52 AUKCJA PROMOCYJNA

52 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 5 września 2020 r., godz. 12:00

Joanna Aninowska, Estera

Estera(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

 cena wywoławcza: 550,-

Joanna Aninowska, Judyta

Judyta(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Joanna Aninowska, Dzień i Noc

Dzień i Noc(2020) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Svitlana Antsyborenko, Zły sen

4. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Zły sen(2020) sygn.dat.śr.d.

litografia (1/2), 23x18.5 cm

cena wywoławcza: 80,-

Svitlana Antsyborenko, Geograf

5. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Geograf(2020) sygn.dat.śr.d.

litografia (1/2), 18x22.5 cm

cena wywoławcza: 80,-

Agata Bącela, Komplet „Zielone listki”

Komplet „Zielone listki”-patera i 6 talerzyków sygn.

ceramika szkliwiona, śr.28 i 16 cm

cena wywoławcza: 250,-

Agata Bącela, Paterka z żonkilem

Paterka z żonkilem sygn.

ceramika szkliwiona, 4x27x14 cm

cena wywoławcza: 100,-

Agata Bącela, Miseczka

Miseczka sygn.

ceramika szkliwiona, wys.8, śr.14.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

Agata Bącela, Misa

Misa sygn.

ceramika szkliwiona, wys.15, śr.32 cm

cena wywoławcza: 240,-

Krystyna Bącela, Paterka na ciastka

Paterka na ciastka-biskwitka sygn.

ceramika szkliwiona, wys.15 cm

cena wywoławcza: 190,-

Magdalena Bezat, Bez tytułu

Bez tytułu(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

Magdalena Bezat, Burza

Burza(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Magdalena Bezat, Sztorm

Sztorm(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Weronika Bober, Quiet and alone

14. Weronika Bober(ur.1996)

Quiet and alone(2020) sygn.p.d.

akryl, płyta HDF, 60x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Damian Ciszek, REPMAK

15. Damian Ciszek(ur.1995)

REPMAK(2020) sygn.dat.l.d.

sitodruk, płótno (e.a.), 59x41.7 cm

cena wywoławcza: 300,-

Damian Ciszek, Smog

16. Damian Ciszek(ur.1995)

Smog-plakat społeczny(2019) sygn.na odwrociu

druk cyfrowy, papier (e.a.), 70x50 cm (73x53 z ramą)

cena wywoławcza: 150,-

Damian Ciszek, Grupa W.R.R.R.

17. Damian Ciszek(ur.1995)

Grupa W.R.R.R.(2020) sygn.dat.p.d.

litografia (e.a.), 21.5x22.5 cm (42x29.8 z p-p)

cena wywoławcza: 100,-

Agnieszka Czekaj, Mam nadzieję

18. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Mam nadzieję(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Agnieszka Czekaj, Mam wszystko przed sobą

19. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Mam wszystko przed sobą(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Monika Dałek, Gdy wchodzę na boisko

20. Monika Dałek(ur.1981)

Gdy wchodzę na boisko piłka zawsze jest blisko(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

Monika Dałek, Miasto tonęło w listopadowej mgle

21. Monika Dałek(ur.1981)

Miasto tonęło w listopadowej mgle(2020) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

22. Monika Dałek(ur.1981)

Studnia instrumentu wylała ciche melodie(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

Maria Domalewska-Walczyk, Bez tytułu 2

23. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

Bez tytułu 2(2020) sygn.dat.l.d.

tusz, piórko, papier barwiony, 27.7x21.2 cm

cena wywoławcza: 200,-

Maria Domalewska-Walczyk, Bez tytułu 3

24. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

Bez tytułu 3(2020) sygn.dat.p.d.

tusz, piórko, papier barwiony, 19.8x30.1 cm

cena wywoławcza: 200,-

Maria Domalewska-Walczyk, Bez tytułu 4

25. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

Bez tytułu 4(2020) sygn.dat.l.d.

tusz, piórko, papier barwiony, 22.5x18.2 cm

cena wywoławcza: 200,-

Ewelina Figlarska, Chlebiczek
Ewelina Figlarska, Chlebiczek

26. Ewelina Figlarska(ur.1995)

Chlebiczek(2020) sygn.na odwrociu

akryl, odlew gipsowy, papier, płótno, 24x18 cm

cena wywoławcza: 300,-

Ewelina Figlarska, Serce nie sługa

27. Ewelina Figlarska(ur.1995)

Serce nie sługa(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 33x24 cm

cena wywoławcza: 300,-

Ewelina Figlarska, Iść, bo już późno-tryptyk

28. Ewelina Figlarska(ur.1995)

Iść, bo już późno-tryptyk(2019) sygn.dat.p.d.

