15 AUKCJA PROMOCYJNA

XV AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 17 listopada 2012 r., godz. 12:00

Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 25 %.

1. Aleksandra Adamczuk(ur.1987)

Martwa natura w bieli(2012) sygn.p.d

olej, płótno, 73x100 cm

2. Aleksandra Adamczuk(ur.1987)

Butelki(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena: 300,-

Martwa natura 01(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 91x73 cm

cena: 350,-

Martwa natura 02(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 110x100 cm

5. Maria Balcerska(ur.1980)

Zawiązująca sandał(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 95x90.5 cm

6. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Akt biało-czerwony(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x120 cm

7. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Relikt XXIII(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 120x100 cm

8. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Relikt XVII(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

9. Jarosław Borek(ur.1983)

Bez tytułu(2012) sygn.

drewno lipowe, stal, 110x48x35 cm

10. Jarosław Borek(ur.1983)

Bez tytułu(2012) sygn.

drewno lipowe, stal, 114x42x50 cm

11. Jarosław Borek(ur.1983)

Bez tytułu(2011) sygn.p.d.

akwaforta barwna (4/7), 70x100 cm

cena: 100,-

12. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Z cyklu „Dylematy”- Obraz pierwszy(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x50 cm

Akwarium(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena: 350,-

14. Martyna Chomacka(ur.1988)

Lele 1(2010) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 100x120 cm

15. Martyna Chomacka(ur.1988)

Bridge(2010) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 70x100 cm

cena: 350,-

16. Katarzyna Czerwińska(ur.1986)

Kropla czasu I(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana,płyta MDF, 110x33x3 cm

cena: 300,-

17. Katarzyna Czerwińska(ur.1986)

Kropla czasu II(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana,płyta MDF, 45x120x2.5 cm

cena: 350,-

18. Katarzyna Czerwińska(ur.1986)

Kropla czasu III(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana,płyta MDF, 90x40x4 cm

cena: 300,-

19. Monika Dałek(ur.1981)

Plaża(2006) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

20. Monika Dałek(ur.1981)

Soczewka(2006) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 55x46 cm

21. Monika Dałek(ur.1981)

Między psem a wilkiem(2009) sygn.p.d.

akryl, płótno, 46x38 cm

22. Małgorzata Dawczyńska(ur.1983)

Pomiędzy(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x60 cm

cena: 300,-

23. Małgorzata Dawczyńska(ur.1983)

Dokąd?(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x60 cm

cena: 300,-

24. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

Spokój Gangesu(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 89x114 cm

25. Monika Dmowska(ur.1980)

Barcelona III(2009) sygn.p.d.

olej, płótno, 105x85 cm

26. Monika Dmowska(ur.1980)

Barcelona IV(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 105.5x80.5 cm

27. Monika Dmowska(ur.1980)

Zaułek(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 92x110 cm

28. Karol Drzewiecki(ur.1987)

Jeździec 6(2012) sygn.p.śr.

akryl, druk solwentowy, płótno/ deska, 97x42.5 cm

cena: 300,-

29. Karol Drzewiecki(ur.1987)

Jeździec 9(2012) sygn.l.d.

akryl, druk solwentowy, płótno/deska, 99.5x44 cm

cena: 300,-

30. Karol Drzewiecki(ur.1987)

Bez tytułu(2012) sygn.p.d.

akryl, serigrafia, płyta HDF, 70x55 (każdy z 4 elementów) cm

31. Katarzyna Dudkiewicz(ur.1985)

Odwrócona rozkosz(2012) sygn.p.d.

akryl, olej, płótno, 90x90 cm

32. Katarzyna Dudkiewicz(ur.1985)

Wyjście z cienia(2012) sygn.p.d.

akryl, olej, płótno, 92x73 cm

cena: 350,-

33. Teodor Durski(ur.1975)

Lilianna(2009) sygn.dat.p.d.

serigrafia (11/15), 87x63.5 cm

cena: 100,-

34. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Blondynka z rozwianymi włosami sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

35. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Ruda sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

36. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Dziewczyna w białej sukience(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

37. Ilona Foryś(ur.1980)

Doda(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x21 cm

38. Ilona Foryś(ur.1980)

Tygrys(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x25 cm

39. Ilona Foryś(ur.1980)

Abstrakt(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 80x90 cm

cena: 350,-

40. Aleksandra Frankowska(ur.1985)

Jar 3(2008) sygn.na odwrociu

olej, ołówek, tusz, płótno, 40x30 cm

41. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Franka(2003) sygn.

brąz, marmur carrara, 36.5x12x13 cm

42. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Sen(2012) sygn.

brąz, piaskowiec, 43x66x40 cm

cena: 700,-

43. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Forma słyszalna I(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 60x120 cm

44. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Forma słyszalna II(2012) sygn.na odwrociu

45. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Forma słyszalna III(2012) sygn.na odwrociu

46. Izabela Gałązka(ur.1984)

Fragment krajobrazu żukowskiego(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 92x65 cm

cena: 350,-

47. Izabela Gałązka(ur.1984)

Koronka(2012) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100x60 cm

cena: 350,-

48. Izabela Gałązka(ur.1984)

Dekonstrukcja przestrzeni organicznej 1(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena: 350,-

50. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Z gitarą(2006) sygn.dat.p.d.

serigrafia (3/10), 100x70 cm

cena: 100,-

51. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Opierająca się(2004) sygn.dat.p.d.

serigrafia (2/10), 81x56 cm

cena: 100,-

52. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Ponte Rialto(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 40x50 cm

53. Aleksandra Ignasiak(ur.1982)

Obraz przestrzenny 1(2012) sygn.

technika mieszana, płyta, sklejka, 35x36x36 cm

54. Aleksandra Ignasiak(ur.1982)

Obraz przestrzenny 3(2012) sygn.

55. Beata Jarmuż(ur.1978)

Deszcz meteorów(2012) sygn.p.d.

collage, 20x29 cm (w św.p-p)

56. Beata Jarmuż(ur.1978)

Orbita II(2012) sygn.p.d.

collage, 40x50 cm

57. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Jabłoń(2012) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 65x81 cm

cena: 300,-

58. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Koniec(2012) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 80.5x80.5 cm

cena: 350,-

59. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Trzy filmy(2012) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 98x68 cm

cena: 350,-

60. Joanna Kaczmarek(ur.1986)

Bez tytułu(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 120x92 cm

61. Joanna Kaczmarek(ur.1986)

Bez tytułu(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x110 cm

62. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Ulica Maratońska(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x50 cm

63. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Poranek(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

64. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Wschowa. Rynek 4(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x30 cm

65. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Z cyklu „Majteczki w ...”(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 65x81 cm

cena: 300,-

66. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Z cyklu „Majteczki w ...” 2(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 65x81 cm

cena: 300,-

67. Joanna Kądziela(ur.1977)

Martwa natura(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x65 cm

cena: 300,-

68. Joanna Kądziela(ur.1977)

Nad brzegiem(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x73 cm

cena: 300,-

69. Marcin Kłys(ur.1971)

Z dala od zgiełku(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 73x92 cm

cena: 350,-

70. Marcin Kłys(ur.1971)

Wesołe miasteczko(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena: 350,-

71. Marcin Kłys(ur.1971)

Noc(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno      92x73 cm

cena: 350,-

72. Malwina Kocot(ur.1987)

Pocztówki z Witeradowa 1(2012) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 81x100 cm

73. Malwina Kocot(ur.1987)

Zakopane 1(2010) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena: 350,-

74. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Pejzaż(2012) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x80 cm

cena: 300,-

75. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Race(2012) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 33x41 cm

76. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Sunbath(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 38x27 cm

77. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Port 010202(2010) sygn.p.d.

akwarela, papier/pilśnia, 43x60 cm

cena: 300,-

78. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Kraków 010204(2010) sygn.p.d.

akwarela,papier/pilśnia, 39.5x60.5 cm

79. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Ogrody(2007) sygn.p.d.

ołówek, papier, 29x21 cm

80. Marta Kozińska(ur.1979)

Akt na kanapie(2012) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

81. Marta Kozińska(ur.1979)

Zamyślenie(2011) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

82. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Spacer(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x100 cm

83. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Akt(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80.5x100 cm

84. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Fabryka(2012) sygn.na odwrociu

olej, płyta MDF, 80x100 cm

85. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Regaty(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x80 cm

cena: 300,-

86. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Regaty na Niegocinie(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x80 cm

cena: 300,-

87. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Konsumpcja sztuki-Malewicz(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

88. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Z jednorożcem wśród magicznych źródeł(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

89. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Portret Loli-Królowa Nocy z ustami(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 27.5x20 cm

90. Sebastian Kularski(ur.1980)

Rybak(2010) sygn.l.d.

akryl, płótno, 100x126 cm

91. Sebastian Kularski(ur.1980)

Traszki(2009) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x95 cm

cena: 300,-

92. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Dziwożona(2008/9) sygn.l.d.

olej, płótno, 65x54 cm

93. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Z ptaszkami(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x70 cm

94. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Pocałunek(2009) sygn.p.d.

litografia (3/11), 32x20 cm

cena: 80,-

95. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Zosia i chart(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x70 cm

cena: 300,-

96. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

Alegoria VII(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 18x69 cm

98. Donata Lesińska(ur.1954)

Piaskowy stworek sygn.

