31 AUKCJA PROMOCYJNA

XXXI AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 16 lipca 2016 r., godz. 12:00

Letnie rytmy(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Pętelka 3(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Me, myself and I 32(2016) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Me, myself and I 33(2016) sygn.p.d.

cena wywoławcza: 300,-

Plażowiczki(2014/2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

6. Marta Bilecka(ur.1975)

Waterland XXX(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Obraz był prezentowany na wystawach: „In search of Mystery Beyond the Arctic Circle”, Scandic Ferrum, Kiruna, Szwecja (2016) i „Sensual Woman and Metaphysical Spaces”, S9 Gallery, Oslo, Norwegia (2016).

7. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Bez tytułu sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (2015) oraz reprodukowany w katalogu 2. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców, Łódź 2015.

8. Monika Dałek(ur.1981)

Oto się niebo odbarwia(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 101x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

9. Monika Dałek(ur.1981)

Płyń ziemio(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100.5x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

10. Monika Dałek(ur.1981)

Słońce mija jak pocałunek(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80.5x80.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

11. Marcin Dembowski(ur.1979)

A space odyssey-episode 1 sygn.na odwrociu

technika mieszana, płyta HDF, 43x34.2 cm (51x42 z ramą)

cena wywoławcza: 430,-

12. Marcin Dembowski(ur.1979)

Money trap sygn.p.d.

technika mieszana, płyta HDF, 34x24 cm (41.5x31.5 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

13. Maria Domalewska(ur.1987)

Palmiarnia 2(2016) sygn.dat.p.d.

tusz, akwarela, papier, 17.7x27 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Maria Domalewska(ur.1987)

Bez tytułu z cyklu „Zaginione miasta”(2016) sygn.dat.p.d.

tusz, papier  19.5x34.7cm

cena wywoławcza: 300,-

15. Maria Domalewska(ur.1987)

Pejzaż z kaktusami(2016) sygn.dat.śr.

tusz, akwarela, papier, 32x24 cm

cena wywoławcza: 300,-

16. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Kakadu(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

17. Ilona Foryś(ur.1980)

Work(2016) sygn.l.d.

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

18. Ilona Foryś(ur.1980)

Citroen C3(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 20x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (2015).

19. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

22.19(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

20. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart I i Stuttgart II(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (5/10) i (4/10), 20.5x15, 20.5x15 cm

cena wywoławcza: 180,-

21. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart IV(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (4/10), 15x20 cm

cena wywoławcza: 90,-

22. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Urbino VIII(2015) sygn.dat.p.d.

akwaforta (5/10), 19.5x49.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

23. Grupa Artme

Muzyk i tancerka(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

24. Grupa Artme

Samotni(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

25. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Maj VII(2016) sygn.l.d.

akwarela, pastel, papier, 24.2x34 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

Kwiecień XVII(2016) sygn.dat.śr.

akwarela, pastel, papier, 37.3x23.6 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

27. Anna Huliadyk(ur.1991)

Sugestia(2016) sygn.p.d.

tempera, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

28. Katarzyna Jagodzińska(ur.1963)

Ważka 2(2016) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa, PCV (2/3), 50x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

29. Katarzyna Jagodzińska(ur.1963)

To tylko ćmy(2016) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa, PCV (1/3), 70x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

30. Katarzyna Jagodzińska(ur.1963)

Ważka 1(2016) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa, PCV (1/3), 50x70 cm

cena wywoławcza: 120,-

31. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Drzewo(2016) sygn.dat.p.d.

collage, 30.5x40.5 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 380,-

32. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Ptaki II(2016) sygn.dat.p.d.

collage, 40.5x50.5 cm(w oprawie)

cena wywoławcza: 380,-

33. Anna Jarosz(ur.1992)

Diabelskie rozterki-dyptyk(2016) sygn.p.d. i l.d.

akryl, płótno, 30x25, 30x25 cm

cena wywoławcza: 300,-

34. Anna Jarosz(ur.1992)

Smutny ogrodnik(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 25x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

35. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Bez tytułu 1(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

36. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Bez tytułu 2(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

