54 AUKCJA PROMOCYJNA

54 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 13 lutego 2021 r., godz. 12:00

Córka księżyca II(2020) sygn.dat.l.d. Aninowska 2020

 akryl, płótno, 100x80 cm

 cena wywoławcza: 550,-

Szmaragdowa tajemnica(2020) sygn.dat.p.d. Aninowska 2020

akryl, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Karina(2020) sygn.dat.p.d. Aninowska / 2020 r

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

4. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Król z bajki „Mały Książę”(2020) sygn.dat.p.d. Antsyborenko’20

litografia barwna (e.a.), 16x23 cm

cena wywoławcza: 80,-

5. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Bankier z bajki „Mały Książę”(2020) sygn.dat.p.d. Antsyborenko’20

cena wywoławcza: 80,-

Brightness(2018) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, markery akrylowe, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

7. Agata Bajszczak(ur.1982)

Toxicus(2020) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, markery akrylowe, płótno, 130x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

8. Agata Bajszczak(ur.1982)

Brightness 5(2018) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, markery akrylowe, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Patera turkusowa sygn. TWÓRCZE EGO

ceramika szkliwiona, 11x37x37 cm

cena wywoławcza: 290,-

10. Agata Bącela(ur.1974)

Patera z makami sygn. TWÓRCZE EGO

ceramika szkliwiona, 10x34x32 cm

cena wywoławcza: 260,-

11. Krystyna Bącela(ur.1951)

Zielony wazon z makami sygn. KRYSTYNA BĄCELA / MADE IN POLAND

ceramika szkliwiona, 26x17x18 cm

cena wywoławcza: 290,-

12. Krystyna Bącela(ur.1951)

Biały wazon z makami sygn. KRYSTYNA BĄCELA / MADE IN POLAND

ceramika szkliwiona, 24x20x15 cm

cena wywoławcza: 290,-

13. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera z białymi makami sygn. Krystyna Bącela

ceramika szkliwiona, 12x37x27 cm

cena wywoławcza: 260,-

14. Magdalena Bezat(ur.1979)

Bez tytułu(2020) sygn.na odwrociu MBezat

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

15. Weronika Bober(ur.1996)

What remains(2020) sygn.p.d. WBober

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

16. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Abstrakcja(2020) sygn.dat.na odwrociu 2020 / CHOJNACKA

olej, technika mieszana, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

17. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Otchłań(2020) sygn.dat.na odwrociu CHOJNACKA / 2020

olej, płótno, 70x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

18. Damian Ciszek(ur.1995)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.na odwrociu 21'Ciszek

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

19. Damian Ciszek(ur.1995)

Blady świt(2021) sygn.dat.na odwrociu D.Ciszek 21'

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

20. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Kompozycja(2020) sygn.dat.p.d. A.Czekaj'20

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

21. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Łąka-dyptyk(2020) sygn.dat.p.d. A.Cz. i A.Czekaj'20

akryl, płótno, 80x60 cm, 80x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

22. Monika Dałek(ur.1981)

Pora, w której ciało spotyka świat ducha(2020) sygn.dat.p.d. M2020 / Dałek

akryl, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

23. Monika Dałek(ur.1981)

Przez zaparowane szyby w kawiarniach widać było prostokąt światła(2020) sygn.dat.p.d. M2020 / Dałek

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

24. Monika Dałek(ur.1981)

Od chwili wejścia mam dwie minuty do przejścia(2020) sygn.dat.p.d. M2020 / Dałek

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

25. Sławomir Danielski(ur.1986)

Mr. Flaming(2020) sygn.dat.na odwrociu Sławomir Danielski / 2020r.

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

26. Marta Dunal(ur.1989)

Blue structure-tryptyk(2020) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płyta, 30x30 cm, 30x30 cm, 30x30 cm

cena wywoławcza: 600,-

27. Marta Dunal(ur.1989)

Ice crystal(2020) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płótno, 50x50.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

28. Marta Dunal(ur.1989)

Noc(2020) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

29. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Czerwiec II(2020) sygn.dat.p.d. Julita Grzejdziak-Dyła / 2020

akwarela, kredka, papier, 44.2x32.7 cm (w św.p-p, 50x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

30. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Czerwiec X(2020) sygn.dat.śr.d. Julita Grzejdziak-Dyła / 2020

gwasz, kredka, papier, 47.9x34 cm (w św.p-p, 50x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

31. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Grudzień I(2020) sygn.dat.p.d. Julita Grzejdziak-Dyła / 2020

akwarela, ołówek, papier, 43.8x25.9 cm (w św.p-p, 50x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

32. Paulina Grzelińska(ur.1996)

OK OK OK(2020) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2020

technika mieszana, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

33. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Szybciej(2020) sygn.dat.na odwrociu GRZELIŃSKA / 2020

technika mieszana, płótno, 110x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

34. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Zawirowania(2020) sygn.dat.na odwrociu GRZELIŃSKA / 2020

technika mieszana, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

35. Gu-Tang Clan

NOX(2020) sygn.śr.d. gu-tang clan

ręcznie wycinany szablon, spray, farba luminescencyjna, akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

36. Gu-Tang Clan

Pattern 1(2020) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN 2020

sitodruk (14/15 II), 60x60 cm

cena wywoławcza: 180,-

37. Tomasz Haładaj(ur.1996)

Ptak(2020) sygn.dat.l.d. HAŁADAJ'20

technika własna, tektura falista, 84x76 cm (z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

38. Tomasz Haładaj(ur.1996)

Proces sygn.dat.l.d. HAŁADAJ'20

technika własna, tektura falista, 81.5x64 cm (z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

39. Zigi Jack

Kompozycja nr 1(2020) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2020 R.

akryl, olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

40. Zigi Jack

Kompozycja nr 2(2020) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2020 R.

akryl, olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

41. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Portret zimowy(2020) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

42. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Portret we fiolecie(2021) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

43. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Rogacz w świetle księżyca(2020) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

44. Dominik Janyszek(ur.1990)

4331(2020) sygn.na odwrociu DJanyszek / 2020r.

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

Schody(2020) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2020

technika mieszana, akryl, płótno, papier, 60x60 cm (60.5x60.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

46. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Drzewo V(2020) sygn.dat.l.d. Beata Jarmuż-Socha 2020

technika mieszana, papier, 49x64 cm (50x65 cm z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

47. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Wędkarze VI(2020) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2020

collage, papier, 46x51 cm (46.5x51.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

Akt w tonacji sepii(2020) sygn.l.d. Kaleta

olej, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

49. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Martwa natura z fajką i kuflem(2020) sygn.l.d. Kaleta

olej, płótno, 45x45 cm

cena wywoławcza: 350,-

50. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Nasze myśli. Część pierwsza(2020) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2020 r

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

51. Roksana Karczewska(ur.1988)

Awareness(2020) sygn.p.d. Karczewska R.

akryl, płótno, 70.5x60.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

52. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Superman(2020) sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2020

technika własna, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

53. Joanna Kierzkowska(ur.1974)

Jestem słońcem(2021) sygn.dat. 2021 / JOANNA KIERZKOWSKA

biskwit woskowany, 33x17x21 cm

cena wywoławcza: 500,-

54. Milena Kliszko(ur.1983)

W pracowni(2020) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2020r

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

55. Milena Kliszko(ur.1983)

Café(2020) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2020r

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

56. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Obecność(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz

technika mieszana, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

57. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Na początku było słowo(2021) sygn.dat.na odwrociu Jonasz / Koperkiewicz 2021

cena wywoławcza: 550,-

58. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Figura 13(2020) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2020

cena wywoławcza: 550,-

59. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

W otchłani(2020) sygn.dat.p.d. Aneta Kowalczyk 2020

technika mieszana, papier, 76x40 cm (101x51 cm z ramą)

cena wywoławcza: 440,-

60. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Dziewczyna w turbanie(2020) sygn.dat.p.d. Aneta Kowalczyk / 2020

technika mieszana, papier, 75x50 cm (78x53 cm z ramą)

cena wywoławcza: 480,-

61. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Relief 9(2020) na odwrociu naklejka autorska

technika własna, akryl, płyta, 60x60 cm (62.5x62.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Piąty Niezależny Salon Łódzkich Twórców", Galeria ASP, Łódź (2020).

