42 AUKCJA PROMOCYJNA

42 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 8 września 2018 r., godz. 12:00

Wybiła godzina zero(2018) sygn.dat.l.d.

olej, akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

Debiut z cyklu „Uzurpator, Liza i pomocna dłoń”(2018) sygn.dat.l.d.

olej, akryl, płótno   80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Flirt z cyklu „Uzurpator, Liza i pomocna dłoń”(2018) sygn.dat.l.d.

olej, akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 450,-

Me, myself and I 6(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Śliwka robaczywka(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Wazon-tykwa sygn.

ceramika szkliwiona, wys.29 cm

cena wywoławcza: 190,-

Patera kolorowa sygn.

ceramika szkliwiona, 33x29 cm

cena wywoławcza: 190,-

Wazon-pudrowe maki sygn.

ceramika szkliwiona, 28.5x33.5x16 cm

cena wywoławcza: 190,-

Patera-ptaki sygn.

ceramika szkliwiona, 38x35 cm

cena wywoławcza: 190,-

10. Magdalena Bezat(ur.1979)

Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Broken 2(2018) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Pejzaż morski(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

13. Monika Dałek(ur.1981)

Dzień pachnie jak początek(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

14. Monika Dałek(ur.1981)

Całą skórą wczesne dźwięki tka(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

15. Monika Dałek(ur.1981)

Ożywienie jest osiągnięte(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

16. Sławomir Danielski(ur.1986)

Mr. Nosorożec(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

17. Sławomir Danielski(ur.1986)

Płonąca żyrafa(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

18. Sławomir Danielski(ur.1986)

Spotkanie towarzyskie(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

19. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Peonie(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

20. Izabela Gałązka(ur.1984)

Irysowy ogród z cyklu „Ogrodniczka”(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

21. Izabela Gałązka(ur.1984)

Drzewo owocowe z cyklu „Ogrodniczka”(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 75x65 cm

cena wywoławcza: 350,-

22. Malwina Jagóra(ur.1990)

Kobietki(2018) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 450,-

23. Malwina Jagóra(ur.1990)

Biało-czarne(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

24. Malwina Jagóra(ur.1990)

Woman II(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

25. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Błękit(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

26. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Błękitny nosorożec(2018) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

27. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Czerwony byk(2018) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

28. Dominik Janyszek(ur.1988)

4070(2018) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

29. Anna Jarzyńska(ur.1995)

Okno(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

30. Anna Jarzyńska(ur.1995)

Pejzaż II(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

31. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Równowaga niestała(2018) sygn.na odwrociu

olej, tusz, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

32. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Kompozycja wertykalna w czerwieni(2018) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

                                 33. Wojciech Kaleta(ur.1981)

                               Zanikanie-kwadryptyk(2018) sygn.na odwrociu

                               olej, tusz, płótno, 30x24 cm (każdy)

                               cena wywoławcza: 500,-

34. Roksana Karczewska(ur.1988)

The truth about Royalty I(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno/płyta, 80x65 cm

cena wywoławcza: 350,-

35. Roksana Karczewska(ur.1988)

The truth about Royalty II(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno/płyta, 80x65 cm

cena wywoławcza: 350,-

36. Marta Klibert(ur.1992)

Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płyta, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

37. Marta Klibert(ur.1992)

Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d.

litografia, sitodruk (2/3), 28x22 cm

cena wywoławcza: 100,-

38. Marta Klibert(ur.1992)

Bez tytułu-tryptyk sygn.p.d.

sitodruk, 5.5x19, 6.5x20, 6.5x22.5 cm

cena wywoławcza: 150,-

39. Milena Kliszko(ur.1983)

Mała czarna(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

40. Marcin Kłys(ur.1971)

Duńskie miasteczko(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

41. Marcin Kłys(ur.1971)

Metropolis(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

42. Anna Kołakowska(ur.1982)

Forest fog(2018) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

43. Anna Kołakowska(ur.1982)

Summertime sadness(2018) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

44. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Z kielicha(2017) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm

cena wywoławcza: 380,-

45. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Spojrzenie(2017) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x50 cm

cena wywoławcza: 380,-

46. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Drapacze chmur(2016) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm

cena wywoławcza: 380,-

47. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Przemoknięte serce(2018) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 64.5x49 cm (68x53 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

48. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Szept liści z cyklu „Nietrwałość”(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 69x40 cm (79x53 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

49. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Ulotność z cyklu „Nietrwałość”(2017) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 42x58 cm (53x73 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

50. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973)

Na fali 4(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

51. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XLVI(2018) sygn.na odwrociu

technika własna, relief, płyta, 100x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

52. Magdalena Kurek(ur.1979)

Co mówią nam marokańskie uliczki?(2018) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

53. Magdalena Kurek(ur.1979)

W stronę Wysp Purpurowych-marokańska Essaouira(2018) sygn.p.d.

olej, collage, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

54. Magdalena Kurek(ur.1979)

Dalmacja-na tropie Marco Polo(2018) sygn.p.d.

olej, collage, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

55. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Oddalenie(2018) sygn.na odwrociu

technika własna, deska, 70x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

56. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1979)

cena wywoławcza: 350,-

57. Kamila Majcher(ur.1982)

Fashion icon(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

58. Kamila Majcher(ur.1982)

Red hair(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 73x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

59. Jagoda Malinowska(ur.1995)

Droga o zmierzchu(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

60. Jagoda Malinowska(ur.1995)

Staw(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

61. Jagoda Malinowska(ur.1995)

Droga w deszczu(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x50 cm (48x58 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

62. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Pojemnik zielony(2018) sygn.

porcelana, podstawa 26x10, pojemnik 9x9x5 cm

cena wywoławcza: 200,-

63. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Pojemnik malinowy(2018) sygn.

porcelana, podstawa śr.23, pojemnik 9x9x5 cm

cena wywoławcza: 200,-

64. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Misa(2018) sygn.

sgrafitto szkliwione, wys.11, śr.30 cm

cena wywoławcza: 250,-

65. Agnieszka Paradecka(ur.1993)

Może morze(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

66. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy(2018) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

67. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z drogą(2018) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

68. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Portret(2018) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 61x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

69. Magdalena Pupczyk(ur.1990)

Martwa natura z lustrem(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 45x60 cm (46x61 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

70. Piotr Romanowski(ur.1973)

Zakochani(2018) sygn.dat.p.d.

collage, papier, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

71. Piotr Romanowski(ur.1973)

Sen wariata(2018) sygn.dat.p.d.

collage, monotypia, papier, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

72. Piotr Romanowski(ur.1973)

Drohiczyn nad Bugiem(2018) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

73. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

kołatka#małpokształtna#różowa(2018) sygn.

żywica epoksydowa, włókno szklane, 27x23x13 cm

cena wywoławcza: 300,-

Image Image

74. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

kołatka#małpokształtna#zielona(2018) sygn.

żywica epoksydowa, włókno szklane,27x15x12 cm

cena wywoławcza: 300,-

Image Image

75. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Y88(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

76. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Gracje(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

77. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Dama No.3(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 450,-

78. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

1985(2018) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

79. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Tybet sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

81. Paula Solańska(ur.1981)

Kot sygn.

ceramika szkliwiona, 40x33.5x15 cm

cena wywoławcza: 500,-

82. Paula Solańska(ur.1981)

Ryba(2017) sygn.

ceramika szkliwiona, 30x18.5x3 cm

cena wywoławcza: 200,-

83. Paula Solańska(ur.1981)

Misa sygn.

ceramika szkliwiona, wys.14, śr.29 cm

cena wywoławcza: 200,-

84. Kamila Stępniak(ur.1983)

Lady in red sygn.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

85. Michalina Sumińska(ur.1994)

Pomiędzy(2016) sygn.na odwrociu

olej, płyta HDF, 103x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

86. Michalina Sumińska(ur.1994)

Wewnątrz I(2018) sygn.dat.p.d.

serigrafia (e.a.), 26x17.8 cm

cena wywoławcza: 100,-

87. Michalina Sumińska(ur.1994)

Napięcia I(2018) sygn.dat.p.d.

serigrafia (1/3), 17.3x12 cm

cena wywoławcza: 80,-

88. Paweł Surkont(ur.1986)

Maroko 1(2016) sygn.p.d.

węgiel, pastel, karton, 55.5x85.5 cm (63x93.5 z ramą)

cena wywoławcza: 420,-

89. Paweł Surkont(ur.1986)

Maroko 2(2016) sygn.p.d.

węgiel, pastel, karton, 55.5x88.5 (63x93.5 z ramą)

cena wywoławcza: 420,-

90. Paweł Surkont(ur.1986)

Maroko 3(2016) sygn.p.d.

węgiel, pastel, karton, 55x85.5 (63x93.5 z ramą)

cena wywoławcza: 420,-

91. Paweł Świątek(ur.1982)

Heros beach(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

92. Paweł Świątek(ur.1982)

Parasole na plaży(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 46x65 cm

cena wywoławcza: 300,-

93. Mariola Świgulska(ur.1961)

Miedziane popołudnie z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

94. Mariola Świgulska(ur.1961)

Kraina ulotności z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2018) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 500,-

95. Mariola Świgulska(ur.1961)

Złociste odbicia(2018) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 500,-

96. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Skąpany w złocie(2018) sygn.dat.p.d.

technika własna, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

97. Vanessa Świgulska(ur.1993)

W geometrycznym astralu(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 100x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

98. Piotr Woźniak(ur.1989)

Ktoś krzyczał w lesie(2018) sygn.dat.p.d.

assemblage, 82x53 cm

cena wywoławcza: 500,-

99. Piotr Woźniak(ur.1989)

Śpiąc pod szkłem(2018) sygn.dat.p.d.

assemblage, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

100. Piotr Woźniak(ur.1989)

Pod skórą z betonu(2018) sygn.dat.p.d.

assemblage, 45x35 cm

cena wywoławcza: 500,-

101. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995)

Wyczekiwanie z cyklu „Spojrzenia”(2018) sygn.dat.p.d.

węgiel, papier, 56x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

102. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995)

Niewinność z cyklu „Spojrzenia”(2018) sygn.dat.p.d.

węgiel, papier, 56x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

103. Paulina Zalewska(ur.1981)

Dom wschodzącego słońca z cyklu „Folk lokalny”(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

104. Paulina Zalewska(ur.1981)

Brama miasta z cyklu „Kapsuły czasu”(2018) sygn.dat.p.d.

szklany klosz, akryl, płótno, spray, tektura, drewniana podstawa, lampka ledowa  wys.47, śr.25 cm

cena wywoławcza: 500,-

Image Image

105. Michał Zalewski(ur.1985)

Coco i Chanel(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 91x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

106. Michał Zalewski(ur.1985)

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

107. Michał Zalewski(ur.1985)

akryl, płótno, 110x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

108. Ewa Najdenow(ur.1967)

Bez skrupułów(2018) sygn.p.d.

akryl, collage, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

109. Ewa Najdenow(ur.1967)

Fałszywe dźwięki zepsutego fortepianu(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

110. Ewa Najdenow(ur.1967)

Stroboscope-tryptyk(2017) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x40, 40x40, 40x40 cm

cena wywoławcza: 500,-