47 AUKCJA PROMOCYJNA

47 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 7 września 2019 r., godz. 12:00

Hołd(2019) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Teatrzyk domowy(2019) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Katarynka(2019) sygn.dat.l.d.

olej, akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

4. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Matka(2019) sygn.dat.p.d.

litografia (e.a.), 20.3x14.4 cm (30.7x22 z ramą)

cena wywoławcza: 125,-

5. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Don Kichot(2019) sygn.dat.p.d.

litografia (4/4), 28x15.7 cm (41.2x31.1 z ramą)

cena wywoławcza: 150,-

Patera-tulipany sygn.

ceramika szkliwiona, 9x33x34 cm

cena wywoławcza: 250,-

Patera sygn.

ceramika szkliwiona, 7x31x28 cm

cena wywoławcza: 250,-

8. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera-maki sygn.

ceramika szkliwiona, 8.8x37x38 cm

cena wywoławcza: 250,-

Misa sygn.

ceramika szkliwiona, wys.16, śr.34 cm

cena wywoławcza: 250,-

10. Magdalena Bezat(ur.1979)

Moje paranoje-dyptyk sygn.

tkanina artystyczna, 94x90, 105x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

11. Monika Dałek(ur.1981)

Usta zajęte ustami(2018) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

12. Monika Dałek(ur.1981)

Ciepły deszcz pada obok złotego świtu(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

13. Monika Dałek(ur.1981)

Ujrzałam nagle kolory sprzed istnienia wzroku(2019) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 350,-

14. Sławomir Danielski(ur.1986)

Słońce nawet dla króla nie ma dziś litości(2019) sygn.l.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

15. Sławomir Danielski(ur.1986)

Sunny day z cyklu „Street-pop”(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120.5x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

16. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 77(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

17. Tomasz Frasoński(ur.1993)

Rytmy Belgradu(2019) sygn.l.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

18. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Damulka z buldożkiem(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

19. Piotr Gola(ur.1985)

David(2018) sygn.p.d.

olej, technika własna, płótno, 79.5x100.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

20. Piotr Gola(ur.1985)

Wewnątrz toksycznego koła III(2018) sygn.p.d.

olej, technika własna, płótno, 109.5x119.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

21. Piotr Gola(ur.1985)

Wzburzony(2018) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

22. Paula Graczyk(ur.1992)

Pejzaż zimowy III(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

23. Grupa Artme

Lot(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

24. Grupa Artme

Lot II(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

25. Grupa Artme

Muzyk i tancerka(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Lipiec II(2019) sygn.dat.p.d.

 akwarela, pastel, papier, 60x37 cm (70x50 z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

27. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Lipiec III(2019) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 60x37 cm (70x50 z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

28. Gu-Tang clan

Pieski(2019) sygn.śr.d.

technika mieszana, płótno, 100x100.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

29. Daria Ishchenko(ur.1992)

Kolaż malarski(2019) sygn.dat.p.d.

collage, olej, papier, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

30. Malwina Jagóra(ur.1990)

Fajka przed koncertem(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

31. Malwina Jagóra(ur.1990)

Orkiestra uliczna I(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

32. Malwina Jagóra(ur.1990)

Orkiestra uliczna II(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

33. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Dziewczyna we fiolecie(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90.5x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

34. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Błękitne światło(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Rogacz(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

36. Dominik Janyszek(ur.1990)

8658(2018) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Dominik Janyszek. Pion-Poziom” w Galerii ELart.

37. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Odpływy i przypływy(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 28.5x30 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 380,-

38. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Wędkarze(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 30x34.5 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 380,-

39. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Połączeni(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 48.5x50.5 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 450,-

40. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Dzikie pustkowie IV(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

41. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Pamięć. Część pierwsza(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

42. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Próba(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 65x54 cm

cena wywoławcza: 300,-

43. Dominika Kapczyńska(ur.1985)

Młoda kobieta(2019) sygn.dat.śr.g.

akryl, papier, 60x40 cm (w antyramie)

cena wywoławcza: 380,-

44. Dominika Kapczyńska(ur.1985)

Mroźna łąka(2019) sygn.dat.l.g.

akryl, papier, 40x60 cm (w antyramie)

cena wywoławcza: 380,-

45. Roksana Karczewska(ur.1988)

Vivat, crescat, floreat!(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno/płyta, 80x65 cm

cena wywoławcza: 350,-

46. Agnieszka Karpik(ur.1993)

Aegina sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

47. Agnieszka Karpik(ur.1993)

Tafla sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 350,-

48. Magda Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu 1(2019) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

49. Magda Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu 15(2019) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

50. Justyna Klauz(ur.1995)

Pejzaż 2(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 55x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

51. Justyna Klauz(ur.1995)

Pejzaż 4(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

52. Milena Kliszko(ur.1983)

Mykonos z cyklu „Outdoor”(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

53. Milena Kliszko(ur.1983)

Kawiarnia z cyklu „Outdoor”(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

54. Milena Kliszko(ur.1983)

Spotkanie z cyklu „Outdoor”(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

55. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d.

linoryt barwny (2/6), 42.3x29.9 cm

cena wywoławcza: 100,-

56. Igor Kociński(ur.1995)

linoryt barwny (e.a.), 42.7x29.7 cm

cena wywoławcza: 100,-

57. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d.

linoryt barwny (e.a.), 43x29.6 cm

cena wywoławcza: 100,-

58. Anna Kołakowska(ur.1982)

Break of dawn at the lake II(2018) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

59. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Wszystkie te chwile(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 76x50 cm (79x53 z ramą)

cena wywoławcza: 430,-

60. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973)

Malarka(2019) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

61. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XLIX(2019) sygn.na odwrociu

technika własna, relief, płyta, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

62. Magdalena Kurek(ur.1979)

Hiszpańskie patio(2019) sygn.p.d.

olej, płótno, 95x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

63. Magdalena Kurek(ur.1979)

Wieczne miasto(2019) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

64. Magdalena Kurek(ur.1979)

Nokturn(2019) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

65. Donata Lesińska(ur.1954)

Zawsze razem-patera(2019) sygn.

terakota, częściowo szkliwiona, 14.5x34x19 cm

cena wywoławcza: 300,-

66. Donata Lesińska(ur.1954)

Zielono mi-serwis herbaciany: dzbanek, mlecznik, 4 kubeczki, 4 talerzyki, miseczka(2019) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.18, 7.5, 11.5-12.5; śr.15-16, 16.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

67. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Szklarnia VII(2019) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

68. Jagoda Malinowska(ur.1995)

Pejzaż górski II(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

69. Jagoda Malinowska(ur.1995)

Górska droga I(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

70. Krzysztof Małagowski(ur.1987)

Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu

collage analogowy, tektura, 30.2x17.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

71. Krzysztof Małagowski(ur.1987)

collage analogowy, tektura, 15.9x20.5 cm

cena wywoławcza: 200,-

72. Ewa Najdenow(ur.1967)

Kot Trojański(2017) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

73. Ewa Najdenow(ur.1967)

IN3 z cyklu „Inżynieria duszy”(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

74. Ewa Najdenow(ur.1967)

ExL4(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

75. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Fioletowa patera sygn.

kamionka szkliwiona, wys.7.5, śr.39.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

76. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Wazon okrągły sygn.

kamionka szkliwiona, wypał redukcyjny plenerowy w piecu na drewno, wys.22 cm

cena wywoławcza: 600,-

77. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Para wazonów sygn.

kamionka szkliwiona, fasetowanie, wys.28.5, 34 cm

cena wywoławcza: 800,-

78. Błażej Ostrouch(ur.1994)

Element obcy III(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

79. Błażej Ostrouch(ur.1994)

Element obcy IV(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

80. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2019) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

81. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Roztopy(2019) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

82. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Polna droga(2019) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 350,-

83. Magdalena Połacik(ur.1980)

!(2018) sygn.śr.d.

akryl, tektura, 25x23.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

84. Magdalena Połacik(ur.1980)

Jej Wysokość łowczyni biedronek(2018) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

85. Magdalena Połacik(ur.1980)

Krawcowe(2018) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

86. Piotr Romanowski(ur.1973)

Z cyklu „Marzenia”(2019) sygn.dat.p.d.

collage, monotypia, olej, płótno, 70.5x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

87. Piotr Romanowski(ur.1973)

Mistyk wystygł(2019) sygn.dat.l.d.

collage, monotypia, olej, tektura, 70x50 cm (w antyramie)

cena wywoławcza: 380,-

88. Agata Roszkiewicz(ur.1978)

Sad(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

89. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

„Hight fly”(2019) sygn.dat.p.śr.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

90. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Siostry Noc i Brzask(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

obraz fosforyzuje w ciemności

91. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Wrota(2019) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

92. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Lekcja malarstwa(2019) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 73x54 cm

cena wywoławcza: 350,-

93. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

olej, płótno, 46x55 cm

cena wywoławcza: 300,-

94. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Żółte kwiaty(2019) sygn.p.g.

olej, płótno, 65x41 cm

cena wywoławcza: 300,-

95. Paweł Sobczak(ur.1995)

mezzotinta (1/5), 29.6x20.8 cm

cena wywoławcza: 80,-

96. Paweł Sobczak(ur.1995)

przedruk, akwatinta (3/4), 28.7x41.3 cm

cena wywoławcza: 100,-

97. Paweł Sobczak(ur.1995)

pastel, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Sfinks(2018) sygn.p.d.

ceramika szkliwiona, wys.16 cm

cena wywoławcza: 370,-

99. Paula Solańska(ur.1981)

Kot(2018) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.27 cm

cena wywoławcza: 440,-

100. Paula Solańska(ur.1981)

Misa-kwiat(2018) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.13.5, śr.29 cm

cena wywoławcza: 190,-

101. Kamila Stępniak(ur.1983)

Amorf 02-krzesło kolekcjonerskie(2019) sygn.

tworzywo PLA, lakier, noga obrotowa, spawana stal malowana, 114x86x49, wys.siedziska 60 cm

cena wywoławcza: 1.600,-

102. Monika Synak(ur.1978)

Ja latam z cyklu „Sny moje”(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 350,-

103. Monika Synak(ur.1978)

Poranny spacer z cyklu „Sny moje”(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

104. Hanna Szenknecht(ur.1981)

Poniedziałkowa ryba sygn.

ceramika szkliwiona, 10x31x12.5 cm

cena wywoławcza: 320,-

105. Barbara Szwedowska(ur.1994)

Juicy-Kolor/energia, popatrz(2018) sygn.l. i p.d.dat.p.d.

technika własna, płótno, 99x68 cm

cena wywoławcza: 400,-

106. Paweł Świątek(ur.1982)

Surfer(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

107. Paweł Świątek(ur.1982)

Tegallalang(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 73x54 cm

cena wywoławcza: 350,-

108. Mariola Świgulska(ur.1961)

Kosmiczna Odyseja(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

109. Mariola Świgulska(ur.1961)

Wiosenny puch z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

110. Mariola Świgulska(ur.1961)

Złote zacisze(2019) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 400,-

111. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Geometryczna Oceanografia(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

112. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Kosmiczny aerobik(2019) sygn.p. i l.d.

akryl, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 350,-

113. Piotr Woźniak(ur.1989)

De profundis(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, odlew aluminiowy, płyta, 43x40.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

114. Piotr Woźniak(ur.1989)

Ewolucja horyzontu(2019) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

115. Karolina Wucke(ur.1994)

Myślotwory(2017) sygn.na odwrociu

collage, monotypia, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 150,-

116. Karolina Wucke(ur.1994)

Myślotwory 3(2017) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 150,-

117. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995)

Dziecko I(2019) sygn.dat.p.d.

ferrotinta (2/4), 49.8x49.6 cm

cena wywoławcza: 120,-

118. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995)

Dziecko II(2019) sygn.dat.p.d.

odprysk, ferrotinta (4/4), 49.8x49.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

119. Magdalena Zalewska(ur.1956)

W uroczym ogrodzie na herbacie(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

120. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Niespodziewany gość(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

121. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Love Bites(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Poranna kawa z cyklu „Hopperowe inspiracje”(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm (52.5x52.5 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

W Podklasztorze z cyklu „Hopperowe inspiracje”(2019) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 380,-

124. Michał Zalewski(ur.1985)

Kompozycja III(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

125. Michał Zalewski(ur.1985)

Kompozycja IV(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

126. Dominik Smolik(ur.1982)

The flaming giraffes(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

127. Dominik Smolik(ur.1982)

Maternidad II(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

128. Dominik Smolik(ur.1982)

Luminance XI(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-