30 AUKCJA PROMOCYJNA

XXX AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 21 maja 2016 r., godz. 12:00

Aukcja pod patronatem Rektor Akademii Sztuk Pięknych

Ślepa pokusa(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

Sekret(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

Me, myself and I-19(2016) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Me, myself and I-20(2016) sygn.p.d.

cena wywoławcza: 300,-

Me, myself and I-22(2016) sygn.p.d.

cena wywoławcza: 300,-

6. Jakub Balcerski(ur.1987)

Martwa natura 25(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

7. Jakub Balcerski(ur.1987)

Ruda 1(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

8. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Konfiguracja-tryptyk(2015) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm

cena wywoławcza: 300,-

9. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Press F1(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

10. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

De la luna(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

11. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Głębokość(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 41x27 cm

cena wywoławcza: 300,-

12. Monika Dałek(ur.1981)

Lustro(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100.5x100.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

13. Monika Dałek(ur.1981)

Milczenie z najdalszych krańców rzeczy(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 120.5x90.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

14. Monika Dałek(ur.1981)

Odrobina wspomnień(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

15. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

Kobieta(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

16. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

Południe(2016) sygn.l.d.

olej, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

17. Marcin Dembowski(ur.1979)

24 godziny na dobę(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

18. Marcin Dembowski(ur.1979)

Praca w toku(2013) sygn.na odwrociu

assemblage, 92.5x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

19. Maria Domalewska(ur.1987)

Rozmowy(2016) sygn.dat.p.d.

tusz, papier, 29.3x20.8 cm

cena wywoławcza: 300,-

20. Maria Domalewska(ur.1987)

Poezja(2016) sygn.dat.p.d.

tusz, papier, 26x19.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

21. Maria Domalewska(ur.1987)

Nefertari(2015) sygn.dat.p.d.

litografia (2/15), 58.5x43.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

22. Elmyr

Autumnus non ita sicut semper(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

23. Elmyr

Nebula in vesperum(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

24. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 54(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 85x110 cm

cena wywoławcza: 400,-

25. Ilona Foryś(ur.1980)

Sweet(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

26. Ilona Foryś(ur.1980)

Rihanna(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 61x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

27. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

06.31(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

28. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Miasto I(2014) sygn.dat.p.d.

akwaforta (7/10), 30x67.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

29. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Miasto II(2014) sygn.dat.p.d.

akwaforta (1/10), 29x67.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

30. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Włoska uliczka(2015) sygn.dat.p.d.

akwaforta (13/20), 17.5x17.5 cm

cena wywoławcza: 60,-

31. Grupa Artme

Już zmierzch sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

32. Grupa Artme

Wspomnienie sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

33. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Postać stojąca(2015) sygn.dat.p.d.

akwarela, gwasz, pastel, papier, 33.3x23.5 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

34. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Usta(2015) sygn.dat.p.d.

akwarela, pastel, papier, 48.5x68 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

35. Anna Huliadyk(ur.1991)

Tulipany sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

36. Anna Huliadyk(ur.1991)

Wrona(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 35x25 cm

cena wywoławcza: 300,-

37. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Ptaki(2016) sygn.dat.p.d.

collage, papier, 40x50 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 370,-

38. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Maska(2015) sygn.dat.śr.d.

collage, papier, 50x35 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 370,-

39. Anna Jarosz(ur.1992)

Sny(2016) sygn.dat.p.d

olej, płótno, 40x50 cm (45x55 z ramą)

cena wywoławcza: 370,-

40. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 110.5x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

41. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 110.5x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

42. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 110x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

43. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Atropos(2016) sygn.dat.l.d.

olej, pilśnia, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

44. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Dafne(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

45. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Lachesis(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Otwarcie(2015-2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

Pejzaż. Studium światła IX(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno     100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

Miejsce nr 4(2015) sygn.na odwrociu

assemblage, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

49. Natalia A. Kalisz(ur.1988)

Portret chłopca, który nie istniał z cyklu „Genos”(2016) sygn.dat.p.d.