linoryt (e.a.), 11x10 cm (każda)

cena wywoławcza: 200,-

Grupa Artme, Krowy i młyn

29. Grupa Artme

Krowy i młyn(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 82x55 cm

cena wywoławcza: 450,-

Grupa Artme, Latarnia

30. Grupa Artme

Latarnia(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Grupa Artme, Różowa chmura

31. Grupa Artme

Różowa chmura(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Julita Grzejdziak-Dyła, Lipiec II

32. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Lipiec II(2020) sygn.dat.p.d.

gwasz, akwarela, ołówek, papier, 43x30 cm (w św.p-p, 50x40 z antyramą)

cena wywoławcza: 340,-

Julita Grzejdziak-Dyła, Lipiec III

33. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Lipiec III(2020) sygn.dat.p.d.

gwasz, akwarela, ołówek, papier, 45.5x29 cm (w św.p-p, 50x40 z antyramą)

cena wywoławcza: 340,-

Julita Grzejdziak-Dyła Lipiec IV

34. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Lipiec IV(2020) sygn.dat.p.d.

gwasz, ołówek, papier, 45.3x29.7 cm (w św.p-p, 50x40 z antyramą)

cena wywoławcza: 340,-

Paulina Grzelińska, Lekko 2

35. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Lekko 2(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Paulina Grzelińska, Miasto moje

36. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Miasto moje(2019) sygn.dat.p.d.

serigrafia (7/10), 50.5x99.5 cm

cena wywoławcza: 150,-

Paulina Grzelińska, Wibracje

37. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Wibracje(2020) sygn.dat.śr.d.

serigrafia (3/8), 60.7x60.2 cm

cena wywoławcza: 150,-

Gu-Tang Clan, V8

38. Gu-Tang Clan

V8(2020) sygn.śr.d.

szablon, spray, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Gu-Tang Clan, Symbols

39. Gu-Tang Clan

Symbols(2020) sygn.na odwrociu

sitodruk (4/10), 100x70 cm

cena wywoławcza: 200,-

Gu-Tang Clan, One dog army strikes again II

40. Gu-Tang Clan

One dog army strikes again II(2020) sygn.na odwrociu

sitodruk (6/10), 100x70 cm

cena wywoławcza: 200,-

Marta Horodniczy, Dama Karo

41. Marta Horodniczy(ur.1983)

Dama Karo(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 39.8x27.8 cm (w św.p-p, 50.5x40.5 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

Marta Horodniczy, Dama Kier

42. Marta Horodniczy(ur.1983)

Dama Kier(2020) sygn.p.d.

kredki, papier, 39.8x27.8 cm (w św.p-p, 50.5x40.5 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

Marta Horodniczy, Dama Trefl

43. Marta Horodniczy(ur.1983)

Dama Trefl(2020) sygn.l.d.

cena wywoławcza: 380,-

Barbara Jeż Iwańska, Czar lata

44. Barbara Jeż Iwańska(ur.1953)

Czar lata(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Joanna Jamielucha, Polarna wędrówka

45. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Polarna wędrówka(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Joanna Jamielucha, Tygrys

46. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Tygrys(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Joanna Jamielucha, Portret na różowym tle

47. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Portret na różowym tle(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Wojciech Kaleta, Zmagania

Zmagania(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Wojciech Kaleta, Krok pierwszy

49. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Krok pierwszy(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Wojciech Kaleta, Krok drugi

50. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Krok drugi(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Roksana Karczewska, Luna

51. Roksana Karczewska(ur.1988)

Luna(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno/płyta, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

Magdalena Karwowska, Bez tytułu 13

52. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu 13(2020) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Milena Kliszko, Mała czarna

53. Milena Kliszko(ur.1983)

Mała czarna(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

Igor Kociński, Bez tytułu

54. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d.

linoryt barwny (e.a.), 67x48 cm

cena wywoławcza: 180,-

Jonasz Koperkiewicz, Figura 7

55. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 7(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

Jonasz Koperkiewicz, Figura 8

56. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 8(2020) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 550,-

