.p.d. Eslain

cena wywoławcza: 600,-

104. Intense Vibes

Me(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / … 2022

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

105. Intense Vibes

Mind games(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / … ’22

akryl, płótno, 100,5x70,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

106. Intense Vibes

DOT(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / … ’22

 akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

107. Marta Wincencjusz(ur.1981)

Galaktyki M.(2022) sygn.dat.p.d. MW’22

akryl, płótno, 80x40 cm

cena wywoławcza: 500,-

108. Marta Wincencjusz(ur.1981)

Galaktyki K.(2022) sygn.dat.p.d. MW’22

akryl, płótno, 50x20 cm

cena wywoławcza: 400,-

109. Piotr Woźniak(ur.1989)

CERNUNNOS(2022) sygn.dat.śr.d. P.Woźniak’22

odlew aluminiowo-mosiężny, druk wypukły, akryl, płyta, 70x70 cm (70,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

110. Piotr Woźniak(ur.1989)

PANTITLAN(2022) sygn.dat.p.d. P.Woźniak’22

odlew aluminiowy, druk wypukły, akryl, płyta, 100x70 cm (100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 800,-

111. Magdalena Zalewska(ur.1956)

W którą stronę?(2022) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA ZALEWSKA / … / 2022’

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

112. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Don Pedro(2022) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA ZALEWSKA / … / 2022’

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

113. Paulina Zalewska(ur.1981)

Rajski ogród(2022) sygn.dat.p.d. PZ 2022'

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

114. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Dmuchawce, latawce(2010) sygn.dat.p.d. M. Żurkowska-Pełka 2010

akryl, pastel, płótno, 100x81 cm (106x87,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

115. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Taniec(2011) sygn.dat.p.d. M. Żurkowska-Pełka 2011r.

cena wywoławcza: 650,-

116. Magdalena Bezat(ur.1979)

Pejzaż księżycowy(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 22

technika mieszana, płótno, śr.50 cm

cena wywoławcza: 500,-

117. Magdalena Bezat(ur.1979)

MAGDA 77(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2022

akryl, płótno, 70x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

118. Magdalena Bezat(ur.1979)

Morskie popołudnie(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2022

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-