55 AUKCJA PROMOCYJNA

55 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 15 maja 2021 r., godz. 12:00

Aukcja pod patronatem Doktora Przemysłąwa Wachowskiego
Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego

Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne liczba miejsc jest ograniczona.
Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 14 maja, do godz.16:00.

Abstrakcja(2020) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA 2020

akryl, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

Kompozycja II(2020) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA 2020

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

Ptak III(2020) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA 2020

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

4. Joanna Aninowska(ur.1975)

Córka księżyca 3(2020) sygn.dat.l.d. Aninowska 2020

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

5. Joanna Aninowska(ur.1975)

W samo południe(2020) sygn.dat.l.d. Aninowska / 2020

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Swobodna(2021) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

7. Agata Bajszczak(ur.1982)

Rubaszna(2021) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Patera sygn. TWÓRCZE / EGO

ceramika szkliwiona, 12x32x28 cm

cena wywoławcza: 270,-

Paterka sygn. TWÓRCZE / EGO

ceramika szkliwiona, 11x32x15 cm

cena wywoławcza: 120,-

10. Agata Bącela(ur.1974)

Para filiżanek sygn.na spodku twórcze / ego

ceramika szkliwiona, wys.filiżanki 7 cm, śr.spodka 13 cm

cena wywoławcza: 120,-

11. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 8x36x36 cm

cena wywoławcza: 290,-

12. Krystyna Bącela(ur.1951)

Misa sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 10x33x35 cm

cena wywoławcza: 270,-

13. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon sygn. KRYSTYNA / BĄCELA

ceramika szkliwiona, wys.25,5 cm

cena wywoławcza: 290,-

14. Magdalena Bezat(ur.1979)

Pejzaż-dyptyk(2021) sygn.na odwrociu Magdalena Bezat

technika mieszana, płótno, 30x30 cm, 30x30 cm

cena wywoławcza: 500,-

15. Magdalena Bezat(ur.1979)

Bez tytułu(2021) sygn.na odwrociu Magdalena Bezat

technika mieszana, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

16. Weronika Bober(ur.1996)

Farewell(2021) sygn.p.d. WBober

akryl, płótno, 40x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

17. Weronika Bober(ur.1996)

Frost(2021) sygn.l.d. WBober

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

18. Weronika Bober(ur.1996)

I’ve always known(2021) sygn.p.d. WBober

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

19. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Wspomnienie-dyptyk(2020) sygn.p.d. i na odwrociu Chojnacka

olej, płótno   80x60 cm, 80x40 cm

cena wywoławcza: 600,-

20. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Pejzaż(2020) sygn.p.d. Chojnacka

olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

21. Damian Ciszek(ur.1995)

Linie 1(2021) sygn.dat.śr.d. D.Ciszek '21

akryl, płótno, 70x49,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

22. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Niebostan(2021) sygn.dat.p.d. A.Czekaj '21

akryl, płótno, 100x75 cm

cena wywoławcza: 550,-

23. Monika Dałek(ur.1981)

Jestem przy tobie, wkroczyłem z długiego czekania(2021) sygn.dat.p.d. M2021 / Dałek

akryl, płótno, 38x27 cm

cena wywoławcza: 300,-

24. Monika Dałek(ur.1981)

Życie jest piękne i ziemia jest nasza(2021) sygn.dat.p.d. M2021 / Dałek

akryl, płótno, 38x27 cm

cena wywoławcza: 300,-

25. Sławomir Danielski(ur.1986)

Dawid z cyklu „Street-pop a Wielcy Mistrzowie”(2021) sygn.dat.na odwrociu Sławomir Danielski / 2021r.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

26. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

K1(2021) sygn.dat.p.d. MARIA DOMALEWSKA-WALCZYK 2021R.

akwarela, tusz, papier barwiony, 41,5x29,6 cm

cena wywoławcza: 300,-

27. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

Moje miasto 1(2020) sygn.dat.p.d. MARIA DOMALEWSKA-WALCZYK 2020R.

tusz, linoryt barwny, papier, 29,6x41,8 cm

cena wywoławcza: 300,-

28. Marta Dunal(ur.1989)

Nokturn(2020) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płótno, 70,5x120,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

