34 AUKCJA PROMOCYJNA

XXXIV AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 11 lutego 2017 r., godz. 12:00

Bel canto(2016) sygn.dat.l.d.

olej, akryl, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

Druga próba(2016) sygn.dat.l.d.

olej, akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Potrzeba wolności 3(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

4. Paula Arro

Błękitna kolej transsyberyjska(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

Me myself and I 1(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Me myself and I 2(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

7. Magdalena Bezat(ur.1979)

Jeleń na rykowisku(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

8. Magdalena Bezat(ur.1979)

Siódma rano(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

9. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Biało(2016) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

10. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Obraz drugi z cyklu „Korelacje”(2016) sygn.p.d.

technika własna, płyta mdf, 93.5x54 cm

cena wywoławcza: 400,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Trzeci Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Galerii ASP oraz reprodukowany w katalogu 3. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców, Łódź 2016.

11. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Bez tytułu(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

12. Monika Cichosz(ur.1988)

Bez tytułu(2015) sygn.dat.p.d.

serigrafia (1/10), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

13. Monika Cichosz(ur.1988)

Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu

serigrafia (1/10), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

14. Monika Dałek(ur.1981)

Na morzu pisany ślad(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

15. Monika Dałek(ur.1981)

Dym zostawiają płomienie(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

Turkusowa dal zaczyna się szczerzyć(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

17. Marcin Dembowski(ur.1979)

2128(2013) sygn.p.g.

technika mieszana, pilśnią, 24x34 cm

cena wywoławcza: 300,-

18. Marcin Dembowski(ur.1979)

Balans(2012) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

19. Marcin Dembowski(ur.1979)

Prosta ścieżka(2013) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płyta HDF, 35.4x35.4 cm

cena wywoławcza: 300,-

20. Maria Domalewska(ur.1987)

Bez nazwy(2016) sygn.dat.l.d.

tusz lawowany, piórko, papier, 19x14.7 cm

cena wywoławcza: 300,-

21. Maria Domalewska(ur.1987)

Szczyt(2016) sygn.dat.p.d.

tusz lawowany, piórko, papier, 29.5x18 cm

cena wywoławcza: 300,-

22. Maria Domalewska(ur.1987)

Persepolis z cyklu „Zaginione miasta”(2015) sygn.dat.p.d.

piórko, tusz, papier, 24x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

23. Elmyr

Galaktyka AN754326 sygn.dat.p.d.

olej, płótno/płyta, 66x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

24. Elmyr

Galaktyka AN653832 sygn.dat.l.d.

olej, płótno/płyta, 63x78 cm

cena wywoławcza: 400,-

25. Ilona Foryś(ur.1980)

Pokusa(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

26. Ilona Foryś(ur.1980)

Jaguar(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

27. Izabela Gałązka(ur.1984)

Dalia(2015) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

28. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

07.45(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120.5x120.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

29. Grupa Artme

Widok z kobietą(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

30. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kwiecień XIII(2016) sygn.dat.p.d.

gwasz, kredka, papier, 48x33 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

31. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kwiecień XI(2016) sygn.dat.l.d.

akwarela, pastel, papier, 48x33 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

32. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kwiecień XIX(2016) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 47.5x40 (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

33. Dominik Janyszek(ur.1990)

Twarze(2016) sygn.na odwrociu

grafika cyfrowa, PCV (1/3), 100x70 cm

cena wywoławcza: 150,-

34. Dominik Janyszek(ur.1990)

Lineam I(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 100x75 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Dominik Janyszek(ur.1990)

Rotae(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 400,-

36. Ewa Jarmakowska(ur.1978)

Konwaliowa(2016) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 73x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

37. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Młynek(2016) sygn.dat.p.d.

collage, 39.5x39.5 cm (z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

38. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Kołowrotek(2016) sygn.dat.p.d.

collage, 30x24 cm (z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

39. Anna Jarosz(ur.1992) i Kajetan Luteracki(ur.1993)

Kalendarz 2017 - 63 strony sygn.

offset, papier, 20x20 cm

cena wywoławcza: 50,-

40. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

42. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

43. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Młyn(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 75x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

44. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Pościg(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, pilśnia, 55x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

45. Ewa Jaworska(ur.1979)

Konik polski-studium sylwetki(2015) sygn.

ceramika patynowana, 15x20.5x9 cm

cena wywoławcza: 250,-

Gdańsk. Reda(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Miejsce nr 5(2015) sygn.na odwrociu

assemblage, płótno, 41x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (2015).

