17 AUKCJA PROMOCYJNA

XVII AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 18 maja 2013 r., godz. 12:00

1. Agata Bajszczak(ur.1982)

Erotikon(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 105x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

Erotikon(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 110x105 cm

cena wywoławcza: 500,-

3. Maria Balcerska(ur.1980)

Różowy deszcz(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

4. Maria Balcerska(ur.1980)

Szafka-chomik sygn.

akryl, drewno, 42.5x48x30 cm

cena wywoławcza: 200,-

5. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Nad jeziorem(2012) sygn.na odwrociu

akryl, pastel, tektura, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

6. Marta Bilecka-Dudzinska(ur.1975)

Relikt XXV(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

7. Marta Bilecka-Dudzinska(ur.1975)

Silence V sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

8. Monika Buczyńska(ur.1987)

Valencia 2011(2012) sygn.l.śr.

olej, płótno, 55x38 cm

cena wywoławcza: 300,-

9. Monika Buczyńska(ur.1987)

Niebieskie jesienną porą(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 45.5x60.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

10. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Obraz drugi z cyklu „Dylematy”(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

11. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Z zaskoczenia 2(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

12. Szymon Ciechelski(ur.1979)

Skok do wody(2013) sygn.p.d.

pastel, papier, 47x67.4 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 300,-

13. Szymon Ciechelski(ur.1979)

Zmierzch(2013) sygn.dat.p.d.

pastel, papier, 60.7x44.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Katarzyna Czerwińska(ur.1986)

Iluminacja(2013) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

15. Katarzyna Czerwińska(ur.1986)

Ikar(2013) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

16. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

Pstroka(2010) sygn.na odwrociu

olej, tektura, 50x35 cm

cena wywoławcza: 300,-

17. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

Zzieleniała(2010) sygn.na odwrociu

olej, tektura, 50x35 cm

cena wywoławcza: 300,-

18. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 12(2013) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100.5x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

19. Aleksandra Frankowska(ur.1985)

Rdza sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

20. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Bez tytułu(2013) sygn.

brąz, marmur, 29x6.5x7 cm

cena wywoławcza: 500,-

21. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Audius III(2013) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 400,-

22. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Audius IV(2013) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 400,-

23. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Audius V(2013) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 400,-

24. Izabela Gałązka(ur.1984)

Zachód słońca nad Motławą(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

25. Izabela Gałązka(ur.1984)

Rzeka Radunia(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

26. Izabela Gałązka(ur.1984)

Potok raduński(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

27. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

Nowy wspaniały świat(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x95 cm

cena wywoławcza: 400,-

28. Grupa Artme

W zamyśleniu(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

29. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kobieta(2006) sygn.dat.p.d.

akwarela, kredka, papier, 68.3x49 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 300,-

30. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Patrz(2007) sygn.dat.p.d.

akwarela, pastel, papier, 69x49.3 cm

cena wywoławcza: 300,-

31. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Paryskie dolce vita-Moulin Rouge(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 30x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

32. Justyna Jakóbowska(ur.1984)

Banan(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

33. Justyna Jakóbowska(ur.1984)

Soap(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

34. Agata Jakubowska(ur.1977)

Wnętrze 1(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

35. Beata Jarmuż(ur.1978)

Horyzont II(2013) sygn.dat.p.d.

collage, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

36. Beata Jarmuż(ur.1978)

Lot V(2010/2012) sygn.