29. Marta Dunal(ur.1989)

Other side of the moon(2021) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

30. Marta Dunal(ur.1989)

Poranek(2020) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

31. ELMYR

Wdowa(2021) sygn.dat.p.d. ELMYR 2021/12

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

32. ELMYR

Niezależna(2021) sygn.dat.p.d. ELMYR 2021/11

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

33. Karolina Fornalczyk(ur.1981)

Niedokończony(2021) sygn.dat.na odwrociu 2021 / KAROLINA / FORNALCZYK

akryl, płótno, 70x50  cm

cena wywoławcza: 400,-

34. Karolina Fornalczyk(ur.1981)

Industrialnie(2020) sygn.dat.na odwrociu KAROLINA FORNALCZYK / 2020r.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Miasto I(2014) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2014

akwaforta (8/10), 28x67,3 cm

cena wywoławcza: 200,-

36. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Vilnius(2015) sygn.dat.p.d. OskarGorzkiewicz 2015

akwaforta (12/20), 37,7x76 cm

cena wywoławcza: 200,-

37. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart IX(2013) sygn.dat.p.d. OskarGorzkiewicz 2013

akwaforta (9/10), 29,8x20,8 cm

cena wywoławcza: 150,-

38. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Październik I(2020) sygn.dat.p.d. Julita Grzejdziak-Dyła / 2020

gwasz, ołówek, pastel, papier, 40x30 cm (z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

39. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Odlot(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2021

technika mieszana, płótno, 70,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 450,-

40. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Uziemienie(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2021

technika mieszana, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

41. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Co ma być(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2021

technika mieszana, pilśnia, 50x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

42. Gu-Tang Clan

Wuhan Clan(2020) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN / 2020

ręcznie wycinany szablon, spray, płótno, 130x100 cm

cena wywoławcza: 600,-
Obraz był prezentowany na wystawach: „Piąty Niezależny Salon Łódzkich Twórców”, Galeria ASP, Łódź, „Cut and Paste: Polski Szablon 2020”, Elektrownia Powiśle, Warszawa, „Pieski”, wystawa indywidualna, Niebostan, Łódź (2020).

43. Gu-Tang Clan

Bombing the space(2020) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN / 2020

ręcznie wycinany szablon, spray, akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 600,-
Obraz był prezentowany na wystawie „Cut and Paste: Polski Szablon 2020”, Elektrownia Powiśle, Warszawa (2020).

44. Gu-Tang Clan

One dog army strikes again(2020) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN / 2020

ręcznie wycinany szablon, spray, papier, deska, 100x70 cm
cena wywoławcza: 500,-

Obraz był prezentowany na wystawach: „Piąty Niezależny Salon Łódzkich Twórców”, Galeria ASP, Łódź, „Cut and Paste: Polski Szablon 2020”, Elektrownia Powiśle, Warszawa, „Pieski”, „Zupa”, Galeria Goa, Łódź, wystawa indywidualna, Niebostan, Łódź (2020).

45. Tomasz Haładaj(ur.1996)

Bez tytułu 1(2021) sygn.dat.na podstawie H'21

technika własna, papier mâché, 76x59x29 cm, śr.podstawy 2 cm

cena wywoławcza: 500,-

46. Zigi Jack

W toni(2021) sygn.dat.p.d. 2021R / ZIGI JACK

akryl, olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

47. Zigi Jack

Kompozycja organiczna(2021) sygn.dat.l.d. ZIGI JACK 2021R.

akryl, olej, płótno, 100x110 cm

cena wywoławcza: 600,-

48. Zigi Jack

Bez tytułu(2021) sygn.dat.l.d. ZIGI JACK 2021

akryl, olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

49. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Odpoczynek(2021) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

50. Joanna Jamielucha(ur.1991)

W błękicie(2020) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

51. Dominik Janyszek(ur.1990)

3285(2020) sygn.na odwrociu DJanyszek / 2020r.

