11 AUKCJA PROMOCYJNA
XI AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 20 listopada 2010 r., godz. 12:00

Do ceny sprzedaży doliczona została opłata manipulacyjna w wysokości 25 %.

Jabłka(2010) sygn.p.d.

akryl, olej, płótno, 45x60,5 cm

2. Anna Adamiak(ur.1982)

Martwa natura z czaszką i kasztanami(2010) sygn.p.d.

olej, płótno, 55x80 cm

3. Karolina Ageena(ur.1980)

Cat and the girl(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

4. Karolina Ageena(ur.1980)

Male(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 73x60 cm

5. Karolina Ageena(ur.1980)

Female(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x60 cm

6. Maciej Andrzejewski(ur.1983)

Kontemplator(2009) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

7.  Maciej Andrzejewski(ur.1983)

Bez tytułu(2009) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x70 cm

8.

9. Agata Bajszczak(ur.1982)

Martwa natura(2010) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x80,5 cm

10. Agata Bajszczak(ur.1982)

Akt(2010) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x71 cm

11. Agata Bajszczak(ur.1982)

Martwa natura z butelką(2010) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x73 cm

12. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Akt(2010) sygn.na odwrociu

pastel, akryl, papier, 100x70 cm

13. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Akt 2(2010) sygn.na odwrociu

olej, akryl, płótno, 50x70 cm

14. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Akt 3(2010) sygn.na odwrociu

pastel, węgiel, papier, 100x70 cm

15. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Martwa natura(2007) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 130x140 cm

cena: 300,-

16. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

olej, emalia alkidowa, płótno, 120x140 cm

cena: 300,-

17. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Martwa natura(2008) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 92x90 cm

18. Kamila Brama(ur.1982)

Chmury(2010) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 50x65 cm

19. Kamila Brama(ur.1982)

Akt I(2010) sygn.dat.p.śr.

olej, płótno, 65x50 cm

20. Kamila Brama(ur.1982)

Akt II(2010) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x50 cm

21. Anna Chojnacka(ur.1977)

Cień sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x20 cm

cena: 100,-

22. Anna Chojnacka(ur.1977)

Tęcza sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x20 cm

cena: 100,-

23. Anna Chojnacka(ur.1977)

Popatrz mi w oczy sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x70 cm

24. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

Plaża(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

25. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

Spotkanie(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

26. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

Dom nad morzem(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

27. Ilona Foryś(ur.1980)

Z kolekcji grafik(2005) sygn.na odwrociu

serigrafia (7/59), 40,3x15,5 cm

cena: 20,-

28. Ilona Foryś(ur.1980)

serigrafia (12/39), 40,3x15,5 cm

cena: 20,-

29. Ilona Foryś(ur.1980)

serigrafia (28/57), 40,3x15,5 cm

cena: 20,-

30. Karolina Frajnd(ur.1982)

Gustaw i Szczęście(2010) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 70x70 cm

31. Karolina Frajnd(ur.1982)

Jaskajki(2010) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 100x70 cm

32. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Balerina(2010) sygn.

brąz, piaskowiec, 64x42x15 cm

cena: 800,-

33. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Franek i Franka(2005) sygn.

stop metali, marmur, 36x23,5x11 cm

cena: 700,-

34. Andrzej Fydrych(ur.1982)

Narodziny(2008) sygn.dat.p.d.

technika własna (5/10), 70x100 cm

cena: 70,-

35. Andrzej Fydrych(ur.1982)

Kształt pewnego dźwięku II(2010) sygn.dat.p.d.

technika własna (1/10), 70x100 cm

cena: 70,-

36. Andrzej Fydrych(ur.1982)

Opanowanie(2009) sygn.dat.p.d.

technika własna (7/10), 70x100 cm

cena: 70,-

37. Izabela Gałązka(ur.1984)

Lisia Góra(2009) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x130 cm

38. Izabela Gałązka(ur.1984)

Pejzaż jesienny(2009) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x130 cm

39. Izabela Gałązka(ur.1984)

Pejzaż z łódkami(2009) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x130 cm

40. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

Jan i ptaki(2007-2010) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, collage, papier, 100x138,5 cm

41. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

Jan i ptaki mniejsze(2007-2010) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, collage, papier, 100x138 cm

42. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

Mydło-obiekt dźwiękowy(2010) sygn.na podstawie

mydło, mp3, ceramika, 7x10,2x10,2 cm

43. Julita Grzejdziak-Dyłą(ur.1979)

Siedząc(2005) sygn.dat.p.d.

serigrafia (4/10), 100x70 cm

cena: 70,-

44. Julita Grzejdziak-Dyłą(ur.1979)

Lenistwo(2004) sygn.dat.p.d.

serigrafia (3/10), 100x70 cm

cena: 70,-

45. Julita Grzejdziak-Dyłą(ur.1979)

Ciało(2005) sygn.dat.p.d.

serigrafia (2/10), 100x70 cm

cena: 70,-

46. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Dziewczyna z papierosem(2007) sygn.dat.p.d.

