ZYGMUNT KWIRYŃSKI. MALARSTWO

ZYGMUNT KWIRYŃSKI - MALARSTWO

19 - 31 października 2010 r.

Galeria Rynku Sztuki, ul. Wschodnia 69, Łódź

Image  Z mojego ogrodu sygn.l.d.

olej, płótno/płyta, 90x70 cm

cena wywoławcza: 1.900,-

Image  Polska wieś sygn.l.d.

olej, płótno/płyta, 63x80 cm

cena wywoławcza: 1.900,-

Image  W Bogusławicach sygn.p.d.

olej, płótno, 63x70 cm

cena wywoławcza: 1.600,-

Image  Arab na wybiegu sygn.p.d.

olej, płótno/płyta, 60x72 cm

cena wywoławcza: 1.600,-

Image  Arab w galopie sygn.p.d.

olej, płótno/płyta, 56x60 cm

cena wywoławcza: 1.600,-

Image  Kasztanka ze źrebakiem sygn.l.d.

olej, płótno/płyta, 60x70 cm

cena wywoławcza: 1.600,-

Image  Nakrapiany sygn.p.d.

olej, płótno/płyta, 50x60 cm

cena wywoławcza: 1.600,-

Image  Macierzyństwo sygn.l.d.

olej, płótno/płyta, 60x72 cm

cena wywoławcza: 1.600,-

Image  Zaloty sygn.p.d.

olej, płótno/płyta, 60x70 cm

cena wywoławcza: 1.600,-

Image  Portret araba sygn.l.d.

olej, płótno/płyta, 25x20 cm

cena wywoławcza: 850,-

Image  Impresja sygn.p.d.

olej, płótno/płyta, 60x70 cm

cena wywoławcza: 1.600,-

Image  Na pastwisku sygn.l.d.

olej, płótno/płyta, 60x80 cm

cena wywoławcza: 1.900,-

Image  Portret konia sygn.l.d.

olej, płótno/płyta, 45x30 cm

cena wywoławcza: 950,-

Image  Biała klacz sygn.p.d.

olej, płótno/płyta, 50x40 cm

cena wywoławcza: 1.100,-