IV AUKCJA PROMOCYJNA - DRUGI KROK

sobota, 8 października 2011 r., godz. 12:00

Image  1. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Łeba(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x50 cm

Image  2. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Krajobraz morski(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50cm

Image  3. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Port w Unieściu(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x40 cm

4. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Ghost Town 10(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x65 cm

5. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Ghost Town 11(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x73 cm

6. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Ghost Town 12(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x90 cm

7. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Bez tytułu(2011) sygn.śr.d.

olej, płótno, 81x100 cm

8. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Malutki akt w cieniu wielkiego aktu(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46x38 cm

9. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Dwa akty - stolik(2011) sygn.na odwrociu

lakierobejca, farba ftalowa, drewno,

sklejka, wys.61, śr.69.5 cm

10. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Kobiety jak te kwiaty(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x70 cm

11. Daniel Cybula(ur.1978)

Martwa natura w żółtej tonacji(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x81 cm

12. Daniel Cybula(ur.1978)

Kasztany z bukietem ziół(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x70 cm

13. Daniel Cybula(ur.1978)

Owoce lata(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x81 cm

14. Monika Czarska(ur.1978)

#77(2010) sygn.p.d.

olej, collage, płótno, 40x50 cm

15. Monika Czarska(ur.1978)

Out(2010) sygn.p.d.

olej, płótno, 110x120 cm

16. Monika Czarska(ur.1978)

I just painted a circle(2010) sygn.p.d.

olej, płótno, 110x120 cm

17. Piotr Dominiak(ur.1978)

Motyw z Klęku-Zima 02(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x70 cm

18. Piotr Dominiak(ur.1978)

Sominy 02(2009) sygn.l.d.

olej, płótno, 50x70 cm

19. Mariusz Dydo(ur.1979)

Chopin-motyw ludowy(2010) sygn.

porcelit szkliwiony, malowany (3/30), 38x17x19 cm

20. Mariusz Dydo(ur.1979)

Amor na żabie(2011) sygn.

porcelit szkliwiony (3/30), 17x16x25 cm

21. Mariusz Dydo(ur.1979)

Anioł(2011) sygn.

porcelit szkliwiony, malowany (3/30), 27x13x17 cm

22. Ilona Foryś(ur.1980)

Only one(2007) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 18x13 cm

23. Ilona Foryś(ur.1980)

Quality No(2007) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 18x13 cm

24. Ilona Foryś(ur.1980)

Tworzenie bez końca(2007) sygn.na odwrociu

olej, akryl, płótno, 13x18 cm

25. Marta Frej(ur.1973)

Nieme kino 2 sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

26. Marta Frej(ur.1973)

Nieme kino 3 sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

27. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Popołudnie w Urbino(2006/11) sygn.p.d.

akwatinta barwna, suchoryt (4/10), 26.5x49 cm

28. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Mury Urbino(2004/11) sygn.p.d.

akwatinta, akwaforta barwna (e.a.), 50x66.5 cm

29. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Sassocorvano III(2005/11) sygn.p.d.

drzeworyt barwny (2/5), 50x70 cm

30. Justyna Jabłońska(ur.1981)

Zabawy z lustrem(2011) sygn.p.d.

olej, akryl, płótno, 60x90 cm

31. Justyna Jabłońska(ur.1981)

Złość(2011) sygn.p.d.

olej, akryl, płótno 59.5x90 cm

32. Justyna Jabłońska(ur.1981)

Zawstydzona(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 65x80 cm

33. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

Sławne bez nadęcia(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

34. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

Red Line(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

35. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

MAN-RW(2009) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

36. Beata Jarmuż(ur.1978)

Latawiec(2011) sygn.p.d.

collage, 26x62 cm

37. Beata Jarmuż(ur.1978)

Otulenie(2010/11) sygn.p.d.

collage, 39x31 cm

38. Beata Jarmuż(ur.1978)

Otulenie 2(2011) sygn.

ceramika, kamień, 47x23x18 cm

39. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Zielona(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x50 cm

40. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Niebieska(2010) sygn.śr.d.

akryl, płótno, 40x50 cm

41. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Pink(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x50 cm

42. Marcin Kłys(ur.1971)

Krajobraz abstrakcyjny(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x85 cm

43. Marcin Kłys(ur.1971)

akryl, płótno, 92x70 cm

44. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Thank-you(2010/2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x73 cm

45. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Kobiecopejzaż I(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x50 cm

46. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Kobiecopejzaż II(2011) sygn.śr.d.

olej, płótno, 70x50 cm

47. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1878)

Akt(2011) sygn.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 46x68.5 cm

48. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Akt 2(2011) sygn.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm

49. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Akt 3(2011) sygn.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 70x100 cm

50. Marta Kozińska(ur.1979)

Portret kobiety(2011) sygn.l.d.

akryl, flizelina, 136x96 cm

51. Marta Kozińska(ur.1979)

Akt kobiecy(2011) sygn.p.d.