olej, pilśnia, 80x100 cm

47. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Akt z lustrem(2007) sygn.dat.l.d.

olej, pilśnia, 100x80 cm

48. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Pejzaż z drogą(2008) sygn.dat.l.d.

olej, pilśnia, 70x80 cm

49. Anna Maria Jurewicz(ur.1981)

Przyrosty(2008) sygn.dat.p.d.

akwarela, papier, 29x39,5 cm

cena: 100,-

50. Anna Maria Jurewicz(ur.1981)

Lilith(2009) sygn.dat.p.d.

akwarela, papier, 41,5x29,5 cm

cena: 100,-

51. Anna Maria Jurewicz(ur.1981)

Święta Góra(2009) sygn.dat.p.d.

akwarela, gwasz, papier, 47,5x31 cm

cena: 100,-

52. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Faza I z cyklu "Syzyf: sekwencja"(2010) sygn.na odwrociu

collage, olej, płótno, 44x44 cm

cena: 100,-

53. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Faza VIII z cyklu "Syzyf: sekwencja"(2010) sygn.na odwrociu

cena: 100,-

54. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Faza XII z cyklu "Syzyf: sekwencja"(2010) sygn.na odwrociu

cena: 100,-

55. Milena Kliszko(ur.1983)

Kazimierz II(2009) sygn.dat.p.d.

technika mieszana (2/10), 70x100 cm

cena: 70,-

56. Milena Kliszko(ur.1983)

Łagiewniki IV(2006) sygn.dat.p.d.

technika mieszana (2/4), 11,8x14,9 cm

cena: 20,-

57. Milena Kliszko(ur.1983)

Łagiewniki V(2006) sygn.dat.p.d.

technika mieszana (3/6), 11,8x15 cm

cena: 20,-

58. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Pole(2009) sygn.dat.p.d.

linoryt, drzeworyt (4/10), 29x42 cm

cena: 30,-

59. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Jemioły(2009) sygn.dat.p.d.

linoryt, drzeworyt (3/9), 35x36,5 cm

cena: 30,-

60. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

A woda tuż tuż ...(2009) sygn.dat.p.d.

linoryt, drzeworyt (3/6), 36x36,5 cm

cena: 30,-

61. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Plac Wolności(2010) sygn.l.d.

akwarela, papier/pilśnia, 37x67 cm (w św.p-p)

62. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Kraków 010202(2010) sygn.p.d.

akwarela, papier/pilśnia, 44x66 cm (w św.p-p)

cena: 350,-

63. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Port 010201(2010) sygn.p.d.

akwarela, papier/pilśnia, 40x60 cm

cena: 300,-

64. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Pejzaż(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 64x91,5 cm

65. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Akt(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x89,5 cm

66. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Akt(2010) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100x73 cm

67. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Wnętrze-fragment przestrzeni 3(2009) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x60 cm

68. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Wnętrze-fragment przestrzeni 4(2009) sygn.p.d.

olej, płótno, 54x70 cm

69. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Wnętrze-fragment przestrzeni 5(2009) sygn.p.d.

olej, płótno, 55x70 cm

70. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Miasteczko(2010) sygn.l.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

71. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Kurak(2009) sygn.l.d.

akryl, płótno, 90x110 cm

72. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

4 czakry(2009) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

73. Sebastian Kularski(ur.1980)

Kazimierz Dolny(2007) sygn.l.d.

akryl, pilśnia, 61,5x101 cm

74. Sebastian Kularski(ur.1980)

Gniazdo(2010) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

75. Sebastian Kularski(ur.1980)

Dior(2008) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x50 cm

76. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Miasto(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x80 cm

77. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Kotor(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x100 cm

78. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Petrovac(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 40x81 cm

79. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Jabłoń(2010) sygn.dat.p.d.

technika własna, 110x130 cm

80. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Moja planeta(2010) sygn.dat.p.d.

technika własna, 110x140 cm

81. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Oczepiny(2010) sygn.dat.p.d.

technika własna, 99x99 cm

82. Justyna Mroczek(ur.1983)

Pejzaż 132(2008) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 102x121 cm

83. Justyna Mroczek(ur.1983)

Pejzaż 59(2007) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 101,3x120,5 cm

84. Justyna Mroczek(ur.1983)

Pejzaż 131(2008) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 101x120 cm

85. Adriana Nowicka(ur.1977)

Toaleta(2009) sygn.p.śr.

olej, płótno, 82x65 cm

86. Adriana Nowicka(ur.1977)

Turcja o wschodzie słońca(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x80 cm

87. Adriana Nowicka(ur.1977)

Turcja o zachodzie słońca(2010) sygn.l.d.

olej, płótno, 60x80 cm

88. Gabriela Olejnik(ur.1981)

Rytm morza(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x40 cm

cena: 100,-

89. Gabriela Olejnik(ur.1981)

Jezioro(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 40x50 cm

cena: 100,-

90. Gabriela Olejnik(ur.1981)

Popołudnie(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 73x100 cm

91. Anna Ostapowicz(ur.1981)

Pink(2010) sygn.na odwrociu

druk solwentowy, płótno (1/3), 73,5x56 cm

92. Anna Ostapowicz(ur.1981)

Violet(2010) sygn.na odwrociu

druk solwentowy, płótno (1/3), 73,5x56,5 cm

93. Anna Ostapowicz(ur.1981)

Mint(2010) sygn.na odwrociu

druk solwentowy, płótno (1/3), 75x60 cm

94. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z żardinierą(2010) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 65x92 cm

95. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z dzbankiem(2010) sygn.dat.p.g.

olej, płótno, 46x61 cm

96. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z wagą(2010) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 65x80 cm

97. Magdalena Połacik(ur.1980)

Lili w krainie czarów(2010) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x80 cm

98. Magdalena Połacik(ur.1980)

Lili Lei(2010) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x80 cm

99. Magdalena Połacik(ur.1980)

1 i 2 i 3(2010) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x30 cm

cena: 100,-

100. Ilona Ksyta-Raczyńska(ur.1984)

Akt 1(2006) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x90 cm

101. Ilona Ksyta-Raczyńska(ur.1984)

Akt 2(2006) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x70 cm

102. Ilona Ksyta-Raczyńska(ur.1984)

Akt 3(2006) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

103. Daria Rataj(ur.1982)

Martwa cytrynowa(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 65x54 cm

104. Daria Rataj(ur.1982)

Schyłek lata(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 48x51 cm

cena: 100,-

105. Daria Rataj(ur.1982)

Martwa Wenus(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 54x73 cm

106. Diana Rostkowska(ur.1984)

Bez tytułu(2010) sygn.dat.p.d.

akwaforta, akwatinta (5/10), 99x69 cm

cena: 70,-

107. Diana Rostkowska(ur.1984)

akwatinta (5/10), 99x69,5 cm

cena: 70,-

108. Diana Rostkowska(ur.1984)

akwaforta, akwatinta (5/10), 69x99,5 cm

cena: 70,-

109. Artur Sobieszek(ur.1970)

List(2005) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 89x100 cm

110. Artur Sobieszek(ur.1970)

Cierpienie(2007) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 120x100 cm

111. Artur Sobieszek(ur.1970)

Przedwiośnie(2005) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 89x100 cm

112. Kamila Stępniak(ur.1983)

Marilyn(2009) sygn.p.d.

olej, pilśnia, 32x22 cm

113. Kamila Stępniak(ur.1983)

Akt(2009) sygn.p.d.

olej, pilśnia, 80x60 cm

114. Kamila Stępniak(ur.1983)

Lampa koronkowa(2009) sygn.

celuloza, włóczka bawełniana, żarówka, 30xx35x22 cm

115. Agata Sulikowska(ur.1982)

Koncert II(2010) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 40x40 cm

cena: 100,-

116. Agata Sulikowska(ur.1982)

Jazz Pub(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40,5x50,5 cm

cena: 100,-

117. Agata Sulikowska(ur.1982)

Shons Bar(2010) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 40,5x50,5 cm

cena: 100,-

118. Monika Synak(ur.1984)

Zambia(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x90 cm

119. Monika Synak(ur.1984)

Księżycowo(2010) sygn.p.d.

akryl, pilśnia, 65x120 cm

120. Monika Synak(ur.1984)

Nigdzie(2005) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

121. Agata Szczerbicka(ur.1979)

Kwiaty 1(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

122. Agata Szczerbicka(ur.1979)

Kwiaty 2(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

123. Dorota Szewczyk(ur.1985)

We mgle(2010) sygn.p.d.

olej, płótno, 110x120 cm

124. Dorota Szewczyk(ur.1985)

Zabawki popularne(2010) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x120 cm

125. Marcin Wilkoszewski(ur.1982)

Nad Pilicą(2010) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 66x73 cm

126. Marcin Wilkoszewski(ur.1982)

Morda(2010) sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno, 73x60 cm

127. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Tryptyk-Między Niebem a Ziemią(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x90 cm

128. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Nadchodzący(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

129. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Brzask(2010) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x80 cm

130. Dominik Woźniak(ur.1983)

Kapliczka(2010) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 90x70 cm

131. Dominik Woźniak(ur.1983)

Roztopy fantastyczne(2010) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

132. Dominik Woźniak(ur.1983)

Mogiła samobójcy(2010) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 140x100 cm

133. Paulina Zalewska(ur.1981)

W sieci(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x120 cm

134. Paulina Zalewska(ur.1981)

Czas apokalipsyi(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

135. Paulina Zalewska(ur.1981)

Na strychu(2010) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 81x60 cm

136. Daniel Zbroszczyk(ur.1982)

-----2(2010) sygn.dat.p.d.

serigrafia (5/11), 21,5x32 cm

cena: 30,-

137. Daniel Zbroszczyk(ur.1982)

-----3(2010) sygn.dat.p.d.

serigrafia (4/9), 21,5x32 cm

cena: 30,-

138. Daniel Zbroszczyk(ur.1982)

-----4(2010) sygn.dat.p.d.

serigrafia (4/9), 21,5x32 cm

cena: 30,-