28 AUKCJA PROMOCYJNA

XXVIII AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 28 listopada 2015 r., godz. 12:00

Aukcja pod patronatem Rektora Akademii Sztuk Pięknych

1.2.3-tryptyk(2015) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 30x30, 30x30, 30x30 cm

cena wywoławcza: 400,-

Bez tytułu(2015) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Śliwka Robaczywka 10(2015) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Organiczny Horror Vacui(2015) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

5. Jakub Balcerski(ur.1987)

Martwa Natura 11 sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

6. Marta Bilecka(ur.1975)

Flaming Fields 03(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

7. Marta Bilecka(ur.1975)

Waterland XXXVI(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

8. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Bez tytułu(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 81x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

9. Monika Dałek(ur.1981)

Forma pękła, treść wycieka(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x91 cm

cena wywoławcza: 500,-

10. Monika Dałek(ur.1981)

Soczystej śliwki smak(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

11. Monika Dałek(ur.1981)

Sunlight(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x130 cm

cena wywoławcza: 500,-

12. Maria Domalewska(ur.1987)

Ciało(2014) sygn.dat.śr.d.

algrafia (4/10), 11.2x7.5cm

cena wywoławcza: 50,-

13. Maria Domalewska(ur.1987)

Margot z cyklu „Matriarchat”(2015) sygn.dat.p.d.

litografia (5/12), 71x55 cm

cena wywoławcza: 150,-

14. Maria Domalewska(ur.1987)

Babilon z cyklu „Zaginione miasta”(2014) sygn.dat.p.d.

tusz, papier, 22.8x28 cm

cena wywoławcza: 200,-

15. Ilona Foryś(ur.1980)

Beyonce(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

16. Ilona Foryś(ur.1980)

Hey, Rude Boy(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

17. Izabela Gałązka(ur.1984)

Kobieta w turbanie(2015) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 92x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

18. Izabela Gałązka(ur.1984)

Wodnik III(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

19. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

07.33(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120.5x120.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

20. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Portyk(2015) sygn.dat.p.d.

litografia (1/10), 30.5x30.5cm

cena wywoławcza: 70,-

21. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Przędzarka(2010) sygn.dat.p.d

sucha igła (9/10), 28x19 cm

cena wywoławcza: 70,-

22. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart V(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (5/10), 20x49.5 cm

cena wywoławcza: 70,-

23. Grupa Artme

Inne spojrzenie(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

24. Grupa Artme

Lot papugi(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 110x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

25. Grupa Artme

Are you ready?(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Bez tytułu(2014) sygn.dat.p.d.

akwarela, pastel, papier, 24x15.8 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

27. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2014) sygn.dat.l.d.

akwarela, pastel, papier, 33.7x24.3 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

28. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

akwarela, pastel, papier, 48.2x33.7 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

29. Ita Haręza(ur.1984)

Ewa 4(2015) sygn.dat.p.d.

ołówek, kredka, folia lustrzana, papier, 57.5x57.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

30. Ita Haręza(ur.1984)

Adam i Ewa(2015) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa, kredka, ołówek, papier, 40x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

31. Ita Haręza(ur.1984)

cena wywoławcza: 300,-

32. Anna Huliadyk(ur.1991)

Bird III sygn.p.d.

olej, płótno, 70x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

33. Anna Huliadyk(ur.1991)

Sowa sygn.na odwrociu

olej, płótno, 39.5x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

34. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Odyseja(2008/2009) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

35. Anna Jarosz(ur.1992)

Dzień(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 79.5x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

36. Anna Jarosz(ur.1992)

Punkt(2014) sygn.dat.p.d.

olej, pilśnia, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

37. Marcin Jasiński(ur.1980)

Bez tytułu(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

38. Marcin Jasiński(ur.1980)

olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

39. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Marysia(2015) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 109.5x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

40. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Dama Kier(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Czarodziejka Piołunówka(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 75x85 cm

cena wywoławcza: 400,-

42. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Improwizacja VI(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 38x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

43. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Światłoczułość VI(2013-2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

44. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Matka Boska Eleusa-ikona(2015) sygn.na odwrociu

tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na pulment-płatki złota, 30x25 cm

cena wywoławcza: 800,-

45. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Zamknięte oczy widzą jaśniej z cyklu „Uśpiona”(2015) sygn.dat.p.d.

druk płaski, tusz, collage, papier, 37x14 cm (52.5x33 z ramą)

Częścią integralną grafiki jest książka- Natalia Anna Kalisz, Kozłek, Wydanie I-klasyczne, dwujęzyczne, Księży Młyn Dom Wydawniczy, Łódź 2014, ISBN 978-83-7729-224-2

cena wywoławcza: 550,-

46. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Bez tytułu(2015) sygn.dat.l.g.

akryl, płótno, 73x65.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

47. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Bez tytułu(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 65.5x73.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

48. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Tuje(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

49. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Przymrozek(2010) sygn.dat.p.d.

olej, tektura, 50x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

50. Roksana Karczewska(ur.1988)

Fresh start(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

51. Aneta Kmiecik(ur.1992)

Łódzka ulica(2015) sygn.dat.p.d.

akwarela, papier, 38x28 cm (51x41 z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

52. Aneta Kmiecik(ur.1992)

Nad morzem(2015) sygn.dat.p.d.

akwarela, papier, 28x38 cm (41x51 z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

53. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Music 1(2015) sygn.p.d.

collage, papier, 20x29 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

54. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Ego-blues 1(2012) sygn.p.d.

collage, papier, 30.5x43 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

55. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Tańcząc(2012) sygn.dat.p.d.

pastel, papier, 28.7x19.4 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

56. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Echo(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm

cena wywoławcza: 350,-

57. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Jak na dłoni(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

58. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Nareszcie w domu(2014) sygn.l.d.

technika mieszana, płótno, 40x33 cm

cena wywoławcza: 300,-

59. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Świętoszek(2014) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 65x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

60. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Spokój(2014) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

61. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Integrity(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 95x95 cm

cena wywoławcza: 400,-

62. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Sunlit(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 95x95 cm

cena wywoławcza: 400,-

63. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Zbiór wspólny(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, druk płaski, 70x70 cm (72x72 z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

64. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura pierwotna I(2014) sygn.na odwrociu

technika własna, 75x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

65. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XXII(2015) sygn.na odwrociu

technika własna, 100x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

66. Magdalena Kurek(ur.1979)

Korsykańska uliczka-Bastia(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

67. Magdalena Kurek(ur.1979)

Perła w śródziemnomorskiej koronie-Korsyka(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

68. Magdalena Kurek(ur.1979)

Złoty środek-powrót chmury do domu(2015) sygn.p.d.

olej, pilśnia, 80.5x60 cm (84.5x64.5 z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

69. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Ślad(2015) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa, PCV (1/3), 70x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

70. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Trzy…(2015) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 120,-

71. Donata Lesińska(ur.1954)

Rozmowa sygn.

ceramika szkliwiona, 39x36.5x18 cm

cena wywoławcza: 630,-

72. Donata Lesińska(ur.1954)

Sfinkskorpion sygn

ceramika szkliwiona, 40x39x24 cm

cena wywoławcza: 630,-

73. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Bez tytułu 1(2015) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

74. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Bez tytułu 2(2015) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

75. Kamila Majcher(ur.1982)

Dogonić sen(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

76. Kamila Majcher(ur.1982)

Klucz do miasta młodości(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

77. Jacek Malinowski(ur.1969)

Dall’inizio alla fine sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

78. Jacek Malinowski(ur.1969)

Paesaggio 13 sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

79. Agnieszka Michalak(ur.1980)

Arbuzy(2005) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 61x73 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Ewa Najdenow(ur.1967)

Fatamorgana VI(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

81. Ewa Najdenow(ur.1967)

Kapelusz II(2015) sygn.na odwrociu

technika mieszana, pilśnia, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Ewa Najdenow(ur.1967)

Radość zakazana-tryptyk(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x30, 60x30, 60x30 cm

cena wywoławcza: 400,-

83. Patrycja Nurkan(ur.1988)

Bez tytułu(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

84. Patrycja Nurkan(ur.1988)

Bez tytułu(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

85. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń(2005) sygn.na odwrociu

akryl, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

86. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń(2014) sygn.na odwrociu

akryl, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

87. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń(2013) sygn.na odwrociu

akryl, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

88. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt sygn.p.g.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

89. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura sygn.p.g.

