53 AUKCJA PROMOCYJNA

53 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 21 listopada 2020 r., godz. 12:00

53 Aukcja Promocyjna

Joanna Aninowska, Córka księżyca

Córka księżyca(2020) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

 cena wywoławcza: 600,-

Joanna Aninowska, Córka słońca

Córka słońca(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Joanna Aninowska, Magiczne zwierciadło

Magiczne zwierciadło(2020) sygn.dat.p.śr.

akryl, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Agata Bajszczak, Gigi

Gigi(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Agata Bajszczak, Gogo

Gogo(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Agata Bącela, Patera podłużna

Patera podłużna sygn.

ceramika szkliwiona, 48.5x30 cm

cena wywoławcza: 250,-

Agata Bącela, Patera kwadratowa

Patera kwadratowa sygn.

ceramika szkliwiona, 36x34.5 cm

cena wywoławcza: 250,-

Agata Bącela, Patera

Patera sygn.

ceramika szkliwiona, 32x32 cm

cena wywoławcza: 200,-

Krystyna Bącela, Wazon

Wazon sygn.

ceramika szkliwiona, wys.26 cm

cena wywoławcza: 200,-

Krystyna Bącela, Patera z ptaszkami

Patera z ptaszkami sygn.

ceramika szkliwiona, 34x25 cm

cena wywoławcza: 190,-

Magdalena Bezat, Nad morzem

Nad morzem(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Magdalena Bezat, Lato na osiedlu

Lato na osiedlu(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Magdalena Bezat, Ustka

Ustka(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Weronika Bober, Mire

14. Weronika Bober(ur.1996)

Mire(2020) sygn.p.d.

olej, akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

Weronika Bober, Niebieski pomost

15. Weronika Bober(ur.1996)

Niebieski pomost(2020) sygn.l.d.

olej, akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

Patrycja Chojnacka, Architektura

16. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Architektura(2020) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Patrycja Chojnacka, Miasto-dyptyk

17. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Miasto-dyptyk(2019) sygn.p.d. i na odwrociu

olej, płótno, 100x50, 100x40 cm

cena wywoławcza: 550,-

Patrycja Chojnacka, Struktura

18. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Struktura(2020) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Damian Ciszek, Dobry duch z pustego słoika

19. Damian Ciszek(ur.1995)

Dobry duch z pustego słoika(2019) sygn.dat.p.d.

litografia (4/6), 25.5x24 cm (59.5x42 cm z p-p)

cena wywoławcza: 100,-

Damian Ciszek, Uśmiech

20. Damian Ciszek(ur.1995)

Uśmiech(2020) sygn.na odwrociu

druk cyfrowy, papier (e.a.), 70x50 cm (73.5x53.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 150,-

Agnieszka Czekaj, Kosmicznie

21. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Kosmicznie(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

Agnieszka Czekaj, Mój kosmos

22. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Mój kosmos(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

Monika Dałek, Brzęczą odległości między strunami

23. Monika Dałek(ur.1981)

Brzęczą odległości między strunami(2020) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

Monika Dałek, Przyjemność i dyskomfort płynące z bliskości

24. Monika Dałek(ur.1981)

Przyjemność i dyskomfort płynące z bliskości(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

Monika Dałek, Przekraczam granicę turkusowej autonomii

25. Monika Dałek(ur.1981)

Przekraczam granicę turkusowej autonomii(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

Sławomir Danielski, Nawet król dziś czapkę przywdziać musiał

26. Sławomir Danielski(ur.1986)

Nawet król dziś czapkę przywdziać musiał(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Sławomir Danielski, Słońce nawet dla króla nie ma dziś litości

27. Sławomir Danielski(ur.1986)

Słońce nawet dla króla nie ma dziś litości(2019) sygn.l.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Karolina Fornalczyk, Lśnienie

28. Karolina Fornalczyk(ur.1981)

Lśnienie(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

Karolina Fornalczyk, Spirituality I

29. Karolina Fornalczyk(ur.1981)

Spirituality I(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm (105.5x85.3 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

Karolina Fornalczyk, Intuicyjnie-tryptyk

30. Karolina Fornalczyk(ur.1981)

Intuicyjnie-tryptyk(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x30, 40x30, 40x30 cm

cena wywoławcza: 500,-

Klaudia Funkiewicz, Naiwna

31. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Naiwna(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x54 cm

cena wywoławcza: 400,-

Oskar Gorzkiewicz, Ruiny

32. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Ruiny(2015) sygn.p.d.