akryl, flizelina, 130x80 cm

52. Marta Kozińska(ur.1979)

Akt na kanapie(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 46x61 cm

53. Sebastian Kularski(ur.1980)

Spokój(2011) sygn.l.d.

technika mieszana, płótno, 110x119 cm

54. Sebastian Kularski(ur.1980)

Batman(2008) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 18x18 cm

55. Sebastian Kularski(ur.1980)

Kolumna(2011) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 80x30 cm

56. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Dominiczek(2007) sygn.p.d.

pastel, karton, 37x50 cm

57. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Kotor 2(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 20x50 cm

58. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Katedra(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x40 cm

59. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Czarnogóra 4(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 20x50 cm

60. Joanna Małecka(ur.1975)

Autoportret(2005) sygn.p.d.

akryl, techniki mieszane, płótno, 145x110 cm

61. Joanna Małecka(ur.1975)

5 z cyklu "Niszczyć znaczy tworzyć"(2009) sygn.l.d.

akryl, sitodruk, płótno, 145x90 cm

62. Joanna Małecka(ur.1975)

Bez tytułu(2003) sygn.p.d.

sitodruk, tektura (1/5), 100x70 cm

63. Marzena Małecka(ur.1980)

Dolina stawów-patera sygn.

ceramika, kamionka, śr.20 cm

64. Marzena Małecka(ur.1980)

Bez tytułu-para garnuszków na wino sygn.

ceramika, wys.8 cm

cena: 100,-

65. Marzena Małecka(ur.1980)

Bez tytułu-talerz dekoracyjny sygn.

ceramika, 32x19 cm

66. Tomasz Matczak(ur.1977)

Makao czyli pejzaż bąkowogórski(2011) sygn.p.d.

pastel, papier, 33x70 cm

67. Katarzyna Miller(ur.1978)

Drzewo(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 73x100 cm

68. Karol Nowakowski(ur.1982)

Kropla wody sygn.

ceramika, 35x24x14 cm

69. Karol Nowakowski(ur.1982)

Bez tytułu sygn.

ceramika, 22x52x22 cm

70. Karol Nowakowski(ur.1982)

Bez tytułu sygn.

ceramika, 22x48x18 cm

71. Agata Nowosielska(ur.1982)

Busia(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 39.5x50 cm

72. Mariusz Pala(ur.1981)

Kompozycja kubistyczna 1(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 110x90 cm

73. Mariusz Pala(ur.1981)

Kompozycja kubistyczna 2(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 110x90 cm

74. Mariusz Pala(ur.1981)

Kompozycja kubistyczna 3(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x110 cm

75. Joanna Paljocha(ur.1977)

Biuro podróży 1(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x40 cm

76. Joanna Paljocha(ur.1977)

W pustym mieszkaniu 1(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x40 cm

77. Joanna Paljocha(ur.1977)

Plażowicze(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x70 cm

78. Małgorzata Pęcherska-Chełkowska(ur.1954)

Nieboskłon(2006) sygn.p.d.

pastel olejna, papier, 70x50 cm

79. Małgorzata Pęcherska-Chełkowska(ur.1954)

Ściernisko(2006) sygn.p.d.

80. Małgorzata Pęcherska-Chełkowska(ur.1954)

Białe zboże(2006) sygn.p.d.

81. Agnieszka Pietrzykowska(ur.1978)

Akt 2XM(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 50x60 cm

82. Agnieszka Pietrzykowska(ur.1978)

Akt podświadomy(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 60x50 cm

83. Paulina Poczęta(ur.1980)

Przyimek lub krzew(2010) sygn.l.d.

akryl, płótno, 30x30 cm

84. Paulina Poczęta(ur.1980)

Konsekracja albo James Dean(2011) sygn.śr.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

85. Paulina Poczęta(ur.1980)

Woda święcona w sprayu(2011) sygn.śr.d.

akryl, lakier, płótno, 70x70 cm

86. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Ona 1(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x103 cm

87. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Japanese girl(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

88. Jagoda Szymańska(ur.1983)

Szyba XIV(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x70 cm

89. Jagoda Szymańska(ur.1983)

Szybka VIII(2009) sygn.p.d.

olej, płótno, 45x45 cm

90. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Czarna(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x65 cm

91. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Ażurowa(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

92. Klaudia Świątczak(ur.1988)

Mechanizm(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 115x110 cm

93. Klaudia Świątczak(ur.1988)

Spoczynek(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x90 cm

94. Klaudia Świątczak(ur.1988)

Wilki 2(2010) sygn.p.d.

miedzioryt (2/3), 70x49.5 cm

cena: 150,

95. Małgorzata Wielek-Mandrela(ur.1976)

1(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 20x20 cm

96. Małgorzata Wielek-Mandrela(ur.1976)

Mały słoń(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 25x28 cm

97. Małgorzata Wielek-Mandrela(ur.1976)

Pan trup(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, technika własna, 31x29 cm

98. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Maki(2011) sygn.p.d.

akryl, pastel olejna, płótno, 80x100 cm

99. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

W zbożu 2(2011) sygn.p.d.