19 AUKCJA PROMOCYJNA

XIX AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 16 listopada 2013 r., godz. 12:00

Katalog PDF

1. Agata Bajszczak(ur.1982)

Kosmiczne kaprysy(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Akt(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 130x68 cm

cena wywoławcza: 400,-

Martwa natura sygn.p.d.

olej, płótno, 95x95 cm

cena wywoławcza: 400,-

4. Agata Bącela(Twórcze Ego)

Para filiżanek ze spodkami sygn.na spodkach

ceramika szkliwiona, wys. ok.9.5, śr. spodka ok.14.5 cm

cena wywoławcza: 140,-

5. Agata Bącela(Twórcze Ego)

Wazon sygn.

ceramika szkliwiona, 30x14.5x13 cm

cena wywoławcza: 200,-

6. Agata Bącela(Twórcze Ego)

Duża misa-mak sygn.

ceramika szkliwiona, 11x38x38 cm

cena wywoławcza: 180,-

7. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Ghost Town XXII sygn.l.d.

akryl,płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

8. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Silence III sygn.l.d.

akryl,płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

9. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Zdarzenie metafizyczne sygn.p.d.

akryl,płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

10. Monika Buczyńska(ur.1987)

Czerwony park(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 40x50 cm (49x59 w oprawie)

cena wywoławcza: 400,-

11. Monika Buczyńska(ur.1987)

Parszczęg(2012) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 45x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

12. Monika Buczyńska(ur.1987)

Niebieskie Źródła(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x60 cm (59.5x69.5 w oprawie)

cena wywoławcza: 400,-

Czerwone światło z cyklu „Drogowskazy”(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Z zaskoczenia(2013) sygn.dat.p.śr.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

15. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Zielone światło z cyklu „Drogowskazy”(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Latarnie gasną szybciej niż noc(2013) sygn.dat.p.d.

collage,akryl,płótno, 60x47 cm

cena wywoławcza: 300,-

Dobre jest to, co dzikie i wolne(2013) sygn.dat.p.d.

akryl,płótno, 110x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

18. Monika Dałek(ur.1981)

Księga zawsze otwarta w połowie(2013) sygn.dat.śr.d.

collage, akryl, płótno, 60x47 cm

cena wywoławcza: 300,-

19. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 22 sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

20. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Bez tytułu sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

21. Andrzej Fydrych(ur.1983)

AUDIUS(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 90x170 cm

cena wywoławcza: 500,-

22. Andrzej Fydrych(ur.1983)

AUDIUS IX(2013) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

23. Andrzej Fydrych(ur.1983)

AUDIUS X(2013) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 400,-

24. Izabela Gałązka(ur.1984)

Podwórze(2013) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

25. Izabela Gałązka(ur.1984)

Dezintegracja aktu(2013) sygn.dat.p.d.

akryl,płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

26. Izabela Gałązka(ur.1984)

Nostalgiczna(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

27. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

Świt II(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100.5x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

28. Grupa Artme

Tygrysi berek(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

29. Grupa Artme

O zmierzchu(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

30. Grupa Artme

Jezioro Czaple(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

31. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

W cieniu III(2007) sygn.p.d.

pastel, gwasz, papier, 50x35 cm

cena wywoławcza: 300,-

32. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Z paskiem(2007) sygn.p.d.

cena wywoławcza: 300,-

33. Justyna Jakóbowska(ur.1984)

Total(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

34. Justyna Jakóbowska(ur.1984)

Bazylia(2013) sygn.na odwrociu

akryl,płótno, 24x18 cm

cena wywoławcza: 300,-

35. Justyna Jakóbowska(ur.1984)

Na Mileszki(2013) sygn.na odwrociu

akryl,płótno  13x18 cm

cena wywoławcza: 300,-

36. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Widnokrąg(2010) sygn.dat.l.d.

collage, 21x21 cm (27.5x27.5 w oprawie)

cena wywoławcza: 350,-

37. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Galaktyka(2010/2011) sygn.dat.p.d.

collage, deska, 68.3x82.8 cm

cena wywoławcza: 400,-

38. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Cyrk(2013) sygn.dat.p.g.

olej, płótno, 70.5x80.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

39. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Parawan czasu(2013) sygn.dat.l.d.

akryl,płótno, 70x86 cm

cena wywoławcza: 400,-

40. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Światłoczułość I z cyklu „Światłoczułość”(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno   60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Faza VI z cyklu „Syzyf-sekwencja”(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 44x44 cm

cena wywoławcza: 300,-

42. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Faza IX z cyklu „Syzyf-sekwencja”(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 44x44 cm

cena wywoławcza: 300,-

43. Natalia Kalisz(ur.1988)

Portret Apodis(2012) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier (1/12), 70x50 cm (73.8x53.8 w oprawie)

cena wywoławcza: 350,-

44. Natalia Kalisz(ur.1988)

Portret Matki(2013) sygn.dat.p.d.

tusz, akwaforta, akwatinta (1/12), 38x35 cm (53.8x43.8 w oprawie)

cena wywoławcza: 350,-

45. Natalia Kalisz(ur.1988)

Zszywanie(2011) sygn.na odwrociu

fotografia, PCV spienione (2/20), 40x39.5 cm

cena wywoławcza: 150,-

46. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Czerwona(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 89x116 cm

cena wywoławcza: 500,-

47. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Red(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 89x116 cm

cena wywoławcza: 500,-

48. Roksana Karczewska(ur.1988)

Fauna I(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

49. Roksana Karczewska(ur.1988)

Fauna II(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 110.5x119.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

50. Joanna Kądziela(ur.1977)

Tryptyk-Linia horyzontu(2013) sygn.na odwrociu  olej, tektura, 8.5x13.5;

Na skraju lasu(2013) sygn.na odwrociu   olej, tektura, 8.7x13.4;

Pejzaż jesienny(2013) sygn.na odwrociu   olej, tektura, 7.2x12.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

51. Joanna Kądziela(ur.1977)

Dyptyk-Przed burzą(2013) sygn.na odwrociu   olej, tektura, 9.5x18;

Domy z różowymi dachami(2013) sygn.na odwrociu  olej, tektura, 11.4x18 cm

cena wywoławcza: 300,-

52. Maciej Kędzielski(ur.1983)

Bez tytułu(2013) sygn.p.d.

ołówek, papier, 59.5x42 cm (arkusz)

cena wywoławcza: 300,-

53. Maciej Kędzielski(ur.1983)

Bez tytułu(2013) sygn.p.d.

ołówek, papier, 59.5x38.5 cm (arkusz)

cena wywoławcza: 300,-

54. Grzegorz Klimek(ur.1987)

Medytująca kobieta(2010) sygn.l.g.

technika mieszana, płótno, 121x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

55. Grzegorz Klimek(ur.1987)

Kopalnia minerałów(2013) sygn.l.g.

akryl, tempera, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

56. Grzegorz Klimek(ur.1987)

Powoli do przodu 2(2013) sygn.l.g.

tempera, żywica szelakowa, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

57. Marcin Kłys(ur.1971)

Miasto(2013) sygn.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

58. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Przyciąganie(2013) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

59. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Spojrzenie(2013) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

60. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

W kręgu(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

61. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Pies na plaży(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x73 cm

cena wywoławcza: 300,-

62. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Spacer z psem(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 27x33 cm (30.5x36.5 w oprawie)

cena wywoławcza: 350,-

63. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Biedronka(2013) sygn.na odwrociu

akryl,płótno, 30x30 cm (33.5x33.5 w oprawie)

cena wywoławcza: 350,-

64. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Catching the sun(2013) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

65. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Cuba I sygn.śr.d.

akwarela, papier/pilśnia, 37x12.5 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 400,-

66. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Cuba IV sygn.p.d.

akwarela, papier/pilśnia, 40.5x14.5 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 400,-

67. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Odpoczynek(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

68. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Ona porcelanowa(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

69. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura nieświadomości VII sygn.na odwrociu

technika własna, płótno/pilśnia, 75x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

70. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura nieświadomości VIII sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 300,-

71. Donata Lesińska(ur.1954)

Patera z aniołem sygn.

ceramika, 7.3x27.5x27.5 cm

cena wywoławcza: 220,-

72. Donata Lesińska(ur.1954)

Karafka sygn.

ceramika, 16.5x10.5x10.5 cm

cena wywoławcza: 200,-

73. Donata Lesińska(ur.1954)

Karafka sygn.

ceramika, 20x11x11 cm

cena wywoławcza: 200,-

74. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969)

Perlica 1 sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

75. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969)

Olimpia(2013) sygn.p.d.

akryl, pastel, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

76. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969)

Avatar Tuwima(2013) sygn.p.d.

akryl, pastel, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

77. Joanna Małecka(ur.1975)

Memorex 09(2012) sygn.dat.p.d.

grafika komputerowa (1/10), 50x50 cm

cena wywoławcza: 100,-

78. Joanna Małecka(ur.1975)

Memorex 03(2012) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 100,-

79. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Legendy Gór Sowich(2013) sygn.p.d.

