II AUKCJA PROMOCYJNA - DRUGI KROK

sobota, 9 października 2010 r., godz. 12:00

Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 25 %.

1. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Akt 1(2009) sygn.śr.g.

olej, płótno, 20x20 cm

2. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Akt 2(2009) sygn.śr.

olej, płótno, 20x20 cm

3. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Akt 3(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 20x20 cm

4. Izabela Chamczyk(ur.1980)

Święty autoportret(2006) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 50x40 cm

5. Izabela Chamczyk(ur.1980)

Nie dotykaj 2(2005) sygn.na odwrociu

ołówek, olej, płótno, 120x80 cm

6. Izabela Chamczyk(ur.1980)

Obok(2007) sygn.na odwrociu

technika własna, szyfon/ płótno, 90x30 cm

7. Izabela Cieszko(ur.1978)

Konkubinat(2010) sygn. dat.na odwrociu

olej, płótno/deska, 27,5x20 cm

8. Izabela Cieszko(ur.1978)

Anihilacja 1 - dlaczego nie deportować kobiet w czarnych stringach?(2010) sygn.p.d.

olej, akryl, płótno, 38x46 cm

9. Izabela Cieszko(ur.1978)

Anihilacja 2 - dlaczego nie deportować kobiet w czarnych stringach?(2010) sygn.p.d.

olej, akryl, płótno, 38x46 cm

10. Iwona Demko(ur.1974)

Sheela-na-gig(2010) sygn.

technika własna, 59x40x13 cm

11. Teodor Durski(ur.1976)

We wtorek(2007) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 40x45 cm

12. Teodor Durski(ur.1976)

Szepty II(2008) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 33x33 cm

13. Teodor Durski(ur.1976)

Czarny kot(2006) sygn.dat.p.d.

serigrafia (11/19), 30x30 cm

14. Nestoras Fanaras(ur.1975)

Conclusion of course(2006) sygn.p.d.

olej, płótno, 128x79 cm

15. Nestoras Fanaras(ur.1975)

The creator(2010) sygn.p.d.

olej, płótno, 95x72 cm

16. Nestoras Fanaras(ur.1975)

Słoneczko(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 124x106 cm

17. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

Intruz(2010) sygn.l.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

18. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

Ponieważ jesteś tego warta(2010) sygn.l.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

19. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

Kit-kat(2008) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

20. Beata Jarmuż(ur.1978)

Lot IV(2010) sygn.na podstawie

żywica, metal, 46x31x23 cm

21. Beata Jarmuż(ur.1978)

Lot V(2010) sygn.na podstawie

żywica, metal, płyta CD, 44x10x9 cm

22. Beata Jarmuż(ur.1978)

Wenus(2010) sygn.na podstawie

ceramika, metal, poxilina, 45,5x9x4 cm

23. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Bez tytułu 1(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x60 cm

24. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Bez tytułu 2(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x81 cm

25. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Rose Woman sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x40 cm

26. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Pejzaż wiśniowy(2009) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 110x110 cm

27. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Jarzębiny i pole(2009) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x40 cm

28. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Jarzbina i wierzba(2009) sygn.dat.p.d.

olej, tektura, 50x70 cm

29. Marcin Kłys(ur.1971)

Kompozycja abstrakcyjna 50(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

30. Marcin Kłys(ur.1971)

Kompozycja abstrakcyjna 51(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x73 cm

31. Marcin Kłys(ur.1971)

Krajobraz abstrakcyjny(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

32. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Akt I(2010) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 46x68,5 cm

33. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Akt II(2010) sygn.dat.p.d.

34. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Akt III sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm

35. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Przestrzenie 001-dyptyk(2010) sygn.na odwrociu

technika własna, 40x80, 30x80 cm

36. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Przestrzenie 002-poliptyk(2010) sygn.na odwrociu

technika własna, 25x25 cm (9 elementów)

37. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Przestrzenie 003-poliptyk(2010) sygn.na odwrociu

technika własna, 40x40 cm (4 elementy)

38. Katarzyna Miller(ur.1978)

Pejzaż jesienny(2010) sygn.dat.na odwrociu

akryl, pastel, olej, płótno, 73x92 cm

39. Katarzyna Miller(ur.1978)

Lustro(2010) sygn.dat.na odwrociu

akryl, olej, płótno, 100x120 cm

40. Katarzyna Miller(ur.1978)

Bez tytułu(2010) sygn.dat.na odwrociu

akryl, olej, płótno, 100x100 cm

41. Kamil Rzęsiewicz(ur.1983)

Letojani(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 120x100 cm

42. Kamil Rzęsiewicz(ur.1983)

Cefalu(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 104x94 cm

43. Kamil Rzęsiewicz(ur.1983)

Pola(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x120 cm

44. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Rosa de Umbra(2010) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

45. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Portret Limony II(2010) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 100x81 cm

46. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Element trzeci(2010) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

47. Marzena Turek-Gaś(ur.1972)

Shapes of Body I(2010) sygn.dat.na odwrociu

olej, akryl, tektura, 30x21 cm

48. Marzena Turek-Gaś(ur.1972)

Shapes of Body II(2010) sygn.dat.na odwrociu

49. Marzena Turek-Gaś(ur.1972)

Blue Man(2009) sygn.dat.na odwrociu

50. Małgorzata Wielek-Mandrela(ur.1976)

Mama & kid(2008) sygn.dat.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 40x35 cm

51. Małgorzata Wielek-Mandrela(ur.1976)

Bukiet mały(2009) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 30x40 cm

52. Maria Zielińska(ur.1934)

Pejzaż(1982) sygn.p.d.

akwarela, papier, 41,5x29,5 cm

53. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Falbanki(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, płótno, 100x81 cm

54. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Otulona(2010) sygn.dat.p.d.

55. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Czerwone rękawiczki(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, płótno, 81x100 cm

56. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Bez tytułu(2009) sygn.śr.d.

olej, płótno, 73x92 cm

57. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Bez tytułu(2010) sygn.l.d.

olej, płótno, 100x100 cm

58. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Bez tytułu(2010) sygn.śr.d.

olej, płótno, 73x92 cm