technika własna, papier, 55x38.5 cm (70x50 z ramą)

cena wywoławcza: 370,-

50. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Po żniwach(2015) sygn.na odwrociu

olej, tektura, 22.7x48 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

51. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Widok na pole(2015) sygn.na odwrociu

olej, tektura, 29.3x66.7 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

52. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Pastelowy zmierzch(2015) sygn.na odwrociu

olej, akryl, tektura, 30.7x48.5 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

53. Roksana Karczewska(ur.1988)

ZOO I(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

54. Roksana Karczewska(ur.1988)

ZOO II(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

55. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

56. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto X(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x89.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

57. Marcin Kłys(ur.1971)

Mechaniczne miasto(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

58. Marcin Kłys(ur.1971)

Fargo(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

59. Aneta Kmiecik(ur.1992)

Rytm miasta(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

60. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Wzloto-upadki 16(2009/12) sygn.dat.śr.d.

technika mieszana, papier, 38.8x29 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

61. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece(2014) sygn.p.d.

collage, papier, 28.8x19.5 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

62. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Razem(2016) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

63. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Kawałek nieba(2016) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

64. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Nieuchwytność(2016) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 350,-

65. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Mors(2013) sygn.p.d.

serigrafia (e.a.), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

66. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Na gałęzi(2013) sygn.p.d.

akryl, pilśnia, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

67. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Żniwiarka(2015) sygn.p.d.

serigrafia (e.a.), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

68. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Jak siostry dwie(2016) sygn.dat.p.d.

pastel, akwaforta, papier, 30x41.5 cm (w św.p-p, 42x52 z ramą)

cena wywoławcza: 370,-

69. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XXIV(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, pilśnia, 90.5x75.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

70. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XXV(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, pilśnia, 100.5x80.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

71. Magdalena Kurek(ur.1979)

Efemeryczność zatoki poetów-Liguria(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

72. Magdalena Kurek(ur.1979)

Uliczka w Nicei(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

73. Magdalena Kurek(ur.1979)

Jazzowy zmierzch na Korsyce(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

74. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Dusza domu(2016) sygn.na odwrociu

grafika cyfrowa, PCV (1/3), 70x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

75. Donata Lesińska(ur.1954)

Gęsi 1(2016) sygn

ceramika szkliwiona, 29x33x12 cm

cena wywoławcza: 250,-

76. Donata Lesińska(ur.1954)

Wtulenie(2016) sygn.

rzeźba ceramiczna na podstawce z gruszy, 22x36x16 cm

cena wywoławcza: 500,-

77. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

technika własna, płyta, 69.5x88 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

technika własna, płyta, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

79. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969)

Klony sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Kajetan Luteracki(ur.1993)

Spacerniak(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x50 cm (42x52 z ramą)

cena wywoławcza: 370,-

81. Kajetan Luteracki(ur.1993)

Monidło nr 1(2016) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, płótno, 24x24 (32.5x32.5 z ramą)

cena wywoławcza: 370,-

82. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Fala(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

83. Kamila Majcher(ur.1982)

Pryzmat 1(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

84. Kamila Majcher(ur.1982)

Pryzmat 2(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 400,-

85. Jacek Malinowski(ur.1969)

Paesaggio XXVIII sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

86. Jacek Malinowski(ur.1969)

Prima della tempesta sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

87. Danuta Niklewicz(ur.1953)

Zabawa(2014) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 73x116 cm

cena wywoławcza: 400,-

88. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Ptasiek(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

89. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Basen(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

90. Aneta Nowak(ur.1985)

Morskie Oko(2016) sygn.l.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

91. Robert Olszowski(ur.1969)

Czas i przestrzeń(2005) sygn.na odwrociu

akryl, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

92. Robert Olszowski(ur.1969)

akryl, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

93. Robert Olszowski(ur.1969)

akryl, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

94. Izabela Ołdak(ur.1982)

Neptune’s mist(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

95. Izabela Ołdak(ur.1982)

Escalation II(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

96. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z owocami sygn.p.g.

olej, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z dzbankami sygn.p.g.

olej, płótno, 54x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

98. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż sygn.l.d.

