27 AUKCJA PROMOCYJNA

XXVII AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 26 września 2015 r., godz. 12:00

Piwonie(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

2. Anna Adamiak(ur.1982)

Hortensje(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 65.5x45 cm

cena wywoławcza: 300,-

3. Anna Adamiak(ur.1982)

Dzika róża(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90.5x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Śliwka robaczywka 6(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 110x55 cm

cena wywoławcza: 400,-

Me Myself and I(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Maki w turkusie sygn.

ceramika szkliwiona, wys.10, śr.40 cm

cena wywoławcza: 250,-

Biała patera sygn.

ceramika szkliwiona, wys.7, śr.32 cm

cena wywoławcza: 190,-

Maki ecru sygn.

ceramika szkliwiona, 5x32x28 cm

cena wywoławcza: 190,-

10. Marta Bilecka(ur.1975)

Flaming Fields 01(2015) sygn.l.d.

akryl, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

11. Marta Bilecka(ur.1975)

Flaming Fields 02(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

12. Marta Bilecka(ur.1975)

Waterland XVII(2013) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

13. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Porto(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 81x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

14. Monika Dałek(ur.1981)

Sunrise(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

15. Monika Dałek(ur.1981)

Udane lato(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Zen(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90.5x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

17. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

Never give up(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 110x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

18. Alexandru Dina(ur.1978)

Alexanderplatz-Berlin sygn.na odwrociu

akwarela, papier, 8x28.5 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 350,-

19. Alexandru Dina(ur.1978)

Train station sygn.dat.l.d.

akwarela, papier, 12.5x26 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 350,-

20. Alexandru Dina(ur.1978)

Landscape sygn.l.śr.

akwarela, papier, 21x26 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 400,-

21. Maria Domalewska(ur.1987)

Kleopatra(2015) sygn.dat.p.d.

tusz, papier, 29.6x21 cm

cena wywoławcza: 300,-

22. Maria Domalewska(ur.1987)

Portret 1(2013) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa (1/10), 46.8x50 cm

cena wywoławcza: 100,-

23. Maria Domalewska(ur.1987)

Taniec brzucha 3(2012) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa (2/10), 85.5x36.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

24. Ilona Foryś(ur.1980)

Pistolero(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

25. Ilona Foryś(ur.1980)

Rihanna Shark(2015) sygn.na odwrociu

olej, akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

26. Ilona Foryś(ur.1980)

007(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

27. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Ofelia(2015) sygn.

brąz, piaskowiec, 40x20x15 cm

cena wywoławcza: 1.700,-

28. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

12.52/05.10-dyptyk(2015) sygn.odwrociu

akryl, płótno, 80x80, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

29. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Brama(2015) sygn.dat.p.d.

litografia (2/15), 20x35.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

30. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Ruiny(2015) sygn.dat.p.d

akwaforta (e.a.), 38.8x50 cm

cena wywoławcza: 100,-

31. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart I(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (4/10), 21x14.8 cm

cena wywoławcza: 100,-

32. Grupa Artme

Długa rozmowa(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

33. Grupa Artme

O poranku(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

34. Grupa Artme

Różowo zielona(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2014) sygn.dat.p.d.

pastel, gwasz, papier, 49x35.2 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

36. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

pastel, gwasz, papier, 33x23.2 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

Bez tytułu(2015) sygn.dat.l.d.

pastel, gwasz, papier, 33.6x23.7 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

38. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Bachantka(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 89x79 cm

cena wywoławcza: 400,-

39. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Akt 5(2015) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

40. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Zamyślenie(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x75 cm

cena wywoławcza: 400,-

41. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Fragment(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

42. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Ziarno gorczycy(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 54x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

43. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Mandylion-ikona(2015) sygn.na odwrociu

tempera jajowa, deska olchowa, złocenie szlagmetalem na mikstion, 27x27 cm

cena wywoławcza: 800,-

44. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Portret dziewczynki w chusteczce(2015) sygn.dat.p.d.

technika własna, papier, 33.5x35.8 cm(w św.p-p, 63.5x63.5 z ramą)

cena wywoławcza: 540,-

45. Roksana Karczewska(ur.1988)

The dream of the old duck(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

46. Milena Kliszko(ur.1983)

Romby-Gotye(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

47. Aneta Kmiecik(ur.1992)

City life(2015) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

48. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 15(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 20x20 cm (24x24 z ramą)

cena wywoławcza: 300,-

49. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 16(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 20x20 cm(24x24 z ramą)

cena wywoławcza: 300,-

50. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 22(2012) sygn.dat.p.śr.

olej, płótno, 24.5x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

51. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Zamyślona(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

52. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Spacer(2015) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 350,-

53. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Przy stole(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

54. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Przebiśniegi(2015) sygn.dat.p.d.

sitodruk (2/4), 37.5x25.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

55. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Samozaprzeczenie(2014) sygn.dat.na odwrociu

sitodruk (3/9), 41.8x70 cm

cena wywoławcza: 120,-

56. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Żniwiarka(2015) sygn.dat.na odwrociu

sitodruk (6/8), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

57. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Osusz łzę w skrzydle mym(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, druk płaski, 100x50 cm (103x53 z ramą)

cena wywoławcza: 570,-

58. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Studium obrazu(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 73x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

