57 AUKCJA PROMOCYJNA

57 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 4 września 2021 r., godz. 12:00

Aukcja pod patronatem Doktora Przemysłąwa Wachowskiego
Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego

Biegacz(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

 cena wywoławcza: 500,-

Kompozycja(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Spojrzenie(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

4. Joanna Aninowska(ur.1975)

Zmysły(2021) sygn.dat.p.d. Aninowska 2021

akryl, płótno, 60,5x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

5. Joanna Aninowska(ur.1975)

Córka księżyca(2021) sygn.dat.l.d. Aninowska 2021

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

6. Joanna Aninowska(ur.1975)

Fala II(2021) sygn.dat.l.d. Aninowska 2021

akryl, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

7. Agata Bajszczak(ur.1982)

Praworządne(2021) sygn.dat.p.d. Bajszczak 21

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

8. Agata Bajszczak(ur.1982)

Naznaczone(2021) sygn.dat.p.d. Bajszczak 21

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

9. Agata Bajszczak(ur.1982)

Brightness(2020) sygn.dat.na odwrociu Bajszczak 20

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

10. Anna Baranowska(ur.1984)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.na odwrociu Anna Baranowska / 2020 r.

obraz ceramiczny, 40x25 cm

cena wywoławcza: 500,-

11. Anna Baranowska(ur.1984)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.na odwrociu Ania Baranowska / 2020 r.

obraz ceramiczny, 20,5x20,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

12. Anna Baranowska(ur.1984)

cena wywoławcza: 500,-

13. Agata Bącela(ur.1974)

Patera maki sygn. TWÓRCZE / EGO

ceramika szkliwiona, 7x40x40 cm

cena wywoławcza: 290,-

14. Agata Bącela(ur.1974)

Wazon podłużny sygn. twórcze / ego

ceramika szkliwiona, 25x45x16 cm

cena wywoławcza: 290,-

15. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 8x37x37 cm

cena wywoławcza: 290,-

16. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon zielone tulipany sygn. KRYSTYNA / BĄCELA

ceramika szkliwiona, wys.24 cm

cena wywoławcza: 290,-

17. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon czerwone tulipany sygn. KRYSTYNA / BĄCELA

ceramika szkliwiona, wys.26,5 cm

cena wywoławcza: 290,-

18. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon makówka sygn. KRYSTYNA / BĄCELA

ceramika szkliwiona, wys.25,5 cm

cena wywoławcza: 290,-

19. Magdalena Bezat(ur.1979)

Drzewa(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat / 2021 r

technika mieszana, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

20. Magdalena Bezat(ur.1979)

Wolność(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat / 2021

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

21. Magdalena Bezat(ur.1979)

Cisza(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat / 2021

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

22. Weronika Bober(ur.1996)

Stagnant(2021) sygn.l.d. WBober

akryl, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

23. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Gęsi(2021) sygn.dat.p.d. Tati,21

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

24. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Łopiany(2021) sygn.dat.p.d. Tati’21

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

25. Wiesława Burnat(ur.1964)

Przydrożny podwieczorek(2020) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

26. Wiesława Burnat(ur.1964)

Turkusowy odlot(2016) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

27. Wiesława Burnat(ur.1964)

W powietrzu pachnie już noc(2021) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

28. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Horyzont(2020) sygn.p.d. Chojnacka

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

29. Piotr Czaban(ur.1997)

Ukryty sygn. PIOTR / CZABAN

serpentynit, 44x19x13 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

30. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Kompozycja niebieska(2021) sygn.dat.p.d. A.Czekaj '21

akryl, płótno, 75x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

31. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Energetycznie(2021) sygn.dat.p.d. A.Czekaj '21

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

32. Marta Dunal(ur.1989)

Podwodny świat(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

33. Marta Dunal(ur.1989)

Rose Land(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

34. Marta Dunal(ur.1989)

W trawach(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Messenger from another reality(2021) sygn.p.d. ND i sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / 2021

olej, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

36. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Purpurowy Storczyk(2021) sygn.p.d. ND i sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / 2021

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

37. ELMYR

Pięknisia i kwiatuszek(2021) sygn.dat.p.d. ELMYR 2021

akryl, płótno, 61x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

38. ELMYR

Monetarysta(2021) sygn.dat.p.d. ELMYR 2021R.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 450,-

39. Piotr Gola(ur.1985)

Release II(2018) sygn.p.d. P.Gola

technika mieszana, olej, wydruk cyfrowy, płótno, 110x110 cm

cena wywoławcza: 600,-

40. Piotr Gola(ur.1985)

King nothing(2021) sygn.p.d. P.Gola

technika mieszana, olej, wydruk cyfrowy, płótno, 120x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