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

90. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura sygn.p.g.

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

91. Magdalena Połacik(ur.1980)

Warsztat entomologiczny sygn.na odwrociu

olej, płótno, 55x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

92. Magdalena Połacik(ur.1980)

Trening żonglerski sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

93. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia przed polowaniem sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

94. Aleksandra Richert(ur.1987)

Rafa koralowa-tkanina unikatowa(2014) sygn.p.d.

technika własna, filc, 155x165 cm

cena wywoławcza: 1.500,-

95. Małgorzata Sęk(ur.1973)

In the Morning Light(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

96. Małgorzata Sęk(ur.1973)

The Autumn Wind(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

97. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret nr 1(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 63.5x55 cm

cena wywoławcza: 300,-

98. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret nr 3(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x50 cm (73x53 z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

99. Dominik Smolik(ur.1982)

Piano sonata I(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

100. Dominik Smolik(ur.1982)

Variations(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

101. Dominik Smolik(ur.1982)

Adagio for Strings(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

102. Paula Solańska(ur.1981)

Ptak I sygn.

ceramika szkliwiona, 13x19x10 cm

cena wywoławcza: 280,-

103. Paula Solańska(ur.1981)

Ptak II sygn.

ceramika szkliwiona, 11x14x9 cm

cena wywoławcza: 230,-

104. Paula Solańska(ur.1981)

Sukienka(2008) sygn.na odwrociu

ceramika szkliwiona, 33.5x33.5 cm (39x39 z ramą)

cena wywoławcza: 440,-

105. Kamila Stępniak(ur.1983)

Girl with a pink toque sygn.p.d.

olej, płótno, 80.5x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

106. Kamila Stępniak(ur.1983)

Monument sygn.p.d.

olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

107. Kamila Stępniak(ur.1983)

The Milkmaid sygn.p.d.

olej, płótno, 100x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

108. Marta Szarek(ur.1979)

Poker face(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 73x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

109. Marta Szarek(ur.1979)

Charleston sygn.p.d.

akryl, płótno, 73x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

110. Mariola Świgulska(ur.1961)

Przetańczy całą noc(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

111. Mariola Świgulska(ur.1961)

Dmuchawce w krainie abstrakcji z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

112. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Pelikany(2015) sygn.na odwrociu

olej, akryl, emulsja, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

113. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

W krzywym zwierciadle(2015) sygn.na odwrociu

olej, akryl, emulsja, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

114. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Rozkwit(2015) sygn.na odwrociu

olej, akryl, emulsja, szlagmetal, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

115. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Rzeka(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60.5x55 cm

cena wywoławcza: 300,-

116. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Foxy lady(2012) sygn.na odwrociu

collage, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

117. Paulina Zalewska(ur.1981)

Resorowe dzieci(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

118. Paulina Zalewska(ur.1981)

Zagubiony horyzont(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

119. Paulina Zalewska(ur.1981)

Księżycowe ufo(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

120. Ewa Żochowska(ur.1976)

Kruczki(2014) sygn.śr.d.

olej, płótno, oprawa autorska, 19.7x35.7 cm

cena wywoławcza: 400,-

121. Ewa Żochowska(ur.1976)

Oko 1, Oko 2(2014) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, oprawa autorska, 19.7x17.6, 19.7x17.6 cm

cena wywoławcza: 400,-

122. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 110x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

123. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Serce(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

124. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Pejzaż 02-dyptyk(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x70, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

125. Marcin Pecka(ur.1985)

Koci sen(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 30x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

126. Karolina Zwierzchowska(ur.1982)

Cisza sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

127. Karolina Zwierzchowska(ur.1982)

Sen(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 300,-