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

52. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Drzewo II(2019) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha / 2019

technika mieszana, papier, 71x70 cm (75x74 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

53. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Układanka II(2020) sygn.dat.l.d. Beata Jarmuż-Socha 2020

technika mieszana, papier, 50x50 cm (50,5x50,5 z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

54. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Wędkarze III(2019) sygn.dat.p.d. 2019 Beata Jarmuż-Socha

technika mieszana, papier    50,5x65 cm (54x69 z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

55. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Poszukiwanie przestrzeni. Część trzecia(2021) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2021

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

56. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Poszukiwanie przestrzeni. Część czwarta(2021) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2021

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

57. Wojciech Kaleta(ur.1981)

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

58. Roksana Karczewska(ur.1988)

Meorum finis amorum(2021) sygn.dat.na odwrociu Roksana Karczewska / 2021

akryl, płótno, 60,5x50,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

59. Roksana Karczewska(ur.1988)

Garden(2021) sygn.p.d. Karczewska R.

akryl, płótno, 50,5x40,5 cm

cena wywoławcza: 350,-

60. Emilia Karwowska(ur.1997)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d. Emilia Karwowska 2019r

odprysk, akwaforta, akwatinta (1/5), 34,5x19,2 cm

cena wywoławcza: 150,-

61. Emilia Karwowska(ur.1997)

Wiosna(2019) sygn.dat.p.d. E.Karwowska 2019r

tinta, akwaforta (1/6), 12,8x18,7 cm

cena wywoławcza: 80,-

62. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2020 R.

akryl, płótno, 90x70,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

63. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Joker(2020) sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2020R.

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

64. Milena Kliszko(ur.1983)

Golden chairs(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

65. Milena Kliszko(ur.1983)

Feast(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021r

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 550,-

66. Igor Kociński(ur.1995)

Krajobraz abstrakcyjny 6(2017) sygn.dat.p.d. Igor Kociński

linoryt barwny (4/4), 42x29,7 cm

cena wywoławcza: 180,-

67. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.p.d. Igor Kociński 2020

linoryt barwny (3/10), 43,8x29,8 cm

cena wywoławcza: 180,-

68. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Przetrwanie(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

technika mieszana, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

69. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Znaki(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

cena wywoławcza: 500,-

70. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Kolejny etap(2021) sygn.dat.na odwrociu Jonasz / Koperkiewicz / 2021

technika mieszana, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

71. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Z wody i z ognia(2021) sygn.dat.p.d. Aneta Kowalczyk 2021

technika mieszana, papier, 56x40 cm (56,5x40,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

72. Kinga Kubiak(ur.1993)

S I(2021) sygn.na odwrociu Kinga / Kubiak

akryl, pastel, płótno, 60x60,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

73. Olga Kunats(ur.1995)

Miasto(2018) sygn.p.d. Kunats

akryl, tektura, 50x70 cm (70x100 cm z passe-partout)

cena wywoławcza: 400,-

74. Olga Kunats(ur.1995)

Zimowe miasto(2019) sygn.p.d. Kunats

cena wywoławcza: 400,-

75. Magdalena Kurek(ur.1979)

Przystań dla obłoków(2021) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 550,-

76. Aleksandra Lacheta(ur.1992)

Bindi(2021) sygn.l.d. AL

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

77. Aleksandra Lacheta(ur.1992)

Flaming(2020) sygn.l.d. AL

akryl, rapidograf, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Filip Łoziński(ur.1986)

Miasto w chmurach(2020) sygn.p.d. F.ŁOZIŃSKI

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

79. Jan Markiewicz(ur.1995)

Chata na przedmieściach(2020) sygn.dat.p.d. Jan Markiewicz '20

akryl, płótno, 50,5x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

80. Jan Markiewicz(ur.1995)

Czy to już noc(2021) sygn.dat.p.d. Jan Markiewicz '21

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

81. Ewa Najdenow(ur.1967)

Crazyy red(2020) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 80,5x100,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

