51 AUKCJA PROMOCYJNA

51 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 4 lipca 2020 r., godz. 12:00

Kadr jak z Felliniego(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno    80x80 cm

 cena wywoławcza: 500,-

Plaża na księżycu(2020) sygn.dat.l.d.

 akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Wieczorne bajanie(2020) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

Brightness(2019) sygn.p.d.

technika własna, akryl, płótno, 40x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

5. Agata Bącela(ur.1974)

Żardiniera moderne sygn.

ceramika szkliwiona, 17.5x45x24 cm

cena wywoławcza: 220,-

Misa pofalowana sygn.

ceramika szkliwiona, wys.9 cm, śr.39 cm

cena wywoławcza: 220,-

Misa-dmuchawce sygn.

ceramika szkliwiona   wys.8 cm, śr.34 cm

cena wywoławcza: 290,-

Wazon-tulipany sygn.

ceramika szkliwiona, wys.23 cm

cena wywoławcza: 200,-

Misa z ptaszkami sygn.

ceramika szkliwiona, wys.12 cm, śr.32 cm

cena wywoławcza: 220,-

Tulipany sygn.

ceramika szkliwiona, 17x14x7 cm

cena wywoławcza: 90,-

Zając i Wiosenny zawrót głowy-dyptyk(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 29x29 cm, 25.5x30 cm

cena wywoławcza: 500,-

Tapir, Goryl i Pióra lecą-tryptyk(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, śr.29 cm, 28x18.5 cm, śr.29 cm

cena wywoławcza: 600,-

Ważka i Ktoś się czai-dyptyk(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, śr. 40 cm i 25 cm

cena wywoławcza: 500,-

14. Damian Ciszek(ur.1995)

Abstrakcja skorupy 2(2019) sygn.dat.p.d.

sitodruk (e.a.), 20.5x16.3 cm

cena wywoławcza: 80,-

15. Damian Ciszek(ur.1995)

Mam plan ruszam głową inni nic se nie robią b&w(2019) sygn.dat.p.d.

sitodruk (e.a.), 70x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

16. Damian Ciszek(ur.1995)

CD(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, tektura, 25.1x25.2 cm (27.7x27.8 cm z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

Lubię dzień zacząć dobrą kawą(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

18. Monika Dałek(ur.1981)

Wszystko jest na swoim miejscu(2019) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

19. Monika Dałek(ur.1981)

Marzę i odpoczywam od słów(2019) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

20. Marta Dunal(ur.1989)

Wędrówka 03 sygn.p.d.

technika własna, akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

21. Marta Dunal(ur.1989)

wioSENnie 13 sygn.na odwrociu

technika własna, akryl, płótno, 30x24 cm

cena wywoławcza: 300,-

22. Piotr Gola(ur.1985)

Egipt-łodzie(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 40x55 cm

cena wywoławcza: 400,-

23. Piotr Gola(ur.1985)

Connected(2019) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

24. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu 2(2020) sygn.dat.p.d.

gwasz, akwarela, pastel, ołówek, papier, 43x28 cm (w św.p-p, 50x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 340,-

25. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu 5(2020) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, ołówek, papier, 45.5x29 cm (w św.p-p, 50x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 340,-

Bez tytułu 6(2020) sygn.dat.l.śr.

gwasz, pastel, akwarela, papier, 37x23 cm (w św.p-p, 50x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 340,-

27. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Dom dom dom(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 40.5x40.5 cm

cena wywoławcza: 350,-

28. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Nature 1(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 45.5x35 cm

cena wywoławcza: 350,-

29. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Równo(2020) sygn.dat.p.d.

serigrafia (6/8), 61x60.5 cm

cena wywoławcza: 150,-

30. Marta Horodniczy(ur.1983)

Aries(2020) sygn.p.d.

technika mieszana, papier, 40.8x29 cm (w św.p-p, 60x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 340,-

31. Marta Horodniczy(ur.1983)

Bear(2020) sygn.p.d.

technika mieszana, papier, 38.8x28.9 cm (w św.p-p, 60x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 340,-

32. Marta Horodniczy(ur.1983)

Deer(2020) sygn.p.d.

technika mieszana, papier, 41x29 cm (w św.p-p, 60x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 340,-

33. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Rogaty(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

34. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Różowy słoń na szczęście(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

35. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Wiosenna(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

36. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Marzec 2020(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, collage, papier, 41.8x49.9 cm

cena wywoławcza: 350,-

37. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Czerwone drzewo: Przestrzeń odwrócona, Przestrzeń częściowo otwarta-dyptyk(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm, 50x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

38. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Nasze myśli. Część druga(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

39. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Nasze myśli. Część czwarta(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

40. Roksana Karczewska(ur.1988)

Natural oddities I(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x24 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Roksana Karczewska(ur.1988)

Natural oddities II(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x24 cm

cena wywoławcza: 300,-

42. Magda Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu 50(2020) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

43. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d.

linoryt barwny (2/10), 11.3x14.9 cm

cena wywoławcza: 60,-

44. Igor Kociński(ur.1995)

gipsoryt (3/10), 24.4x19.7 cm

cena wywoławcza: 80,-

45. Igor Kociński(ur.1995)

Krajobraz abstrakcyjny 2(2015) sygn.dat.p.d.

linoryt (e.a.), 30x42.3 cm

cena wywoławcza: 100,-

46. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 4(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

47. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 5(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

48. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 6(2020) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

49. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Księżycowa(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 75x50 cm (78.2x53.2 cm z ramą)

cena wywoławcza: 490,-

50. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Ma tylko jedno skrzydło(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 70x50 cm (73x53 cm z ramą)

cena wywoławcza: 440,-

51. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Ucieczka z tłumu(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 50x70 cm (53x73 cm z ramą)

cena wywoławcza: 440,-

52. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Fragment reliefu 4-9/174me/20(2020) sygn.na odwrociu

technika własna, relief, akryl, 26x26 cm (28.5x28.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

53. Kinga Kubiak(ur.1993)

Ogród(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

54. Kinga Kubiak(ur.1993)

Pradolina(2020) sygn.na odwrociu

akryl, pastel, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

55. Kinga Kubiak(ur.1993)

Kompozycja I(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

56. Magdalena Kurek(ur.1979)

Po słonecznej stronie na Malcie(2020) sygn.p.d.

olej, płótno   60x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

57. Magdalena Kurek(ur.1979)

Malta(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 65x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

58. Jan Markiewicz(ur.1995)

Łódzkie kominy(2020) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50.5x61 cm

cena wywoławcza: 400,-

59. Ewa Najdenow(ur.1967)

System 00(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

60. Ewa Najdenow(ur.1967)

Gdyż-Albowiem(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 49.5x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

61. Ewa Najdenow(ur.1967)

IN7 z cyklu „Inżynieria Duszy”(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

62. Agnieszka Paradecka(ur.1993)

IKAM(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

63. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Portret(2020) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

64. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z jabłkami(2020) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

65. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy(2019) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 54x73 cm

cena wywoławcza: 450,-

66. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Źródło wszystkich barw(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

67. Piotr Podsiadły(ur.1997)

Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płyta MDF, 60x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

68. Piotr Podsiadły(ur.1997)

Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płyta MDF, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

69. Piotr Podsiadły(ur.1997)

akryl, płyta MDF, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

70. Magdalena Połacik(ur.1980)

Ach, śpij kochanie 3(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

71. Magdalena Połacik(ur.1980)

Upadek Georginii(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

72. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia w drodze na zachód(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 55x46 cm

cena wywoławcza: 400,-

73. Piotr Romanowski(ur.1973)

Anioł Stróż 1(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 65x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

74. Piotr Romanowski(ur.1973)

Z cyklu „Głowa chłopca”(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, collage, tusz, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

75. Dawid Rozmiarkowski(ur.1995)

Look at me(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

76. Dawid Rozmiarkowski(ur.1995)

Blue formation(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

77. Dawid Rozmiarkowski(ur.1995)

See what I see(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

78. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Uśpiony Rycerz(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

79. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dziewczyna z cebulami(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 30x30.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dziewczyna z książką(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 46x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

81. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Sprzedaż cierni(2020) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 33x24 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Dominik Smolik(ur.1982)

Aike(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

83. Dominik Smolik(ur.1982)

Arario(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

84. Dominik Smolik(ur.1982)

De Alvear(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

85. Paweł Sobczak(ur.1995)

Nimbus I(2020) sygn.na odwrociu

monotypia, papier, 58x48.3 cm

cena wywoławcza: 100,-

86. Paweł Sobczak(ur.1995)

Nimbus II(2020) sygn.na odwrociu

monotypia, papier, 29.5x30 cm

cena wywoławcza: 80,-

87. Paweł Sobczak(ur.1995)

Nimbus III(2020) sygn.na odwrociu

monotypia, papier, 28.5x30 cm

cena wywoławcza: 80,-

88. Paula Solańska(ur.1981)

Misa kokarda(2020) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.14, śr.27 cm

cena wywoławcza: 400,-

89. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa cytrusowa(2020) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.15 cm

cena wywoławcza: 480,-

90. Paula Solańska(ur.1981)

Życie V(2018) sygn.p.d.

ceramika, 33x33 cm (40.3x40.2 z oprawą)

cena wywoławcza: 690,-

91. Monika Synak(ur.1978)

Narodziny z cyklu „Sny moje”(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

92. Monika Synak(ur.1978)

Rok 2102 z cyklu „Co po nas”(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

93. Monika Synak(ur.1978)

Ucieczka z raju z cyklu „Co po nas”(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

94. Paweł Świątek(ur.1982)

Monstery(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

95. Paweł Świątek(ur.1982)

Scary Monsters(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Paweł Świątek(ur.1982)

Palm beach(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Mariola Świgulska(ur.1961)

Mistyczne porozumienie(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

98. Mariola Świgulska(ur.1961)

Rozświetlona łąka z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x100 cm (88.3x108.5 z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

99. Mariola Świgulska(ur.1961)

Srebrna erupcja(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

100. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Letni powiew(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

101. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Galaktyczne igraszki(2020) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 60x80.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

102. Michał Wolniak(ur.1991)

Nicość jest bezkształtna(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

103. Michał Wolniak(ur.1991)

Adhezja(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

104. Piotr Woźniak(ur.1989)

Thetys(2020) sygn.

drewno-wiąz, akryl, odlew aluminiowy, 64.5x38x15 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

105. Piotr Woźniak(ur.1989)

Miranda(2020) sygn.

drewno-wiąz palony woskowany, odlew aluminiowy, 75.5x17x10 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

106. Piotr Woźniak(ur.1989)

Terra incognita(2020) sygn.dat.p.d.

odlew aluminiowy, akryl, płyta, 56x36 cm

cena wywoławcza: 500,-

107. Agnieszka Wronowska(ur.1985)

Dziewczyna z makami(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x100.5 cm

cena wywoławcza: 550,-

108. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Niebieski ogród(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

109. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Słoneczny ogród(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

110. Paulina Zalewska(ur.1981)

Lekcja jazzu(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm (52.5x52.5 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

111. Michał Zalewski(ur.1985)

Nieznajoma(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

112. Michał Zalewski(ur.1985)

Ostatni z bonobo(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-