ceramika, glina szamotowa, 26x17x13 cm

99. Donata Lesińska(ur.1954)

Maćkowe portki sygn.

ceramika, glina szkliwiona, 40x26x21cm

100. Donata Lesińska(ur.1954)

Brązowa tykwa sygn.

ceramika, glina szkliwiona, 40x20x18 cm

cena: 180,-

101. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1975)

Przestrzeń 2(2012) sygn.na odwrociu

akryl, beton, deska, 45x45 cm

102. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1975)

Przestrzenie(2012) sygn.na odwrociu

akryl, szpilki, deska   50x90 cm

cena: 300,-

103. Dariusz Ludwisiak(ur.1969)

Bez tytułu(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 92x73 cm

cena: 350,-

104. Dariusz Ludwisiak(ur.1969)

Różowa torebka z Paryża(2010) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 60x60 cm

105. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Leśne licho(2012) sygn.p.d.

technika własna, tkanina poliestrowa, 110x140 cm

106. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Kolorowe rytuały(2012) sygn.p.d.

technika własna,tkanina poliestrowa, 140x110 cm

107. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Otulona marzeniami(2012) sygn.p.d.

technika własna, tkanina poliestrowa, 95x95 cm

109. Ewa Mielczarek(ur.1954)

Subkultura VI(2010) sygn.p.d.

monotypia, 70x100 cm

cena: 100,-

110. Ewa Mielczarek(ur.1954)

Subkultura VII(2010) sygn.p.d.

monotypia, 70x100 cm

cena: 100,-

111. Justyna Mroczek(ur.1983)

W ciemnościach(2009) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x105 cm

112. Paulina Nawrot(ur.1988)

Alter ego żartu(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 120x110 cm

113. Paulina Nawrot(ur.1988)

Ogarnięty czerwienią(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena: 300,-

114. Elżbieta Nowakowska(ur.1977)

Bańki inaczej(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena: 350,-

115. Elżbieta Nowakowska(ur.1977)

Bez tytułu(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x73 cm

116. Adriana Nowicka(ur.1977)

Peoniowa alchemia I(2007) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x85 cm

cena: 350,-

117. Adriana Nowicka(ur.1977)

Kwiat harmonii(2007) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena: 350,-

118. Gabriela Olejnik(ur.1981)

Sentymenty(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno   38x46 cm

119. Gabriela Olejnik(ur.1981)

Ptaki Bałtyku(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 40x50 cm

120. Izabela Ołdak(ur.1982)

Madness(2010) sygn.na odwrociu

cienkopis, tektura, 48.2x65.7 cm

121. Izabela Ołdak(ur.1982)

Z miłości do Spirali-cykl biały(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 15x15 cm (każdy z 7 elementów)

122. Bogumiła Owsiak(ur.1976)

Portmarnock(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40.5x50.5 cm

123. Bogumiła Owsiak(ur.1976)

Portmarnock II(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40.5x50.5 cm

124. Joanna Paljocha(ur.1977)

Poranek-dyptyk(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x30; 40x30 cm

125. Joanna Paljocha(ur.1977)

Majowy błękit(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 65x50 cm

126. Magdalena Paszkiewicz(ur.1985)

Łąka(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 45x60 cm

127. Magdalena Paszkiewicz(ur.1985)

Irysy(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 45x60 cm

128. Małgorzata Perczak(ur.1985)

Podwójny akt(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 90x90 cm

129. Małgorzata Perczak(ur.1985)

Siedzący(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 50x70 cm

130. Monika Pieczonko(ur.1984)

Forma 1(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 20x60 cm

131. Monika Pieczonko(ur.1984)

Forma 2(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 35x27 cm

132. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z kryształami(2012) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x80 cm

cena: 300,-

133. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Kosz z owocami(2012) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 60x80 cm

cena: 300,-

134. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z dębami(2012) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 73x100 cm

cena: 350,-

136. Magdalena Połacik(ur.1980)

Dwie dziewczyny z ulubieńcami(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x35 cm

137. Daria Rataj(ur.1982)

Przystań(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46x70.5 cm

138. Daria Rataj(ur.1982)

Maki(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

139. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Dziewczynka(2012) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 120x60 cm

140. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Pensjonarki(2012) sygn.dat.l.d.

olej, pilśnia, 50x120 cm

141. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Fatamorgana(2012) sygn.dat.l.d.

olej, pilśnia, 120x83 cm

142. Michał Rybiński(ur.1982)

Kobiecość(2007) sygn.

brąz patynowany, kamień, 47x25x12 cm

143. Michał Rybiński(ur.1982)

Z cyklu „Wędrowcy”(2007) sygn.

brąz patynowany, piaskowiec, 49x14x25 cm

144. Michał Rybiński(ur.1982)

Ewolucja(2007) sygn.