akwaforta (9/10), 40x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

Oskar Gorzkiewicz, Katedra

33. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Katedra(2017) sygn.p.d.

akwaforta, offset (8/10), 70.5x49.5 cm

cena wywoławcza: 150,-

Oskar Gorzkiewicz, Stuttgart VIII

34. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart VIII(2013) sygn.p.d.

akwaforta (9/10), 19.8x49.7 cm

cena wywoławcza: 120,-

Grupa Artme, Port

35. Grupa Artme

Port(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

Grupa Artme, Jesień

36. Grupa Artme

Jesień(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Julita Grzejdziak-Dyła, Lipiec V

Lipiec V(2020) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, ołówek, papier, 49.4x31 cm (w św.p-p, 70x50 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

Julita Grzejdziak-Dyła, Lipiec VI

38. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Lipiec VI(2020) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 380,-

Julita Grzejdziak-Dyła, Lipiec VII

39. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Lipiec VII(2020) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 47.8x30 cm (w św.p-p, 70x50 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

Paulina Grzelińska, Surowy

40. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Surowy(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 100.5x80.5 cm

cena wywoławcza: 550,-

Paulina Grzelińska, Zawirowania

41. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Zawirowania(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 550,-

Paulina Grzelińska, Wibracje

42. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Wibracje(2020) sygn.dat.śr.d.

spray, sitodruk, papier, 60x59.2 cm

cena wywoławcza: 300,-

Gu-Tang Clan, Gu-Tang Killa Gees

43. Gu-Tang Clan

Gu-Tang Killa Gees(2020) sygn.śr.g.

ręcznie wycinany szablon, spray, płótno, 131x100.5 cm

cena wywoławcza: 600,-

Gu-Tang Clan, XXX

44. Gu-Tang Clan

XXX(2020) sygn.na odwrociu

sitodruk (3/10 II), 100x70 cm

cena wywoławcza: 200,-

Gu-Tang Clan, PieS

45. Gu-Tang Clan

PieS(2019) sygn.na odwrociu

sitodruk (6/15), 70x70 cm

cena wywoławcza: 180,-

Joanna Jamielucha, Fioletowy rogacz

46. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Fioletowy rogacz(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Joanna Jamielucha, Niedźwiedź

47. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Niedźwiedź(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Joanna Jamielucha, Skraplanie

48. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Skraplanie(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Dominik Janyszek, 3204

49. Dominik Janyszek(ur.1990)

3204(2020) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

Beata Jarmuż-Socha, Wędkarze IV

50. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Wędkarze IV(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 50x58 cm (54x62.3 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

Beata Jarmuż-Socha, Wędkarze V

51. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Wędkarze V(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 50x65 cm (54x68.2 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

Wojciech Kaleta, Poszukiwanie harmonii w tonacji synopii

52. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Poszukiwanie harmonii w tonacji synopii(2020) sygn.l.d.

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

Wojciech Kaleta, Poszukiwanie harmonii w tonacji umbry

53. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Poszukiwanie harmonii w tonacji umbry(2020) sygn.p.d.

olej, akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

Wojciech Kaleta, Poszukiwanie harmonii w tonacji caput mortuum

54. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Poszukiwanie harmonii w tonacji caput mortuum(2020) sygn.l.d.

olej, akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

Roksana Karczewska, Circus I

55. Roksana Karczewska(ur.1988)

Circus I(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70.5x60.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

Roksana Karczewska, Circus II

56. Roksana Karczewska(ur.1988)

Circus II(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60.5x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Roksana Karczewska, Circus III

57. Roksana Karczewska(ur.1988)

Circus III(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70.5x60.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

Magdalena Karwowska, Bez tytułu 11

58. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu 11(2020) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Joanna Kądziela, Zaduma

59. Joanna Kądziela(ur.1977)

Zaduma(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

Joanna Kierzkowska, Z cyklu „Córki”

60. Joanna Kierzkowska(ur.1974)

Z cyklu „Córki”(2019) sygn.

ceramika szkliwiona, 35x25x22 cm

cena wywoławcza: 500,-

Milena Kliszko, Spotkania I

61. Milena Kliszko(ur.1983)

Spotkania I(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Igor Kociński, Bez tytułu

62. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.p.d.

linoryt barwny (4/9), 43.7x30.2 cm

cena wywoławcza: 150,-

Jonasz Koperkiewicz, Figura 14

63. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 14(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Jonasz Koperkiewicz, Figura 15

64. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 15(2020) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 600,-

