36 AUKCJA PROMOCYJNA

XXXVI AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 8 lipca 2017 r., godz. 12:00

Piąty skok(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Głowa pełna marzeń 2(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Początek wakacji(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

4. Magdalena Bezat(ur.1979)

Martwa natura(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 350,-

5. Magdalena Bezat(ur.1979)

Mój pejzaż(2016) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

6. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Co teraz?(2017) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

7. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Dobry złego koniec(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 300,-

8. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

W sieci(2017) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

9. Monika Dałek(ur.1981)

Gdzie mieszkają bogowie(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

10. Monika Dałek(ur.1981)

Nie ma czasu zanim nie będzie za wcześnie(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

11. Monika Dałek(ur.1981)

Płoną razem cali w szaleństwie(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

12. Marcin Dembowski(ur.1979)

Odwaga(2017) sygn.p.g.

technika mieszana, pilśnia, 80x60 cm (86.5x66 z ramą)

cena wywoławcza: 420,-

13. Marcin Dembowski(ur.1979)

Przeprawa(2017) sygn.l.g.

technika mieszana, płótno, 65x81 cm (71x86.5 z ramą)

cena wywoławcza: 440,-

14. Marcin Dembowski(ur.1979)

Gorące słowa(2016) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płyta HDF, 80x86 cm (87.5x93 z ramą)

cena wywoławcza: 630,-

15. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Bez tytułu(2017) sygn.l.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

16. Ilona Foryś(ur.1980)

Monica(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 49.5x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

17. Ilona Foryś(ur.1980)

Sunday(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

18. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

13.26(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

19. Grupa Artme

Walka św. Jerzego ze smokiem(2017) sygn.na odwrociu

akryl, p?ótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

20. Grupa Artme

Latarnia(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

21. Grupa Artme

Św. Jerzy walczący ze smokiem(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

22. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Maj I(2017) sygn.dat.śr.d.

akwarela, gwasz, pastel, papier, 47.6x68.3 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

23. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Maj III(2017) sygn.dat.śr.d.

akwarela, gwasz, pastel, papier, 67.6x47.3 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

24. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Maj IV(2017) sygn.dat.l.d.

akwarela, gwasz, pastel, papier, 48.2x31 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

25. Dominik Janyszek(ur.1990)

2244(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

26. Dominik Janyszek(ur.1990)

1426(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

27. Dominik Janyszek(ur.1990)

2284(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

28. Anna Jarosz(ur.1992)

3(2017) sygn.na odwrociu

haft ręczny, płótno, śr.18.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

29. Anna Jarosz(ur.1992)

4(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 300,-

30. Anna Jarosz(ur.1992)

5(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 300,-

31. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Bez tytułu 1(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

32. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Bez tytułu 2(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

33. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Bez tytułu 3(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

34. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Marionetka(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, pilśnia, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Czyściec(2017) sygn.dat.l.d.

akryl, pilśnia, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

36. Piotr Kachny(ur.1978)

In Carnation(2017) sygn.na odwrociu

olej, emalia olejno-ftalowa, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

37. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Pejzaż. Czarne drzewa(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

38. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Pryzmat drugi(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

39. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Wejście(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

40. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Isztar kąpiaca się(2017) sygn.dat.p.d.

technika własna, papier (1/6), 40x30 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 400,-

41. Roksana Karczewska(ur.1988)

The other side(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno/płyta, 78x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

42. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 210(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

43. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 1000(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 100x130 cm

cena wywoławcza: 500,-

44. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 2000(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 100x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

45. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Kwitnący ogród(2017) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm

cena wywoławcza: 380,-

46. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Kwiat(2017) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 380,-

47. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Kołujące(2017) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x40 cm

cena wywoławcza: 380,-

48. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Chwytając marzenia(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 59x40 cm (73x53 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

49. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Wschodzące(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 62x40 cm (73x53 z ramą)

cena wywoąawcza: 380,-

50. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973)

Prezent od Tiffany’ego(2017) sygn.na odwrociu

technika mieszana, złoto płatkowe 24 k, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

51. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XXXV(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

52. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Pejzaż z niebieską krową(2017) sygn.p.d.

akryl, plótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

53. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Zmierzch(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x72.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

54. Magdalena Kurek(ur.1979)

Nocny spacer w Wenecji(2017) sygn.l.d.

olej, płótno, 105x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

55. Magdalena Kurek(ur.1979)

Rozbłyski w Wenecji(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

56. Magdalena Kurek(ur.1979)

Panorama Wenecji-złoty nokturn(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 75x120 cm

cena wywoławcza: 450,-

57. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Nenufary I(2017) sygn.na odwrociu

grafika cyfrowa, PCV (1/3), 50x70 cm

cena wywoławcza: 120,-

58. Elżbieta Kusinska(ur.1962)

Nenufary II(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 120,-

59. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Nenufary IV(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 120,-

60. Donata Lesińska(ur.1954)

Pani Sfinks-lampion(2017) sygn.

ceramika, 27x25x12 cm

cena wywoławcza: 250,-

61. Donata Lesińska(ur.1954)

Pani Patrzy(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.35 cm

cena wywoławcza: 230,-

62. Donata Lesińska(ur.1954)

Zaczarowane kwiaty-dzbanek(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.17 cm

cena wywoławcza: 180,-

63. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

technika własna, płyta, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

64. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

technika własna, płyta, 85x85 cm

cena wywoławcza: 400,-

65. Anna Luteracka(ur.1967)

Antyłódka(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, angobowana, drewno, 43x20x9 cm

cena wywoławcza: 625,-

66. Anna Luteracka(ur.1967)

W urbanistycznym pędzie(2017) sygn.