82. Ewa Najdenow(ur.1967)

Szarość kolorowa(2020) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2020r

akryl, płótno, 60,5x80,5 cm

cena wywoławcza: 450,-

83. Ewa Najdenow(ur.1967)

Pandemia w Biedronce(2020) sygn.na odwrociu Ewa Najdenow; 2020

akryl, płótno, 60,5x80,5 cm

cena wywoławcza: 450,-

84. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2021) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2021

olej, płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

85. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy(2021) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2021

olej, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

86. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Błysk(2020) sygn.na odwrociu Pola Piestrzeniewicz

technika mieszana, płótno, 55x46 cm

cena wywoławcza: 400,-

87. Agata Piwowar(ur.1978)

Sianożęty 5(2021) sygn.dat.na odwrociu 2021r / Agata Piwowar

olej, płótno, 40,5x50,5 cm

cena wywoławcza: 350,-

88. Magdalena Połacik(ur.1980)

Pertraktacje(2021) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 2021

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

89. Magdalena Połacik(ur.1980)

Dobranocka(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2021

olej, płótno, 73x65 cm

cena wywoławcza: 450,-

90. Magdalena Połacik(ur.1980)

Czas kota(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2021

olej, płótno, 50,5x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

91. Katarzyna Ratajczyk(ur.1994)

Bez tytułu(2020) sygn.na odwrociu Czyk

akryl, włóczka, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

92. Katarzyna Ratajczyk(ur.1994)

akryl, włóczka, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

93. Milena Romanowska(ur.1965)

Grodzenie VI(2019) sygn.dat.na odwrociu MILENA ROMANOWSKA / 2019

olej, płótno, 64x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

94. Milena Romanowska(ur.1965)

Grodzenie II(2018) sygn.dat.na odwrociu MILENA ROMANOWSKA / 2018

olej, płótno, 64x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

95. Milena Romanowska(ur.1965)

Latarnia(2015) sygn.dat.na odwrociu Milena Romanowska / 2015

olej, płótno, 75x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

96. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Autoportret(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, płótno, 40x28 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Studium do obrazu „Czas”(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, płótno, 40x28,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

98. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Studium chłopca z drewnianym konikiem(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, płótno, 43,5x32 cm

cena wywoławcza: 300,-

99. Dominik Smolik(ur.1982)

Carmine sfumato(2021) sygn.dat.na odwrociu Dominik Smolik / MMXXI

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

100. Dominik Smolik(ur.1982)

Infra VII(2021) sygn.dat.na odwrociu Dominik / Smolik / MMXXI

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

101. Dominik Smolik(ur.1982)

Matsutani(2021) sygn.dat.na odwrociu Dominik / Smolik / MMXXI

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

102. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.p.d. Paweł Sobczak 2020

mezzotinta (II 5/8), 20,7x30 cm

cena wywoławcza: 120,-

103. Paweł Sobczak(ur.1995)

mezzotinta (II 7/13), 29,8x20,8 cm

cena wywoławcza: 120,-

104. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d. Sobczak 2019

mezzotinta (I 1/3), 20,7x29,8 cm

cena wywoławcza: 120,-

105. Paula Solańska(ur.1981)

Ryba turkusowa sygn. PAULA SOLAŃSKA

ceramika szkliwiona, 21x32x10 cm

cena wywoławcza: 480,-

106. Paula Solańska(ur.1981)

Kwiaty-2 misy sygn. P.Solańska

ceramika szkliwiona, wys.11 cm i 9 cm, śr.18,5 cm i 14,5 cm

cena wywoławcza: 200,-

107. Julia Stachowska(ur.1997)

Bobry(2021) sygn.dat.l.d. JULIA STACHOWSKA 2021

linoryt (5/8) , 18,3x22,7 cm

cena wywoławcza: 100,-

108. Julia Stachowska(ur.1997)

I w końcu spadł śnieg(2021) sygn.dat.l.d. JULIA STACHOWSKA 2021

linoryt (3/5), 15,5x21 cm

cena wywoławcza: 100,-

109. Kamila Stępniak(ur.1983)

Dziewczyna z mandoliną(2021) sygn.p.d. K.Stępniak

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

110. Kamila Stępniak(ur.1983)

Blue Transparent Stone(2020) sygn.na podstawie K.Stępniak

żywica epoksydowa, żywica poliuretanowa, 46x24x18 cm (podstawa marmur Carrara śr.25,5 cm, postument 104x35x35 cm)

cena wywoławcza: 1.600,-

111. Monika Synak(ur.1984)

To nie mój świat, uciekam(2021) sygn.p.d. ms i sygn.dat.na odwrociu MONIKA SYNAK 2021

