12 AUKCJA PROMOCYJNA

XII AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 14 maja 2011 r., godz. 12:00

Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 25 %.

1. Karolina Ageena(ur.1980)

Meksykańskie sny(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

2. Joanna Bielak(ur.1984)

Francuz I(2008) sygn.

gips, akryl, lakier, 39x20x28 cm

3. Joanna Bielak(ur.1984)

Francuz II(2008) sygn.

gips, akryl, lakier, 42x26x32 cm

4. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Bez tytułu(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

5. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

olej, płótno, 70x100 cm

6. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

olej, płótno, 70x70 cm

7. Jarosław Borek(ur.1983)

Bez tytułu(2009) sygn.

drewno lipowe, stal, lakier, 86x22,5x60 cm

8. Kamila Brama(ur.1982)

Akt II(2010) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x50 cm

9. Małgorzata Dawczyńska(ur.1983)

Formy wyobrażone III(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

10. Małgorzata Dawczyńska(ur.1983)

Formy wyobrażone IV(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

11. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

Martwa natura(2005) sygn.na odwrociu

olej, pilśnia, 84x79,5 cm

12. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

Struktura rzeczywistości 1 sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x100 cm

13. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

Struktura rzeczywistości 2 sygn.na odwrociu

olej, płótno, 101x90,5 cm

14. Rafał Frankiewicz(ur.1970)

Wenus z Dąbrowy(2008) sygn.

marmur z Carrary, 68x19x13,5 cm

cena: 2.000,-

15. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Ciężarna(2005) sygn.

brąz, piaskowiec, 50x14x14 cm

ImageImage

16. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Biały łabędź(2011) sygn.

brąz, marmur, 38x11,5x14 cm

17. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Medytacja I(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x100 cm

18. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Medytacja II(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

19. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Golgota(2009) sygn.

technika własna, 62x70x30 cm

20. Izabela Gałązka(ur.1984)

Lisia góra(2009) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x130 cm

21. Izabela Gałązka(ur.1984)

Pejzaż wrześniowy(2009) sygn.p.d.

akryl, płótno, 75x105 cm

22. Izabela Gałązka(ur.1984)

Wodnik(2009) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 116x89 cm

23. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Echo(2005) sygn.p.d.

sitodruk (5/10), 70x100 cm

cena: 70,-

24. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kobieta leży(2005) sygn.p.d.

sitodruk (5/10), 70x100 cm

cena: 70,-

25. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kobieta półleży(2005) sygn.p.d.

sitodruk (3/10), 70x100 cm

cena: 70,-

26. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Ewa(2010) sygn.śr.d.

akryl, płótno, 101x101 cm

27. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Labirynt(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 79,5x64 cm

28. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Pałac Kindermanna(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 63x79 cm

29. Magdalena Kacperska(ur.1981)

Lubię, gdy gubi się w dali(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x50 cm

cena: 100,-

30. Magdalena Kacperska(ur.1981)

Za czymś, za kimś(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 81x60 cm

31. Magdalena Kacperska(ur.1981)

Lubię, gdy siedząc przy stole ...(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena: 100,-

32. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Pejzaż I(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x100 cm

33. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Pejzaż II(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x100 cm

34. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Przestrzeń I(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x30 cm

cena: 100,-

35. Milena Kliszko(ur.1983)

Martwa natura(2006) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x120 cm

36. Milena Kliszko(ur.1983)

Krowy(2005) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 95x100 cm

37. Milena Kliszko(ur.1983)

Martwa natura 2(2006) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 110x120 cm

38. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Katedra - Łódź(2010) sygn.p.d.

akwarela, papier/ pilśnia, 60x39 cm (w św.p-p)

39. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Katedra II - Łódź(2011) sygn.p.d.

akwarela, papier/ pilśnia, 60x48,5 cm

40. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Willa Richtera II(2010) sygn.p.d.

akwarela, papier/ pilśnia, 38x40 cm

41. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Bez tytułu(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 73x92 cm

42. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Bez tytułu(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x50 cm

43. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Bez tytułu(2011) sygn.l.d.

olej, płótno, 80x60 cm

44. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Spokój natury(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 33x55 cm

cena: 100,-

45. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Spokój natury 2(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 33x55 cm

cena: 100,-

46. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Cicha rzeka(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x50 cm

47. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Stworzenie Kazimierza nad Wisłą(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

48. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Kazimierskie pupile(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

49. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Miasto portowe "Z"(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 30x80 cm

50. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

Bez tytułu(2006) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

51. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Misiowy desant(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 99x99 cm

52. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Rogonja(2011) sygn.śr.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

53. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Tajemny rytuał tkania koloru(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 141x105 cm

