KRZYSZTOF WAWRZYNIAK. MALARSTWO

 7 grudnia 2018 r. - 5 stycznia 2019 r.

 wernisaż: 7 grudnia, godz. 17:00

Krzysztof Wawrzyniak (1954-2016)

1. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 33x27,5 cm

2. Kompozycja(1998) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 34x46,5 cm

3. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 45x45 cm

4. Kompozycja-16 elementów(2006, 2012) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 15x15 cm (każdy)

cena: 1.500,- / obiekt

5. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x61 cm

6. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46x101 cm

7. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

8. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50,5x51 cm

9. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x60 cm

10. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 33x46 cm

11. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 33x41 cm

12. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 27x50,5 cm

13. Kompozycja(1998) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 46,5x46,5 cm

14. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 65x46 cm

15. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 21,5x29,5 cm

16. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 41x34 cm

17. Kompozycja(2000) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 23x15,5 cm

18. Obraz IV(1998) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 33,5x33,5 cm

19. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x60,5 cm

20. Kompozycja(1998) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 46,5x46,5 cm

21. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 61,5x50,5 cm

22. Kompozycja sygn.na odwrociu

olej, płótno, 51x43 cm