14 AUKCJA PROMOCYJNA

XIV AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 19 maja 2012 r., godz. 12:00

Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 25 %.

Bieszczady(2008) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 50x70 cm

2. Anna Adamiak(ur.1982)

Pejzaż zimowy(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x50 cm

3. Karolina Ageena(ur.1980)

Playground(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 80x70 cm

4. Karolina Ageena(ur.1980)

Playground II(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x70 cm

5. Karolina Ageena(ur.1980)

Naughty&cutie(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 46x38 cm

cena: 100,-

6. Maciej Andrzejewski(ur.1983)

New Age(2009) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 79.5x60 cm

7. Maciej Andrzejewski(ur.1983)

Hyper Mountain(2010) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 79.5x40 cm

8. Maciej Andrzejewski(ur.1983)

Homo homini lupus(2012) sygn.na odwrociu

odbitka cyfrowa (e/a), 70.2x50.7 cm

cena: 40,-

9. Agata Bajszczak(ur.1982)

Akt(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x110 cm

10. Agata Bajszczak(ur.1982)

Martwa natura w pomarańczu(2012) sygn.p.d.

olej, płótno    95x80.5 cm

11. Agata Bajszczak(ur.1982)

Martwa natura w kratę(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 99x101 cm

12. Maria Balcerska(ur.1980)

Morze(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

13. Maria Balcerska(ur.1980)

Ulica(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 69.5x78.5 cm

14. Maria Balcerska(ur.1980)

Chłopcy i diabeł(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x121 cm

15. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Bez tytułu(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

16. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

olej, płótno, 70x100 cm

17. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

olej, płótno, 81x100 cm

18. Szymon Ciechelski(ur.1979)

Pejzaż I(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x100 cm

19. Szymon Ciechelski(ur.1979)

Pejzaż II(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x100 cm

20. Szymon Ciechelski(ur.1979)

Pejzaż III(2006) sygn.p.d.

olej, papier, 96x66.5 cm

21. Katarzyna Czerwińska(ur.1986)

Akt I(2010) sygn.na odwrociu

akryl, olej, płótno, 130x60 cm

22. Katarzyna Czerwińska(ur.1986)

Akt II(2010) sygn.na odwrociu

23. Katarzyna Czerwińska(ur.1986)

Akt III(2010) sygn.na odwrociu

akryl, olej, płótno, 130x65 cm

24. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

Cyganka-kopia dzieła Fransa Halsa(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x65 cm

25. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

To nie są maki(2007) sygn.l.d.

technika mieszana, papier, 48x70 cm

26. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

Transformacje(2008/2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 101x120 cm

27. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Kompozycja przestrzenna III(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno     90x120 cm

28. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Kompozycja przestrzenna IV(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 80x130 cm

29. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Medytacja-pozorna harmonia(2011) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 90x160 cm

30. Izabela Gałązka(ur.1984)

Element asumptu z fabryki urojeń(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x81 cm

31. Izabela Gałązka(ur.1984)

Posejdona(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x80.5 cm

32. Izabela Gałązka(ur.1984)

Pierwszy dzień wiosny(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x70 cm

33. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

Granatowy(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 85x85 cm

34. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

Szary(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 85x92 cm

35. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

Czerwony(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 85x85 cm

36. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Czerwonousta(2006) sygn.l.d.

akwarela, pastel, papier, 71.8x49.7 cm (w św.p-p)

Odpoczynek(2007) sygn.p.d.

akwarela, pastel, papier, 71.1x49.8 cm (w św.p-p)

38. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Chwila(2005) sygn.p.d.

akwarela, kredka, papier, 35.3x24.7 cm

cena: 100,-

39. Karolina Grzyb-Górniakowska(ur.1982)

Made in China(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x54 cm

40. Karolina Grzyb-Górniakowska(ur.1982)

Obraz wyborczy-dyptyk(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x40; 100x40 cm

41. Karolina Grzyb-Górniakowska(ur.1982)

LSD(2010) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 13.5x18 cm

cena: 100,-

42. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Gra(2011) sygn.p.g.

akryl, płótno, 87x120.5 cm

43. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Osty(2012) sygn.l.g.

akryl, olej, płótno, 68.5x86 cm

44. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Kwadratura plaży(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 95x107.5 cm

Echo(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x100 cm

49. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Epi(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x100 cm

50. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Pracownia na Zielonej(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x40 cm

cena: 100,-

51. Milena Kliszko(ur.1983)

Siedlisko I(2012) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x85 cm

52. Milena Kliszko(ur.1983)

Siedlisko II(2012) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 54.5x65 cm

53. Milena Kliszko(ur.1983)

Bez tytułu(2005) sygn.na odwrociu

olej, płótno     95x100 cm

54. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Zebra(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

55. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Żółty dzbanek(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 110x95 cm

56. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Koło(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x70 cm

57. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Piotrkowska(2012) sygn.p.d.

akwarela, papier/pilśnia, 42x92 cm (w św.p-p)

58. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Dubrovnik 900202(2009) sygn.p.d.

akwarela, papier/pilśnia, 36x58 cm (w św.p-p)

59. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Biała Fabryka(2010) sygn.p.d.

cena: 100,-

60. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Na ulicy(2012) sygn.p.d.

olej, akryl, płótno, 70x100 cm

61. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Las(2012) sygn.p.d.

olej, akryl, płótno, 73x92 cm

62. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Fabryka(2012) sygn.p.d.

olej, akryl, płótno, 80x100 cm

63. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Kobieta w błękicie(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 90.5x60 cm

64. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Play(2012) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 95x95 cm

65. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Miasto(2011) sygn.na.odwrociu

olej, płótno, 95x87 cm

66. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Zlot balonów nad Kazimierzem Dolnym(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

67. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Tsunami w Kazimierzu Dolnym(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x60 cm

68. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Miasto lotnicze XYZ(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 30x80 cm

69. Paweł Kwiatkowski(ur.1981)

Portret 23(2010) sygn.p.d.

monotypia, 96.5x68 cm

cena: 70,-

70. Paweł Kwiatkowski(ur.1981)

Na zielonej sofie sygn.p.d.

olej, płyta, 82x140 cm

71. Paweł Kwiatkowski(ur.1981)

Na zewnątrz sygn.p.d.

olej, płyta, 125x62 cm

72. Adam Lis(ur.1982)

Obszar XIX(2011) sygn.na.odwrociu

grafika cyfrowa (6/15), 70x100;70x100 cm (2 części)

cena: 100,-

73. Adam Lis(ur.1982)

Obszar XVI(2011) sygn.na.odwrociu

grafika cyfrowa (4/15), 70x100 cm

cena: 70,-

74. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Urania(2012) sygn.na.odwrociu

akryl, płyta, 124x83 cm

75. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Wieczorne rozmowy drzew(2012) sygn.p.d.

akryl, tkanina/ płótno  105x105 cm

76. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Tworzymy własną wyspę(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 110x130.5 cm

77. Justyna Mroczek(ur.1983)

Martwa natura I(2009) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 73x100 cm

78. Justyna Mroczek(ur.1983)

Martwa natura II(2009) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 80x100 cm

79. Justyna Mroczek(ur.1983)

Martwa natura III(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x100 cm

80. Paulina Nawrot(ur.1988)

Przenikające spojrzenie(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x80 cm

81. Paulina Nawrot(ur.1988)

Przepływ myśli(2011) sygn.l.d.

olej, płótno, 80x70 cm

82. Adriana Nowicka(ur.1977)

Dziewczynka z marokańskiej wioski(2012) sygn.l.d.

olej, płótno, 40x30 cm

cena: 100,-

83. Adriana Nowicka(ur.1977)

Akt(2008) sygn.

glina, włókno szklane, żywica, 26x18x12 cm

84. Adriana Nowicka(ur.1977)

Akt w zieleni(2008) sygn.

glina, włókno szklane, żywica, 20x19x16.5 cm

85. Magdalena Paszkiewicz(ur.1985)

Bez tytułu(2010) sygn.na odwrociu

fotografia srebrowa, papier barytowy (2/3), 30x20 cm

cena: 70,-

86. Magdalena Paszkiewicz(ur.1985)

Maki(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena: 100,-

87. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z książkami(2012) sygn.l.g.

olej, płótno, 50x70 cm

88. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z tancerką(2012) sygn.l.d.

olej, płótno 65x95 cm

89. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2012) sygn.l.d.

olej, płótno, 80x60 cm

90. Daria Rataj(ur.1982)

Makowa impresja(2012) sygn.l.d.