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

99. Magdalena Połacik(ur.1980)

Ptasi temat na różowo(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

100. Magdalena Połacik(ur.1980)

Ptasi temat w czerwieni(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

101. Magdalena Połacik(ur.1980)

Przymiarki Georgini(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

102. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Be the Miracle of Change(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

103. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret 1(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x45 cm

cena wywoławcza: 300,-

104. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret 2(2016) sygn.dat.p.d

olej, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

105. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Bez tytułu(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

106. Małgorzata Skuza(ur.1959)

Śnieg(2016) sygn.dat.p.d.

monoprint, 67.5x43.7 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 120,-

107. Małgorzata Skuza(ur.1959)

Ogień(2005) sygn.dat.p.d.

monoprint, 72x52.5 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 120,-

108. Dominik Smolik(ur.1982)

Crescendo IV(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

109. Dominik Smolik(ur.1982)

Sfumato V(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

110. Dominik Smolik(ur.1982)

Sfumato VI(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

111. Paula Solańska(ur.1981)

Nango(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, 13x20x12 cm

cena wywoławcza: 280,-

112. Paula Solańska(ur.1981)

Red(2016) sygn.na odwrociu

ceramika szkliwiona, 30x30 cm

cena wywoławcza: 440,-

113. Paula Solańska(ur.1981)

Owoc(2016) sygn.na odwrociu

ceramika szkliwiona, 30x30 cm

cena wywoławcza: 440,-

114. Kamila Stępniak(ur.1983)

Chess warrior sygn.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

115. Kamila Stępniak(ur.1983)

That girl sygn.l.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

116. Kamila Stępniak(ur.1983)

The Big Head Lamp sygn.

stal malowana, 110x90x78 cm

cena wywoławcza: 700,-

117. Marta Szarek(ur.1979)

Popołudnie sygn.p.d

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

118. Marta Szarek(ur.1979)

Palcem na piasku sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

119. Mariola Świgulska(ur.1961)

Blask słońca z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

120. Mariola Świgulska(ur.1961)

Chromoterapia(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

121. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Crazy world sygn.na odwrociu

olej, akryl, emulsja, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

122. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Rumble in the jungle sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

123. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Koń i mysz(2012) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

124. Piotr Woźniak(ur.1989)

Czort(2015) sygn.na odwrociu

assemblage, 25x19 cm

cena wywoławcza: 300,-

125. Paulina Zalewska(ur.1981)

Suma zdarzeń(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

126. Paulina Zalewska(ur.1981)

Sweter staromiejski(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

127. Ewa Żochowska(ur.1976)

Ćwiczenia umysłowe 3(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

128. Ewa Żochowska(ur.1976)

Underwater thing/think(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

129. Ewa Najdenow(ur.1967)

Chakra Dance(2015) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

130. Ewa Najdenow(ur.1967)

Wiosenne roztopy-dyptyk(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x50, 50x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Image Image

Jubileuszowa teka grafik z okazji 10-lecia Aukcji Promocyjnych nr 1

Teodor Durski(ur.1976) Under the Pink(2016) sygn.dat.p.d.

serigrafia (1/30), 24x24 cm

Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Łódź(2016) sygn.dat.p.d.

akwaforta (1/30), 23.7x20 cm

Natalia A. Kalisz(ur.1988) Hessa się boi(2016) sygn.dat.p.d.

serigrafia (1/30), 25.5x23.6 cm

Roksana Kularska-Król(ur.1982) Królowe w ogrodzie(2016) sygn.dat.p.d.

serigrafia (1/30), 24x24 cm

Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Dziwożonki(2016) sygn.dat.p.d.

serigrafia (1/30), 24x24 cm

Magdalena Połacik(ur.1980) Popisy Georginy(2016) sygn.dat.p.d.

serigrafia (1/30), 23x23.5 cm

Paulina Zalewska(ur.1981) Mazurskie Kenosis(2016) sygn.dat.p.d.

akwaforta, akwatinta barwna (1/30), 24x24 cm

cena wywoławcza: 700,-