37 AUKCJA PROMOCYJNA

XXXVII AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 9 września 2017 r., godz. 12:00

Początek wakacji 2(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Dziewiąty skok(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Ósmy skok(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

4. Marta Bilecka(ur.1975)

Monday Morning(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

5. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Tatry(2017) sygn.p.d.

technika własna, płyta mdf, 41x80.5 cm (62x101.5 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

6. Monika Dałek(ur.1981)

Obudzony w dobrym mieście(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

7. Monika Dałek(ur.1981)

Nie wracajmy dziś na noc do domu(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

8. Monika Dałek(ur.1981)

Zegar tak cierpliwie czeka na morza pieśń(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

9. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978)

Martwa natura z butelką(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

10. Grażyna Dłużniewska(ur.1946)

Patera sygn.

ceramika szkliwiona, śr.33 cm

cena wywoławcza: 290,-

11. Grażyna Dłużniewska(ur.1946)

Patera sygn.

ceramika szkliwiona, śr.32 cm

cena wywoławcza: 290,-

12. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Bez tytułu(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100

cena wywoławcza: 500,-

13. Ilona Foryś(ur.1980)

Still Life, Fast Moving(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Ilona Foryś(ur.1980)

Friday(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

15. Paula Graczyk(ur.1992)

Linia 1,2,3-tryptyk(2017) sygn.dat.p.d.

akwatinta (5/50, 4/50, 1/50), 11.7x8.6, 11.5x7.5, 11.6x6 cm

cena wywoławcza: 200,-

16. Grupa Artme

Żniwa(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

17. Grupa Artme

Lato na wsi-żniwa(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 75x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

18. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2015) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 32x18 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

19. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2015) sygn.dat.l.d.

gwasz, pastel, papier, 33.8x23.5 (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

20. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2014) sygn.dat.l.d.

gwasz, pastel, papier, 27.8x17 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

21. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

22. Joanna Jamielucha(ur.1991)

W oddali(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

23. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

24.  Dominik Janyszek(ur.1990)

2933(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

25. Dominik Janyszek(ur.1990)

2139(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

26. Anna Jarosz(ur.1992)

24h(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

27. Anna Jarosz(ur.1992)

Tomato soup(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

28. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

29. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 110x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

30. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

31. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Znak pokoju(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, pilśnią, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

32. Piotr Kachny(ur.1978)

Caro LineChar Lock(2017) sygn.na odwrociu

olej, emalia olejno-ftalowa, płótno, 110x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

33. Piotr Kachny(ur.1978)

DeLeage(2017) sygn.na odwrociu

olej, emalia olejno-ftalowa, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

34. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Kompozycja wertykalna nr 1(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Kompozycja wertykalna nr 2(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

36. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Punkt zwrotny, Da-da-dyptyk(2017) sygn.dat.p.d.

collage, papier, 41.5x31 cm (70x50 z p-p każdy)

cena wywoławcza: 500,-

37. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Sad Isztar(2017) sygn.dat.p.d.

technika własna, papier (2/6), 40x30 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 400,-

38. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Anu(2017) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 400,-

39. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Etiuda(2017) sygn.dat.p.d.

technika własna, papier (2/6), 40x30 (w oprawie)

cena wywoławcza: 400,-

40. Roksana Karczewska(ur.1988)

Really lovely end(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno/pilśnią, 85x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

41. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 6000(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

42. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 6020(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

43. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 8888(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

44. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Akt 1(2010) sygn.śr.d.

technika mieszana, papier, 34x22.2 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

45. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Akt 3(2010) sygn.l.d.

technika mieszana, papier, 33.8x22 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

46. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Wachlarz(2017) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x50 cm

cena wywoławcza: 380,-

47. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Relaks(2017) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 380,-

48. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

W drodze(2017) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 380,-

49. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Dar zdumienia(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 59x42 cm (72x52 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

50. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Ufność mieszka w oczach dziecka II(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 42x51 cm (52x62 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

51. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973)

Koi(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

52. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XXXVIII(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

53. Magdalena Kurek(ur.1979)

Włochy-moja miłość-Cinque terre(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 120x75 cm

cena wywoławcza: 500,-

54. Magdalena Kurek(ur.1979)

Wiele otwartych jeszcze drzwi-w tym na Ocean w Lizbonie(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x85 cm

cena wywoławcza: 400,-

55. Magdalena Kurek(ur.1979)

W poszukiwaniu Baśni tysiąca i jednej nocy-Alhambra(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x110 cm

cena wywoławcza: 400,-

56. Donata Lesińska(ur.1954)

Czaruś-komplet do herbaty(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, dzbanek wys. 18.5, 2 czarki wys. 7.5, cukiernica wys. 16 cm

cena wywoławcza: 350,-

57. Donata Lesińska(ur.1954)

Rekin(2017) sygn.

ceramika, 18x33x16 cm

cena wywoławcza: 320,-

58. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

akryl, szpilki, deska, 70x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

59. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969)

Das Beta System Eden(2017) sygn.l.śr.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

60. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969)

Slips(2017) sygn.p.śr.

akryl, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

61. Anna Luteracka(ur.1967)

Myśli Ulotne(2017) sygn.

ceramika angobowana, papier, drewno, 36.5x36.5x12 cm

cena wywoławcza: 570,-

62. Anna Luteracka(ur.1967)

Turkusowa Antyłódka(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, angobowana, drewno, 39.5x15x8.5 cm

cena wywoławcza: 630,-

63. Kajetan Luteracki(ur.1993)

Wakacje w mieście(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 24.5x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

64. Kajetan Luteracki(ur.1993)

Godzina nauk(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno/tektura, 18x24 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 300,-

65. Kamila Majcher(ur.1982)

Otchłań(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

66. Kamila Majcher(ur.1982)

Obecność(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

67. Jan Mażewski(ur.1991)

Wybór(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

68. Ewa Najdenow(ur.1967)

Cień i Pani Noc(2017) sygn.na odwrociu

olej, akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

69. Ewa Najdenow(ur.1967)

Potencjał(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

70. Danuta Niklewicz(ur.1953)

Czekam cierpliwie(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

71. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Mechanizm 1(2016) sygn.

ceramika raku, 9x37x17 cm

cena wywoławcza: 300,-

72. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Mechanizm 2(2016) sygn.

ceramika raku, 8x37x17 cm

cena wywoławcza: 300,-

73. Agnieszka Paradecka(ur.1993)

Floris I, II, III-tryptyk(2016) sygn.na odwrociu

druk sublimacyjny, poliester, 23x23 cm (25x25 z ramą każdy)

cena wywoławcza: 500,-

74. Julia Piaskowska(ur.1995)

Bez tytułu 1(2017) sygn.dat.p.d.

tusz, akryl, płótno, 24x18 cm (w oprawie)

cena wywoławcza: 300,-

75. Julia Piaskowska(ur.1995)

Bez tytułu 2(2017) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 300,-

76. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 110x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

77. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Agata Pokora(ur.1996)

Fanga(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

79. Magdalena Połacik(ur.1980)

Kai i Georginia(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Magdalena Połacik(ur.1980)

Kompozycja z Georginią w kolorze biedronek(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x54 cm

cena wywoławcza: 300,-

81. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Walking Away 1(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

82. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Ziarna piasku(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

83. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Cisza(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

84. Lidia Siwek(ur.1987)

Nike(2015) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 60.5x50.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

85. Sebastian Skowroński(ur.1976)

Inner and Outer 47(2017) sygn.dat.p.d.    linoryt (1/6), 13x7 cm,

Inner and Outer 48(2017) sygn.dat.p.d.    linoryt (1/6), 13x7 cm,

Inner and Outer 53(2017) sygn.dat.p.d.    linoryt (1/6), 15x7.2 cm

cena wywoławcza: 200,-

86. Sebastian Skowroński(ur.1976)

Inner and Outer 50(2017) sygn.dat.p.d.    linoryt (1/6), 18.7x10 cm,

Inner and Outer 51(2016) sygn.dat.p.d.    linoryt (1/6), 19x10 cm,

Inner and Outer 52(2017) sygn.dat.p.d.    linoryt (1/6), 17.8x9.8 cm

cena wywoławcza: 200,-

87. Tomasz Sobczak(ur.1954)

Wondering house(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

88. Paula Solańska(ur.1981)

Chłopiec z jaszczurką(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, 23x17x11 cm

cena wywoławcza: 570,-

89. Paula Solańska(ur.1981)

Zadziwione pisklę(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, 19x21x19 cm

cena wywoławcza: 250,-

90. Paula Solańska(ur.1981)

Tropikalna ryba(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, 19x34x9 cm

cena wywoławcza: 440,-

91. Paulina Szczepaniak(ur.1989)

Morze lodu i motyle(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

92. Mariola Świgulska(ur.1961)

Malezyjska zaklinaczka węży z cyklu „Fascynacja Pewną Twarzą”(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 119.5x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

93. Mariola Świgulska(ur.1961)

Big City(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

94. Mariola Świgulska(ur.1961)

Pierwszy śnieg(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

95. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Karmazynowy smok(2017) sygn.p.d.

assemblage, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

96. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Zorza prehistorii(2017) sygn.p.d.

assemblage, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

97. Paulina Zalewska(ur.1981)

Moonwalk(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

98. Paulina Zalewska(ur.1981)

W dolinie nimf(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

99. Paulina Zalewska(ur.1981)

Skandynawska głębina(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

100. Michał Zalewski(ur.1985)

Pochmurny dzień(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

101. Michał Zalewski(ur.1985)

W podróży(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

102. Michał Zalewski(ur.1985)

Kwiaty Wschodu(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

103. Ewa Żochowska(ur.1976)

Martwe kwiaty-Pani X i pływak żółtobrzeżek(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno    100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

104. Ewa Żochowska(ur.1976)

Martwe kwiaty-Barbara(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

105. Tomasz Żochowski(ur.1988)

Układy i układziki(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

106. Tomasz Żochowski(ur.1988)

Mędrcy z kosmosu(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

107. Jacek Malinowski(ur.1969)

Baia tra le rocce(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

108. Jacek Malinowski(ur.1969)

Val d'Orcia I(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x30 cm

cena wywoławcza: 400,-

109. Jacek Malinowski(ur.1969)

Val d'Orcia III(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x30 cm

cena wywoławcza: 400,-