technika własna, płótno, 50.5x70.5 cm

91. Daria Rataj(ur.1982)

Łąka latem(2012) sygn.l.d.

technika własna, płótno, 40x90 cm

92. Daria Rataj(ur.1982)

Czerwień maku(2012) sygn.na odwrociu

93. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Man(2011) sygn.p.d.

olej, deska, 66x32 cm

cena: 100,-

94. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Let it(2011) sygn.p.d.

akryl, pilśnia, 68x85 cm

95. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

A mezzogiorno(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 81x100 cm

96. Sławomir J.Siciński(ur.1980)

Bez tytułu(2011) sygn.p.d.

kredka, tusz, papier, 98x68 cm

97. Sławomir J.Siciński(ur.1980)

Bez tytułu(2012) sygn.p.d.

kredka, tusz, akryl, papier, 77x53.5 cm

98. Sławomir J.Siciński(ur.1980)

Bez tytułu(2011) sygn.p.d.

kredka, tusz, papier, 37x99.5 cm

99. Maria Stelmaszczyk(ur.1983)

Cienka linia zielona(2006) sygn.p.d.

linoryt barwny (5/8), 23x34.2 cm

cena: 40,-

100. Maria Stelmaszczyk(ur.1983)

Czerwone pantofelki(2006) sygn.p.d.

linoryt barwny (4/8), 23x30 cm

cena: 40,-

101. Maria Stelmaszczyk(ur.1983)

Bez tytułu(2007) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x73 cm

102. Kamila Stępniak(ur.1983)

With no fear sygn.l.d.

olej, płótno, 100x140 cm

103. Kamila Stępniak(ur.1983)

Beast II sygn.p.d.

olej, płótno, 70x80 cm

104. Agata Sulikowska(ur.1982)

Humanos I(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 30x40 cm

cena: 100,-

105. Agata Sulikowska(ur.1982)

Humanos III(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 40x50 cm

cena: 100,-

106. Agata Sulikowska(ur.1982)

Sean's Bar Athlone(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 30x40 cm

cena: 100,-

107. Monika Synak(ur.1984)

Mru sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

108. Monika Synak(ur.1984)

Jesteś moja sygn.l.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

109. Monika Synak(ur.1984)

Biała Dama sygn.l.d.

akryl, płótno, 40x60 cm

cena: 100,-

110. Diana Szawłowska(ur.1987)

Dyptyk(2011) sygn.p.d.

collage, papier       50x35;50x35 cm

111. Diana Szawłowska(ur.1987)

Martwa natura(2011) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 118x80 cm

112. Diana Szawłowska(ur.1987)

Martwa natura(2011) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 76x90 cm

114. Dorota Szewczyk(ur.1985)

Pod wodą(2012) sygn.na.odwrociu

olej, płótno, 80x100cm

115. Dorota Szewczyk(ur.1985)

Słoneczniki ogniste(2012) sygn.na.odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

116. Izabela D.Tomaszewska(ur.1986)

Ty(2011) sygn.na.odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

117. Izabela D.Tomaszewska(ur.1986)

Kiedyś(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46x61 cm

118. Dominik Woźniak(ur.1983)

Z wyprawy w Tatry(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 81x80 cm

119. Dominik Woźniak(ur.1983)

Melancholia(2012) sygn.l.d.

olej, płótno, 150x100 cm

120. Dominik Woźniak(ur.1983)

Reminiscencja II(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x150 cm

121. Paulina Zalewska(ur.1981)

Wielkie żarcie(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

Księżycowy tenis(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

Król i cztery damy(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

124. Michał Zalewski(ur.1985)

Asymilacja(2012) sygn.na odwrociu

spray, akryl, płótno, 110x130 cm

125. Michał Zalewski(ur.1985)

Cover(2012) sygn.na odwrociu

126. Daniel Zbroszczyk(ur.1982)

Bez tytułu(2012) sygn.na odwrociu

olej, deska, 34x46.8 cm

cena: 100,-

127. Daniel Zbroszczyk(ur.1982)

olej, deska, 48x35 cm

cena: 100,-

128. Daniel Zbroszczyk(ur.1982)

olej, deska, 34x46.8 cm

cena: 100,-

129. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Portret podwójny sygn.na podstawie

ceramika, piaskowiec, 41x54.5x23 cm

cena: 300,-