JÓZEF WASIOŁEK. MALARSTWO
JÓZEF WASIOŁEK. MALARSTWO

1 lipca - 31 sierpnia 2011 r.

 .

Image 1. Józef Wasiołek(1921-2008)

Stary Sącz sygn.p.d.

olej, pilśnia, 25x32 cm

cena: 3.300,-

Image  2. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kwiaty sygn.l.d.

olej, płilśnia, 25x16,5 cm

cena: 2.450,-

Image 3. Józef Wasiołek(1921-2008)

Stary Sącz sygn.p.d.

olej, płótno, 51,5x65 cm

cena: 5.800,-

 Image 4. Józef Wasiołek(1921-2008)

Pejzaż sygn.l.d.

olej, pilśnia, 38,5x41 cm

cena: 4.000,-

Image 5. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kwiaty sygn.p.d.

olej, pilśnia, 22x16 cm

cena: 2.450,-

Image 6. Józef Wasiołek(1921-2008)

Wojna sygn.p.d.

litografia, 25x34 cm

cena: 580,-  sprzedane

Image  7. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kwiaty sygn.p.d.

olej, pilśnia, 18x13 cm

cena: 2.150,-

Image 8. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kopenhaga(2010) sygn.l.d.

olej, płótno, 66x81 cm

cena: 7.800,- sprzedane

Image 9. Józef Wasiołek(1921-2008)

Zakopane(1977) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena: 9.200,-

Image 10. Józef Wasiołek(1921-2008)

Okolice Kamińska(1984) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 66x81 cm

Image 11. Józef Wasiołek(1921-2008)

Halmsztadt(Szwecja, 1987) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 33x46 cm

cena: 5.800,-

Image 12. Józef Wasiołek(1921-2008)

Brzeziny(1989) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x65 cm

cena: 5.800,-

Image 13. Józef Wasiołek(1921-2008)

Łódzki pejzaż sygn.p.d.

olej, płótno, 66x85 cm

Image 14. Józef Wasiołek(1921-2008)

Pejzaż z drzewami sygn.l.d.

akryl, płótno, 66,5x81,5 cm

Image 15. Józef Wasiołek(1921-2008)

Ulica w Sieradzu(1997) sygn.l.d.

akryl, płótno, 54x65 cm

cena: 5.800,-

Image 16. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kwiaty sygn.l.d.

akryl, płótno, 18x24 cm

Image 17. Józef Wasiołek(1921-2008)

Uliczka w Sieradzu sygn.l.d.

akryl, płótno, 47x61 cm

cena: 5.200,-

Image 18. Józef Wasiołek(1921-2008)

Stary młyn(2003) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 54x73 cm

Image 19. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kwiaty sygn.l.d.

akryl, płótno, 41x27 cm

cena: 4.000,-

Image 20. Józef Wasiołek(1921-2008)

Niesułków(2004) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x65 cm

cena: 4.750,-

Image 21.Józef Wasiołek(1921-2008)

Młyn Sopel sygn.l.d.

akryl, płótno, 50,3x73,5 cm

cena: 5.800,-

Image 22. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kwiaty sygn.p.d.

akryl, płótno, 24x18 cm

Image 23. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kwiaty sygn.l.d.

akryl, płótno, 24x18 cm

24. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kwiaty sygn.l.d.

akryl, płótno,35x24 cm

cena: 4.000,-

 Image 25. Józef Wasiołek(1921-2008)

Pałac w Walewicach(2006) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x73 cm

 Image 26. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kwiaty sygn.l.d.

akryl, płótno, 24x18 cm

 Image 27. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kwiaty sygn.l.d.

olej, płótno, 48x63 cm

cena: 3.100,-

 Image 28. Józef Wasiołek(1921-2008)

Bełchatów(1980) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena: 10.000,-

 Image 29. Józef Wasiołek(1921-2008)

Krynica(1968) sygn.dat.l.d.

olej, tektura, 74x98 cm

cena: 6.900,-

 Image 30. Józef Wasiołek(1921-2008)

Szczecin sygn.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena: 7.000,-

 Image 31. Józef Wasiołek(1921-2008)

Pejzaż zimowy(1999) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 46x61 cm

cena: 3.900,-

 Image 32. Józef Wasiołek(1921-2008)

Pejzaż z Piwnicznej sygn.p.d.

olej, płótno, 58,5x72 cm

cena: 4.600,-

Image 33. Józef Wasiołek(1921-2008)

Kwiaty sygn.p.d.

olej, płótno, 63x47,5 cm