62. Kinga Kubiak(ur.1993)

Flower Power III(2020) sygn.p.d. Kinga Kubiak

akryl, pastel, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

63. Magdalena Kurek(ur.1979)

Po zachodzie na Malcie(2020) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 60x110 cm

cena wywoławcza: 500,-

64. Magdalena Kurek(ur.1979)

Forum Romanum forever(2020) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

65. Magdalena Kurek(ur.1979)

Życie jest natchnieniem(2020) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 550,-

66. Filip Łoziński(ur.1986)

Maszty(2020) sygn.p.d. F.ŁOZIŃSKI

olej, płótno, 65x92 cm

cena wywoławcza: 500,-

67. Jan Markiewicz(ur.1995)

Kamienica przy ul. Nawrot(2020) sygn.dat.p.d. Jan Markiewicz '20

akryl, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

68. Jan Markiewicz(ur.1995)

Domy w Kobylinie(2020) sygn.dat.p.d. Jan Markiewicz '20

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

69. Ewa Najdenow(ur.1967)

Było nie wk*rwiać narciarza!(2020) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 80.5x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

70. Ewa Najdenow(ur.1967)

Wariacje na temat(2020) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

71. Ewa Najdenow(ur.1967)

Smooth Jazz(2020) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 60x80.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

72. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2021) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2021

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

73. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z jabłkami(2020) sygn.dat.p.g. W.Piekarski 2021

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

74. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Odbicia(2020) sygn.dat.na odwrociu POLA PIESTRZENIEWICZ 2020

technika mieszana, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

75. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Emocje zmienne(2020) sygn.dat.na odwrociu Pola Piestrzeniewicz / 2020

technika mieszana, płótno, 55x46 cm

cena wywoławcza: 400,-

76. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Bezkres(2020) sygn.dat.na odwrociu POLA PIESTRZENIEWICZ 2020

technika mieszana, płótno, 70x50.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

77. Agata Piwowar(ur.1978)

Sianożęty(2020) sygn.dat.na odwrociu 2020 rok / Agata / Piwowar

olej, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia o powłóczystym spojrzeniu w karnawałowym nastroju(2021) sygn.dat.na odwrociu: M.Połacik / 2021

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

79. Magdalena Połacik(ur.1980)

Dobranoc(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2021

olej, płótno, 54x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

80. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia i wystrojony Rufus spoglądają w przyszłość(2021) sygn.dat.na odwrociu M.Połacik / 2021

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

81. Milena Romanowska(ur.1965)

Grodzenie VII(2019) sygn.dat.na odwrociu MILENA ROMANOWSKA / 2019

olej, płótno, 65x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

82. Milena Romanowska(ur.1965)

Grodzenie X(2019) sygn.dat.na odwrociu Milena Romanowska / 2019

olej, płótno, 65x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

83. Milena Romanowska(ur.1965)

Portyk V(2017) sygn.dat.na odwrociu Milena / Romanowska / 2017

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

84. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Mandarynki(2020) sygn.dat.p.d. SJ'20

olej, płótno, 46x46 cm

cena wywoławcza: 350,-

85. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dwie dziewczyny(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

86. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Pierwsze słońce stycznia(2021) sygn.dat.l.d. SJ'21

olej, płótno, 50x27 cm

cena wywoławcza: 300,-

87. Dominik Smolik(ur.1982)

P21(2020) sygn.dat.na odwrociu Dominik Smolik / MMXX

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

88. Dominik Smolik(ur.1982)

Mori Yu(2020) sygn.dat.na odwrociu Dominik Smolik / MMXX

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

89. Dominik Smolik(ur.1982)

Pifo(2020) sygn.dat.na odwrociu Dominik Smolik / MMXX

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

90. Paula Solańska(ur.1981)

Puchacz w granatach sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, wys.16 cm

cena wywoławcza: 480,-

91. Paula Solańska(ur.1981)

Podróż I(2020) sygn.dat. Paula Solańska 2020

ceramika szkliwiona, wys.32.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

92. Paula Solańska(ur.1981)

Kwiat-misa sygn. P.Solańska

ceramika szkliwiona, 15.5x30.5x29 cm

cena wywoławcza: 230,-

93. Julia Stachowska(ur.1997)

Il est idol(2020) sygn.l.d. J.STACHOWSKA, dat.p.d. 2020

linoryt (4/7), 20.8x12.5 cm

cena wywoławcza: 70,-

94. Julia Stachowska(ur.1997)

Baloty(2020) sygn.l.d. JULIA STACHOWSKA, dat.p.d. 2020

linoryt (2/9), 15x21.5

cena wywoławcza: 70,-

95. Julia Stachowska(ur.1997)

Neptun(2019) sygn.dat.na odwrociu Julia Stachowska / 2019

akwarela, tusz, papier, 26.7x18.2 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Kamila Stępniak(ur.1983)