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

112. Monika Synak(ur.1984)

Raj 2066(2021) sygn.l.d. ms i sygn.dat.na odwrociu MONIKA SYNAK 2021

akryl, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

113. Barbara Hanna Szwedowska(ur.1994)

Bloss-muzyczny(2021) sygn.dat.p.d. Barbara 21

olej, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

114. Mariola Świgulska(ur.1961)

Księżycowe akrobacje(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2021r

akryl, szlagmetal, płótno , 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

115. Mariola Świgulska(ur.1961)

W krainie złotego puchu z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2020) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

116. Mariola Świgulska(ur.1961)

Dolina radości(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska 2021

cena wywoławcza: 500,-

117. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Portal senny(2021) sygn.dat.p.d. Eslain / 2021r

technika własna, płótno, 100x100,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

118. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Odciśnięte w czasie(2021) sygn.dat.p.d. Eslain / 2021r

cena wywoławcza: 500,-

119. Małgorzata Tazbir(ur.1965)

Pojemnik szaro-złoty z czerwienią flamenco(2020) sygn. MT Małgorzata Tazbir

ceramika szkliwiona, wys.19 cm, śr.14,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

120. Małgorzata Tazbir(ur.1965)

Pojemnik metaliczny brąz z czerwienią makową(2020) sygn. MT Małgorzata Tazbir

ceramika szkliwiona, 19x18,5x18,5 cm

cena wywoławcza: 450,-

121. Michał Wasiak(ur.1997)

Mezzo 4(2021) sygn.dat.p.d. MichałWasiak'21

mezzotinta (5/20), 40x32 cm

cena wywoławcza: 150,-

122. Michał Wasiak(ur.1997)

Portret III(2019) sygn.dat.p.d. MWasiak '19

mezzotinta (10/20, 15x10,5 cm

cena wywoławcza: 70,-

123. Michał Wasiak(ur.1997)

Portret IV(2020) sygn.dat.p.d. MWasiak'20

mezzotinta (1/10), 15x10,5 cm

cena wywoławcza: 70,-

124. Paulina Wojnar(ur.1993)

Geometric 11(2021) sygn.dat.p.d. Wojnar 20/20

olej, płatki złota, płótno, 110,5x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

125. Michał Wolniak(ur.1991)

Bezkształtność(2021) sygn.na odwrociu Wolniak '21

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

126. Jaga Woś(ur.1989)

Nu sygn. J !

ceramika szkliwiona, wys.8,5 cm, śr.16,5 cm

cena wywoławcza: 350,-

127. Jaga Woś(ur.1989)

Inti sygn. J !

ceramika szkliwiona, wys.2 cm, śr.25,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

128. Anna Woźniak(ur.1991)

K3z2(2017) sygn.na odwrociu Anna Woźniak 2017

akryl, deska, 50x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

129. Piotr Woźniak(ur.1989)

6745(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

odlew aluminiowy, druk wklęsły, akryl, płyta, 70x70 cm (70,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

130. Piotr Woźniak(ur.1989)

P-1(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

cena wywoławcza: 500,-

131. Piotr Woźniak(ur.1989)

Tsunami(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

odlew aluminiowy, druk wypukły, akwarela, akryl, płyta, 70x70 cm (70,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

132. Agnieszka Wronowska(ur.1985)

Silent disco(2021) sygn.p.d. AGNIESZKA / WRONOWSKA

akryl, płótno, 70x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

133. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Spotkanie(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

134. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Spektakl pod gwiazdami(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

135. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Jesienny spacer(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

136. Paulina Zalewska(ur.1981)

Sygnał świetlny(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

137. Paulina Zalewska(ur.1981)

W sekrecie(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

138. Paulina Zalewska(ur.1981)

Dzieci miasta(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

139. Michał Zalewski(ur.1985)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. MZ2021

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

140. Michał Zalewski(ur.1985)

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

141. Michał Zalewski(ur.1985)

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-