Jonasz Koperkiewicz, Figura 16

65. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 16(2020) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 600,-

Aneta Kowalczyk, W wędrującej smudze świtu

66. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

W wędrującej smudze świtu(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 100x50 cm (102x52 cm z ramą)

cena wywoławcza: 540,-

Paweł Krzemiński Struktura LII

67. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura LII(2020) sygn.na odwrociu

technika własna, olej, pilśnia, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

Paweł Krzemiński, Struktura LIII

68. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura LIII(2020) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 400,-

Kinga Kubiak, Flower Power II

69. Kinga Kubiak(ur.1993)

Flower Power II(2020) sygn.na odwrociu

akryl, pastel, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

Kinga Kubiak, Bez tytułu

70. Kinga Kubiak(ur.1993)

Bez tytułu(2020) sygn.na odwrociu

akryl, pastel, tektura, 70x50 cm (72x52 cm z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

Magdalena Kurek, Tajemnica i melancholia ulicy

71. Magdalena Kurek(ur.1979)

Tajemnica i melancholia ulicy(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 79.5x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

Magdalena Kurek, Dolce vita-sjesta w samo południe

72. Magdalena Kurek(ur.1979)

Dolce vita-sjesta w samo południe(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 79.5x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

Magdalena Kurek, Wielkie piękno Rzymu

73. Magdalena Kurek(ur.1979)

Wielkie piękno Rzymu(2020) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Ewa Najdenow, Męskie granie

74. Ewa Najdenow(ur.1967)

Męskie granie(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60.5x80.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

Ewa Najdenow, Action Abstract XVI

75. Ewa Najdenow(ur.1967)

Action Abstract XVI(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60.5x80.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

Ewa Najdenow, Optymizm

76. Ewa Najdenow(ur.1967)

Optymizm(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80.5x60.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

Wojciech Piekarski, Akt

77. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2020) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x110.5 cm

cena wywoławcza: 550,-

Krzysztof Piekoś, Bez tytułu

78. Krzysztof Piekoś(ur.1994)

Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46.5x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

Pola Piestrzeniewicz, Aurora

79. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Aurora(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 500,-

Magdalena Połacik, Siłaczka

80. Magdalena Połacik(ur.1980)

Siłaczka(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 65x54 cm

cena wywoławcza: 400,-

Magdalena Połacik, Ramię w ramię

81. Magdalena Połacik(ur.1980)

Ramię w ramię(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

Magdalena Połacik, Podchody Georginii

82. Magdalena Połacik(ur.1980)

Podchody Georginii(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x35 cm

cena wywoławcza: 350,-

Agata Roszkiewicz, Rybitwy

83. Agata Roszkiewicz(ur.1978)

Rybitwy(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

Małgorzata Rusiecka, Zachowaj dystans

84. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Zachowaj dystans(2020) sygn.l.d.

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

Małgorzata Rusiecka, Pół na pół

85. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Pół na pół(2020) sygn.l.d.

akryl, płótno, 50.5x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Sławomir J. Siciński, Dwa drzewa

86. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dwa drzewa(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50.5x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

Sławomir J. Siciński, Studium drzew

87. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Studium drzew(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

Sławomir J. Siciński, Słoneczniki

88. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Słoneczniki(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 61x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Agata Siek, Grzybnia

89. Agata Siek(ur.1995)

Grzybnia(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Dominik Smolik, Misa Shin

90. Dominik Smolik(ur.1982)

Misa Shin(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Dominik Smolik, Nichido

91. Dominik Smolik(ur.1982)

Nichido(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Dominik Smolik, Ratio 3

92. Dominik Smolik(ur.1982)

Ratio 3(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

Paweł Sobczak, Bez tytułu III

93. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu III(2020) sygn.dat.p.d.

mezzotinta (4/4), 32.7x20.8 cm

cena wywoławcza: 100,-

Paweł Sobczak, Bez tytułu IV

94. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu IV(2020) sygn.dat.p.d.

mezzotinta (3/3), 21x30 cm

cena wywoławcza: 100,-

Paweł Sobczak, Bez tytułu VI

95. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu VI(2020) sygn.dat.p.d.

mezzotinta (5/5), 30x20.8 cm

cena wywoławcza: 100,-

Paula Solańska, Sowa etniczna

96. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa etniczna(2020) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.17 cm

cena wywoławcza: 480,-

Paula Solańska, Podróż II

97. Paula Solańska(ur.1981)

Podróż II(2020) sygn.