żywica, płyta CD, metal, 44x10x9 cm

cena wywoławcza: 500,-

37. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Ruch(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

38. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Albert(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70.5x70.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

39. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Greta(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70.5x70.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

40. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Pola(2013) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x60.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Continuum II(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

42. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Continuum V(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

43. Roksana Karczewska(ur.1988)

El huron(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

44. Roksana Karczewska(ur.1988)

Isoptera(2012) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 36.5x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

45. Marcin Kłys(ur.1971)

Miasto elektrycznych cyborgów(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

46. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Motyl(2013) sygn.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

47. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Waga(2013) sygn.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

48. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Wyścig(2013) sygn.p.d.

cena wywoławcza: 300,-

49. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Kąty(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x73 cm

cena wywoławcza: 300,-

50. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Look left(2013) sygn.p.d.

akryl, płótno, 38x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

51. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Time(2013) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x38 cm

cena wywoławcza: 300,-

52. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Niebieska z cyklu „Flamenco” sygn.p.d.

akwarela, papier/pilśnia, 82x28.5 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 300,-

53. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Brązowa z cyklu „Flamenco” sygn.p.d.

akwarela, papier/pilśnia, 55.7x54.3 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 300,-

54. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Bez tytułu(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

55. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

olej, płótno, 68x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

56. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura I(2013) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno/płyta, 45x38 cm

cena wywoławcza: 300,-

57. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Miasto syberyjskie(2013) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

58. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Czerwień mórz, błękit wysp(2013) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

59. Sebastian Kularski(ur.1980)

Dwójka(2013) sygn.l.d.

akryl, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

60. Sebastian Kularski(ur.1980)

Czwórka(2013) sygn.l.d.

akryl, płótno, 30x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

61. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Upadek(2013) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

62. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Upadek II(2013) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

63. Donata Lesińska(ur.1954)

Podwójne blue sygn.

ceramika szkliwiona, woskowana, angoby, 25x24x27 cm

cena wywoławcza: 290,-

64. Donata Lesińska(ur.1954)

Zachód słońca sygn.

ceramika szkliwiona, woskowana, angoby, 28x33x17 cm

cena wywoławcza: 310,-

65. Donata Lesińska(ur.1954)

Zielone oczy sygn.

ceramika szkliwiona, 10x40x36 cm

cena wywoławcza: 250,-

66. Dariusz Ludwisiak(ur.1969)

Sebek sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 46x38 cm

cena wywoławcza: 300,-

67. Joanna Małecka(ur.1975)

Memorex 11(2012) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa (1/5), 50x50 cm

cena wywoławcza: 100,-

68. Joanna Małecka(ur.1975)

Memorex 08(2012) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 100,-

69. Marzena Małecka-Staniecka(ur.1980)

Siedząca(2012) sygn.dat.p.d.

akwarela, papier, 32x24 cm

cena wywoławcza: 300,-

70. Marzena Małecka-Staniecka(ur.1980)

Talerz dekoracyjny 1(2012) sygn.  ceramika, angoba, śr.25 cm

Talerz dekoracyjny 5(2012) sygn.  ceramika, angoba, śr.25 cm

cena wywoławcza: 300,-

71. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Mirabelki-dyptyk(2013) sygn.p.d.

akryl, płyta, 161x62 cm

cena wywoławcza: 500,-

72. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Plunki z niebieskiej łąki(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płyta, 70.5x108.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

73. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Czarcie Monidło(2013) sygn.p.d.

akryl, płyta, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

74. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Bez tytułu sygn.na odwrociu

tusz, papier, 40.7x29.2 cm

cena wywoławcza: 300,-

75. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Bez tytułu sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 24x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

76. Ewa Mielczarek(ur.1954)

Akt Koralowy(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 400,-

77. Ewa Mielczarek(ur.1954)

Akt z Czerwonym Cieniem(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Justyna Mroczek(ur.1983)

Po między...(2011) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

79. Justyna Mroczek(ur.1983)

I z cyklu „One!" sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x70.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

80. Justyna Mroczek(ur.1983)

V z cyklu „One!" sygn.dat.śr.d.

olej, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

81. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Bez tytułu(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Elżbieta Nowakowska(ur.1977)

Kolory we śnie(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

83. Anna Ostapowicz(ur.1981)

Spojrzenie Magenta(2009) sygn.dat.p.d.

druk solwentowy, płótno, 56x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

84. Anna Ostapowicz(ur.1981)

Spojrzenia II(2009) sygn.dat.p.g.

druk solwentowy, płótno, 61x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

85. Joanna Paljocha(ur.1977)

Konstelacje VI sygn.dat.p.d.

linoryt (4/18), 50x70 cm

cena wywoławcza: 120,-

86. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z ananasem(2013) sygn.dat.p.g.

