V AUKCJA PROMOCYJNA - DRUGI KROK

sobota, 17 marca 2012 r., godz. 12:00

 Do ceny wylicytowanej doliczana jest 15 % opłata manipulacyjna.

1. Anna Baranowska(ur.1984)

Czy warto myśleć(2011) sygn.na odwrociu

obraz ceramiczny-biskwit szkliwiony, 20x20 cm

2. Anna Baranowska(ur.1984)

Ukryte(2012) sygn.na odwrociu

3. Anna Baranowska(ur.1984)

Bucik(2012) sygn.na odwrociu

4. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Brama(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x81 cm

5. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Pejzaż morski(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x100 cm

6. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Martwa natura(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

7. Justyna Bieńkowska(ur.1987)

Ptaki z cyklu „Pejzaże nadmiejskie”(2012) sygn.l.d.

olej, płótno, 100x40 cm

8. Justyna Bieńkowska(ur.1987)

Żółte niebo z cyklu „Pejzaże nadmiejskie”(2012) sygn.l.d.

olej, płótno, 100x40 cm

9. Justyna Bieńkowska(ur.1987)

Pejzaż posamolotowy(2012) sygn.l.d.

olej, płótno, 95x105 cm

10. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Marocco X(2007) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x73 cm

11. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Pejzaż metafizyczny XII(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

12. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Pejzaż metafizyczny XIII(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

13. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Bez tytułu(2012) sygn.l.d.

olej, płótno, 100x100 cm

14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Queen(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

15. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Sen niebieski(2011) sygn.śr.d.

olej, płótno, 70x70 cm

16. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Kochanie, podrap mnie po plecach(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x70 cm

17. Damian Daszkiewicz(ur.1983)

Portret Rodzinny FRANKów Szwajcarskich - Le Corbusier, Arthur Honegger, Sophie Taeuber-Arp, Alberto Giacometti, Charles Ferdinand Ramuz, Jacob Burckhardt(2011) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno (1/2), 35x27 cm (każdy z 6 elementów)

18. Damian Daszkiewicz(ur.1983)

Z cyklu Postać(2011) sygn.na odwrociu

druk solwentowy, płótno (1/2), 120x45 cm

19. Damian Daszkiewicz(ur.1983)

druk solwentowy, płótno (2/2), 50x50.5 cm

20. Iwona Delińska(ur.1963)

Dwa światy(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

21. Iwona Delińska(ur.1963)

Oczekiwanie(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x60 cm

22. Teodor Durski(ur.1976)

Hello world(2006) sygn.dat.p.d.

serigrafia (12/20), 30x30 cm

23. Teodor Durski(ur.1976)

Lavinia(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x73 cm

24. Teodor Durski(ur.1976)

Upadek Hermesa(2006) sygn.dat.p.d.

serigrafia (10/10), 40x22 cm

25. Mariusz Dydo(ur.1979)

Centaurona(2012) sygn.

porcelit szkliwiony, malowany (31/55), 27x22x10 cm

26. Mariusz Dydo(ur.1979)

Pippi sygn.

porcelit szkliwiony, malowany (5/55), 34x14x8.5 cm

27. Mariusz Dydo(ur.1979)

Żaba ze skrzydełkami i muchą(2011) sygn.

porcelit szkliwiony, malowany (1/30), 17x18x10 cm

28. Ilona Foryś(ur.1980)

Z kolekcji czaszek(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 30x25 cm

29. Ilona Foryś(ur.1980)

technika mieszana, płótno, 40x40 cm

30. Ilona Foryś(ur.1980)

technika mieszana, płótno, 30x40 cm

31. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Perspektywy Wenecji-Canal Grande(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

32. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Perspektywy Wenecji-Plac Świętego Marka(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

33. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Arrivederci Roma(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

34. Ewa Jarmakowska(ur.1978)

Przytulenie(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x50 cm

35. Ewa Jarmakowska(ur.1978)

Otulenie(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x50 cm

36. Ewa Jarmakowska(ur.1978)

Wynurzenie(2012) sygn.l.d.

technika mieszana, płótno, 70x50 cm

37. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

Poster-Zbyszek Cybulski(2011) sygn.p.d.

akryl, papier, alurama, 59.5x84.5 cm

38. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

Poster-Kalina Jędrusik(2011) sygn.l.d.

39. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

Need-Kate Moss(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 92x65 cm

40. Beata Jarmuż(ur.1978)

Podróże(2010/2011) sygn.p.d.

collage, 30x40 cm

41. Beata Jarmuż(ur.1978)

Po drugiej stronie(2012) sygn.p.d.

collage, 35x50 cm

42. Katarzyna Jędrzejczyk(ur.1986)

Starość 1 sygn.p.d.

akwatinta, akwaforta (3/4), 23x50.5 cm

43. Katarzyna Jędrzejczyk(ur.1986)

Starość 2 sygn.p.d.

akwatinta, akwaforta (2/4), 23x50.5 cm

44. Katarzyna Jędrzejczyk(ur.1986)

Starość 3 sygn.p.d.

akwaforta (4/4), 16x45 cm

45. Katarzyna Kamińska(ur.1978)

Bez tytułu(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 89x130 cm

46. Katarzyna Kamińska(ur.1978)

Bez tytułu(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x100 cm

47. Marcin Kłys(ur.1971)

Miasto Fabryk(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 92x70 cm

48. Marcin Kłys(ur.1971)

Na plaży(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 92x70 cm

49. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Kobieco-pejzaż(2012) sygn.p.d.

olej, collage, płótno, 50x40 cm

50. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Bez tytułu(2004) sygn.p.d.

olej, collage, płótno, 73x65 cm

51. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Butoh(2012) sygn.l.d.

olej, collage, płótno, 60x80 cm

52. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Ukłon(2012) sygn.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm

53. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

W kręgu(2012) sygn.p.d.

54. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Strzał(2012) sygn.p.d.

55. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Wieża sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 46x38 cm

56. Marta Kozińska(ur.1979)

Akt kobiecy(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

57. Marta Kozińska(ur.1979)

Akt kobiecy(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

58. Marta Kozińska(ur.1979)

Akt kobiecy(2011) sygn.l.d.

akryl, papier, 100x70 cm

59. Sebastian Kularski(ur.1980)

Skok do wody(2012) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 100x150 cm

60. Sebastian Kularski(ur.1980)

Pejzaż zimowy 1(2012) sygn.na odwrociu

technika własna, sklejka, 110x120 cm

61. Sebastian Kularski(ur.1980)

Pejzaż zimowy 2(2012) sygn.na odwrociu

technika własna, sklejka, 120x150 cm

62. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Majoł(2005) sygn.l.d.

pastel, papier, 49x35 cm

63. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Marlena(2005) sygn.p.d.

pastel, papier, 50x36 cm (w św.p-p)

64. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Portret III(2004) sygn.p.d.

litografia (3/6), 60x42 cm

65. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Czarnogóra 8(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x20 cm

66. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Kazimierz(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 30x40 cm

67. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Kazimierz 2(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 30x40cm

68. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Róże z irysem sygn.p.d.

olej, płótno/pilśnia, 73x60 cm

69. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Kompozycja kwiatowa z makami sygn.p.d.

olej, płótno/pilśnia, 60x73 cm

70. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Czerwone tulipany sygn.p.d.

71. Bartłomiej Ledzion(ur.1980)

Machine(2010) sygn.na odwrociu

fotografia (2/10), 23x36 cm

72. Bartłomiej Ledzion(ur.1980)

Window(2010) sygn.na odwrociu

fotografia (2/10), 36x23 cm

73. Bartłomiej Ledzion(ur.1980)

Time(2010) sygn.na odwrociu

fotografia (2/10), 23x36 cm

74. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

Alegoria(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x14 cm

75. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Przestrzenie 1(2012) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 50x100,40x45 cm (każdy z 2 elementów)

76. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Przestrzenie 2(2012) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 100x35 cm (każdy z 3 elementów)

77. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Przestrzenie 3(2012) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 25x40 cm (każdy z 6 elementów)

78. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969)

Ona rdzewieje sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x100 cm

79. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969)