37. Marcin Jasiński(ur.1980)

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

38. Marcin Jasiński(ur.1980)

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

39. Marcin Jasiński(ur.1980)

Bez tytułu 3(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

40. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Śniadanie(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Marcin Jaszczak(ur.1975)

W błękicie(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

42. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Zaczyn(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

43. Ewa Jaworska(ur.1979)

Pokrow-Ikona Opieki Matki Bożej(2011) sygn.na odwrociu

tempera, deska pokryta gruntem klejowo-gipsowym, złocenie na mikstion płatkami 23 karatowego złota oraz srebrnymi pr.800, 39.5x35.5 cm

cena wywoławcza: 800,-

44. Ewa Jaworska(ur.1979)

Matka Boża Krzew Gorejący-ikona(2011) sygn.na odwrociu

tempera, deska pokryta gruntem klejowo-gipsowym, złocenie na mikstion płatkami 23 karatowego złota, 39.5x34 cm

cena wywoławcza: 800,-

45. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Miejsce nr 2(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

Ruch drugi(2016) sygn.dat.p.d.

ołówek, papier, 46x34 cm (70x50 z p-p)

cena wywoławcza: 300,-

Układ pierwszy(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x33 cm

cena wywoławcza: 300,-

48. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975)

Wiosna w Bergen(2016) sygn.na odwrociu

olej, tektura, 62x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

49. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975)

Kwitnące brzoskwinie(2016) sygn.na odwrociu

olej, tektura, 26x49.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

50. Roksana Karczewska(ur.1988)

ZOO IV(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno/płyta, 90x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

51. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto V(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

52. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto XV(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

53. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto XX(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

54. Marcin Kłys(ur.1971)

Na plażę!(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

55. Marcin Kłys(ur.1971)

Fargo 2(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

56. Marcin Kłys(ur.1971)

Nokturn nr 7(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

57. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Bez tytułu I(2007) sygn.dat.p.śr.

olej, płótno, 33x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

58. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece(2012) sygn.dat.l.d.

pastel, papier, 45x20 (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

59. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Okno(2016) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

60. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Winogrono(2016) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

61. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Ćma(2016) sygn.na odwrociu

tusz, kredka, tektura, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

62. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Mary(2013) sygn.na odwrociu

sitodruk, płyta HDF (e.a.), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

63. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Ptaszek(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x33 cm

cena wywoławcza: 300,-

64. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XXVII(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 62x52 cm

cena wywoławcza: 300,-

65. Magdalena Kurek(ur.1979)

Paryski most Pont Neuf(2016) sygn.p.d.

olej, collage, płótno, 101x111 cm

cena wywoławcza: 500,-

66. Magdalena Kurek(ur.1979)

Wenecki zmierzch(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x130 cm

cena wywoławcza: 500,-

67. Magdalena Kurek(ur.1979)

Uliczka w Nicei-południe(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 120x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

68. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Okna(2016) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 120,-

69. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Z pomarańczowym…(2016) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 120,-

70. Donata Lesińska(ur.1954)

Pocałunek(2016) sygn.

rzeźba ceramiczna, 35x36x21 cm

cena wywoławcza: 630,-

71. Donata Lesińska(ur.1954)

Asymetria błękitów-wazon(2015) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.34 cm

cena wywoławcza: 250,-

72. Donata Lesińska(ur.1954)

Oko(2015) sygn.

ceramika szkliwiona, 15.5x37x6.5 cm

cena wywoławcza: 230,-

73. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 75x95 cm

cena wywoławcza: 400,-

74. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

cena wywoławcza: 400,-

75. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969)

Platan sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

76. Anna Luteracka(ur.1967)

Kruche 50 jezdna łódź(2016) sygn.

ceramika angobowana, drewno, metal, 36x24x10 cm

cena wywoławcza: 690,-

77. Anna Luteracka(ur.1967)

Antyłódka(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, angobowana, 40x25x9 cm

cena wywoławcza: 750,-

78. Anna Luteracka(ur.1967)

Kruche 51 jezdne miasto(2016) sygn

ceramika szkliwiona, angobowana, drewno, metal, 22x43x13 cm

cena wywoławcza: 630,-

79. Kajetan Luteracki(ur.1993)

Lodówka(2015) sygn.dat.p.d.

