25 AUKCJA PROMOCYJNA

XXV AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 30 maja 2015 r., godz. 12:00

Łowca(2009) sygn.p.d.

technika własna, lakier, emulsja, 55x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

2. Anna Adamiak(ur.1982)

Łowca II(2009) sygn.p.d.

technika własna, lakier, emulsja, 55x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

3. Karolina Ageena(ur.1980)

Cudo(2015) sygn.p.d.

technika mieszna, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

Martwa natura(13.8) sygn.p.d.

olej, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

Śliwka robaczywka(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

6. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Kura Mariana(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

7. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Trzymaj się(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Caché-pot sygn.

ceramika szkliwiona, wys.18, śr.19 cm

cena wywoławcza: 220,-

Patera turkusowa sygn.

ceramika szkliwiona, 6x29x29.5 cm

cena wywoławcza: 220,-

10. Marta Bilecka(ur.1975)

Relict XXVII(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

11. Marta Bilecka(ur.1975)

Silence XVI(2013) sygn.l.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

12. Marta Bilecka(ur.1975)

Silence XXVIII(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Oczyszczenie-obraz pierwszy(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Grawitacja-tryptyk(2014) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm

cena wywoławcza: 300,-

15. Monika Dałek(ur.1981)

Pełnia(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

I think I'm lost(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

Mijamy obok jak fala powietrza(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

18. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

Obraz z podróży-Gruzja(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 110x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

19. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

Niebieskie krzesło(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

20. Alexandru Dina(ur.1978)

Sofa sygn.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm (82x82 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

21. Alexandru Dina(ur.1978)

Interior sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x90 cm (92x92 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

22. Alexandru Dina(ur.1978)

Composition sygn.p.d.

technika mieszana, papier, 21x21 cm (w świetle passe-partout, 28x28 z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

23. Maria Domalewska(ur.1987)

Taniec brzucha 29(2012) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa (1/10), 65x46 cm

cena wywoławcza: 120,-

24. Maria Domalewska(ur.1987)

Taniec brzucha 3(2012) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa (1/10), 85.5x36.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

25. Maria Domalewska(ur.1987)

Helena trojańska(2014) sygn.dat.p.d.

tusz, papier, 27.3x21.5 cm

cena wywoławcza: 200,-

26. Jacek Dziedziczak(ur.1964)

Pragnienie(2014) sygn.na odwrociu

technika własna, akryl, ceramika, płótno/płyta, 75x97x19 cm

cena wywoławcza: 1.600,-

27. Ilona Foryś(ur.1980)

Jaguar(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

28. Ilona Foryś(ur.1980)

Abstrakt(2013) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

29. Ilona Foryś(ur.1980)

Tiger(2014) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

30. Izabela Gałązka(ur.1984)

Elemental(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 400,-

31. Izabela Gałązka(ur.1984)

Epifora(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

32. Izabela Gałązka(ur.1984)

Iridescent(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 400,-

33. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

07.34/01.10-dyptyk(2015) sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno, 80x81, 80x81 cm

cena wywoławcza: 500,-

34. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Pro polis(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (6/10), 30.5x83.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

35. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Miasto I(2014) sygn.dat.p.d.

akwaforta (6/10), 30x67.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

36. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Rhinocratis(2014) sygn.dat.p.d.

akwaforta (1/10), 69x44.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

37. Grupa Artme

Dobry wieczór(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 400,-

38. Grupa Artme

Spojrzenie(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x100.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

39. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2015) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 33.7x46.7 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

40. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Lężąca(2015) sygn.dat.l.d.

akwarela, gwasz, pastel, papier, 16.4x23.5 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

41. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Magia łódzkich fabryk-Manufaktura I(2015) sygn.p.d.

węgiel, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

42. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Magia łódzkich fabryk-Manufaktura II(2015) sygn.p.d.

węgiel, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

43. Ita Haręza(ur.1984)

Ewa 1(2015) sygn.p.d.

ołówek, kredka, collage, papier, 58x58 cm

cena wywoławcza: 300,-

44. Justyna Jakóbowska(ur.1984)

Kosmos(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40.5x51 cm

cena wywoławcza: 300,-

Ryba z cyklu „Symbole”(2008) sygn.dat.p.d.

collage, 40x50 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 370,-

46. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Schody z cyklu „Symbole”(2008) sygn.dat.p.d.

collage, 40x30 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 370,-

49. Marcin Jasiński(ur.1980)

Bez tytułu(2008) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

50. Marcin Jaszczak(ur.1975)

A. E.(2015) sygn.dat.p.d.

olej, pilśnia, 75x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

51. Marcin Jaszczak(ur.1975)

A. B.(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, pilśnia, 75x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

52. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Świt(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

53. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Wieczór w Rimini(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

54. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Gdańskie wybrzeże(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

55. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Matka Boska Kazańska(2011) sygn.na odwrociu

tempera jajowa, deska lipowa, złocenie na mikstion, 30x25 cm

cena wywoławcza: 800,-

56. Natalia Kalisz(ur.1988)

Portret kobiety z wąsem(2015) sygn.dat.p.d.

technika własna, papier, 100x70 cm (101x71 w ramie)

cena wywoławcza: 500,-

57. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Three(2012) sygn.dat.śr.d.

akryl, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

58. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Self(2011) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

59. Roksana Karczewska(ur.1988)

Blue I(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno/płyta, 80x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

60. Roksana Karczewska(ur.1988)

Blue II(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno/płyta, 80x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

61. Paweł Klimkowski(ur.1985)

Coffee Maker(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

62. Paweł Klimkowski(ur.1985)

Everything was beautiful and nothing hurt(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno. 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

63. Aneta Kmiecik(ur.1992)

Pink House(2014) sygn.dat.p.d.

akwarela, papier, 38.5x28.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

64. Aneta Kmiecik(ur.1992)

Piotrkowska(2014) sygn.dat.p.d.

akwarela, papier, 68.5x38 cm

cena wywoławcza: 300,-

65. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Ego-blues(2012) sygn.dat.p.d.

pastel, papier, 42x35 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

66. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Misz-masz(2012) sygn.dat.l.śr.

olej, collage, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

67. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Plaża(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 350,-

68. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Siłaczka(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 350,-

69. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Dotknięta(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x80 (w oprawie)

cena wywoławcza: 350,-

70. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Kogut(2013) sygn.dat.p.d.

serigrafia (6/10), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

71. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Mors(2014) sygn.na odwrociu

serigrafia (6/6), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

72. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Rybka(2014) sygn.p.d.

serigrafia (3/5), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

73. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Kadyny plaża(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

74. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Waiting for night sygn.p.d.

olej, płótno, 90x90 cm (99x99 z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

75. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Slightly cool sygn.p.d.

cena wywoławcza: 550,-

76. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Behind stormy clouds sygn.p.d.

cena wywoławcza: 550,-

77. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Jeszcze nie teraz … życie(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, druk płaski, papier, 70x50 cm (71x51 w ramie)

cena wywoławcza: 380,-

78. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Ubrana w śmiertelność(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, druk płaski, papier, 60x50 cm(63x53 w ramie)

cena wywoławcza: 380,-

79. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Dreamer(2014) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 120x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

80. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Nude in white(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

81. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XX(2015) sygn.dat.na odwrociu

technika własna, relief, płyta, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

82. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XXI(2015) sygn.dat.na odwrociu

cena wywoławcza: 400,-

83. Magdalena Kurek(ur.1979)

Korsykańska przystań(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

84. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Portret M(2015) sygn.p.d.

grafika cyfrowa, PCV (1/5), 70x50 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 180,-

85. Donata Lesińska(ur.1954)

Gorący związek-para kubków(2014) sygn.

ceramika, wys.13 i 8 cm

cena wywoławcza: 250,-

86. Donata Lesińska(ur.1954)

Morze(2014) sygn.

ceramika, wys.18 cm

cena wywoławcza: 380,-

87. Donata Lesińska(ur.1954)

Czar gorącej herbatki(2014) sygn.

ceramika, wys.18 i 6 cm

cena wywoławcza: 280,-

88. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

Martwa natura z muchą(2015) sygn.na odwrociu

akryl, piaskowiec, 18x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

89. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Bez tytułu 1-poliptyk(2015) sygn.na odwrociu

technika własna, 65x65 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 300,-

90. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Bez tytułu 2-dyptyk(2015) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 300,-

91. Dariusz G. Ludwisiak(ur.1969)

Wierzba biała sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

92. Kamila Majcher(ur.1982)

Po kąpieli(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

93. Kamila Majcher(ur.1982)

Portret(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 92x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

94. Jacek Malinowski(ur.1969)

Pejzaż 17(2015) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 40x35 cm

cena wywoławcza: 300,-

95. Jacek Malinowski(ur.1969)

All'alba(2015) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 50x90 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Wianek(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

97. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Poszukiwanie(2015) sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno/pilśnia, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

98. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Prawie świt(2015) sygn.dat.na odwrociu

cena wywoławcza: 400,-

99. Agnieszka Michalak(ur.1980)

Czarny VIII(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x120cm

cena wywoławcza: 400,-

100. Ewa Najdenow(ur.1967)

Casting(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

101. Ewa Najdenow(ur.1967)

Pani Burza(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 46x55 cm

cena wywoławcza: 300,-

102. Ewa Najdenow(ur.1967)

Olive trees(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

103. Anna Noszczyńska(ur.1986)

W drodze(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

104. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Początek z cyklu „Okolice”(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

105. Adriana Nowicka(ur.1977)

Hunter(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

106. Patrycja Nurkan(ur.1988)

Bez tytułu(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

107. Patrycja Nurkan(ur.1988)

Bez tytułu(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

108. Patrycja Nurkan(ur.1988)

Masaj(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

109. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń 1(2015) sygn.dat.na odwrociu

tusz, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

110. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń 2(2015) sygn.dat.na odwrociu

tusz, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

111. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń 3(2015) sygn.dat.na odwrociu

tusz, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

112. Bogumiła Owsiak(ur.1976)

Bratki-zestaw herbaciany(2015) sygn.

akryl, płyta MDF, 19.5x19.8; 9.5x9.5 cm każdy (4 elementy)

cena wywoławcza: 300,-

113. Bogumiła Owsiak(ur.1976)

Inkowie-zestaw herbaciany(2015) sygn.

akryl, płyta MDF, 19.8x19.8; 9.5x9.5 każdy (5 elementów)

cena wywoławcza: 300,-

114. Bogumiła Owsiak(ur.1976)

Kwitnąca wiśnia-zestaw herbaciany(2015) sygn.

akryl, płyta MDF, 19x19.5; 9.5x9.5 cm każdy (5 elementów)

cena wywoławcza: 300,-

115. Marcin Pecka(ur.1985)

technika mieszana, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

116. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z koszykiem z owocami sygn.p.g.

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

117. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Platery z owocami sygn.p.g.

olej, płótno, 46x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

118. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy sygn.l.d.

olej, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

119. Magdalena Połacik(ur.1980)

Wsteczny bieg(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

120. Magdalena Połacik(ur.1980)

Sportowa(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 55x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

121. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

#straw#pink#sculpture#(2014) sygn.

żywica poliestrowa, włókno szklane, metal, plastik, beton, 134x42x50 cm

cena wywoławcza: 700,-

122. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

#straw#green#sculpture#(2014) sygn.

żywica poliestrowa, włókno szklane, metal, plastik, 125x30x44 cm

cena wywoławcza: 700,-

123. Małgorzata Sęk(ur.1973)

She is Like the Wind 2(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

124. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50.5x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

125. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dwie kobiety(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 65x73 cm

cena wywoławcza: 300,-

126. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Bez tytułu(2015) sygn.l.d.

olej, płótno, 70x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

127. Dominik Smolik(ur.1982)

Dodecaphonic experiment(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

128. Dominik Smolik(ur.1982)

Chromatic tonality(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

129. Kamila Stępniak(ur.1983)

Cleopatre sygn.p.d.

olej, płótno, 92x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

130. Kamila Stępniak(ur.1983)

Girl with a led earring sygn.p.d.

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

131. Kamila Stępniak(ur.1983)

Erotic 1 sygn.p.d.

olej, płótno, 100x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

132. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Interlude(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

133. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Szepty i tajemnice(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

134. Mariola Świgulska(ur.1961)

Odbijają się od ziemi(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

135. Mariola Świgulska(ur.1961)

Zakrzywienie czasoprzestrzeni(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

136. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Zachód słońca(2012) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

137. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Erozja(2014) sygn.p.d.

olej, akryl, emulsja, płótno, 99.5x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

138. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Karp ukoi(2011) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 130x97 cm

cena wywoławcza: 500,-

139. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Baśka(2010) sygn.na odwrociu

technika własna, pilśnia, 110x93 cm

cena wywoławcza: 500,-

140. Paulina Zalewska(ur.1981)

Masza z cyklu „Trzy siostry”(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

141. Paulina Zalewska(ur.1981)

Irina z cyklu „Trzy siostry”(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

142. Paulina Zalewska(ur.1981)

Olga z cyklu „Trzy siostry”(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

143. Ewa Żochowska(ur.1976)

Jump 2(2015) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 70x100 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 530,-

144. Ewa Żochowska(ur.1976)

Jump 3(2015) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 100x70 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 530,-