41. Piotr Gola(ur.1985)

Parrots(2021) sygn.p.d. P.Gola

technika mieszana, akryl, spray, kredka, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

42. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Leśny labirynt(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2021

technika mieszana, płótno, 107x107 cm

cena wywoławcza: 600,-

43. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Tanecznym krokiem(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2021

technika mieszana, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

44. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Kap kap kap(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2021

cena wywoławcza: 400,-

45. Gu-Tang Clan

Censored(2021) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN 2021

sitodruk, collage, papier/sklejka, 90x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

46. Gu-Tang Clan

Dogface Killa(2021) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN 2021

sitodruk (II 20/20), 70x50 cm

cena wywoławcza: 200,-

47. Zigi Jack

Wenecjańskie kwiaty(2021) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2021R.

akryl, olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

48. Zigi Jack

Wiosna(2021) sygn.dat.l.d. ZIGI JACK 2021R.

akryl, olej, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 600,-

49. Zigi Jack

Bez tytułu(2021) sygn.dat.l.d. ZIGI JACK 2021R.

akryl, olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 500,-

50. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Rumak na błękitnym tle(2021) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

51. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Rogacz wielobarwny(2021) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

52. Dominik Janyszek(ur.1990)

1896(2021) sygn.dat.na odwrociu D.Janyszek / 2021r.

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

53. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Góra I(2020/21) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2020-2021

akryl, papier, 20,8x69 cm (w św.p-p; 32,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 530,-

54. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Góra II(2021) sygn.dat.p.śr. Beata Jarmuż-Socha 2021

akryl, płótno, 70x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

55. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Konfrontacja(2020/21) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2020-2021

akryl, papier, 27,5x29,5 cm (28x30 cm z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

56. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Wzajemność. Część pierwsza(2021) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2021r.

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

57. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Wzajemność. Część druga(2021) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2021r

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

58. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Wzajemność. Część trzecia(2021) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2021 r.

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

59. Roksana Karczewska(ur.1988)

Psyche I(2021) sygn.l.d. Karczewska R.

akryl, płótno, 70x60,5 cm

cena wywoławcza: 450,-

60. Roksana Karczewska(ur.1988)

Psyche II(2021) sygn.p.d. Karczewska R.

akryl, płótno, 50,5x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

61. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Harley Quinn(2021) sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2021

akryl, szlagmetal, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

62. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Miasto(2021) sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2021.

akryl, szlagmetal, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

63. Milena Kliszko(ur.1983)

Red chairs(2020) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2020 r.

akryl, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

64. Milena Kliszko(ur.1983)

Swimming pool 1(2020) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2020 r

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 550,-

65. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. Igor Kociński 2021

linoryt barwny (e.a.), 67,2x47,8 cm

cena wywoławcza: 200,-

66. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Chain reaction(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

67. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Chilly breeze(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

68. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Density(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

69. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Podniebna huśtawka(2021) sygn.dat.p.d. Aneta Kowalczyk / 2021

akryl, pastel, papier, 75x50 cm (w św.p-p; 78x53 cm z ramą)

cena wywoławcza: 480,-

70. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Skąpana w słońcu(2021) sygn.dat.p.d. Aneta Kowalczyk 2021

technika mieszana, papier, 57,5x39 cm (w św.p-p; 73x53 cm z ramą)

cena wywoławcza: 430,-

71. Wojciech Kubiak(ur.1978)

Bez tytułu z cyklu „Znowu to samo”(2019) sygn.dat.na odwrociu WOJCIECH KUBIAK 2019

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

72. Wojciech Kubiak(ur.1978)

Bez tytułu z cyklu „Znowu to samo”(2019) sygn.dat.na odwrociu WOJCIECH KUBIAK 2019 r

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

73. Wojciech Kubiak(ur.1978)

olej, płótno, 40x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

74. Magdalena Kurek(ur.1979)

Pierwsze koty za płoty na Santorini(2021) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 550,-

75. Magdalena Kurek(ur.1979)

Szczęśliwe godziny na Santorini(2021) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 550,-

76. Jan Markiewicz(ur.1995)

Budynki w Ruszowicach(2021) sygn.dat.l.d. Jan Markiewicz '21

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

77. Krzysztof Mikoś(ur.1959)

Akordeonistka(2021) sygn.dat.na odwrociu Mikoś / 2021

olej, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 550,-

78. Ewa Najdenow(ur.1967)

Wabi-Sabi Blues II(2021) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2021r

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

79. Ewa Najdenow(ur.1967)

Wabi-Sabi Blues IV(2021) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2021.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

80. Ewa Najdenow(ur.1967)

Wabi-Sabi Blues X(2021) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

81. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż morski(2021) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2021

olej, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

82. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Gesture III(2021) sygn.na odwrociu Pola / Piestrzeniewicz