technika własna, płyta, 128.5x73.5 cm (z ramą)

cena wywoławcza: 520,-

80. Kajetan Luteracki(ur.1993)

W kotle(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, metal, wys.18.5 cm

cena wywoławcza: 380,-

81. Kajetan Luteracki(ur.1993)

Ugotowani(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, metal, wys.20 cm

cena wywoławcza: 440,-

82. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Kolorowe domy(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

83. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Kolorowe domy II(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

84. Kamila Majcher(ur.1982)

Hongkong(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x80.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

85. Kamila Majcher(ur.1982)

Lustro(2016) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

86. Jacek Malinowski(ur.1969)

Nubi sulla Toscana sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

87. Jacek Malinowski(ur.1969)

Paesaggio sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

88. Jacek Malinowski(ur.1969)

Temporale sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

89. Marzena Małecka-Staniecka(ur.1980)

Misa raku(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.9.5, śr.20 cm

cena wywoławcza: 150,-

90. Marzena Małecka-Staniecka(ur.1980)

Talerz raku sygn.

ceramika szkliwiona, śr.29 cm

cena wywoławcza: 150,-

91. Marzena Małecka-Staniecka(ur.1980)

Toń 1(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

92. Justyna Mroczek(ur.1983)

Ule(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

93. Ewa Najdenow(ur.1967)

Alien-tryptyk(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno/pilśnia, 50x50, 50x50, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

94. Ewa Najdenow(ur.1967)

Port przed burzą(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x79.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

95. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Kompozycja(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

96. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z dzbankiem sygn.p.g.

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z żardinierą sygn.p.g.

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

98. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż sygn.l.d.

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

99. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia prezentuje profil(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

100. Magdalena Połacik(ur.1980)

Chwila Georgini(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

101. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret 1(2016) sygn.dat.p.g.

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

102. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret 2(2016) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

103. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret 3(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

104. Małgorzata Skuza(ur.1959)

Między wierszami 6/1(2004) sygn.dat.p.d.

monoprint, tusz, papier japoński, 34x34 cm

cena wywoławcza: 100,-

105. Małgorzata Skuza(ur.1959)

Między wierszami 6/2(2004) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 100,-

106. Dominik Smolik(ur.1982)

Intermezzo I(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

107. Dominik Smolik(ur.1982)

Sonata obscura(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

108. Dominik Smolik(ur.1982)

Toccata(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

109. Paula Solańska(ur.1981)

Ogród(2015) sygn.p.d.

ceramika szkliwiona, 32x32 cm (39x39 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

110. Paula Solańska(ur.1981)

Paski(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.13.5, śr. 27.5 cm

cena wywoławcza: 200,-

111. Paula Solańska(ur.1981)

Płomykówka(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, 16x13x10 cm

cena wywoławcza: 200,-

112. Kamila Stępniak(ur.1983)

Mei sygn.p.d.

olej, akryl, płótno, 110x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

113. Kamila Stępniak(ur.1983)

Su sygn.p.d.

olej, akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

114. Kamila Stępniak(ur.1983)

The Big Head sygn.

stal malowana, 110x90x78 cm

cena wywoławcza: 800,-

115. Monika Synak(ur.1984)

Co ty na to?(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

116. Monika Synak(ur.1984)

Dzień dobry(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

117. Marta Szarek(ur.1979)

Mother sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

118. Mariola Świgulska(ur.1961)

O wschodzie słońca z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2015) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

119. Mariola Świgulska(ur.1961)

Kosmiczne eksplozje(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

120. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987)

Element V(2016) sygn.

technika własna, 22x22x15 cm

cena wywoławcza: 300,-

121. Piotr Woźniak(ur.1989)

Astronom(2016) sygn.p.d.

assemblage, 50x30 cm

cena wywoławcza: 500,-

122. Piotr Woźniak(ur.1989)

Okość(2016) sygn.p.d.

assemblage, 50x30 cm

cena wywoławcza: 500,-

PATRONAT: