38 AUKCJA PROMOCYJNA

38 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 25 listopada 2017 r., godz. 12:00

Katalog PDF

Czwarty skok(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Królewska purpura(2014) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Królewski błękit(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

Me myself and I nr 5(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Obraz był prezentowany na wystawie  indywidualnej „Me myself and I” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie (2017), na Festiwalu „OtwARTa Wystawa XV-lecie w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi (2017) oraz w ramach konkursu „Derby Artystyczne’ 2016 - Śląsk & Małopolska i województwa ościenne” (2016).

Me myself and I nr 28(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Galerii ASP (2017) oraz na Festiwalu „OtwARTa Wystawa XV-lecie w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi (2017).

6. Monika Dałek(ur.1981)

Jestem jednokierunkową drogą(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

7. Monika Dałek(ur.1981)

Miasto zmienia się szybciej niż serce śmiertelnika(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

8. Monika Dałek(ur.1981)

Stałość twoich ramion jest katalizatorem(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

9. Sławomir Danielski(ur.1986)

Iluzja X(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

10. Sławomir Danielski(ur.1986)

Iluzja XI(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

11. Sławomir Danielski(ur.1986)

The Boss(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

12. Marcin Dembowski(ur.1979)

SPOŁEM(2013) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płyta HDF, 25.2x30.2 cm (32.5x37.5 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

13. Marcin Dembowski(ur.1979)

Polska flaga(2013) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płyta HDF, 34.2x43 cm (43x51 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

14. Marcin Dembowski(ur.1979)

2146(2013) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płyta HDF, 29.7x24 cm (37x31 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

15. Ilona Foryś(ur.1980)

Violet(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

16. Ilona Foryś(ur.1980)

Black Jaguar(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

17. Ilona Foryś(ur.1980)

Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Galerii ASP (2017).

18. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Gesty II(2016) sygn.na odwrociu

pastel, papier, 39x29 cm (w św.p-p, 51x41 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

19. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Pop(2016) sygn.na odwrociu

technika mieszana, papier, 39x29.5 cm (w św.p-p, 51x41 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

20. Izabela Gałązka(ur.1984)

Kompozycja 1(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 92x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

21. Izabela Gałązka(ur.1984)

Akt V(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

22. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

05.44(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120.5x120.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

23. Grupa Artme

Bitwa(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

24. Grupa Artme

Św. Izydor(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

25. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Czerwiec I(2017) sygn.dat.p.d.

pastel, gwasz, ołówek, papier, 67.5x41 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

Praca była prezentowana na wystawie „Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Galerii ASP (2017).

Lipiec IV(2017) sygn.dat.p.d.

pastel, papier, 61x44 (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

27. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Październik II(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 67.5x47 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

28. Agata Hejchman(ur.1990)

Cierpliwość(2016) sygn.na odwrociu

fotografia (1/25), 40x60 cm (50x70 rozmiar arkusza)

cena wywoławcza: 300,-

29. Agata Hejchman(ur.1990)

Skromność(2016) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 300,-

30. Anna Huliadyk(ur.1991)

Black Bird(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60х100 cm

cena wywoławcza: 400,-

31. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Błękitna(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

32. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Różowa(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

33. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Wyżeł weimarski(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

34. Dominik Janyszek(ur.1990)

2486(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

35. Dominik Janyszek(ur.1990)

2759(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

36. Dominik Janyszek(ur.1990)

3622(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

37. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

38. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

39. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

40. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Łęgi(2017) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x50 cm (53.5x53.5 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

41. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Figury i gesty 3(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

42. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Wschód księżyca(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x33 cm

cena wywoławcza: 300,-

43. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Zielona przestrzeń(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

44. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Wieża w Szinear w oparciu o kantatę „Babel” Igora Stravinsky’ego(2017) sygn.dat.p.d.

technika własna, papier, 68x31 cm (68.5x31.5 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

45. Roksana Karczewska(ur.1988)

Forest stories I(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 85x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

46. Roksana Karczewska(ur.1988)

Forest stories II(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 85x75 cm

cena wywoławcza: 400,-

47. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 1601(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

48. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 8088(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

49. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 711(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

50. Anna Kołakowska(ur.1982)

Seashore II(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

51. Anna Kołakowska(ur.1982)

Lady in blue(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

52. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Hommage a Peer Gynt 3(2004) sygn.p.d.

technika mieszana, papier, 23x15 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

53. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Kobiece Historie 3(2014) sygn.dat.śr.d.

technika mieszana, papier, 29.5x20 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

54. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Chłodne wieczory(2017) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x40 cm

cena wywoławcza: 380,-

55. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Przyjaciółki(2017) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm

cena wywoławcza: 380,-

56. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Nieobecna(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 90x54 cm (103x73 z ramą)

cena wywoławcza: 530,-

57. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Żywioły wędrujące(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 49.5x59.5 cm (53x63 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

58. Agnieszka Krzak(ur.1992)

The mirror(2017) sygn.na odwrociu

fotografia cyfrowa (1/2), 50x70 cm (52.5x72.5 z ramą)

cena wywoławcza: 300,-

59. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XXXIX(2017) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 81.5x61.5 cm

cena wywoławcza: 350,-

60. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XL(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 350,-

61. Sebastian Kularski(ur.1980)

Tańczące drzewa(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x110.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

62. Magdalena Kurek(ur.1979)

Nieśpieszna lekkość życia na Korsyce(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x105 cm

cena wywoławcza: 500,-

63. Magdalena Kurek(ur.1979)

Florencja-miasto geniuszy(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x110 cm

cena wywoławcza: 400,-

64. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Czerwony(2017) sygn.p.d.

grafika cyfrowa, PCV (1/3), 70x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

65. Elżbieta Kusińska(ur.1962)

Niebieski(2017) sygn.p.d.

cena wywoławcza: 120,-

66. Donata Lesińska(ur.1954)

Wiśniowy sad-komplet do herbaty(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, czajnik wys.13, cukiernica wys.10, 3 czarki wys.7, 7.5, 8.5 cm

cena wywoławcza: 440,-

67. Donata Lesińska(ur.1954)

Wschodni błękit-komplet do herbaty(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, czajnik wys.14.5, 2 czarki wys.5.5 i 6.5 cm

cena wywoławcza: 290,-

68. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Przejście(2017) sygn.na odwrociu

akryl, szpilki, deska, 70x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

69. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969)

Mrs chief(2017) sygn.l.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

70. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969)

Siren(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

71. Kajetan Luteracki(ur.1993)

Wakacje w mieście 2(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x40 cm (57x56.5 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

72. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Szklarnia II(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

73. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Szklarnia III(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

74. Kamila Majcher(ur.1982)

Gallina(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

75. Kamila Majcher(ur.1982)

Soil(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

76. Kamila Majcher(ur.1982)

Rudyment(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

77. Jacek Malinowski(ur.1969)

Buonanotte Toscana sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

78. Igor Mościcki(ur.1979)

Planeta Małp(2017) sygn.śr.g.dat.p.g.

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

79. Justyna Mroczek(ur.1983)

Friend I(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

80. Justyna Mroczek(ur.1983)

Friend II(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 120x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

81. Justyna Mroczek(ur.1983)

Pejzaż(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Ewa Najdenow(ur.1967)

Fenix(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

83. Ewa Najdenow(ur.1967)

Matka Ikara(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

84. Ewa Najdenow(ur.1967)

Siatkówka plażowa(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 350,-

85. Jakub Napieraj(ur.1991)

21.00(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 75x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

86. Jakub Napieraj(ur.1991)

Miasto nocą(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

87. Danuta Niklewicz(ur.1953)

Nocny spacer(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

88. Igor Obara(ur.1994)

Bez tytułu I(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

89. Igor Obara(ur.1994)

Bezdomny(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

90. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Jeżowiec-rzeźba(2015) sygn.

porcelana szkliwiona, wys. 15 cm

cena wywoławcza: 190,-

91. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Waza(2017) sygn.

kamionka szkliwiona, wys. 24.5 cm

cena wywoławcza: 320,-

92. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Misa(2017) sygn.

kamionka szkliwiona, wys. 17 cm

cena wywoławcza: 320,-

93. Agnieszka Paradecka(ur.1993)

Na Zdrowie sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

94. Julia Piaskowska(ur.1995)

Pistacja(2017) sygn.dat.p.d.

technika własna, płótno, 40x30.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

95. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura(2017) sygn.dat.p.g.

olej, płótno, 46x61 cm (57x72 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

96. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż jesienny(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 53x78.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż leśny(2017) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

98. Magdalena Połacik(ur.1980)

Młode pędy Georginii(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

99. Magdalena Połacik(ur.1980)

Kompozycja na chrząszcze i Georginię(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

100. Piotr Romanowski(ur.1973)

Wspomnienie(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 46x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

101. Piotr Romanowski(ur.1973)

Pejzaż z rowerem(2016) sygn.dat.p.d.

akwarela, papier, 23.3x17.3 cm (w św.p-p, 35x28 z antyramą)

cena wywoławcza: 300,-

102. Agata Roszkiewicz

Pejzaż z łódką(2017) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

103. Lewi Rozencwajg(ur.1986)

Bez tytułu 15(2017) sygn.p.d.

akryl, olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 350,-

104. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Blue waves(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

105. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Mazur(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

106. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Ocean(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 73x54.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

107. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Afrykanka(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

108. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Chłopiec i koń(2017) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 102x76 cm

cena wywoławcza: 400,-

109. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Autoportret(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

110. Sebastian Skowroński(ur.1976)

Inner and Outer 62,63,64,65,66-poliptyk(2017) sygn.dat.p.d.

drzeworyt (2/4), 15x8 cm  (każdy)

cena wywoławcza: 380,-

Image Image Image Image Image

111. Paula Solańska(ur.1981)

Płomykówka II(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.18 cm

cena wywoławcza: 250,-

112. Paula Solańska(ur.1981)

Patchwork(2017) sygn.

cena wywoławcza: 190,-

113. Paula Solańska(ur.1981)

Aqua(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, 21x20x5.5 cm

cena wywoławcza: 190,-

114. Łukasz Stobiecki(ur.1977)

Łagodna(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 110x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

115. Barbara Hanna Szwedowska(ur.1994)

Kosmos(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

116. Barbara Hanna Szwedowska(ur.1994)

W pokoju(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

117. Mariola Świgulska(ur.1961)

Jesienna aura(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

118. Mariola Świgulska(ur.1961)

Lekki podmuch z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

119. Mariola Świgulska(ur.1961)

Retrospekcje(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

120. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Podróż w czasie(2017) sygn.dat.p.d.

assemblage, płótno, 50.5x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

121. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Kosmiczne kryształy(2017) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 400,-

122. Marta Wincencjusz(ur.1981)

Sen(2017) sygn.

ceramika, brąz, piaskowiec, 33x19x21 cm

cena wywoławcza: 1.250,-

123. Piotr Woźniak(ur.1989)

Plankton(2017) sygn.dat.p.d.

druk wypukły, akwarela, collage, 32x14.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

124. Piotr Woźniak(ur.1989)

Jerup nocą(2017) sygn.dat.p.d.

druk wypukły, akwarela, collage, 23x31 cm

cena wywoławcza: 300,-

125. Piotr Woźniak(ur.1989)

Na dachu(2017) sygn.dat.p.d.

druk wypukły, akwarela, collage, 15.5x21.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

126. Paulina Zalewska(ur.1981)

Carnival Children(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

127. Paulina Zalewska(ur.1981)

Don Kichot(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

128. Paulina Zalewska(ur.1981)

Księżycowa gondola(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

129. Michał Zalewski(ur.1985)

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

130. Michał Zalewski(ur.1985)

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

131. Tomasz Żochowski(ur.1988)

Pięknisie(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x110 cm

cena wywoławcza: 450,-

132. Tomasz Żochowski(ur.1988)

Naiwniak 1(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

133. Tomasz Żochowski(ur.1988)

Dumna Dama(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 38x46.5 cm (47.5x56 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-