54. Norman Mentek(ur.1983)

Obraz nr 1(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena: 100,-

55. Norman Mentek(ur.1983)

Obraz nr 2(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x130 cm

56. Norman Mentek(ur.1983)

Obraz nr 3(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 71x91 cm

57. Justyna Mroczek(ur.1983)

Pejzaż 132(2008) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 102x121 cm

58. Justyna Mroczek(ur.1983)

Pejzaż 59(2007) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 101,3x120,5 cm

59. Justyna Mroczek(ur.1983)

Pejzaż 131(2008) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 101x120 cm

60. Mateusz Nawrot(ur.1986)

Bar Gąska sygn.na odwrociu

serigrafia, płyta (2/6), 56x71 cm

cena: 50,-

61. Mateusz Nawrot(ur.1986)

Arafat sygn.p.d.

serigrafia, (10/10), 50x35 cm

cena: 50,-

62. Adriana Nowicka(ur.1977)

Akt sygn.

żywica, 38x17x15 cm

63. Adriana Nowicka(ur.1977)

W dziwnym ogrodzie-dyptyk(2008) sygn.

olej, płótno, 80x80, 80x80 cm

64. Adriana Nowicka(ur.1977)

Zaklęta(2009) sygn.p.d.

olej, płótno, 30x40 cm

cena: 100,-

65. Anna Ostapowicz(ur.1981)

Wspomnienie I(2011) sygn.śr.d.

druk solwentowy, płótno, 61x75 cm

66. Anna Ostapowicz(ur.1981)

Wspomnienie II(2011) sygn.l.d.

druk solwentowy, płótno, 65x75 cm

67. Anna Ostapowicz(ur.1981)

Wspomnienie III(2011) sygn.p.d.

68. Bogumiła Owsiak(ur.1976)

Zestaw Herbaciany "Dłoń"(2009) sygn.p.d.

akryl, pilśnia, 20x20, 10x10 (2 elementy) cm

cena: 100,-

69. Bogumiła Owsiak(ur.1976)

Zestaw Herbaciany "Malahide"(2010) sygn.p.d.

akryl, pilśnia, 20x20, 15x20, 10x10 (4 elementy) cm

cena: 100,-

70. Bogumiła Owsiak(ur.1976)

Zestaw Herbaciany "Posągi"(2009) sygn.na odwrociu

akryl, pilśnia, 20x17, 10x10 (4 elementy) cm

cena: 100,-

71. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z dzbankiem(2011) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x80 cm

72. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2011) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 80x100 cm

73. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt w czerni i bieli(2011) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x100 cm

74. Daria Rataj(ur.1982)

Pole makowe(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x50 cm

cena: 100,-

75. Daria Rataj(ur.1982)

Kutry z Jantaru(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x50 cm

cena: 100,-

76. Daria Rataj(ur.1982)

Przystań o zmierzchu(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

77. Michał Rybiński(ur.1982)

Poza 1(2008) sygn.

brąz, granit, 47x30x16 cm

78. Michał Rybiński(ur.1982)

Poza 2(2008) sygn.

brąz, drewno, 32x16x13 cm

79. Artur Sobieszek(ur.1970)

Przedwiośnie(2005) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 89x100 cm

80. Artur Sobieszek(ur.1970)

Za twoje bezbronne spojrzenie(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

81. Artur Sobieszek(ur.1970)

Akt(2010) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

82. Kamila Stępniak(ur.1983)

Wdzięk(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

83. Kamila Stępniak(ur.1983)

Pożądanie(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80,5x65 cm

84. Kamila Stępniak(ur.1983)

Kokieteria(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

85. Agata Sulikowska(ur.1982)

Live Festival I(2010) sygn.l.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

86. Agata Sulikowska(ur.1982)

Live Festival II(2011) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

87. Agata Sulikowska(ur.1982)

Live Festival III(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena: 100,-

88. Monika Synak(ur.1984)

Bengalski(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x73 cm

89. Monika Synak(ur.1984)

Szafirowe oczy(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

90. Jakub Werfel(ur.1978)

Tajemnica prawdy(2011) sygn.dat. na.odwrociu

tempera, płótno, 100x80 cm

91. Marcin Wilkoszewski(ur.1982)

Tlenu ...(2009) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x70 cm

92. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Pejzaż II(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x70 cm

93. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Poranek o zmierzchu(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 71x101,5 cm

94. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Wiosna w Galway(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 71x101,5 cm

95. Dominik Woźniak(ur.1983)

9.2 ...(2011) sygn.dat.śr.d.

olej, płótno, 70x100 cm

96. Dominik Woźniak(ur.1983)

Widok liczbowy(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x110 cm

97. Dominik Woźniak(ur.1983)

Dusze kwiatowe(2008) sygn.l.d.

olej, płótno, 80x60 cm

98. Paulina Zalewska(ur.1981)

Sny Zygmunta F.(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

99. Paulina Zalewska(ur.1981)

Śmierć w Wenecji(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

100. Paulina Zalewska(ur.1981)

Miasto kobiet(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm