50 AUKCJA PROMOCYJNA

50 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 9 maja 2020 r., godz. 12:00

Ze względu na obecną sytuację aukcja odbędzie się bez udziału publiczności, ale licytować można zarówno przez telefon jak przez internet za pośrednictwem portali onebid.pl i artinfo.pl.
Można też składać zlecenia z limitem cenowym.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: mailowy - galeria@ryneksztuki.lodz.pl lub telefoniczny  509 922 593 i 798 200 131

Osoby zainteresowane telefonicznym udziałem w aukcji lub złożeniem limitu cenowego prosimy o dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W AUKCJI

Kabaret „Rosa Night” 5(2020) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

 cena wywoławcza: 500,-

Kabaret „Rosa Night” 6(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Lord i Paź-dyptyk(2020) sygn.dat.l. i p.d.

olej, akryl, tektura, 55.3x40.7, 54x40.2 cm (w św.p-p, 71x51 z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

Wolność(2020) sygn.p.d.

technika mieszana, akryl, szlagaluminium, płótno, 80x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

System doskonały(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

Ikebana sygn.

ceramika szkliwiona, wys.17 cm

cena wywoławcza: 250,-

Misa-mak sygn.

ceramika szkliwiona, wys.8.5, śr.29 cm

cena wywoławcza: 220,-

Para filiżanek-maki sygn.

ceramika szkliwiona, wys.7 cm

cena wywoławcza: 150,-

9. Magdalena Bezat(ur.1979)

Miasto(2020) sygn.na odwrociu

akryl, pilśnia, 40x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

10. Magdalena Bezat(ur.1979)

Żaba(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

Impresja-tkanina artystyczna(2020) sygn.na odwrociu

osnowa sznurek lniany, wątek akryl, wełna, 32x34 cm (39.4x41.5 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

12. Damian Ciszek(ur.1995)

Abstrakcja skorupy 5(2019) sygn.dat.p.d.

sitodruk (e.a.), 20x16.2 cm

cena wywoławcza: 80,-

13. Damian Ciszek(ur.1995)

Tylko boomer nie zgadnie że to kosz 2(2019) sygn.dat.p.d.

sitodruk (e.a.), 14.3x11.5 cm

cena wywoławcza: 60,-

14. Damian Ciszek(ur.1995)

Miejski Surfer(2017) sygn.dat.p.d.

sitodruk (1/4), 70x100 cm

cena wywoławcza: 170,-

15. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Przemijanie(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

16. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Bezludna wyspa(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

Czas jest po mojej stronie(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

18. Monika Dałek(ur.1981)

Im dalej idę, tym bardziej poznaję siebie(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

19. Monika Dałek(ur.1981)

Lubię poczucie bycia anonimowym w mieście, w którym jeszcze nie byłem(2019) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

20. Karol Dżbik(ur.1985)

Abstrakcja sygn.p.d.

olej, płótno, 73x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

21. Karol Dżbik(ur.1985)

Nokturn 2 sygn.p.d.

olej, płótno, 73x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

22. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 87(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

23. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Sen(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

24. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Bez tytułu(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

25. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Rozbicie(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

26. Piotr Gola(ur.1985)

Queen of the heaven playing gravity(2016) sygn.p.d.

olej, technika własna, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 600,-

27. Piotr Gola(ur.1985)

Green Abstract No.2(2018) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

28. Paula Graczyk(ur.1992)

Pejzaż zimowy z gajem(2019) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

29. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kwiecień II(2020) sygn.dat.l.d.

gwasz, pastel, papier, 55x74 cm (w św.p-p, 100x70 z antyramą)

cena wywoławcza: 550,-

30. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kwiecień III(2020) sygn.dat.l.d.

akwarela, pastel, papier, 75.8x55 cm (w św.p-p, 100x70 z antyramą)

cena wywoławcza: 550,-

31. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kwiecień IV(2020) sygn.dat.l.d.

akwarela, pastel, papier, 79.3x53 cm (w św.p-p, 100x70 z antyramą)

cena wywoławcza: 550,-

32. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Lekko(2020) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

33. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Czas stanął(2020) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 110x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

34. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Myśl(2019) sygn.dat.śr.d.

sitodruk (6/10), 50.3x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

35. Gu-Tang Clan

Wanted 1(2019) sygn.śr.d.

linoryt (4/10), 59.5x40.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

36. Gu-Tang Clan

Wanted 2(2019) sygn.śr.d.

linoryt (8/10), 59.5x40.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

37. Gu-Tang Clan

Wanted 3(2019) sygn.śr.d.

linoryt (3/10), 59.5x40.5 cm

cena wywoławcza: 120,-

38. Tomasz Haładaj(ur.1996)

Noc(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, collage, płótno, 20x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