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

83. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Gest X(2021) sygn.na odwrociu POLA PIESTRZENIEWICZ

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

84. Agata Piwowar(ur.1978)

Sianożęty 6(2021) sygn.dat.na odwrociu Agata Piwowar / 2021 r.

olej, płótno, 20,5x25,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

85. Agata Piwowar(ur.1978)

Sianożęty 5(2021) sygn.dat.na odwrociu Agata Piwowar / 2021 rok

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

86. Magdalena Połacik(ur.1980)

Nocne rozmowy i muchy podsłuchiwaczki(2021) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 2021

olej, płótno, 54x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

87. Magdalena Połacik(ur.1980)

Sroczy song(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2021

olej, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

88. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia i George na wycieczce(2021) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 2021

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

89. Milena Romanowska(ur.1965)

Z dachu(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Romanowska / 2021

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

90. Milena Romanowska(ur.1965)

Grodzenie VIII(2019) sygn.dat.na odwrociu Milena Romanowska / 2019

olej, płótno, 65x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

91. Milena Romanowska(ur.1965)

Widownia II sygn.na odwrociu Milena Romanowska

olej, płótno, 60x70,5 cm

cena wywoławcza: 450,-

92. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Drzewo(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, płótno, 50,5x40 cm

cena wywoławcza: 350,-

93. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Improwizacja z brzozą(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, płótno, 80x45 cm

cena wywoławcza: 450,-

94. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Koń na łące(2021) sygn.dat.l.d. SJ'21

olej, płótno, 28,5x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

95. Dominik Smolik(ur.1982)

Fauvismo I(2021) sygn.dat.na odwrociu Smolik / MMXXI

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

96. Dominik Smolik(ur.1982)

Fauvismo II(2021) sygn.dat.na odwrociu Smolik / MMXXI

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

97. Dominik Smolik(ur.1982)

Sfumatino(2021) sygn.dat.na odwrociu Smolik / MMXXI

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Sowa turmalinowa sygn. PAULA SOLAŃSKA

ceramika szkliwiona, wys.18 cm

cena wywoławcza: 440,-

99. Paula Solańska(ur.1981)

Sowi las-misa sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, wys.14,5; śr.24,5 cm

cena wywoławcza: 440,-

100. Paula Solańska(ur.1981)

Talerze 3 szt. sygn. PSolańska

ceramika szkliwiona, śr.21 cm

cena wywoławcza: 320,-

101. Kamila Stępniak(ur.1983)

Maszyna życzeń(2021) sygn.p.d. K.Stępniak

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

102. Kamila Stępniak(ur.1983)

Light Granite&Gold Strawberry(2020) sygn.na szypułce i tabliczce K.Stępniak

żywica poliuretanowa, metalizacja, 48x45x45 cm (podstawa pleksi 5,5x28,5x28,5 cm, postument MDF 98,5x37x37 cm)

cena wywoławcza: 2.000,-

Fatamorgana(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2021r.

technika własna, akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

104. Mariola Świgulska(ur.1961)

Podróż przez mgłę(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2021r.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

105. Mariola Świgulska(ur.1961)

Puchowe piękno z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2021r

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

106. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Brzemię(2021) sygn.p.d. Eslain / 2021r.

technika własna, akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

107. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Industrialne wspomnienia(2021) sygn.p.d. Eslain

technika własna, akryl, szlagmetal, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

108. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Zaklęte w obrazie(2021) sygn.p.d. Eslain

technika własna, akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

109. Anna Woźniak(ur.1991)

Przed burzą(2021) sygn.dat.na odwrociu AW 2021    akryl, płótno, 60x40

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

110. Anna Woźniak(ur.1991)

Nosal(2021) sygn.na odwrociu AW

akryl, płótno, 40,5x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

111. Piotr Woźniak(ur.1989)

Klucz dwudziesty drugi(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

odlew aluminiowy, druk wypukły, akryl, płyta, 70x70 cm (70,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

112. Piotr Woźniak(ur.1989)

nv2L(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

odlew aluminiowy, akryl, płyta, 100x70 cm (100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

113. Piotr Woźniak(ur.1989)

Test Trinity(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

odlew aluminiowy, granit, druk wypukły, akryl, płyta, 70x70 cm (70,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

114. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Gęsiarka(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

115. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Kawiarenka(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

akryl, płótno, 80x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

116. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Flecistka(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

 akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

117. Paulina Zalewska(ur.1981)

Ogród Troi(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 80x80  cm (85x85 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

118. Michał Zalewski(ur.1985)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.na odwrociu MICHAŁ ZALEWSKI / 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-