59. Magdalena Kurek(ur.1979)

Światełko na mierzei-Nicea(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 80.5x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

60. Magdalena Kurek(ur.1979)

Dni zesłane z raju, przystań dla obłoków-Genua(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 99.5x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

61. Magdalena Kurek(ur.1979)

Sukces pisany szminką(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

62. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969)

Night walk sygn.śr.g.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

63. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969)

Walk angel sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

64. Jacek Malinowski(ur.1969)

Paesaggio VI(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

65. Jacek Malinowski(ur.1969)

Scorre in una direzione(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

66. Jacek Malinowski(ur.1969)

Toscana XXXXII(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x30.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

67. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Na dwoje babka wróżyła(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

68. Ewa Najdenow(ur.1967)

Fatamorgana VII(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

69. Ewa Najdenow(ur.1967)

Earth 2.0(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

70. Ewa Najdenow(ur.1967)

Subtelności(2015) sygn.p.d.

akryl, olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

71. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Polana(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 30x40x4 cm

cena wywoławcza: 300,-

72. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Filip z cyklu „Domownicy”(2015) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno/pilśnia, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

73. Patrycja Nurkan(ur.1988)

Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

74. Patrycja Nurkan(ur.1988)

technika własna, 60x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

75. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń(2013) sygn.dat.na odwrociu

akryl, papier, 70x100cm

cena wywoławcza: 400,-

76. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń sygn.na odwrociu

akryl, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

77. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń(2005) sygn.dat.na odwrociu

akryl, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Radosław Pacholczyk(ur.1978)

Toro II-2015 sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 65x73 cm

cena wywoławcza: 300,-

79. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Na plaży sygn.l.d.

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z cytrynami sygn.l.d.

olej, płótno, 46x55 cm

cena wywoławcza: 300,-

81. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż leśny sygn.l.d.

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Magdalena Połacik(ur.1980)

Na basenie sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

83. Magdalena Połacik(ur.1980)

Przymiarki przed balem sygn.na odwrociu

olej, płótno, 55x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

84. Michał Rybiński(ur.1982)

Ekran Energetyczny(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

85. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Hmmm…(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

86. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Red Light(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

87. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret 1(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 54x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

88. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret 2(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 45x38 cm

cena wywoławcza: 300,-

89. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Postać w garniturze(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

90. Dominik Smolik(ur.1982)

Adagio(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

91. Dominik Smolik(ur.1982)

Adagio(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

92. Dominik Smolik(ur.1982)

Expanded tonality I(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

93. Paula Solańska(ur.1981)

Formidable(2012) sygn.na odwrociu

ceramika szkliwiona, 31.5x31.5 cm (37x37 z ramą)

cena wywoławcza: 440,-

94. Paula Solańska(ur.1981)

First walk(2010) sygn.na odwrociu

ceramika szkliwiona, 34.5x34.5 cm (38x38 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

95. Paula Solańska(ur.1981)

Ptaki-para sygn.

ceramika szkliwiona, wys.9 cm

cena wywoławcza: 250,-

96. Kamila Stępniak(ur.1983)

Scorpion Queen sygn.l.d.

olej, płótno, 100x81cm

cena wywoławcza: 500,-

97. Kamila Stępniak(ur.1983)

Portrait sygn.p.d.

olej, płótno, 92x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

98. Kamila Stępniak(ur.1983)

Wire head sygn.

stal malowana, 110x87x78 cm

cena wywoławcza: 500,-

99. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Misa geometryczna sygn.

ceramika szkliwiona, wys.13.5, śr.27 cm

cena wywoławcza: 230,-

100. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Siedząca sygn.

ceramika szkliwiona, 42x32x40 cm

cena wywoławcza: 1.250,-

101. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Holiday breath sygn.p.d.

akryl, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

102. Mariola Świgulska(ur.1961)

Popping(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

Hipnotyzująca z cyklu „Kobiety Świata”(2015) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

104. Mariola Świgulska(ur.1961)

Epicentrum(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

105. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

La Illusione(2015) sygn.p.d.

olej, akryl, emulsja, szlagmetal, płótno, 85x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

106. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Koralowce(2015) sygn.na odwrociu

olej, akryl, emulsja, szlagmetal, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

107. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Nastroje cz.2(2015) sygn.p.d.

olej, akryl, emulsja, płótno, 80x60 cm (83.5x63.5 z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

108. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Pokolorowani(2011) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 119.5x99.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

109. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Śmierć w Wenecji(2010) sygn.na odwrociu

technika własna, pilśnia, 99x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

110. Paulina Zalewska(ur.1981)

All inclusive(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

111. Paulina Zalewska(ur.1981)

Trawa w pełni(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

112. Paulina Zalewska(ur.1981)

Peter w krainie fiordów(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

113. Ewa Żochowska(ur.1976)

Tryptyk w kratkę(2014) sygn.p.d. i na odwrociu

olej, tektura, oprawa autorska, 31x31, 30x30.5, 31x31 cm

cena wywoławcza: 300,-

114. Ewa Żochowska(ur.1976)

Oko 3(2014) sygn.dat.p.d.

olej, tektura, oprawa autorska, 24.5x24.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

115. Izabela Gałązka(ur.1984)

Astrea(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

116. Izabela Gałązka(ur.1984)

Temida(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-