22 AUKCJA PROMOCYJNA

XXII AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 6 września 2014 r., godz. 12:00

 WYNIKI

Mala matura sunt(2014) sygn.na odwrociu

akryl, tempera, deska, 40.5x20.8 cm

cena wywoławcza: 300,-

Plażowiczki(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Plażowiczki nr 1(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Plażowiczki nr 4(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

5. Agata Bącela(ur.1974)

Patera moderne sygn.

ceramika szkliwiona, 10x31x29 cm

cena wywoławcza: 190,-

Misa pomarańczowa sygn.

ceramika szkliwiona, wys.10.5, śr.41 cm

cena wywoławcza: 190,-

Patera z owocami sygn.

ceramika szkliwiona, 4.5x34.5x27.5 cm

cena wywoławcza: 160,-

8. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Pejzaż(2013) sygn.na odwrociu

olej, collage, płótno, 50x40x8 cm

cena wywoławcza: 300,-

9. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Pejzaż(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x90x3.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

10. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Silence XXIV(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

11. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Waterland XXIV(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

12. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Exercitia geometrica IV(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

13. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Exercitia geometrica VII(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 33x27 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Exercitia geometrica VIII(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

15. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Przewrót(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

16. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Matka Polka(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

17. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Nowe Horyzonty(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

18. Monika Dałek(ur.1981)

Chcę sobie zaufać lecz nie wiem jak(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, pilśnia, 90x64 cm

cena wywoławcza: 460,-

19. Monika Dałek(ur.1981)

Lajza(2014) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

20. Monika Dałek(ur.1981)

Zawsze te godziny, zawsze ta miłość(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 101x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

21. Maria Domalewska(ur.1987)

Miastomania III(2012) sygn.dat.p.d.

litografia barwna (5/12), 35.5x44.5 cm

cena wywoławcza: 150,-

22. Maria Domalewska(ur.1987)

Taniec brzucha 30 sygn.p.d.

grafika cyfrowa (1/5), 50x35 cm

cena wywoławcza: 120,-

23. Maria Domalewska(ur.1987)

Bliźnięta(2014) sygn.p.d.

grafika cyfrowa (1/5), 69x48.6 cm

cena wywoławcza: 150,-

24. Jacek Dziedziczak(ur.1964)

W południe 1(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 45x35 cm

cena wywoławcza: 300,-

25. Jacek Dziedziczak(ur.1964)

W południe 2(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

26. Jacek Dziedziczak(ur.1964)

W ogrodzie IV(2012) sygn.dat.p.d.

druk wypukły, ołówek (3/3), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

27. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 41(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 85x110 cm

cena wywoławcza: 400,-

28. Ziemowit Fincek(ur.1988)

Barcelona nocą(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 400,-

29. Ziemowit Fincek(ur.1988)

Mechanizm miasta 1(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

30. Ilona Foryś(ur.1980)

IF(2014) sygn.na odwrociu

olej, spray, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

31. Ilona Foryś(ur.1980)

Black Cat(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

32. Ilona Foryś(ur.1980)

ŻÓŁW(2010) sygn.na odwrociu

olej, spray, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

33. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Audius XXXVIII(2014) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

34. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Audius XXXIX(2014) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 80x110 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Izabela Gałązka(ur.1984)

Pola z cyklu „Panorama”(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

36. Izabela Gałązka(ur.1984)

Wieczorne wyjście z cyklu „Za dużo na głowie”(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

37. Izabela Gałązka(ur.1984)

Zamyślenie sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

38. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

13.15(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x113 cm

cena wywoławcza: 500,-

39. Grupa Artme

Łodzie sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

40. Grupa Artme

Rajski ptak sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Grupa Artme

Na plaży sygn.na odwrociu

olej, płótno, 59.5x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

42. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Postać fioletowa(2014) sygn.dat.l.d.

akwarela, gwasz, pastel, papier, 48.3x33.5 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

43. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Akt w czerwieni(2014) sygn.dat.p.d.

akwarela, pastel, papier, 34.3x23.4 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

44. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Akt(2014) sygn.dat.l.d.

akwarela, pastel, papier, 34.4x23.5 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

Ulotność chwili(2014) sygn.dat.p.d.

collage, 40x50 cm (47.5x57.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

46. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Anioł(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

47. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Marszałek(2014) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x69.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

Którędy?(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46x38 cm

cena wywoławcza: 300,-

49. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Deesis-ikona(2013) sygn.na odwrociu

tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na pulment, 30x25 cm

cena wywoławcza: 500,-

50. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Jezioro Soczewka. Brzeg(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x69.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

51. Roksana Karczewska(ur.1988)

Sensibility(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x69.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

52. Joanna Kądziela(ur.1977)

Martwa natura(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

53. Kasia Klon(ur.1986)

Brooklyn Bridge(2014) sygn.na odwrociu

akwaforta, akwatinta, tusz, kredka, papier (e.a.), 27x19.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