Pani A.Marny sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x100 cm

80. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969)

Ściągnij Tapetę sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x60 cm

81. Jacek Malinowski(ur.1969)

Miejski(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

82. Jacek Malinowski(ur.1969)

Żyrafy i Jeżyki(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 75x150 cm

83. Jacek Malinowski(ur.1969)

Jaskółki - tryptyk(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x80 cm (każdy z 3 elementów)

84. Joanna Małecka(ur.1975)

The End(2005) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 145x110.5 cm

85. Joanna Małecka(ur.1975)

Sylwia(2005) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 130x100 cm

86. Joanna Małecka(ur.1975)

Wiktor Skok(2005) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 130x100.5 cm

87. Marzena Małecka(ur.1980)

Kubki do wina sygn.

kamionka, wys.8 i 9 cm

cena: 130,-

88. Marzena Małecka(ur.1980)

Czarny liść-patera sygn.

ceramika, 27x21x6 cm

89. Marzena Małecka(ur.1980)

Biały liść-patera sygn.

ceramika, 33x27x7 cm

90. Tomasz Matczak(ur.1977)

Makowiec polski(2012) sygn.l.d.

druk solwentowy, olej, płótno, 61x92 cm

91. Tomasz Matczak(ur.1977)

Mazurskie wspomnienie(2012) sygn.p.d.

olej, płótno/płyta, 33x50 cm

92. Tomasz Matczak(ur.1977)

Pejzaż intymny(2012) sygn.p.d.

olej, płótno/płyta, 33x50 cm

93. Justyna Musiał-Ledzion(ur.1979)

Burza(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

94. Justyna Musiał-Ledzion(ur.1979)

Spokój(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x81 cm

95. Justyna Musiał-Ledzion(ur.1979)

Bajka(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x60 cm

96. Joanna Paljocha(ur.1977)

Biuro podróży(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x40 cm

97. Joanna Paljocha(ur.1977)

W pustym mieszkaniu II(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x40 cm

98. Joanna Paljocha(ur.1977)

W pustym mieszkaniu III(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x70 cm

99Małgorzata Perczak(ur.1985)

Intryga(2012) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 70x73 cm

100. Małgorzata Perczak(ur.1985)

Łazienka(2009) sygn.dat.p.d.

akwaforta (3/6), 32x24 cm

101. Małgorzata Perczak(ur.1985)

Okno(2009) sygn.dat.p.d.

akwaforta (2/5), 32x24.3 cm

102. Agnieszka Pietrzykowska(ur.1978)

Iluminacja(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 61x50 cm

103. Agnieszka Pietrzykowska(ur.1978)

Molekuła Kobiecości(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 61x50 cm

104. Agnieszka Pietrzykowska(ur.1978)

Akt Spełniony(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 50x61 cm

105. Magdalena Połacik(ur.1980)

Pif paf(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x30 cm

106. Magdalena Połacik(ur.1980)

Buratiny(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46x55 cm

107. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia piraci z kameleonem(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70 cm

108. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Ona 2(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x65 cm

109. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Blue(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

110. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Japanese Girl 2(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

111. Mikołaj Sobczak(ur.1989)

Młodość(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

112. Mikołaj Sobczak(ur.1989)

Głosiciel(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

113. Mikołaj Sobczak(ur.1989)

Pożegnanie(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

114. Artur Sobieszek(ur.1970)

Z podświadomości(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 110x90 cm

115. Artur Sobieszek(ur.1970)

Na Warmii(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

116. Artur Sobieszek(ur.1970)

Na Warmii(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

117. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Misa z kobaltowym wzorem sygn.

ceramika szkliwiona, 11x43 cm

cena: 220,-

118. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Misa-liście sygn.

ceramika szkliwiona, 17x45 cm

cena: 230,-

119. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Wazon sygn

ceramika szkliwiona, 40x25 cm

cena: 270,-

120. Agata Szczerbicka(ur.1979)

Kwiaty 1 sygn.p.d.

akryl, płótno, 73x60 cm

121. Agata Szczerbicka(ur.1979)

Kwiaty 2 sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

122. Agata Szczerbicka(ur.1979)

Róża(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x73 cm

123. Jagoda Szymańska(ur.1983)

Szybka XXI(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 30x30 cm

124. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Inspiracja pejzażem I(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

125. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Inspiracja pejzażem(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 73x92 cm

126. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Portret na różu(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

127. Klaudia Świątczak(ur.1988)

Pożeranie(2011) sygn.p.d.

piórko, tusz, papier/płyta, 90x150 cm

128. Klaudia Świątczak(ur.1988)

Jadłospis(2011) sygn.p.d.