Bliżej, Obok siebie-dyptyk(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 33x27, 33x27 cm

cena wywoławcza: 500,-

49. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Anima Portret II z cyklu „Żywioły”(2016/2017) sygn.dat.p.d.

technika własna, papier, 56.5x34.5 cm (w św.p-p, 70x51 z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

50. Roksana Karczewska(ur.1988)

Magnification(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno/płyta, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

51. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 215(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

52. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 280(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

53. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 301(2016) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

54. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Uderzenie(2016) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

55. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Zbliżenie(2016) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm

cena wywoławcza: 350,-

56. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Rozmyślając o(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 60x39 cm (71x51 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

57. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Sukienka(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 90x51 cm (103x73 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

58. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

W swoją stronę(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 60x90 cm (73x103 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

59. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973)

Monsunowy wiatr(2016) sygn.na odwrociu

olej, szlagaluminium, płótno, 80x60 cm (96x76 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

60. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Pejzaż 1(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

61. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Pejzaż 2(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

62. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Pejzaż 3(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

63. Magdalena Kurek(ur.1979)

Capri-schowane myśli z cyklu „Małe tęsknoty”(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x115 cm

cena wywoławcza: 500,-

64. Magdalena Kurek(ur.1979)

Rzymskie wakacje-między nocą a dniem, między ciszą a ciszą(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x115 cm

cena wywoławcza: 500,-

65. Magdalena Kurek(ur.1979)

Południowa sjesta(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 95x85 cm

cena wywoławcza: 400,-

66. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Jesienne I(2017) sygn.dat.p.d.

grafika cyfrowa, PCV (1/3), 50x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

67. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Jesienne II(2017) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 120,-

68. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Jesienne III(2017) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 120,-

69. Donata Lesińska(ur.1954)

Córy powidoków 1 sygn.

ceramika, akryl, wys.31 cm

cena wywoławcza: 530,-

70. Donata Lesińska(ur.1954)

Córy powidoków 2 sygn.

ceramika, akryl, wys.27 cm

cena wywoławcza: 500,-

71. Anna Luteracka(ur.1967)

Centralny Ptaszek z cyklu „Kruchomiękkie”(2017) sygn.

ceramika angobowana, drewno, papier, 42x42x15 cm

cena wywoławcza: 500,-

72. Anna Luteracka(ur.1967)

Kruche i jezdne(2016) sygn.

ceramika angobowana, drewno, papier, 29x36x7 cm

cena wywoławcza: 570,-

73. Anna Luteracka(ur.1967)

Zabielone z cyklu „Kruchomiękkie”(2017) sygn.

cena wywoławcza: 500,-

74. Kamila Majcher(ur.1982)

Kompilacja I(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

75. Kamila Majcher(ur.1982)

Kompilacja II(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

76. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975)

Pejzaż mroźny I(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

77. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975)

Pejzaż mroźny II(2017) sygn.dat.p.d.

olej, tektura, 47x49.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

78. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975)

Drzewa nad rozlewiskiem(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

79. Jacek Malinowski(ur.1969)

Toscana III sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Jacek Malinowski(ur.1969)

Toscana LIX sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

81. Marzena Mazurek-Jędrak(ur.1974)

Błękit emocji(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x90x4 cm

cena wywoławcza: 400,-

82. Marzena Mazurek-Jędrak(ur.1974)

Motyl-e(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x90x3.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

83. Marzena Mazurek-Jędrak(ur.1974)

Ważka sygn.p.d.

olej, płótno, 60x90x4 cm

cena wywoławcza: 400,-

84. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Wazonik raku sygn.

ceramika raku, szkliwiona, wys.16 cm

cena wywoławcza: 150,-

85. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Ceramiczne odliczanie sygn.

ceramika, pleksi, sznurek, 18x20x11 cm

cena wywoławcza: 400,-

Praca była prezentowana na  11. Ogólnopolskiej Wystawie Miniatury Tkackiej, Łódź 2016.

86. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Pojemniki do przechowywania-3 szt. sygn.

porcelit szkliwiony, drewno olcha, wys.22.5, śr.24 cm (każdy)

cena wywoławcza: 750,-

87. Marcin Pecka(ur.1985)

Środowy sen(2016/17) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

88. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

89. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy z wodą(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

90. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Dukt leśny(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

91. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Pieprz i sól(2016) sygn.

porcelana szkliwiona, wys.7 cm

cena wywoławcza: 250,-

92. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Kora(2017) sygn.

ceramika raku, szkliwiona, wys.15 cm

cena wywoławcza: 300,-

93. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Zima-misa(2016) sygn.

ceramika raku, szkliwiona, śr.20 cm

cena wywoławcza: 150,-

94. Magdalena Połacik(ur.1980)

Matki konstruktorki(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

95. Magdalena Połacik(ur.1980)

Gwiazda na festynie(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Magdalena Połacik(ur.1980)

Gra na trójkącie(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Agnieszka Powalska-Pielesiak(ur.1988)

Widoki na Łódź 2(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 24x33 cm

cena wywoławcza: 300,-

98. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Tory(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

99. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Pejzaż z krukami(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100x82 cm

cena wywoławcza: 400,-

100. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Pierrot z lustrem(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

101. Lidia Siwek(ur.1987)

Urlop sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x75 cm

cena wywoławcza: 400,-

102. Sebastian Skowroński(ur.1976)

Inner and Outer 14(2016) sygn.dat.p.d.  gipsoryt (3/5), 13x6.5 cm

Inner and Outer 15(2016) sygn.dat.p.d.  gipsoryt (1/5), 15x7.5 cm

Inner and Outer 24(2016) sygn.dat.p.d.    linoryt (3/6),  14.5x8 cm

cena wywoławcza: 150,-

103. Sebastian Skowroński(ur.1976)

Inner and Outer 1,5,4-tryptyk(2016) sygn.dat.p.d.

linoryty (1/6, 3/6, 1/6), 10x20 cm (każdy)

cena wywoławcza: 200,-

104. Dominik Smolik(ur.1982)

Esencia(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

105. Dominik Smolik(ur.1982)

Nenuphars(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

106. Dominik Smolik(ur.1982)

Sensorio(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

107. Tomasz Sobczak(ur.1954)

Wędrujący dom(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x50 cm (79.5x60 z ramą)

cena wywoławcza: 300,-

108. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, 9x11x8 cm

cena wywoławcza: 230,-

109. Paula Solańska(ur.1981)

Kot(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, 15x24x10 cm

cena wywoławcza: 250,-

110. Paula Solańska(ur.1981)

Misa-kapusta(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.13, śr.29 cm

cena wywoławcza: 190,-

111. Hanna Szenknecht(ur.1981)

Ryba wspomnień sygn.

ceramika szkliwiona, 13x27x6.3 cm

cena wywoławcza: 250,-

112. Hanna Szenknecht(ur.1981)

Dziewczynka sygn.

ceramika szkliwiona, 14.5x11x7 cm

cena wywoławcza: 250,-

113. Marlena Szymczyk(ur.1977)

Zatrzymana w codzienności 2(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

114. Iwo Świątkowski(ur.1954)

Czworobok(2015) sygn.na odwrociu

druk cyfrowy, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

115. Iwo Świątkowski(ur.1954)

W porcie(2015) sygn.na odwrociu

druk cyfrowy, płótno, 34x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

116. Mariola Świgulska(ur.1961)

Narodziny planety(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

117. Mariola Świgulska(ur.1961)

Stale płynne(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

118. Mariola Świgulska(ur.1961)

Urocza kraina z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

119. Marta Wincencjusz [Fuks-Frankiewicz](ur.1981)

Merkuria(2016) sygn.

brąz patynowany, granit, wys.39 cm

cena wywoławcza: 1.200,-

Rzeźba była prezentowana na wystawie „Trzeci Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Galerii ASP (2016).

120. Woody Kraak

Makak(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

121. Woody Kraak

W dobrą stronę(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Blask wschodu(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

Smugi czasu(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

Taniec w Lyonie(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

125. Ewa Żochowska(ur.1976)

Martwe kwiaty-Clara, kamuflaż(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

126. Ewa Żochowska(ur.1976)

Martwe kwiaty-Pola, kamuflaż(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-