54. Kasia Klon(ur.1986)

Manhattan Bridge(2014) sygn.na odwrociu

akwaforta, akwatinta, tusz, kredka, papier (e.a.), 27.3x19 cm

cena wywoławcza: 300,-

55. Kasia Klon(ur.1986)

Williamsburg Bridge(2014) sygn.na odwrociu

akwaforta, akwatinta, tusz, kredka, papier (e.a.), 27x19.3 cm

cena wywoławcza: 300,-

56. Marcin Kłys(ur.1971)

Miasto(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

57. Marcin Kłys(ur.1971)

Biały(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

58. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Niebieska(2014) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 40x60 cm (w św.p-p, 54x74 w ramie)

cena wywoławcza: 400,-

59. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Zgodnie(2014) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 400,-

60. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Niezłomne(2014) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 30x40 cm (w św.p-p, 40x50 w ramie)

cena wywoławcza: 350,-

61. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Surfer II(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

62. Bartłomiej Koter(ur.1984)

City at sunset sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x30 cm (63.5x33.5 w ramie)

cena wywoławcza: 360,-

63. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Sunny suburb sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x30 cm (43.5x33.5 w ramie)

cena wywoławcza: 360,-

64. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Cuba IX sygn.p.d.

akryl, płótno/pilśnia, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

65. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Chłonę(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, druk płaski, papier/tektura, 32x67 cm

cena wywoławcza: 300,-

66. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Wiosna(2010) sygn.dat.p.d.

monotypia, papier, 62x42 cm (70x50 w oprawie)

cena wywoławcza: 380,-

67. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Lato(2010) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 380,-

68. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XIV(2014) sygn.p.d.

technika własna, płótno/pilśnia, 70x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

69. Donata Lesińska(ur.1954)

Wazon Wigwam sygn.

fajans szkliwiony, 24x15x32 cm

cena wywoławcza: 250,-

70. Donata Lesińska(ur.1954)

Patera Wiking sygn.

fajans szkliwiony, 25.x26x35 cm

cena wywoławcza: 250,-

71. Donata Lesińska(ur.1954)

Patera Szlachetne blue sygn.

fajans szkliwiony, 14.5x27x18 cm

cena wywoławcza: 250,-

72. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969)

Lipa sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

73. Małgorzata Maćkowiak

Kury sygn.p.d.

olej, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

74. Kamila Majcher(ur.1982)

Lato(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 80.5x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

75. Kamila Majcher(ur.1982)

Na tarasie(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 92.5x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

76. Jacek Malinowski(ur.1969)

Margaretki(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

77. Jacek Malinowski(ur.1969)

Pejzaż(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Ptaki(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 61x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

79. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Oczekiwanie(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno/pilśnia, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Akt(2014) sygn.na odwrociu

tusz, papier, 30.5x29.6 cm

cena wywoławcza: 300,-

81. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Akt rozmyty(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno/tektura, 35.5x45.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Poranek(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

83. Aneta Nowak(ur.1985)

Invisible space(2014) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 130x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

84. Aneta Nowak(ur.1985)

Summer(2014) sygn.na odwrociu

akryl, olej, płótno, 110x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

85. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z chatą sygn.l.d.

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

86. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Nad Grabią sygn.l.d.

olej, płótno, 54x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

87. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z żardinierą sygn.l.g.

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

88. Magdalena Połacik(ur.1980)

Triumf Georginy(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

89. Magdalena Połacik(ur.1980)

Szczypta(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

90. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Dancing(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

91. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Bez tytułu(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

92. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Błękitny pokój(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 99.5x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

93. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Zlew(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 92x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

94. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Buty(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

95. Dominik Smolik(ur.1982)

Blowing dandelion(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 61x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Dominik Smolik(ur.1982)

Bubulles(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 46x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Dominik Smolik(ur.1982)

Small bubbles(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

Misa-Kwiat 3 sygn.

ceramika szkliwiona, wys.13, śr. 28.5 cm

cena wywoławcza: 140,-

99. Paula Solańska(ur.1981)

Wpatrzona(2009) sygn.na odwrociu

kafel ceramiczny, 42x42 cm

cena wywoławcza: 380,-

100. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Music(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

101. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Turquoise(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

102. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

It's time to get up(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

103. Agata Szczerbicka-Lik(ur.1979)

Nocne stróżki(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

104. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Przenikanie w przestrzeni(2014) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

105. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Pieta(2012) sygn.na odwrociu

technika własna, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

106. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Ptak(2012) sygn.na odwrociu

technika własna, tkanina poliestrowa, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

107. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Witek i Ewa(2013) sygn.na odwrociu

assemblage, 125x100.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

108. Iwona Wilkoszewska(ur.1983)

Akt VI(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x100.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

109. Iwona Wilkoszewska(ur.1983)

Marilyn 2(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 73x54 cm

cena wywoławcza: 300,-

110. Dominik Woźniak(ur.1983)

Przybywając w rodzinne strony...(2014) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 130x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

111. Dominik Woźniak(ur.1983)

Wytchnienie Południcy(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 130x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

112. Paulina Zalewska(ur.1981)

Przesyłka do rąk własnych(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

113. Paulina Zalewska(ur.1981)

Pan Lolo z molo(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

114. Paulina Zalewska(ur.1981)

Mini golf(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

115. Ewa Żochowska(ur.1976)

y_e_l_l_o_w(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, collage, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

116. Ewa Żochowska(ur.1976)

Bestia(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 81.5x65.5 cm

cena wywoławcza: 350,-

117. Ewa Żochowska(ur.1976)

Koronka 9(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 400,-