33 AUKCJA PROMOCYJNA

XXXIII AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 26 listopada 2016 r., godz. 12:00

Pierwszy skok(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Pierwsza jazda(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

Alma(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

Me myself and I(2016) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Organiczny Horror Vacui(2016) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 24x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

Ikebana sygn.

ceramika szkliwiona, wys.17 cm

cena wywoławcza: 250,-

Wazon sygn.

ceramika szkliwiona, 13x27x24 cm

cena wywoławcza: 250,-

8. Magdalena Bezat(ur.1979)

Portret podwójny(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

9. Marta Bilecka(ur.1975)

The Force of Nature(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

10. Marta Bilecka(ur.1975)

The Force of Nature 04(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

11. Angelika Brzostowska-Pociecha(ur.1979)

Za mgłą sygn.l.g.

akryl, płótno, 100x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

12. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Lustro(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta mdf, 26.5x26.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Ptak(2016) sygn.dat.l.d.

akryl, papier, 20.3x14.3 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

15. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Scarlet Sails(2016) sygn.dat.p.d.

gwasz, papier, 18.7x41 (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

Rozmyty deszczem sen(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 47x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Poczuj ciepło(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80.5x80.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

18. Monika Dałek(ur.1981)

W poszukiwaniu miejsca bez łez(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 55x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

19. Marcin Dembowski(ur.1979)

Dance with the dragon(2013) sygn.l.d.

technika mieszana, płyta hdf, 24x34 cm

cena wywoławcza: 300,-

20. Marcin Dembowski(ur.1979)

Dream Dreams(2013) sygn.p.d.

technika mieszana, płyta hdf, 34x24 cm

cena wywoławcza: 300,-

21. Maria Domalewska(ur.1987)

Bez tytułu z cyklu „Zaginione miasta”(2016) sygn.dat.p.d.

tusz, laserunek, papier, 36.3x28.3 cm

cena wywoławcza: 300,-

22. Maria Domalewska(ur.1987)

Nefertari z cyklu „Matriarchat”(2015) sygn.dat.p.d.

litografia (3/15), 58.5x43.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

23. Maria Domalewska(ur.1987)

Podwodny świat(2015) sygn.dat.p.d.

tusz, papier, 28.5x32 cm

cena wywoławcza: 300,-

24. Elmyr

Dziewczyna w kadrze(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno/pilśnia, 72x82 cm (z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

25. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 42(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (2015) oraz reprodukowany w katalogu 2. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców, Łódź 2015.

26. Ilona Foryś(ur.1980)

Jaguar(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

27. Ilona Foryś(ur.1980)

Lampart(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

28. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

06.09(2016) sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Trzeci Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Galerii Bałuckiej oraz reprodukowany w katalogu 3. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców, Łódź 2016.

29. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Ruiny(2015) sygn.dat.p.d.

akwaforta, suchy tłok (4/10), 40x50 cm

cena wywoławcza: 100,-

30. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart VII(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (2/10), 20x49 cm

cena wywoławcza: 100,-

31. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Urbino VIII(2015) sygn.p.d.

akwaforta (4/10), 19.8x49.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

32. Grupa Artme

Oczekiwanie(2016) sygn.na odwrociu

olej, akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

33. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kwiecień VI(2016) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 40x25 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

34. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kwiecień X(2016) sygn.dat.p.d.

gwasz, kredka, papier, 45x29 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

35. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Maj I(2016) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 49x34 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

36. Dominik Janyszek(ur.1990)

Spirala władzy I(2016) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa, PCV (1/3), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

37. Dominik Janyszek(ur.1990)

Spirala władzy II(2016) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 150,-

38. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

39. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

40. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

41. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Łąka(2016) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 48x55 cm

cena wywoławcza: 300,-

42. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Dama Pik(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

43. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Krok piąty(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

44. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Krzywa drabina(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

45. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Biebrza. Trzy łodzie, Biebrza. Wieczór-dyptyk(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x40, 30x40 cm

cena wywoławcza: 500,-

46. Roksana Karczewska(ur.1988)

Bez tytułu sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

47. Roksana Karczewska(ur.1988)

ZOO X-II(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno/pilśnia, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

48. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 102(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

49. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 103(2016) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

50. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 105(2016) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

51. Tomasz Kawełczyk(ur.1980)

Przenikanie(2011) sygn.na odwrociu

linoryt (7/7), 100x37 cm

cena wywoławcza: 150,-

52. Tomasz Kawełczyk(ur.1980)

Wyjątkowe Miejsce(2011) sygn.na odwrociu

linoryt (e.a), 100x60 cm

cena wywoławcza: 150,-

53. Kasia Klon(ur.1986)

Bez tytułu z cyklu „W otchłani”(2016) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 20.8x15 cm

cena wywoławcza: 300,-

54. Kasia Klon(ur.1986)

technika mieszana, papier, 21x14.8 cm

cena wywoławcza: 300,-

55. Marcin Kłys(ur.1971)

Nokturn nr 8(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

56. Aneta Kmiecik(ur.1992)

Tokio 1(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

57. Aneta Kmiecik(ur.1992)

Morze(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

58. Aneta Kmiecik(ur.1992)

Miasto(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

59. Piotr Kolanko(ur.1987)

Stage 1(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 61x51 cm

cena wywoławcza: 300,-

60. Anna Kołakowska(ur.1982)

Summer of fun Masha(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 61x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

61. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Koła czasu(2016) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

62. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

W niebo...(2016) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska    80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

63. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Panda(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

64. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Dawn-dyptyk(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 108.5x73 cm (całość)

cena wywoławcza: 400,-

65. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Róża(2016) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 42.5x52 cm (w św.p-p, 51x71 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

66. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973)

Słowiańska pieśń-Nieś ją wietrze nieś wszystkim ludziom. Niech ich serca wreszcie się zbudzą(2016) sygn.na odwrociu

olej, płyta, szlagmetal, 65x91 cm (81x107 z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

67. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XII(2014) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 73x73 cm

cena wywoławcza: 500,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Pierwszy Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Wytwórni w Łodzi (2014) oraz reprodukowany w katalogu ELart, Łódź 2014.

68. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Pejzaż 1(2015) sygn.l.d.

akryl, pilśnia, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

69. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Pejzaż 2(2015) sygn.p.d.

akryl, pilśnia, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

70. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Pejzaż 3(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

71. Magdalena Kurek(ur.1979)

Kolumnowy dialog na Placu św.Marka(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 85x95 cm

cena wywoławcza: 400,-

72. Magdalena Kurek(ur.1979)

Pomiędzy wschodem a zachodem-Wenecja(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 85x95 cm

cena wywoławcza: 400,-

73. Magdalena Kurek(ur.1979)

Hiszpańska uliczka-Costa Brava(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

74. Donata Lesińska(ur.1954)

Zawsze razem(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, 39x38x19 cm

cena wywoławcza: 570,-

75. Donata Lesińska(ur.1954)

Konik(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, 17x24x9 cm

cena wywoławcza: 130,-

76. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

technika własna, płyta, 86x75 cm

cena wywoławcza: 400,-

77. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Bez tytułu-dyptyk(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 50x50, 50x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Anna Luteracka(ur.1967)

Kruche, solidne fundamenty(2016) sygn.

granit, ceramika angobowana, 15.5x10x12 cm

cena wywoławcza: 200,-

79. Anna Luteracka(ur.1967)

Kruche, na zakręcie(2016) sygn.

drewno, ceramika angobowana, 24x18x11 cm

cena wywoławcza: 570,-

80. Anna Luteracka(ur.1967)

Kruche, poza nawiasem(2016) sygn.

drewno, ceramika angobowana, 36x18x11 cm

cena wywoławcza: 600,-

81. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Kolorowe domy I(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

82. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Kolorowe domy II(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

83. Kamila Majcher(ur.1982)

Percepcja(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 73x54 cm

cena wywoławcza: 300,-

84. Kamila Majcher(ur.1982)

Pola wspomnień(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 73x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

85. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975)

Śpiąca I(2015) sygn.na odwrociu

technika mieszana, papier, 64x94 cm (w św.p-p, 70x100 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

86. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975)

Sąsiedztwo II(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46x55 cm

cena wywoławcza: 300,-

87. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Wewnątrz na zewnątrz sygn.

ceramika naked raku, wys.43 cm

cena wywoławcza: 1.900,-

88. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

4=1 sygn.

ceramika raku, wys. 55 cm

cena wywoławcza: 750,-

89. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z cytrynami(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

90. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z koszem z owocami sygn.p.g.

olej, płótno, 70x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

91. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x110 cm

cena wywoławcza: 400,-

92. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Głowa-pojemnik sygn.

ceramika szkliwiona, raku, wys.23 cm

cena wywoławcza: 250,-

93. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Głowa kobieca-pojemnik sygn.

ceramika szkliwiona, wys.23 cm

cena wywoławcza: 280,-

94. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Talerze z motywem drzewa-2 szt. sygn.

ceramika raku, śr. 26.5 cm

cena wywoławcza: 240,-

95. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia na spacerze(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia z gęsią w objęciach(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Magdalena Połacik(ur.1980)

Poufna rozmowa(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

98. Agnieszka Powalska-Pielesiak(ur.1988)

Szczyt nadziei(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

99. Michał Rybiński(ur.1982)

Ekran Energetyczny II(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

100. Michał Rybiński(ur.1982)

Ekran Energetyczny IV(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x81 cm

cena wywoławcza: 400,-

101. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Black Beauty(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

102. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Thoughtful Morning(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

103. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Szaroniebieski sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 35x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

104. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Bez tytułu(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

105. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

106. Piotr Siudeja(ur.1991)

ez tytułu(2015) sygn.na odwrociu

tynk, płótno/pilśnia, 100x96 cm

cena wywoławcza: 400,-

107. Dominik Smolik(ur.1982)

Intitulado(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

108. Dominik Smolik(ur.1982)

Nocturne(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

109. Dominik Smolik(ur.1982)

Suenos ardientes(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

110. Tomasz Sobczak(ur.1954)

Wędrujący dom(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x50 cm (81.5x61.5 z ramą)

cena wywoławcza: 580,-

111. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.11.5 cm

cena wywoławcza: 280,-

112. Paula Solańska(ur.1981)

Misa(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.13.5, śr.27.5 cm

cena wywoławcza: 380,-

113. Paula Solańska(ur.1981)

Ryba-obraz ceramiczny(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, 32.5x32.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

114. Monika Synak(ur.1984)

Zwierzak I, Zwierzak IV-dyptyk(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 25x25 cm (29x29 z ramą-każdy)

cena wywoławcza: 600,-

115. Monika Synak(ur.1984)

Zwierzak II, Zwierzak III-dyptyk(2016) sygn.p.d.

cena wywoławcza: 600,-

116. Mariola Świgulska(ur.1961)

W promieniach słońca z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2016) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

117. Mariola Świgulska(ur.1961)

Zagubiona planeta(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

118. Izabela D. Tomaszewska(ur.1986)

Dziewczyna z kotem(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Artyści z Łodzi w Trzyńcu” w Muzeum Huty Trzynieckiej i Miasta Trzyńca (2016) oraz reprodukowany w katalogu Artyści z Łodzi w Trzyńcu, Trzyniec 2016.

119. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Tomorroland(2015) sygn.na odwrociu

olej, akryl, emulsja, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

120. Bożena Uryga-Mączyńska(ur.1957)

Obiekt sferyczny sygn.

cena wywoławcza: 150,-

121. Woody Kraak

Zapach kobiety II(2016) sygn.p.d.

akryl, olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

122. Woody Kraak

Wspólna przestrzeń(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

123. Woody Kraak

Przenikliwość(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

124. Piotr Woźniak(ur.1989)

Modlitwa(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 99.5x79.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

125. Paulina Zalewska(ur.1981)

Dwa bieguny(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

126. Paulina Zalewska(ur.1981)

Brama kabalarki(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

127. Ewa Żochowska(ur.1976)

Martwe kwiaty-Myrna i ważki(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-