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

87. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z talerzem(2013) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 38x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

88. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Zimowy las(2013) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

89. Magdalena Połacik(ur.1980)

Wieszczki kolorów(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

90. Aleksandra Richert(ur.1987)

Fluo(2013) sygn.na odwrociu

technika własna, tkanina, 220x170 cm

cena wywoławcza: 2.750,-

91. Aleksandra Richert(ur.1987)

Fale(2013) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 2.750,-

92. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Velvet Morning(2013) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

93. Artur Sobieszek(ur.1970)

She(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 100.5x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

94. Paula Solańska(ur.1981)

Kot rudy(2013) sygn.

ceramika szkliwiona, 7.5x18x21 cm

cena wywoławcza: 250,-

95. Paula Solańska(ur.1981)

Kot szary(2013) sygn.

ceramika szkliwiona, 15x8x18.5 cm

cena wywoławcza: 190,-

96. Agnieszka Sowała-Kozłowska(ur.1982)

Odlot(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

97. Agnieszka Sowała-Kozłowska(ur.1982)

Vanitas(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80.5x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

98. Kamila Stępniak(ur.1983)

The Birth sygn.p.d.

olej, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 400,-

99. Kamila Stępniak(ur.1983)

Chess-Komoda sygn.

olej, drewno, pilśnia, 88.5x85.5x43 cm

cena wywoławcza: 950,-

100. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Patera turkusowo-szara z kobaltowym wzorem sygn.

ceramika szkliwiona, 17.5x39x33 cm

cena wywoławcza: 350,-

101. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Patera czarno-granatowa sygn.

ceramika szkliwiona, 28x44x27 cm

cena wywoławcza: 350,-

102. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Misa ażurowa sygn.

ceramika szkliwiona, 37x44x35 cm

cena wywoławcza: 430,-

103. Monika Synak(ur.1984)

Dama z kotkiem sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

104. Monika Synak(ur.1984)

Łakocie sygn.l.d.

akryl, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

105. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Dmuchawiec(2013) sygn.dat.l.d.

olej, akryl, pastel, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

106. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Odpoczynek(2013) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

107. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Ławeczka(2013) sygn.p.d.

olej, ołówek, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

108. Diana Szawłowska(ur.1987)

Martwa natura z koniem sygn.p.d.

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

109. Diana Szawłowska(ur.1987)

Boreas sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

                             110.

111. Iwona Wilkoszewska(ur.1983)

Akt przy pianinie(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

112. Iwona Wilkoszewska(ur.1983)

Akt(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 61x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

113. Marcin Wilkoszewski(ur.1982)

Geometria 1(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

114. Marcin Wilkoszewski(ur.1982)

Kontrapunkt(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

115. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Artur Rubinstein(2012) sygn.p.d.

akwarela, pastel, papier, 35.5x50.5 cm

Julian Tuwim(2012) sygn.p.d.

cena wywoławcza: 300,-

116. Dominik Woźniak(ur.1983)

Na stepie(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

117. Dominik Woźniak(ur.1983)

Przypowieść brzemienna(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

118. Dominik Woźniak(ur.1983)

W ogrodzie(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80.5x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

119. Sylwia Wójcik(ur.1984)

Bez tytułu(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x59 cm

cena wywoławcza: 300,-

120. Sylwia Wójcik(ur.1984)

Moje przestrzenie(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno/tektura, 32.5x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

121. Paulina Zalewska(ur.1981)

Aura wspomnień(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, collage, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Wędrująca Eurydyka(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

The Carnival Is Over(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

124. Michał Zalewski(ur.1985)

Celebracja życia(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x110 cm

cena wywoławcza: 400,-

125. Michał Zalewski(ur.1985)

Irlandzki sen(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 110x120 cm

cena wywoławcza: 500,-