ceramika szkliwiona, 27.5x32.5x6 cm

cena wywoławcza: 500,-

Paula Solańska, Siesta

Siesta(2020) sygn.

ceramika szkliwiona, 12x35x23 cm

cena wywoławcza: 550,-

Monika Synak, Rok 2202

99. Monika Synak(ur.1978)

Rok 2202 z cyklu „Co po nas”(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Monika Synak, Rok 2250

100. Monika Synak(ur.1978)

Rok 2250 z cyklu „Co po nas”(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Barbara Hanna Szwedowska, Mgnienie

101. Barbara Hanna Szwedowska(ur.1994)

Mgnienie(2020) sygn.dat.p.d.

kolagrafia, papier (1/1), 101.7x68.2 cm

cena wywoławcza: 200,-

Barbara Hanna Szwedowska, Toń

102. Barbara Hanna Szwedowska(ur.1994)

Toń(2020) sygn.dat.l.d.

technika mieszana, płótno, 100.5x100.5 cm

cena wywoławcza: 600,-

Mariola Świgulska, Nocne marzenia

Nocne marzenia(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Mariola Świgulska, Oceaniczne sny

104. Mariola Świgulska(ur.1961)

Oceaniczne sny(2020) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Mariola Świgulska, Puchowe uniesienie

105. Mariola Świgulska(ur.1961)

Puchowe uniesienie(2020) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 500,-

Vanessa Świgulska, Playa de Martianez

106. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Playa de Martianez(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

Vanessa Świgulska, Syzyf XXI wieku

107. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Syzyf XXI wieku(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

Vanessa Świgulska, W głębinach marzeń

108. Vanessa Świgulska(ur.1993)

W głębinach marzeń(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Małgorzata Tazbir, Pojemnik ceramiczny „Akwamaryn”

109. Małgorzata Tazbir(ur.1965)

Pojemnik ceramiczny „Akwamaryn”(2020) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.24, śr.14 cm

cena wywoławcza: 310,-

Małgorzata Tazbir, Pojemnik ceramiczny „Malachit”

110. Małgorzata Tazbir(ur.1965)

Pojemnik ceramiczny „Malachit”(2020) sygn.

ceramika szkliwiona, 16.5x13.3x13.5 cm

cena wywoławcza: 270,-

Małgorzata Tazbir, Pojemnik ceramiczny „Aubergine”

111. Małgorzata Tazbir(ur.1965)

Pojemnik ceramiczny „Aubergine”(2020) sygn.

ceramika szkliwiona, 22x33x14.5 cm

cena wywoławcza: 410,-

Paulina Wojnar, Geometric 10

112. Paulina Wojnar(ur.1983)

Geometric 10(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płatki złota, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

Paulina Wojnar, Geometric 02

113. Paulina Wojnar(ur.1983)

Geometric 02(2020) sygn.dat.p.g.

olej, płatki złota, płótno, 100x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

Paulina Wojnar, Geometric 03

114. Paulina Wojnar(ur.1983)

Geometric 03(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płatki złota 24 K, płótno, 110x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

Piotr Woźniak, Nabu

115. Piotr Woźniak(ur.1989)

Nabu(2020) sygn.dat.p.d.

odlew aluminiowy, druk wypukły, akryl, płyta, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

Piotr Woźniak, Neburu

116. Piotr Woźniak(ur.1989)

Neburu(2020) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 500,-

Piotr Woźniak, Nergal

117. Piotr Woźniak(ur.1989)

Nergal(2020) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 500,-

Agnieszka Wronowska, Zwierzenie

118. Agnieszka Wronowska(ur.1985)

Zwierzenie(2020) sygn.p.d.

akryl, ołówek, kredka, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

Agnieszka Wronowska, Gwieździsty pies

119. Agnieszka Wronowska(ur.1985)

Gwieździsty pies(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Magdalena Zalewska, Zaginiony statek

120. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Zaginiony statek(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Magdalena Zalewska, Romeo i Julia

121. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Romeo i Julia(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

Magdalena Zalewska, Złote miasto

122. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Złote miasto(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

Paulina Zalewska, Statua wolności

Statua wolności(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Paulina Zalewska, Street Jazz Band

Street Jazz Band(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Paulina Zalewska, Night and Day

125. Paulina Zalewska(ur.1981)

Night and Day(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Michał Zalewski, Hate

Hate(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Michał Zalewski, The remember

127. Michał Zalewski(ur.1985)

The remember(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Michał Zalewski, Concentration

128. Michał Zalewski(ur.1985)

Concentration(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-