Jonasz Koperkiewicz, Figura 9

57. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 9(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Aneta Kowalczyk, Wyjście z mroku

58. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Wyjście z mroku(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 50x40 cm (53x43 z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

Aneta Kowalczyk, Przenikanie

59. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Przenikanie(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 45x30 cm (45.5x30.5 z ramą)

cena wywoławcza: 330,-

Julia Kremplewska, Bez tytułu

60. Julia Kremplewska(ur.1995)

Bez tytułu(2020) sygn.p.d.

litografia (e.a.), 20x21 cm

cena wywoławcza: 80,-

Magdalena Kurek, Niebieska uliczka

61. Magdalena Kurek(ur.1979)

Niebieska uliczka(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Magdalena Kurek, Spanish street

62. Magdalena Kurek(ur.1979)

Spanish street(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Magdalena Kurek, Sycylia

63. Magdalena Kurek(ur.1979)

Sycylia(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Ewa Najdenow, System I

64. Ewa Najdenow(ur.1967)

System I(2020) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

Ewa Najdenow, Tu i teraz

65. Ewa Najdenow(ur.1967)

Tu i teraz(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

Ewa Najdenow, Żar chłodu i szarości

66. Ewa Najdenow(ur.1967)

Żar chłodu i szarości(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

Agnieszka Paradecka, Ponad

67. Agnieszka Paradecka(ur.1993)

Ponad(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

Wojciech Piekarski, Morze

68. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Morze sygn.l.d.

olej, płótno, 50x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

Pola Piestrzeniewicz, Pomiędzy niebieskim a cyjanem

69. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Pomiędzy niebieskim a cyjanem(2020) sygn.na odwrociu

sitodruk (e.a.), 15x15 cm (17.7x17.7 z ramą)

cena wywoławcza: 200,-

Pola Piestrzeniewicz, Przenikanie

70. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Przenikanie(2019) sygn.dat.p.d.

akwaforta (5/5), 12.8x12.8 cm

cena wywoławcza: 80,-

Pola Piestrzeniewicz, Mrs

71. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Mrs(2020) sygn.p.d.

odprysk, akwaforta (2/6), 41.7x29.8 cm

cena wywoławcza: 120,-

Magdalena Połacik, Georginia i ktoś

72. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia i ktoś(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

Magdalena Połacik, Pierścionki Florentyny

73. Magdalena Połacik(ur.1980)

Pierścionki Florentyny(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

Magdalena Połacik, Okazja

74. Magdalena Połacik(ur.1980)

Okazja(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Agata Roszkiewicz, Nenufary

75. Agata Roszkiewicz(ur.1978)

Nenufary(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

Agata Roszkiewicz, Śnieżne Kotły

76. Agata Roszkiewicz(ur.1978)

Śnieżne Kotły(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

Małgorzata Rusiecka, Zaplątana

77. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Zaplątana(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Sławomir J. Siciński, Pejzaż z bocianem

78. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Pejzaż z bocianem(2020) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 55x46 cm

cena wywoławcza: 400,-

Sławomir J. Siciński, 66

79. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

66(2020) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 40x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Sławomir J. Siciński, Pejzaż z błękitem

80. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Pejzaż z błękitem(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Dominik Smolik, Koyama

81. Dominik Smolik(ur.1982)

Koyama(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Dominik Smolik, Nanzuka

82. Dominik Smolik(ur.1982)

Nanzuka(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Dominik Smolik, Taro Nasu

83. Dominik Smolik(ur.1982)

Taro Nasu(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Paweł Sobczak, Bez tytułu I

84. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu I(2020) sygn.dat.p.d.

mezzotinta (6/8), 20.8x29.9 cm

cena wywoławcza: 100,-

Paweł Sobczak, Bez tytułu II

85. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu II(2020) sygn.dat.p.d.

mezzotinta (5/6), 20.8x29.8 cm

cena wywoławcza: 100,-

Paweł Sobczak, Bez tytułu III

86. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu III(2020) sygn.dat.p.d.

mezzotinta (9/13), 29.9x20.8 cm

cena wywoławcza: 100,-

Paula Solańska, Drzewo kreacji II

87. Paula Solańska(ur.1981)

Drzewo kreacji II(2020) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.26 cm

cena wywoławcza: 340,-

Paula Solańska, Sowa turkusowa

88. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa turkusowa(2020) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.16 cm

cena wywoławcza: 480,-

Paula Solańska, Talerze-3 sztuki

89. Paula Solańska(ur.1981)

Talerze-3 sztuki(2018) sygn.p.d.

ceramika, śr.22 cm

cena wywoławcza: 190,-

Kamila Stępniak, Modern Geisha

90. Kamila Stępniak(ur.1983)

Modern Geisha(2020) sygn.l.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Kamila Stępniak, Emerald&Gold Stone

91. Kamila Stępniak(ur.1983)

Emerald&Gold Stone(2020) sygn.

