26 AUKCJA PROMOCYJNA

XXVI AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 18 lipca 2015 r., godz. 12:00

Święto Wiosny(2015) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 84.5x105 cm

cena wywoławcza: 400,-

2. Aleksandra Anikusko(ur.1993)

English rose(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

3. Aleksandra Anikusko(ur.1993)

Anastasja(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Me, myself and I 6(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Me, myself and I 7(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Me, myself and I 8(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Patera sygn.

ceramika szkliwiona, 30.5x33 cm

cena wywoławcza: 220,-

Patera sygn.

ceramika szkliwiona, 39x19 cm

cena wywoławcza: 180,-

9. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Niepokój(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

10. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Nie ma Cię(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

11. Marta Bilecka(ur.1975)

Relic XXII(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

12. Marta Bilecka(ur.1975)

Silence XXX(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

13. Marta Bilecka(ur.1975)

Atlantis 01(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Jasno(2015) sygn.śr.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

15. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Coś(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Bliżej(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 47x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Piękno jest przerażenia początkiem(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

18. Monika Dałek(ur.1981)

Wielkie myśli przychodzą i nieraz zostają na noc(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

19. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

Plaża(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

20. Alexandru Dina(ur.1978)

Landscape(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

21. Alexandru Dina(ur.1978)

Oasis(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

22. Alexandru Dina(ur.1978)

Dialogue(2014) sygn.na odwrociu

akwarela, papier, 27x42.5 cm (w św.p-p, 35x51 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

23. Maria Domalewska(ur.1987)

Taniec brzucha 12(2012) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa (1/10), 65.2x46 cm

cena wywoławcza: 120,-

24. Maria Domalewska(ur.1987)

Szepty(2013) sygn.p.d

grafika cyfrowa (4/10), 43x55 cm

cena wywoławcza: 100,-

25. Maria Domalewska(ur.1987)

Rozetka(2014) sygn.dat.p.d.

tusz, papier, 29.8x15.2 cm

cena wywoławcza: 200,-

26. Ilona Foryś(ur.1980)

ILAFO(2015) sygn.na odwrociu

olej, spray, płótno, 118x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

27. Ilona Foryś(ur.1980)

Rihanna(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

28. Ilona Foryś(ur.1980)

Jaguar(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

29. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Magdalena(2015) sygn.

brąz, ceramika, 38x12.5x14 cm

cena wywoławcza: 980,-

30. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

21.13(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120.5x120.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

31. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Gniazdo V(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (2/10), 39.5x29.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

32. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Gniazdo VI(2015) sygn.dat.p.d.

akwaforta (2/10), 22x60 cm

cena wywoławcza: 120,-

33. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart VIII(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (6/10), 19.7x49.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

34. Grupa Artme

Trzy Gracje(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Grupa Artme

Pod papugami(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

36. Grupa Artme

Stare Miasto(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Oddychająca(2014) sygn.dat.l.d.

akwarela, pastel, papier, 33.8x24.2 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

38. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Opierająca(2015) sygn.dat.p.d.

akwarela, pastel, papier, 32.3x42.7 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

39. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Półleżąca(2014) sygn.dat.p.d.

akwarela, pastel, papier, 16.5x24.3 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 200,-

40. Justyna Jakóbowska(ur.1984)

Tam budują autostradę(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Łukasz Jankiewicz(ur.1975)

Monofobia(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

42. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Patchwork Landscape 1 sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

44. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Rusałka(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

45. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Meduza(2015) sygn.dat.p.d

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Obecność 1(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

Obecność 2(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

Spas Nierukotwornyj-ikona(2014) sygn.na odwrociu

tempera jajowa, deska olchowa, złoce-nie na pulment, płatki złota 23 i ¾ karata, 30x25 cm

cena wywoławcza: 800,-

49. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Zebra(2013) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 116x89 cm

cena wywoławcza: 500,-

50. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Rybka(2009) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 33x41 cm

cena wywoławcza: 300,-

51. Roksana Karczewska(ur.1988)

Funky Fresh(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno/płyta, 90.5x80.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

52. Paweł Klimkowski(ur.1985)

Life's a WAVE for catch it sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

53. Paweł Klimkowski(ur.1985)

Real monsters live inside sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

54. Aneta Kmiecik(ur.1992)

Nad morzem(2015) sygn.p.d.