39. Tomasz Haładaj(ur.1996)

Piesek(2020) sygn.na odwrociu

olej, ftal, płótno, 65x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

40. Marta Horodniczy(ur.1983)

Kot w różanecznikach(2020) sygn.p.d.

technika mieszana, papier, 40x30 cm (42x32 z ramą)

cena wywoławcza: 340,-

41. Marta Horodniczy(ur.1983)

Łapię motyle(2020) sygn.p.d.

tusz, collage, papier, 40x30 cm (42x32 z ramą)

cena wywoławcza: 340,-

42. Marta Horodniczy(ur.1983)

W Palheiro Garden(2020) sygn.p.d.

technika mieszana, papier, 30x40 cm (32x42 z ramą)

cena wywoławcza: 340,-

43. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Marzenia rogacza(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

44. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Polarny poranek(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

Spacer II(2020) sygn.l.g.

akryl, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

46. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Rozeta(2020) sygn.dat.l.d.

collage, papier, 49.7x49.6 cm

cena wywoławcza: 400,-

47. Anna Jeglorz(ur.1996)

Prawie się wyszło-dyptyk(2019) sygn.dat.p.d.

litografia (2/5, 1/5), 23.5x27, 22x27 cm

cena wywoławcza: 150,-

48. Anna Jeglorz(ur.1996)

Bez tytułu-dyptyk(2019) sygn.dat.p.d.

sitodruk (2/10, 2/10), 21x21, 21x21 cm

cena wywoławcza: 150,-

49. Anna Jeglorz(ur.1996)

Para(2019) sygn.dat.p.d.

sitodruk (5/13), 41.7x29.7 cm

cena wywoławcza: 80,-

50. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Kompozycja wertykalna nr 4(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

51. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Pytanie(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 400,-

52. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Kompozycja osiowa 1(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 61x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

53. Dominika Kapczyńska(ur.1985)

Poszukiwanie(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, papier, 60x80 cm (w antyramie)

cena wywoławcza: 450,-

54. Dominika Kapczyńska(ur.1985)

Konie za łąką(2020) sygn.dat.l.d.

akryl, papier, 80x60 cm (w antyramie)

cena wywoławcza: 450,-

55. Dominika Kapczyńska(ur.1985)

Siła kobiet(2020) sygn.dat.l.g.

cena wywoławcza: 450,-

56. Roksana Karczewska(ur.1988)

Wonderland I(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

57. Roksana Karczewska(ur.1988)

Wonderland II(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

58. Magda Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu 28(2020) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

59. Magda Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu 10(2019) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 600,-

60. Igor Kociński(ur.1995)

Zagubiona korona ludzkiego schronienia(2019) sygn.wewnątrz

książka artystyczna, gipsoryt (2/9), skład harmonijkowy, 5 rozkładówek 32x46 każda, okładki 32x23 cm każda

cena wywoławcza: 1.000,-

61. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2017) sygn.dat.p.d.

linoryt (e.a.), 42x30 cm

cena wywoławcza: 100,-

62. Igor Kociński(ur.1995)

linoryt chiaroscuro (3/4), 42.2x30 cm

cena wywoławcza: 100,-

63. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 1(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

64. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 3.1(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

65. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 3(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

66. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Żywioł(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 60x50 cm (63x53 z ramą)

cena wywoławcza: 440,-

67. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Przypływ(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 59x80 cm (63.5x83 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

68. Kinga Kubiak(ur.1993)

Flower Power(2018) sygn.na odwrociu

akryl, pastel, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

69. Kinga Kubiak(ur.1993)

Szum(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

70. Magdalena Kurek(ur.1979)

Złoty zmierzch(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

71. Magdalena Kurek(ur.1979)

Zmierzch w porcie(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

72. Magdalena Kurek(ur.1979)

Dubaj-miasto kontrastów(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 95x105 cm

cena wywoławcza: 600,-

73. Jan Markiewicz(ur.1995)

Dom w Andrespolu(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

74. Błażej Ostrouch(ur.1994)

Element obcy VIII-Safari(2020) sygn.na odwrociu

akryl, olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

75. Błażej Ostrouch(ur.1994)

Element obcy IX(2020) sygn.na odwrociu

akryl, olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

76. Błażej Ostrouch(ur.1994)

Element obcy X(2020) sygn.na odwrociu

akryl, olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

77. Agnieszka Paradecka(ur.1993)

Bez tytułu(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura(2020) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

79. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z wodą(2020) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

80. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy(2020) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x73 cm

cena wywoławcza: 450,-

81. Piotr Podsiadły(ur.1997)

Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płyta MDF, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Piotr Podsiadły(ur.1997)

akryl, płyta MDF, 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

83. Magdalena Połacik(ur.1980)

Kocha, nie kocha(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 65x54 cm

cena wywoławcza: 400,-

84. Magdalena Połacik(ur.1980)

Taka wiosna(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x45 cm

cena wywoławcza: 400,-

85. Magdalena Połacik(ur.1980)

Jaśnie podejrzliwość(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

86. Paweł Ponichtera(ur.1990)

Błoga Sielanka(2015) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 41.5x33 cm (51x43 z ramą)

cena wywoławcza: 430,-

87. Paweł Ponichtera(ur.1990)

Nieznana sfera dwóch śliweczek(2016) sygn.p.d.

pastel, papier, 50x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

88. Paweł Ponichtera(ur.1990)

Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d.

tusz, papier, 29.7x21 cm

cena wywoławcza: 200,-

89. Piotr Romanowski(ur.1973)

Kompozycja z figurą(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

90. Piotr Romanowski(ur.1973)

Z cyklu „Kompozycja z czerwieniami”(2020) sygn.dat.p.d.

collage, akryl, tektura, 70x50 cm (w antyramie)

cena wywoławcza: 450,-

91. Piotr Romanowski(ur.1973)

Z cyklu „Kompozycja z powidokami”(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, aerograf, akryl, tektura, 70x50 cm (w antyramie)

cena wywoławcza: 450,-

92. Agata Roszkiewicz(ur.1978)

Dom myśli(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

93. Agata Roszkiewicz(ur.1978)

Śniące rośliny(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

94. Dawid Rozmiarkowski(ur.1995)

Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100.5x110.5 cm

cena wywoławcza: 600,-

95. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Trzy gracje i wąż(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

96. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Y-88-03-05(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

97. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Autoportret(2020) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 41x18.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

98. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Cebule(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno    50x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

99. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Jabłka w koszyku 8(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 33x41 cm

cena wywoławcza: 300,-

100. Dominik Smolik(ur.1982)

i8(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

101. Dominik Smolik(ur.1982)

Isla Flotante(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

102. Dominik Smolik(ur.1982)

Taka Ishii(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

103. Paula Solańska(ur.1981)

Drzewo kreacji(2019) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.33.5 cm

cena wywoławcza: 380,-

104. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa karmazynowa(2019) sygn.

cena wywoławcza: 400,-

105. Paula Solańska(ur.1981)

Impresje-kwadryptyk(2019) sygn.

ceramika szkliwiona, ok.8x5 cm każdy (16x33 z ramą)

cena wywoławcza: 430,-

106. Kamila Stępniak(ur.1983)

Dreamer(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 110x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

107. Kamila Stępniak(ur.1983)

Amber&Gold Strawberry(2019) sygn.

żywica epoksydowa, żywica poliuretanowa, płatki złota, metalizacja    48x45x45 cm (postument 97.5x38x38 cm)

cena wywoławcza: 2.000,-

108. Monika Synak(ur.1978)

Jadę do Włoch z cyklu „Sny moje”(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

109. Paweł Świątek(ur.1982)

Tegallalang II(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 54x73 cm

cena wywoławcza: 450,-

110. Paweł Świątek(ur.1982)

Widok z okna(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

111. Paweł Świątek(ur.1982)

Żabie oczko-dyptyk(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x60, 60x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

112. Mariola Świgulska(ur.1961)

Istota materii(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

113. Mariola Świgulska(ur.1961)

Puch z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

114. Mariola Świgulska(ur.1961)

Podniebny spektakl(2020) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 550,-

115. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Ławica trójkątów(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

116. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Oceaniczny portal(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

117. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Geometryczny monochromatyzm(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

118. Iwona i Marcin Wilkoszewscy(ur.1983, 1982)

X(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

119. Piotr Woźniak(ur.1989)

Dyfrakcja(2020) sygn.na odwrociu

akryl, olej, collage, płótno, 73x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

120. Piotr Woźniak(ur.1989)

Trajektoria pyłu(2020) sygn.dat.p.d.

odlew aluminiowy, akryl, płyta, 70x100 cm (76.3x106.5 z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

121. Agnieszka Wronowska(ur.1985)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, ołówek, płótno, 110x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

122. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Na spacerze(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

123. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Karmazynowy brzeg(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

124. Magdalena Zalewska(ur.1956)

W kawiarni(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 65x54 cm

cena wywoławcza: 400,-

125. Paulina Zalewska(ur.1981)

Sjesta III(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno/pilśnia, 23x23 cm (25.5x25.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

126. Paulina Zalewska(ur.1981)

W samo południe(2020) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 350,-

127. Paulina Zalewska(ur.1981)

Smaki jazzu(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm (52.5x52.5 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

128. Michał Zalewski(ur.1985)

Peep show(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

129. Michał Zalewski(ur.1985)

W stronę centrum(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-