23 AUKCJA PROMOCYJNA

XXIII AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 22 listopada 2014 r., godz. 12:00

Jeanne(2014) sygn.na odwrociu

olej, szlagmetal, lakier, emulsja, deska preparowana, 70.5x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

2. Anna Adamiak(ur.1982)

Pomme(2014) sygn.na odwrociu

olej, lakier, emulsja, deska preparowana, 40x18 cm

cena wywoławcza: 300,-

Plażowiczki nr 8(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Plażowiczki nr 2(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Plażowiczki nr 3(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

6. Maria Balcerska(ur.1980)

Słoń-tryptyk(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50, 70x50, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

Patera-herbaciane róże sygn.

ceramika szkliwiona, 8x32.5x31 cm

cena wywoławcza: 190,-

Patera-maki sygn.

ceramika szkliwiona, 6x28x24 cm

cena wywoławcza: 190,-

Misa-mak sygn.

ceramika szkliwiona, wys.10.5, śr.2 cm

cena wywoławcza: 190,-

10. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Pejzaż(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

11. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Plakat(2014) sygn.na odwrociu

collage, papier, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

12. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Marocco XI(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 119.5x89 cm

cena wywoławcza: 500,-

13. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Pejzaż metafizyczny VII(2010) sygn.l.d.

akryl, płótno, 115.5x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

14. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Bodo(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

15. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Somnambulia II(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

16. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Konstelacja-dyptyk(2014) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 30x30, 30x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

17. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Ujarzmiona wyobraźnia-dyptyk(2014) sygn.p.d.

cena wywoławcza: 300,-

18. Daniel Cybula(ur.1978)

Martwa natura I(2009) sygn.l.d.

olej, płótno, 61x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

19. Daniel Cybula(ur.1978)

Martwa natura II(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

20. Monika Dałek(ur.1981)

Czekając na kobietę(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

21. Monika Dałek(ur.1981)

Parasol nie chroni od łez(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

22. Monika Dałek(ur.1981)

Śnimy samotnie(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x20 cm

cena wywoławcza: 300,-

23. Damian Daszkiewicz(ur.1983)

Cztery Fazy Życia-Dorosłość z cyklu „Głowy, Twarze, Maski”(2009) sygn.na odwrociu

technika mieszana, karton, 122.5x98 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 500,-

24. Damian Daszkiewicz(ur.1983)

Cztery Fazy Życia-Starość z cyklu „Głowy, Twarze, Maski”(2009) sygn.na odwrociu

technika mieszana, karton, 123x98.5 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 500,-

25. Damian Daszkiewicz(ur.1983)

Z cyklu „Głowy Twarze Maski”(2012) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 70x50.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

26. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

LOVE(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 110x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

27. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

Lou(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

28. Maria Domalewska(ur.1987)

Taniec brzucha 6(2012) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa (1/8), 89x43.5 cm

cena wywoławcza: 150,-

29. Maria Domalewska(ur.1987)

cena wywoławcza: 100,-

30. Maria Domalewska(ur.1987)

Gdańsk(2012) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa (1/6), 50x70 cm

cena wywoławcza: 100,-

31. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 47(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

32. Ilona Foryś(ur.1980)

Jaguar(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

33. Ilona Foryś(ur.1980)

Jedno marzenie(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 20x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

34. Ilona Foryś(ur.1980)

Love in Paris(2014) sygn.na odwrociu

olej, spray, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

35. Izabela Gałązka(ur.1984)

Zamyślona w ogrodzie z cyklu „Za dużo na głowie”(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

36. Izabela Gałązka(ur.1984)

Wspomnienie z wakacji z cyklu „Za dużo na głowie”(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno 100x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

37. Izabela Gałązka(ur.1984)

Akwen z cyklu „Panorama”(2014) sygn.dat.p.d

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

38. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

18.33(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 121x120.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

39. Grupa Artme

Lot sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

40. Grupa Artme

 Flamingi sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2014) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 29x21 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

42. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu 3(2014) sygn.dat.l.d.

akwarela, pastel, papier, 48.5x34 (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

43. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu 4(2014) sygn.dat.p.d.

akwarela, pastel, papier, 49.2x30.8 (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

44. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Luce di Venezia(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 30x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

45. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Panorama di Roma(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 30x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

46. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski(ur.1985)

Landscape LXXXII(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 85x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

47. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Kalejdoskop II(2013-2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x40cm

cena wywoławcza: 300,-

48. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Bardejów I(2011) sygn.na odwrociu

fotografia (1/5), 20x30 cm

cena wywoławcza: 150,-

49. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Stare drzewo(2011) sygn.na odwrociu

fotografia (1/5), 20x30 cm

cena wywoławcza: 150,-

50. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Ploteczki(2014) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 75x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

51. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Myśl co chcesz(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 75.5x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

52. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Dziesiąty z cyklu „Światłoczułość”(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x60cm

cena wywoławcza: 300,-

53. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Jedenasty z cyklu „Światłoczułość”(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

54. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Trójca Święta-ikona(2011) sygn.na odwrociu

tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na mikstion, 32x27 cm

cena wywoławcza: 500,-

55. Natalia A. Kalisz(ur.1988)

Portret Andrzeja Poniedzielskiego(2012) sygn.na odwrociu

fotografia (2/10), 20x18 cm (30x30 z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

56. Roksana Karczewska(ur.1988)

Fictitious(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 110x119 cm

cena wywoławcza: 500,-

57. Joanna Kądziela(ur.1977)

Wśród wzgórz(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50.5x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

58. Joanna Kądziela(ur.1977)

Nad rzeką(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50.5x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

59. Milena Kliszko(ur.1983)

Kwadraty-Początek(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

60. Marcin Kłys(ur.1971)

Miasto(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 91.5x72.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

61. Marcin Kłys(ur.1971)

Biel i czerń(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

62. Marcin Kłys(ur.1971)

Czerń i biel(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

63. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Kręgi(2014) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 45.5x69 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 400,-

64. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Polonez(2014) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska 50x70 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 300,-

65. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Odbicie(2014) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska 70x50 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 300,-

66. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Cuba X(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm (86x106 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

67. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Blue city sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x30 cm (54x33.5 z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

68. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Foggy city sygn.p.d.

akryl, papier/tektura, 58.5x58.5 cm (w św.p-p, 73.5x73.5 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

69. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Jaźni odliczanie(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, druk płaski, papier, 70x100 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 500,-

70. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Bukiet(2010) sygn.dat.p.d.

monotypia, papier, 58.5x39 cm (70x50 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

71. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XVI(2014) sygn.l.d.

technika własna, pilśnia, 63x53 cm

cena wywoławcza: 300,-

72. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Stworzenie studni na Dużym Rynku z cyklu „Kazimierz Dolny”(2014) sygn.dat.l.d

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

73. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Stworzenie Fary z cyklu „Kazimierz Dolny”(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

74. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Jesień(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

75. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Marilyn Monroe-kobieta niespełniona(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

76. Donata Lesińska(ur.1954)

Wróbel wielki sygn.

ceramika szkliwiona, 25x29x20 cm

cena wywoławcza: 380,-

77. Donata Lesińska(ur.1954)

Vermeer-komplet naczyń użytkowych oraz dekoracyjnych: wazon, kubki i miseczka sygn.
ceramika szkliwiona, wys.18.5, 10.5, 9.5, 8 cm

cena wywoławcza: 350,-

78. Donata Lesińska(ur.1954)

Uśpiona sygn.

ceramika szkliwiona, 43x27x18 cm

cena wywoławcza: 250,-

79. Dariusz G. Ludwisiak(ur.1969)

Trzy dni tygrysa z cyklu „Homage a Basquiat” sygn.p.d.

akryl, płótno, 33x41 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Dariusz G. Ludwisiak(ur.1969)

Z cyklu „Homage a Basquiat” sygn.p.śr.

akryl, płótno, 41x33 cm

cena wywoławcza: 300,-

81. Dariusz G. Ludwisiak(ur.1969)

Dzikie grusze sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Kamila Majcher(ur.1982)

Wspomnienie(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

83. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Południca(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm (owal)

cena wywoławcza: 300,-

84. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Jabłonka(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

85. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Zwierciadło duszy(2014) sygn.na odwrociu

akryl, pilśnia, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

86. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Czas(2014) sygn.p.d.

akryl, pilśnia, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

87. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Wyczekiwanie(2014) sygn.na odwrociu

tusz, papier, 42x29.5 cm

cena wywoławcza: 200,-

88. Jakub Michalski(ur.1982)

Pomidory(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

89. Jakub Michalski(ur.1982)

Autoportret z kredensem(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 92x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

90. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Lato(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

91. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Jaworzno(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

92. Patrycja Nurkan(ur.1988)

Bez tytułu(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

93. Patrycja Nurkan(ur.1988)

Bez tytułu(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 85x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

94. Marcin Pecka(ur.1985)

Dylematy(2013) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

95. Marcin Pecka(ur.1985)

Zapłon instrumentu(2009) sygn.dat.p.d.

akryl, olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

96. Marcin Pecka(ur.1985)

Kucyk i wielbłąd(2009) sygn.na odwrociu

akryl, olej, płótno, 60x72.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z jabłkami sygn.l.g.

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

98. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż jesienny sygn.l.d.

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

99. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z Ldzania sygn.l.d.

olej, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

100. Magdalena Połacik(ur.1980)

Gra w zielone(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 45x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

101. Magdalena Połacik(ur.1980)

Wszystko w rękach Georgini(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

102. Małgorzata Sęk(ur.1973)

She Looks Like Rain 1(2013) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

103. Sławomir Jacek Siciński(ur.1980)

Afrykanka(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46x55 cm

cena wywoławcza: 300,-

104. Sławomir Jacek Siciński(ur.1980)

Chłopak z psem(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 119x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

105. Sławomir Jacek Siciński(ur.1980)

Studium głowy(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

106. Paula Solańska(ur.1981)

Misa „Kalejdoskop” sygn.

ceramika szkliwiona, wys. 13.5, śr. 28.5 cm

cena wywoławcza: 190,-

107. Paula Solańska(ur.1981)

Miseczki „Kapusta”- 2 szt. sygn.

ceramika szkliwiona, wys. 8 i 6.5, śr. 16 i 13 cm

cena wywoławcza: 190,-

108. Kamila Stępniak(ur.1983)

Tiger's Beauty sygn.l.d.

olej, płótno, 110x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

109. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Longing(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

110. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Night-Time Games sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

111. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Summer Games(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

112. Izabela D. Tomaszewska(ur.1986)

Pelikan(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

113. Izabela D. Tomaszewska(ur.1986)

Ponad falami(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

114. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Dualizm(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, olej, emulsja, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

115. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Ulotność(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, olej, emulsja, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

116. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Bies i Czad(2013) sygn.na odwrociu

assemblage, 75x55x8 cm

cena wywoławcza: 300,-

117. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Dolina(2013) sygn.na odwrociu

assemblage, 100x79x22 cm

cena wywoławcza: 400,-

118. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Passage(2014) sygn.na odwrociu

assemblage, 99x70x15 cm

cena wywoławcza: 400,-

119. Dominik Woźniak(ur.1983)

Sekretne miejsce(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

120. Dominik Woźniak(ur.1983)

Martwa natura z zieloną konewką(2014) sygn.dat.śr.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

121. Paulina Zalewska(ur.1981)

Stary niedźwiedź mocno śpi(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Zielona wyspa(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

Domek bez adresu(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, deska, 100x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

124. Maciej Zdanowicz(ur.1982)

Soundscape-Veliko Tarnovo I(2013) sygn.dat.p.d.

druk cyfrowy, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 300,-

125. Maciej Zdanowicz(ur.1982)

Soundscape-Veliko Tarnovo III(2013) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 300,-

126. Ewa Żochowska(ur.1976)

Gesty 2(2006) sygn.dat.p.d.

gipsoryt (2/15), 92.5x62.5 cm (z ramą)

cena wywoławcza: 280,-

127. Ewa Żochowska(ur.1976)

r_e_d(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, collage, papier, 70x100 cm (z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

128. Ewa Żochowska(ur.1976)

c_y_a_n(2014) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 400,-

129. Małgorzata Maćkowiak

Kury(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 300,-