akryl, płyta, 100.3x100.3 cm

cena wywoławcza: 500,-

80. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Panny Łąkowe-dyptyk(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 73x92;65x92 cm (141x94 w oprawie)

cena wywoławcza: 600,-

81. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Kukuryk z Kokoszką(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x80 cm (52.5x83 w oprawie)

cena wywoławcza: 300,-

83. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Statek sygn.na odwrociu

akryl,płótno/płyta, 50.3x40.3 cm

cena wywoławcza: 300,-

84. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Akt siedzący sygn.na odwrociu

akryl,płótno/pilśnia, 33x27 cm

cena wywoławcza: 300,-

85. Justyna Mroczek(ur.1983)

Okoliczności przyrody(2004) sygn.dat.p.d.

litografia barwna (2/10), 35x44 cm (59x65 w oprawie)

cena wywoławcza: 380,-

86. Justyna Mroczek(ur.1983)

Za nogę(2004) sygn.p.d.

litografia barwna (9/9), 27.5x43.5 cm (50x63 w oprawie)

cena wywoławcza: 380,-

87. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Jesień(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

88. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Pejzaż jesienny(2010) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

89. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Wiosna(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

90. Aneta Nowak(ur.1985)

Pejzaż V(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

91. Aneta Nowak(ur.1985)

Zderzenia materii III(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

92. Joanna Paljocha(ur.1977)

Exit I(2006) sygn.dat.p.d.

sitodruk (1/8), 40x28.1 cm

cena wywoławcza: 70,-

93. Joanna Paljocha(ur.1977)

Exit II(2006) sygn.dat.p.d.

sitodruk (8/9), 40.3x28.3 cm

cena wywoławcza: 70,-

94. Joanna Paljocha(ur.1977)

Exit III(2006) sygn.p.d.

sitodruk (1/8), 40.2x28.1 cm

cena wywoławcza: 70,-

95. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z dyniami sygn.p.g.

olej, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z owocami(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż morski sygn.l.d.

olej, płótno, 54x73 cm

cena wywoławcza: 300,-

98. Magdalena Połacik(ur.1980)

Popołudniowe przedstawienie(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 55x38 cm

cena wywoławcza: 300,-

99. Magdalena Połacik(ur.1980)

Adeptka Żonglerki(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x35 cm

cena wywoławcza: 300,-

100. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Boy(2013) sygn.

żywica poliestrowa, włókno szklane, 100x42x38 cm

cena wywoławcza: 350,-

101. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

I love You too(dyptyk) sygn.

żywica poliestrowa, włókno szklane, metal

*kobieta:122x38x37; *mężczyzna:124.5x71x49 cm

cena wywoławcza: 550,-

102. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Remember Summer 6(2013) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

103. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Bez tytułu(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

104. Paula Solańska(ur.1981)

Misa-kapusta sygn.

ceramika szkliwiona, 15x29.5x28 cm

cena wywoławcza: 130,-

105. Paula Solańska(ur.1981)

Baran sygn.

ceramika szkliwiona, 10x22.5x10.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

106. Kamila Stępniak(ur.1983)

Mikimoto pearl sygn.p.d.

olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

107. Kamila Stępniak(ur.1983)

She sygn.p.d.

olej, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

108. Kamila Stępniak(ur.1983)

Cellular chair sygn.

sklejka, lakier akrylowy, nogi metalowe, 120.5x112x60;
wys.siedziska 46 cm

cena wywoławcza: 800,-

109. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Misa pomarańczowa(2013) sygn.

ceramika szkliwiona, 21x41x37 cm

cena wywoławcza: 290,-

110. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Gold(2013) sygn.

ceramika szkliwiona, 26x34x35 cm

cena wywoławcza: 320,-

111. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Wazon ażurowy(2013) sygn.

ceramika szkliwiona, 45.5x38.5x36 cm

cena wywoławcza: 380,-

112. Monika Synak(ur.1984)

Zmysł sygn.l.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

113. Monika Synak(ur.1984)

Łódzki nocny pejzaż sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x90 cm

cena wywoławcza: 300,-

114. Monika Synak(ur.1984)

Włoski nocny pejzaż  sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x100 cm

cena wywoławcza: 300,-

115. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Live sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

116. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Step(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, ołówek, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

117. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Time(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

118. Iwona Wilkoszewska(ur.1983)

Pop art girl(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

119. Iwona Wilkoszewska(ur.1983)

Misterioso sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

120. Iwona Wilkoszewska(ur.1983)

Akt IV sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

121. Dominik Woźniak(ur.1983)

Na spacerze II(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 130x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

Kolej na zaproszenie(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

Falowanie i spadanie(2013) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Szał barwnych ciał(2013) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

125. Michał Zalewski(ur.1985)

Siła tworzenia(2013) sygn.na odwrociu

akryl, spray, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

Zamieniaj słowa w czyny(2013) sygn.na odwrociu

akryl, spray, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

127. Michał Zalewski(ur.1985)

Upadek(2013) sygn.na odwrociu

akryl, spray, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-