ceramika angobowana, drewno, 13x20x7 cm

cena wywoławcza: 350,-

67. Anna Luteracka(ur.1967)

Zarybianie(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, angobowana, drewno, piaskowiec, 28x33x7 cm

cena wywoławcza: 450,-

68. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Kwiaciarka(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

69. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Uczta(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

70. Kamila Majcher(ur.1982)

Galaktyka(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 73x54 cm

cena wywoławcza: 300,-

71. Kamila Majcher(ur.1982)

Lazur(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 350,-

72. Kamila Majcher(ur.1982)

Oxide(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

73. Ewa Najdenow(ur.1967)

Fatamorgana I(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

74. Ewa Najdenow(ur.1967)

Skwar(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

75. Ewa Najdenow(ur.1967)

Spacer(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

76. Jakub Napieraj(ur.1991)

Żółty samochód(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

77. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Waza raku(2017) sygn.

cena wywoławcza: 300,-

78. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Patera raku na podstawie(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.26, śr.29.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

79. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Patera raku(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.9, śr.33 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Julia Piaskowska(ur.1995)

Przestrzeń(2017) sygn.dat.p.d.

tusz, papier,42x30 cm x32 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

81. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z owocami(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z krowami(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 46x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

83. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

84. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Przycisk do papieru sygn.

terakota szkliwiona, wys.13.5 cm

cena wywoławcza: 200,-

85. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Pojemnik sygn.

terakota szkliwiona, wys.11 cm

cena wywoławcza: 200,-

86. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Gotyk naiwny sygn.

akryl, płótno, 25x25 cm

cena wywo?awcza: 300,-

87. Magdalena Połacik(ur.1980)

Leniwe popołudnie 3(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

88. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georgi i owad nawiązują nić przyjaźni(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

89. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georgini wycieczka rowerowa(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x35 cm

cena wywoławcza: 300,-

90. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Autoportret w mroźny dzień(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

91. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Chłopiec(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 108x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

92. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Buty(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 46x55 cm

cena wywoławcza: 300,-

93. Sebastian Skowroński(ur.1976)

Inner and Outer 38(2017) sygn.dat.p.d.   linoryt (1/6), 15x8 cm,

Inner and Outer 27(2016) sygn.dat.p.d.   linoryt (1/6), 14.5x7.4 cm,

Inner and Outer 39(2017) sygn.dat.p.d.  linoryt (1/6), 15.7x8 cm

cena wywoławcza: 200,-

94. Sebastian Skowroński(ur.1976)

The Energy Recording XXIII(2016) sygn.dat.p.d.  linoryt (1/6), 10x10 cm,

The Energy Recording XXV(2016) sygn.dat.p.d.   linoryt, 10.2x10 cm,

The Energy Recording XXVI(2016) sygn.dat.p.d.   linoryt (2/6), 10x9.3 cm

cena wywoławcza: 200,-

95. Dominik Smolik(ur.1982)

Luminacia(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

96. Dominik Smolik(ur.1982)

Orphismo(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

97. Dominik Smolik(ur.1982)

Volumen(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno,100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

98. Tomasz Sobczak(ur.1954)

Fate(2017) sygn.dat.śr.d.

olej, płótno, 95x55 cm

cena wywoławcza: 400,-

99. Tomasz Sobczak(ur.1954)

Wondering house(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 73x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

100. Tomasz Sobczak(ur.1954)

Sunrise of Your dream(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

101. Paula Sola?ska(ur.1981)

Biała sowa(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, 16x13x13 cm

cena wywoławcza: 250,-

102. Paula Solańska(ur.1981)

Turkusowa ryba(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, 20x30x10 cm

cena wywoławcza: 440,-

103. Paula Solańska(ur.1981)

Kwiat turkusu-misa(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.20, śr.28 cm

cena wywolawcza: 190,-

104. Paulina Szczepaniak(ur.1989)

Morskie góry(2010) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

105. Mariola Świgulska(ur.1961)

Kosmiczna materia(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

106. Mariola Świgulska(ur.1961)

Monday morning(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

107. Mariola Świgulska(ur.1961)

Owocujący spokój z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

108. Piotr Woźniak(ur.1989)

Deszczowy puls(2017) sygn.dat.p.d.

druk wypukły, akwarela, assemblage, 41x25 cm

cena wywoławcza: 300,-

109. Piotr Woźniak(ur.1989)

Za szybą(2017) sygn.dat.p.d.

druk wypukły, akwarela, assemblage, 27x20.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

110. Piotr Woźniak(ur.1989)

Zachód(2017) sygn.dat.p.d.

sucha igła, druk wypukły, akwarela, assemblage, 55x22.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

111. Paulina Zalewska(ur.1981)

Beztroska dolina(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, deska, 31.5x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

112. Paulina Zalewska(ur.1981)

Rydwan królowej(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, deska, 31.5x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

113. Michał Zalewski(ur.1985)

Lustrzane odbicie(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

114. Michał Zalewski(ur.1985)

Spotkanie w chmurach(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

115. Ewa Żochowska(ur.1976)

Dziewczyna i psy(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

116. Ewa Żochowska(ur.1976)

Martwe kwiaty-Clara(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

117. Tomasz Żochowski(ur.1988)

Aeroholik(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 110x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

118. Tomasz Żochowski(ur.1988)

Budowa(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x110 cm

cena wywoławcza: 450,-