żywica epoksydowa, żywica poliuretanowa, płatki złota, marmur Carrara   46x24x18, podstawa wys.2, śr.25.5, postument 110x35x35 cm

cena wywoławcza: 1.400,-

Kamila Stępniak, Emerald&Gold Stone Kamila Stępniak, Emerald&Gold Stone Kamila Stępniak, Emerald&Gold Stone

Igor Szwach, I

92. Igor Szwach(ur.1994)

I(2019) sygn.dat.p.d.

litografia (3/4), 30x21.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

Igor Szwach, II

93. Igor Szwach(ur.1994)

II(2019) sygn.dat.p.d.

litografia (4/4), 30x21.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

Igor Szwach, IV

94. Igor Szwach(ur.1994)

IV(2019) sygn.dat.p.d.

litografia (1/4), 30x21.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

Paweł Świątek, Zmiana

95. Paweł Świątek(ur.1982)

Zmiana(2019) sygn.na odwrociu

akryl, szpachla, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Paweł Świątek, Maki

96. Paweł Świątek(ur.1982)

Maki(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Mariola Świgulska, Odpoczynek i tęsknota

97. Mariola Świgulska(ur.1961)

Odpoczynek i tęsknota(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Mariola Świgulska, Płynąć przez sny

98. Mariola Świgulska(ur.1961)

Płynąć przez sny(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

Mariola Świgulska, Złota subtelność

99. Mariola Świgulska(ur.1961)

Złota subtelność(2020) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 500,-

Vanessa Świgulska, Rozmyty letnim deszczem

100. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Rozmyty letnim deszczem(2020) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

Vanessa Świgulska, Tajemnicza scenografia

101. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Tajemnicza scenografia(2020) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 65x120 cm

cena wywoławcza: 550,-

Vanessa Świgulska, W głębinach marzeń

102. Vanessa Świgulska(ur.1993)

W głębinach marzeń(2020) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Paulina Wojnar, Geometric 02

103. Paulina Wojnar(ur.1983)

Geometric 02(2020) sygn.dat.p.d.

olej, srebro, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Paulina Wojnar, Geometric 05

104. Paulina Wojnar(ur.1983)

Geometric 05(2020) sygn.dat.p.d.

olej, srebro, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Anna Woźniak, Bez tytułu

105. Anna Woźniak(ur.1991)

Bez tytułu(2020) sygn.l.d.

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

Anna Woźniak, Bez tytułu

106. Anna Woźniak(ur.1991)

Bez tytułu(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x35 cm

cena wywoławcza: 400,-

Anna Woźniak, Bez tytułu

107. Anna Woźniak(ur.1991)

Bez tytułu(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

Piotr Woźniak, Oumuamua

108. Piotr Woźniak(ur.1989)

Oumuamua(2020) sygn.p.d.

odlew aluminiowy, akryl, farba drukarska, płyta, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Agnieszka Wronowska, Zwierzenie

109. Agnieszka Wronowska(ur.1985)

Zwierzenie(2020) sygn.p.d.

akryl, ołówek, kredka, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

Magdalena Zalewska, Pani noc

110. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Pani noc(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x70.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

Magdalena Zalewska, Kobieta z parasolką

111. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Kobieta z parasolką(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Magdalena Zalewska, W świetle księżyca

112. Magdalena Zalewska(ur.1956)

W świetle księżyca(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

Paulina Zalewska, W krainie wodnych koni

113. Paulina Zalewska(ur.1981)

W krainie wodnych koni(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

Paulina Zalewska, Człowiek orkiestra

114. Paulina Zalewska(ur.1981)

Człowiek orkiestra(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Paulina Zalewska, Happy car

115. Paulina Zalewska(ur.1981)

Happy car(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

Agata Bajszczak, Zapętlenie

116. Agata Bajszczak(ur.1982)

Zapętlenie(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-