Violinist(2021) sygn.p.d. K.Stępniak

olej, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

97. Kamila Stępniak(ur.1983)

Granite&Gold Strawberry(2020) sygn.na szypułce i podstawie K.Stępniak

żywica, metalizacja, podstawka plexi, podest MDF, 48x45x45 cm (postument 97.5x38x38 cm)

cena wywoławcza: 1.600,-

98. Paulina Szczepaniak(ur.1989)

Cztery dusze-kwadryptyk(2020) sygn.dat.na odwrociu Paulina Szczepaniak 2020 r.

olej, płótno, 80x80 cm (40x40 cm każdy)

cena wywoławcza: 600,-

99. Igor Szwach(ur.1994)

III(2019) sygn.dat.p.d. SZWACH 2019

litografia (4/4), 30x21.6 cm (42.5x32.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 150,-

100. Barbara Hanna Szwedowska(ur.1994)

Set ekspresje(2019) sygn.p.d. Barbara Szwedowska

olej, pastel, płótno surowe, 81x60.5 cm (88x67 cm z ramą)

cena wywoławcza: 530,-

101. Paweł Świątek(ur.1982)

Billboardy(2020) sygn.dat.na odwrociu PAWEŁ ŚWIĄTEK 2020

emulsja winylowa, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

102. Mariola Świgulska(ur.1961)

Kwintesencja delikatności(2020) sygn.dat.l.d. mariola Świgulska Seenna 2020r

akryl, szlagmetal, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

Senni towarzysze(2020) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska 2020r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

104. Mariola Świgulska(ur.1961)

Wiosenne przebudzenie(2020) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2020

cena wywoławcza: 500,-

105. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Miedziany widnokrąg(2020) sygn.dat.p.d. Eslain 2020r

akryl, szlagmetal miedziany, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

106. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Symbioza struktury i koloru(2020) sygn.dat.l.d. Eslain 2020r

akryl, szlagmetal złoty, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

107. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Narodziny planet(2020) sygn.l.d. Eslain

technika własna, akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

108. Małgorzata Tazbir(ur.1965)

Metaliczny brąz-pojemnik(2020) sygn. MT Małgorzata Tazbir

ceramika szkliwiona, 23x23x8.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

109. Małgorzata Tazbir(ur.1965)

Biel-pojemnik(2020) sygn. MT Małgorzata Tazbir

ceramika szkliwiona, 21x21.5x8.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

110. Małgorzata Tazbir(ur.1965)

Czerwień makowa-pojemnik(2020) sygn. MT Małgorzata Tazbir

ceramika szkliwiona, 23x18x11.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

111. Paulina Wojnar(ur.1993)

Geometric 02(2020) sygn.dat.p.d. Wojnar 20/20

olej, płatki złota, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

112. Paulina Wojnar(ur.1993)

Geometric 05(2020) sygn.dat.p.d. Wojnar 20/20

olej, płatki złota, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

113. Anna Woźniak(ur.1991)

Bez tytułu(2016) sygn.p.d. AW

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

114. Anna Woźniak(ur.1991)

Bez tytułu(2020) sygn.p.d. AW

akryl, deska, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

115. Piotr Woźniak(ur.1989)

Tropiciel(2020) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'20

odlew aluminiowy, druk wypukły, akryl, płyta, 100x40 cm
(100.5x40.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

116. Piotr Woźniak(ur.1989)

Trzy wierzby(2020) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'20

(100.5x40.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

117. Piotr Woźniak(ur.1989)

Marduk(2020) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'20

odlew aluminiowy, druk wypukły, akryl, płyta, 70x50 cm
(70.5x50.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

118. Agnieszka Wronowska(ur.1985)

My wall(2021) sygn.p.d. AGNIESZKA WRONOWSKA

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

119. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Lady winter(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

120. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Czar księżycowej nocy(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

akryl, płótno, 73x54 cm

cena wywoławcza: 450,-

121. Magdalena Zalewska(ur.1956)

W pogoni za szczęściem(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

Cztery księżyce(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

Schodami do góry(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Street and sax(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

125. Michał Zalewski(ur.1985)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. MZ2021

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

127. Michał Zalewski(ur.1985)

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

128. Monika Synak(ur.1984)

Świat jest nasz, gdy kochamy(2021) sygn.l.d. ms i sygn.dat.na odwrociu MONIKA SYNAK / 2021

akryl, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 500,-