129. Klaudia Świątczak(ur.1988)

Spotkanie(2011) sygn.p.d.

130. Marzena Turek-Gaś(ur.1972)

LINEMOTIV No 12(2010) sygn.na odwrociu

akryl, olej, tektura, 30x21 cm

131. Marzena Turek-Gaś(ur.1972)

LINEMOTIV No 33(2010) sygn.na odwrociu

132. Marzena Turek-Gaś(ur.1972)

LINEMOTIV No 42(2010) sygn.na odwrociu

133. Kamila Turkowska(ur.1984)

Portret(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x100 cm

134. Kamila Turkowska(ur.1984)

Lustro(2010) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 114x146 cm

135. Kamila Turkowska(ur.1984)

Nocą(2010) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x140 cm

136. Małgorzata Wielek-Mandrela(ur.1972)

Pan trup sygn.na.odwrociu

olej, płótno/półpoducha, 31.5x29.5 cm

137. Małgorzata Wielek-Mandrela(ur.1972)

sygn.na.odwrociu

olej, płótno, 15x25.5 cm

138. Małgorzata Wielek-Mandrela(ur.1972)

50 sygn.na.odwrociu

olej, płótno, 15x30 cm

139. Karol A. Wilk(ur.1983)

Zemsta Honeckera czy zaściankowy Tadek(2009) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 110x55 cm

140. Karol A. Wilk(ur.1983)

Tramwaj krakowski, linia nr 18 na Kapelance(2010) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x92 cm

141. Karol A. Wilk(ur.1983)

Betonowy obiekt z fajnymi fakturami-sklep, a może blok(2010)

sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 110x55 cm

142. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Tęskniąca(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 81x100 cm

143. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Reflex(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 73x100 cm

144. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Na uboczu(2011) sygn.p.d.

olej, płótno    81x100 cm

145. Anna Wójcik(ur.1986)

Dzieciaki(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100cm

146. Anna Wójcik(ur.1986)

Rozmowa(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x50 cm

147. Anna Wójcik(ur.1986)

Koń(2010) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 100x81 cm

148. Katarzyna Zimna(ur.1978)

W przelocie 1(2012) sygn.p.d.

monotypia, 44x31 cm

149. Katarzyna Zimna(ur.1978)

W przelocie 2(2012) sygn.p.d.

monotypia, 44x31 cm

150. Katarzyna Zimna(ur.1978)

W przelocie 3(2012) sygn.p.d.

monotypia, 44x31 cm

151. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Portret kobiety I(2011) sygn.p.d.

akryl, pastel, płótno, 81x100 cm

152. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Portret kobiety II(2011) sygn.p.d.

akryl, pastel, płótno, 80x80 cm

153. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Portret kobiety III(2011) sygn.p.d.

154. Agata Czarnecka(ur.1986)

Poranek(2011) sygn.p.d.

olej, spray, płótno, 65.5x86 cm

155. Agata Czarnecka(ur.1986)

W windzie(2011) sygn.p.d.

olej, spray, płótno, 80x120 cm

156. Agata Czarnecka(ur.1986)

Fabryka(2010) sygn.p.d.

olej, spray, płótno, 120x80 cm

157. Michał Rybiński(ur.1982)

Poranek(2007) sygn.

brąz patynowany, mahoń     32x14.5x18 cm

cena: 900,-

158. Michał Rybiński(ur.1982)

Cztery strony świata(2006) sygn.

brąz, oko szklane, heban, 31x13x13 cm

159. Michał Rybiński(ur.1982)

Zamyślona(2007) sygn.

brąz patynowany, mahoń, 35x20x23 cm