brąz patynowany, deska, 26x23x16.5 cm

145. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Ona 9(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena: 350,-

146. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Ona 10(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena: 350,-

147. Małgorzata Sęk(ur.1973)

She is 15(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x120 cm

148. Monika Siwińska(ur.1987)

Pani Stenia 4 sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x80 cm

149. Artur Sobieszek(ur.1970)

Akt(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena: 350,-

150. Artur Sobieszek(ur.1970)

Akt(2012) sygn.l.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena: 350,-

151. Artur Sobieszek(ur.1970)

Akt(2012) sygn.l.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena: 350,-

152. Paula Solańska(ur.1981)

Baran sygn.

ceramika, 9.5x23x12 cm;

Owca sygn.

ceramika, 8x19x11.5 cm

153. Paula Solańska(ur.1981)

Flaga sygn.

ceramika, 35x47x11 cm

154. Kamila Stępniak(ur.1983)

Fighter sygn.p.d.

olej, płótno, 80x120 cm

155. Kamila Stępniak(ur.1983)

Leader sygn.p.d.

olej, płótno, 100x120 cm

156. Kamila Stępniak(ur.1983)

Your Majesty! sygn.p.d.

olej, płótno, 100x81 cm

157. Agata Sulikowska(ur.1982)

Lofoten I(2012) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x100 cm

cena: 300,-

158. Agata Sulikowska(ur.1982)

Lofoten II(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 47x90 cm

cena: 300,-

159. Agata Sulikowska(ur.1982)

Lofoten III-dyptyk(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 30x80 cm

160. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Misa bursztynowa sygn.

ceramika szkliwiona, 15x47.5x33 cm

cena: 220,-

161. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Wazon majolikowy sygn.

ceramika szkliwiona, 37x33.5x32 cm

162. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Wazon sygn.

ceramika szkliwiona, 36x32x26 cm

163. Monika Synak(ur.1984)

Black dog(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x90 cm

cena: 300,-

164. Monika Synak(ur.1984)

Smoke(2012) sygn.l.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

165. Monika Synak(ur.1984)

Wieczór(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x60 cm

cena: 300,-

166. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

J.M.(2011) sygn.l.d.

akryl, pastel, kredka, płótno, 85.5x100 cm

167. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

M&M(2012) sygn.p.d.

akryl, kredka, płótno, 90x70 cm

cena: 350,-

168. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Dmuchawce(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, płótno, 60x50 cm

169. Kaja Szechowska(ur.1987)

Dyptyk z lalkami i konikiem(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50, 70x50 cm

cena: 350,-

170. Kaja Szechowska(ur.1987)

Portret z lisem i kurą(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 110x90 cm

171. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Orangeorgia(2012) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena: 350,-

172. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Punkt pierwszy(2012) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena: 300,-

173. Klaudia Świątczak(ur.1988)

Leżeć i marzyć(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70.5x95 cm

cena: 350,-

174. Klaudia Świątczak(ur.1988)

Czerwony rower(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x60 cm

175. Izabela D.Tomaszewska(ur.1986)

Tylko tu sygn.na odwrociu

olej, płótno, 92x73 cm

cena: 350,-

176. Dominika Wajberg(ur.1986)

Czarna dama(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x90 cm

177. Marcin Wilkoszewski(ur.1982)

Elektryczne węgorze nad Wartą(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 57x67 cm

cena: 300,-

178. Marcin Wilkoszewski(ur.1982)

Nienazwany Bóg(2012) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena: 350,-

179. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Bye Bye Hollywood Hills(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 72.5x91.5 cm

cena: 350,-

180. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Słoneczna Kalifornia(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 81x100 cm

181. Dominik Woźniak(ur.1983)

0.3.(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 110x95 cm

182. Dominik Woźniak(ur.1983)

Gra(2012) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 110x95 cm

183. Dominik Woźniak(ur.1983)

Kontemplująca(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 120x80 cm

184. Paulina Zalewska(ur.1981)

Truflowa sobota(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena: 350,-

185. Paulina Zalewska(ur.1981)

Albumy domowe(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena: 350,-

186. Paulina Zalewska(ur.1981)

Vanity fair(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 73x92 cm

cena: 350,-

187. Michał Zalewski(ur.1985)

Dominacja(2010) sygn.

żywica epoksydowa, akryl, 65x125x95 cm

188. Michał Zalewski(ur.1985)

Kolaboranci sygn.na odwrociu

akryl, spray, płótno, 80x100 cm

189. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Z cyklu „Portret kobiety” I(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, płótno, 81x100 cm

190. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Z cyklu „Portret kobiety” II(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 81x100 cm

191. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Z cyklu „Portret kobiety” III(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, płótno, 80x80 cm

cena: 350,-