akwarela, papier, 28x38.2 cm

cena wywoławcza: 300,-

55. Aneta Kmiecik(ur.1992)

Jezioro(2015) sygn.dat.p.d.

akwarela, papier, 38.2x27.8 cm

cena wywoławcza: 300,-

56. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 13(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 20x20 cm

cena wywoławcza: 300,-

57. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 14(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 20x20 cm

cena wywoławcza: 300,-

58. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Podwórko łęczyckie(2014) sygn.dat.l.d.

olej, collage, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

59. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Piłka w grze(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 50x60 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 350,-

60. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Relaks(2015) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 350,-

61. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Wtuleni(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x40 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 350,-

62. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Abyssal(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

63. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Powrót(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x110 cm

cena wywoławcza: 400,-

64. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Zaśpiewaj mi(2015) sygn.l.d.

technika mieszana, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

65. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Pacyfik(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

66. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Spacer z psem(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

67. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Żagle(2010) sygn.dat.p.d.

monotypia, 62x42 cm (71x51 w oprawie)

cena wywoławcza: 430,-

68. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Dopóki oddech…(2011) sygn.dat.p.d.

monotypia, 86x60 cm (92.5x62.5 w oprawie)

cena wywoławcza: 400,-

69. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Jezioro Tajty(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 65x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

70. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Kisajno(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

71. Paweł Krzemiński(ur.1984)

ABEK(2015) sygn.p.d.

relief, płyta, 74.5x60 (77x62 z ramą)

cena wywoławcza: 300,-

72. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Kazimierz Dolny wśród fal(2015) sygn.dat.l.g.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

73. Sebastian Kularski(ur.1980)

Plemię(2012) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 73x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

74. Magdalena Kurek(ur.1979)

Korsykańska Bastia-tête-à-tête(2014) sygn.p.d.

olej, pilśnia, 70x50 cm (73.5x53 z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

75. Magdalena Kurek(ur.1979)

Dolce vita(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

76. Magdalena Kurek(ur.1979)

Mosty przyszłości-Wenecja(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

77. Donata Lesińska(ur.1954)

Szmaragd-waza sygn.

ceramika szkliwiona, wys.18.5, śr.22.5 cm

cena wywoławcza: 250,-

78. Donata Lesińska(ur.1954)

Wiosenna-patera sygn.

ceramika szkliwiona, wys.7.5, śr.31 cm

cena wywoławcza: 250,-

79. Donata Lesińska(ur.1954)

Agat-misa sygn.

ceramika szkliwiona, wys.11, śr.26 cm

cena wywoławcza: 180,-

80. Kamila Majcher(ur.1982)

Mistyczna podróż(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

81. Kamila Majcher(ur.1982)

Zaginione miasto(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Jacek Malinowski(ur.1969)

Fiume Arno(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 35x45 cm

cena wywoławcza: 300,-

83. Jacek Malinowski(ur.1969)

La strada per Montecatini(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

84. Jacek Malinowski(ur.1969)

Notte Toscana(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 45x35 cm

cena wywoławcza: 300,-

85. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Akt na krześle 5(2015) sygn.dat.p.d.

tusz, papier, 59.4x42 cm

cena wywoławcza: 300,-

86. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Krew(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno/pilśnia, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

87. Agnieszka Michalak(ur.1980)

Irysy(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

88. Agnieszka Michalak(ur.1980)

Czarny V(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

89. Agnieszka Michalak(ur.1980)

Maki I(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

90. Katarzyna Morańda(ur.1976)

Miss Harley(2014) sygn.p.d.dat.l.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

91. Katarzyna Morańda(ur.1976)

Thoughts(2015) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

92. Katarzyna Morańda(ur.1976)

Wolność(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płyta, 70x100 cm (ucięty narożnik)

cena wywoławcza: 400,-

93. Ewa Najdenow(ur.1967)

Chakra Dance II sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

94. Ewa Najdenow(ur.1967)

Dobrzy gracze sygn.p.d.

akryl, pilśnia, 96x55 cm

cena wywoławcza: 400,-

95. Ewa Najdenow(ur.1967)

Spacer(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Daguśka-z cyklu „Domownicy”(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno/pilśnia, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Geometria(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

