24 AUKCJA PROMOCYJNA

 XXIV AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 21 lutego 2015 r., godz. 12:00

1. Aleksandra Anikusko(ur.1993)

Мarzyciel(2014) sygn.na odwrociu

olej, papier, 67.8x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Śliwka robaczywka 5(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Śliwka robaczywka 7(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Plażowiczka(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

5. Agata Bącela(ur.1974)

Patera-Pastelowy ukwiał sygn.

ceramika szkliwiona, 8x34x32 cm

cena wywoławcza: 220,-

Patera-pasy moderne sygn.

ceramika szkliwiona, 3x34x32 cm

cena wywoławcza: 220,-

Patera maroon sygn.

ceramika szkliwiona, 4x37.5x34.5 cm

cena wywoławcza: 220,-

8. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Duży sztorm(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

9. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Mały sztorm(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

10. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Waterland XXXIII(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

11. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Silence XXVII(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

12. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Trajektoria życia-tryptyk(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm

cena wywoławcza: 300,-

Kobiety-tryptyk(2014) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Tu jestem(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

15. Monika Dałek(ur.1981)

Duet(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 61x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Just an illusion(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

Poszukiwanie(2014) sygn.p.śr.

akryl, płótno, 46x54.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

18. Damian Daszkiewicz(ur.1983)

From the cycle-The State of Imagination No.3 sygn.p.d.

druk solwentowy, płótno, 120x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

19. Damian Daszkiewicz(ur.1983)

From the cycle-The State of Imagination No.4 sygn.p.d.

druk solwentowy, płótno, 120x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

20. Damian Daszkiewicz(ur.1983)

From the cycle-The internal symbols No.1 sygn.p.d.

druk solwentowy, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

21. Alexandru Dina(ur.1978)

Sketch 1(2014) sygn.dat.p.d.

akwarela, papier, 13.4x28.1 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

22. Alexandru Dina(ur.1978)

Sketch 2(2014) sygn.dat.śr.d.

akwarela, papier, 20.5x20.5 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

23. Alexandru Dina(ur.1978)

Sketch 3(2014) sygn.dat.p.śr.

akwarela, papier, 21.4x10.1 (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

24. Maria Domalewska(ur.1987)

Taniec brzucha 2(2012) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa (1/8), 66.5x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

25. Maria Domalewska(ur.1987)

Taniec brzucha 28(2012) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa (2/6), 70x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

26. Maria Domalewska(ur.1987)

Cielesność 5(2012) sygn.p.d.

tusz, papier, 27x16.5 cm

cena wywoławcza: 200,-

27. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

28. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Bez tytułu sygn.

brąz, piaskowiec, 25x16x16 cm

cena wywoławcza: 900,-

29. Izabela Gałązka(ur.1984)

Nimfa(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 120x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

30. Izabela Gałązka(ur.1984)

Kapłanka(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

31. Izabela Gałązka(ur.1984)

Hypnozja(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

32. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

13.06(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

33. Grupa Artme

Paw królowej(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

34. Grupa Artme

Elegant(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 114x86 cm (118x90 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

35. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Akt(2014) sygn.dat.l.d.

akwarela, pastel, papier, 36.5x22 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

36. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Postać(2014) sygn.dat.l.d.

gwasz, pastel, papier, 33.7x23 (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

Postać(2014) sygn.dat.l.d.

akwarela, pastel, papier, 34x23.8 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

38. Ita Haręza(ur.1984)

Ciało własne 2(2014) sygn.dat.p.d.

ołówek, kredka, papier, 33.4x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

39. Ita Haręza(ur.1984)

Ciało własne 5(2014) sygn.dat.p.d.

ołówek, kredka, papier, 52.5x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

40. Ita Haręza(ur.1984)

Ciało własne 7(2014) sygn.dat.p.d.

ołówek, kredka, papier, 52.3x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Bonnie(2014) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

42. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Kawa po turecku(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

43. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Szarża(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

44. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Chrystus Pantokrator(2012) sygn.na odwrociu

tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na mikstion, 30x25 cm

cena wywoławcza: 800,-

45. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Continuum VIII z cyklu „Continuum. Tempus”(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno 73x91.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

Wenecja(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 54x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

47. Natalia Kalisz(ur.1988)

Jak przemawia duch do ducha(2014) sygn.dat.p.d.

tusz, węgiel, druk płaski, papier, 22.5x18.5 cm(35.5x35.5 z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

48. Natalia Kalisz(ur.1988)

Sweter Matki(2014) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 42.5x34.5 cm (50.5x40.5 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

49. Roksana Karczewska(ur.1988)

Martwa natura I(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

50. Roksana Karczewska(ur.1988)

Martwa natura II(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

51. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Nouveau(2015) sygn.dat.na odwrociu

serigrafia (1/4), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

52. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Ostatnia I(2014) sygn.dat.p.d.

serigrafia (8/8), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

53. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Tęczowa jałówka(2013) sygn.dat.p.d.

serigrafia (4/5), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

54. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Pływaczki(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm(w oprawie)

cena wywoławcza: 300,-

55. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Medytacja(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska   60x80 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 350,-

56. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Spojrzenie(2014) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 70x100 (w oprawie)

cena wywoławcza: 450,-

57. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Fala I(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

58. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Pole(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

59. Bartłomiej Koter(ur.1984)

City lights #1 sygn.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm (88.5x88.5 z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

60. Bartłomiej Koter(ur.1984)

City lights #2 sygn.p.d.

cena wywoławcza: 550,-

61. Bartłomiej Koter(ur.1984)

City lights #3 sygn.p.d.

olej, płótno, 80x80 (88.5x88.5 z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

62. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Zima(2010) sygn.dat.p.d.

monotypia, 62x42 cm (71.5x51 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

63. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Ewa(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, druk płaski, papier, 85x55 (101.5x71.5 z ramą)

cena wywoławcza: 390,-

64. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Stos(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, druk płaski, papier, 100x70 cm (101.5x71.5 z ramą)

cena wywoławcza: 490,-

65. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XVIII(2015) sygn.p.d.

technika własna, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

66. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XIX(2015) sygn.p.d.

technika własna, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

67. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Formy sygn.p.d.

akryl, płótno, 110x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

68. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Słynne „Y” sygn.p.d.

akryl, płótno, 110x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

69. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Marka sygn.l.d.

akryl, płótno, 110x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

70. Donata Lesińska(ur.1954)

Srebrny pejzaż(2014) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.7, śr.27.5 cm

cena wywoławcza: 250,-

71. Donata Lesińska(ur.1954)

Metaliczny efekt(2014) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.13.5, śr.27.5 cm

cena wywoławcza: 280,-

72. Donata Lesińska(ur.1954)

Słonik(2014) sygn.

ceramika szkliwiona, 20.5x28x18.5 cm

cena wywoławcza: 250,-

73. Kamila Majcher(ur.1982)

Odbicie(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

74. Kamila Majcher(ur.1982)

Śniadanie(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

75. Kamila Majcher(ur.1982)

Trofea(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 80.5x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

76. Jacek Malinowski(ur.1969)

Sulla strada per Pienza sygn.na odwrociu

olej, płótno, 35x45 cm

cena wywoławcza: 300,-

77. Jacek Malinowski(ur.1969)

Jezioro Grabowskie II sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x90 cm

cena wywoławcza: 300,-

78. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Czortki dwa(2015) sygn.p.d.

akryl, płyta, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

79. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Nadzieja(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno/pilśnia, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

80. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Dziewczynka(2015) sygn.p.d.

cena wywoławcza: 400,-

81. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Akt na krześle nr 3(2015) sygn.p.d.

tusz, papier, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Ewa Najdenow(ur.1967)

Kapitan Nemo sygn.p.d.

akryl, płótno/tektura, 40x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

83. Ewa Najdenow(ur.1967)

Kapelusz sygn.na odwrociu

akryl, płótno/tektura, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

84. Patrycja Nurkan(ur.1988)

Bez tytułu(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 66.5x97 cm

cena wywoławcza: 400,-

85. Patrycja Nurkan(ur.1988)

ez tytułu(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 81x99.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

86. Patrycja Nurkan(ur.1988)

Bez tytułu(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

87. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń 82(2014) sygn.na odwrociu

grafika komputerowa (1/30), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

88. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń(2006) sygn.na odwrociu

tusz, papier, 65x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

89. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń(2013) sygn.na odwrociu

tusz, papier, 100x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

90. Marcin Pecka(ur.1985)

Gadzina(2013) sygn.na odwrociu

olej, akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

91. Marcin Pecka(ur.1985)

Sycylia(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

92. Marcin Pecka(ur.1985)

Uszczelka(2009) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

93. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z naleweczką sygn.p.g.

olej, płótno, 38x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

94. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z pigwą sygn.p.g.

olej, płótno, 38x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

95. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z jeziorem sygn.l.d.

olej, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Magdalena Połacik(ur.1980)

Szalony Kapelusznik była kobietą(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Magdalena Połacik(ur.1980)

Szepty i knowania(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

98. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Into the Night(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

99. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Szał(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

100. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Cynober i fiolet(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x45 cm

cena wywoławcza: 300,-

101. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Studium głowy(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 45x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

102. Dominik Smolik(ur.1982)

Alders by the lake(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

103. Dominik Smolik(ur.1982)

On the beach II(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

104. Dominik Smolik(ur.1982)

Remembrance from childhood(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

105. Paula Solańska(ur.1981)

Kot(2014) sygn.

ceramika szkliwiona, 12x22x11 cm

cena wywoławcza: 300,-

106. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Green gloves(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno ,60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

107. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

To climb up(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

108. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Swallow(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

109. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Pierwiastki sygn.dat.p.d.

technika własna, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

110. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Efemeryzm(2014) sygn.dat.p.d.

technika własna, płótno, 120x99.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

111. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Figle sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 400,-

112. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Cal87-O obrotach różnych spraw(2014) sygn.na odwrociu

assemblage, 92x130 cm

cena wywoławcza: 500,-

113. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Mordor(2014) sygn.na odwrociu

assemblage, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

114. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Zmierzch(2014) sygn.na odwrociu

assemblage, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

115. Paulina Zalewska(ur.1981)

Tapas con Sandia(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

116. Paulina Zalewska(ur.1981)

Wakacje w La Boca(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

117. Paulina Zalewska(ur.1981)

Złote jajo(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

118. Ewa Żochowska(ur.1976)

Żółta 1(2006) sygn.dat.l.d.

technika mieszana, papier, 95.5x65.5 cm (101.5x71.5 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

119. Ewa Żochowska(ur.1976)

Collage 4(2010) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 50x70 cm(51x71 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

120. Ewa Żochowska(ur.1976)

Autoportret(2006) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, pilśnia, 97.5x67.5 (101.5x71.5 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

121. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Urbino IV(2012) sygn.dat.p.d.

akwaforta (9/10), 13.5x37.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

122. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart VII(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (4/10), 20x49 cm

cena wywoławcza: 120,-

123. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Orka(2013) sygn.dat.p.d.

litografia (3/7), 28.7x21 cm

cena wywoławcza: 120,-