98. Patrycja Nurkan(ur.1988)

Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 67x97 cm

cena wywoławcza: 400,-

99. Patrycja Nurkan(ur.1988)

cena wywoławcza: 400,-

100. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń 4(2015) sygn.dat.na odwrociu

tusz, papier, 25x100 cm

cena wywoławcza: 300,-

101. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń 103(2014) sygn.dat.na odwrociu

tusz, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

102. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń 102(2014) sygn.dat.na odwrociu

tusz, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

103. Radosław Pacholczyk(ur.1978)

Toro(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

104. Marcin Pecka(ur.1985)

Azteg(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

105. Marcin Pecka(ur.1985)

Pętla efektu(2015) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 102x76 cm

cena wywoławcza: 300,-

106. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Barokowa martwa natura sygn.p.g.

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

107. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Promień słońca sygn.l.d.

olej, płótno, 61x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

108. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Nad jeziorem sygn.l.d.

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

109. Magdalena Połacik(ur.1980)

Ptaszek w garści sygn.na odwrociu

olej, płótno, 38x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

110. Magdalena Połacik(ur.1980)

Kąpiel sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

111. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Planeta małp-niebieska(2014) sygn.

żywica, włókno szklane, mosiądz, miedź, stal, drewno, 151x56x41 cm

cena wywoławcza: 750,-

112. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Planeta małp-zielona(2014) sygn

żywica, włókno szklane, mosiądz, miedź, stal, drewno, 173x35x51 cm

cena wywoławcza: 750,-

113. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Doubt(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

114. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Wild at Heart 2(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

115. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Chłopak z koniem(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 99.5x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

116. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 55x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

117. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Studium na podstawie rodziny kuglarzy(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x50.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

118. Dominik Smolik(ur.1982)

Polytonal I(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

119. Dominik Smolik(ur.1982)

Ostinato(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

120. Dominik Smolik(ur.1982)

Motacilla alba with a geometrical pattern(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

121. Paula Solańska(ur.1981)

Kot(2015) sygn.

ceramika szkliwiona, 10x20x11.5 cm

cena wywoławcza: 250,-

122. Paula Solańska(ur.1981)

Więzi 5(2012) sygn.

ceramika szkliwiona, 27x32 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 320,-

123. Paula Solańska(ur.1981)

Blue fur(2010) sygn.

ceramika szkliwiona, 37x37 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 440,-

124. Kamila Stępniak(ur.1983)

The Couple sygn.p.d.

olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

125. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Wazon srebrzysto-granatowy sygn.

ceramika szkliwiona, 48x41x40 cm

cena wywoławcza: 500,-

126. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Misa kwiatowa sygn.

ceramika szkliwiona, 15x45x38 cm

cena wywoławcza: 300,-

127. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Wazon z tukanem sygn

ceramika szkliwiona, 23x22x24 cm

cena wywoławcza: 350,-

128. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Princess on the white wooden horse(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

129. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Zabawa(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

130. Mariola Świgulska(ur.1961)

Wspaniały i ...(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 75x105 cm

cena wywoławcza: 400,-

131. Mariola Świgulska(ur.1961)

Eksploracja planet(2008) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

132. Mariola Świgulska(ur.1961)

Swawola(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

133. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Paleolit(2015) sygn.na odwrociu

olej, akryl, emulsja, szlagmetal, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

134. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Eneolit(2015) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 400,-

135. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Piwonie(2015) sygn.na odwrociu

olej, akryl, emulsja, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

136. Dominik Woźniak(ur.1983)

Opowieści manekinowe(2015) sygn.dat.śr.d

olej, płótno, 80x160 cm

cena wywoławcza: 500,-

137. Paulina Zalewska(ur.1981)

Góra Dżabal(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

138. Paulina Zalewska(ur.1981)

W sieci księżyca(2015) sygn.dat.p.d

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

139. Ewa Żochowska(ur.1976)

Jump 2(2015) sygn.dat.p.d

technika mieszana, tektura, 70x100 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 530,-

140. Ewa Żochowska(ur.1976)

Krzesło 1(2014) sygn.

technika mieszana, 78.5x42x39.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

141. Ewa Żochowska(ur.1976)

Flow(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x100 cm

cena wywoławcza: 400,-