58 AUKCJA PROMOCYJNA

58 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 20 listopada 2021 r., godz. 12:00

Aukcja pod patronatem Doktora Przemysława Wachowskiego
Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego

Wynik aukcji

Głos(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

 cena wywoławcza: 600,-

Jedzenie(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

Abstrakcja III(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

Bezsilna(2021) sygn.dat.p.d. Bajszczak 21

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

Pochłonięta(2021) sygn.dat.p.d. Bajszczak 21

akryl, płótno, 90x100 cm

cena wywoławcza: 650,-

Silna(2021) sygn.dat.p.d. Bajszczak 21

akryl, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

7. Anna Baranowska(ur.1984)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.na odwrociu ANNA BARANOWSKA 2020 r

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

8. Anna Baranowska(ur.1984)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.na odwrociu ANNA BARANOWSKA 2020 r.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

9. Anna Baranowska(ur.1984)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.na odwrociu Ania Baranowska / 2019 r.

obraz ceramiczny, 20,5x20,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

10. Agata Bącela(ur.1974)

Patera maki sygn. AB

ceramika szkliwiona9,5x40x39 cm

cena wywoławcza: 300,-

11. Agata Bącela(ur.1974)

Wazon sygn. two / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, wys.31 cm

cena wywoławcza: 300,-

12. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, wys.28 cm

cena wywoławcza: 300,-

13. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera ptaszki sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 9x35x25,5 cm

cena wywoławcza: 250,-

14. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon czerwone tulipany sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, wys.30 cm

cena wywoławcza: 350,-

15. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera maki sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 8x37x32 cm

cena wywoławcza: 300,-

16. Magdalena Bezat(ur.1979)

Odbicie(2021) sygn.na odwrociu Magdalena Bezat

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

17. Weronika Bober(ur.1996)

Natural Elasticity of Time(2021) sygn.l.d. WBober

akryl, płótno, 81x100

cena wywoławcza: 650,-

18. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Noc Kupały(2021) sygn.dat.p.d. TATI'21

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

19. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Odrodzenie(2021) sygn.dat.p.d. TATI'21

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

20. Wiesława Burnat(ur.1964)

Nocne zabawy(2018) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

21. Wiesława Burnat(ur.1964)

Poznaj mój świat(2020) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

22. Wiesława Burnat(ur.1964)

Egzotyczny występ na polanie(2019) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

23. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Przenikanie(2021) sygn.dat.na odwrociu Chojnacka / 2021r.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

24. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Abstrakcja miasta-dyptyk(2021) sygn.p.d. i na odwrociu Chojnacka

olej, płótno, 80x50, 80x40 cm

cena wywoławcza: 600,-

25. Piotr Czaban(ur.1997)

Janus(2020) sygn.dat. PIOTR / CZABAN / 2020

drewno lipowe, 40,5x11x11 cm

cena wywoławcza: 800,-

26. Piotr Czaban(ur.1997)

Dyskobol(2020) sygn.dat. Piotr / Czaban 2020

masy chemoutwardzalne, elementy ready-made, 37,5x24x9 cm

cena wywoławcza: 700,-

27. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Pink flower(2021) sygn.dat.p.d. A.Czekaj '21

akryl, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

28. Marta Dunal(ur.1989)

Bajkowa fantazja(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

29. Marta Dunal(ur.1989)

Radosne uniesienie(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płyta, 60x60 cm (63,3x63,3 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

30. Marta Dunal(ur.1989)

Wśród złotych traw(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

31. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Peonia(2021) sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / 2021

olej, płótno, 30,5x30,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

32. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Irys(2021) sygn.p.d. ND i sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / 2021

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

33. ELMYR

Artyści(2021) sygn.dat.l.d. ELMYR 2021

akryl, płótno, 61x46 cm

cena wywoławcza: 500,-

34. ELMYR

Wojowniczki(2021) sygn.dat.p.d. ELMYR 2021

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

35. ELMYR

Rypka(2021) sygn.dat.p.d. ELMYR 2021

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

36. Piotr Gola(ur.1985)

Wenecja(2020) sygn.p.d. P.Gola

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

37. Piotr Gola(ur.1985)

American dreamers(2021) sygn.p.d. P.Gola

olej, spray, pastel, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

38. Piotr Gola(ur.1985)

Miss android(2021) sygn.p.d. P.Gola

olej, pastel, spray, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

39. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Vilnius(2015) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2015

akwaforta (8/20), 38x76 cm

cena wywoławcza: 300,-

40. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Pro polis(2013) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2013

akwaforta (7/10), 31x84 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Katedra(2017) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2017

akwaforta, offset (e.a.), 70,5x49,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

42. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.p.d. Dyła / 2020

gwasz, pastel, papier, 19x29,2 cm (w św.p-p; 30x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

43. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.p.d. 2020 / Julita Grzejdziak-Dyła

akwarela, pastel, papier, 29,2x19,3 cm (w św.p-p; 40x30 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

44. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Przypływ(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA 2021

technika mieszana, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

45. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Odpływ(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2021

technika mieszana, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

46. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Pozytywy(2019) sygn.dat.p.d. Paulina Grzelińska / 2019

serigrafia (12/15), 50x50 cm

cena wywoławcza: 250,-

47. Gu-Tang Clan

PROGLESS(2021) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN 2021

sitodruk (2/20), 66,5x98,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

48. Gu-Tang Clan

GU- TOPE CLAN CREW(2021) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN 2021

sitodruk (10/25), 78x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

49. Zigi Jack

W kolorowym nastroju(2021) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2021

akryl, olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

50. Zigi Jack

W jesiennym nastroju(2021) sygn.dat.l.d. ZIGI JACK 2021

akryl, olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 600,-

51. Zigi Jack

Ptasi koncert(2021) sygn.dat.l.d. ZIGI JACK 2021

akryl, olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

52. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Błękitny rogacz(2021) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

53. Dominik Janyszek(ur.1990)

1796(2021) sygn.dat.na odwrociu Dominik Janyszek / 2021r.

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 700,-

54. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Most II(2020/21) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2021

akryl, ołówek, szlagmetal, płótno, 45x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

55. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Szlak(2021) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2021

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

56. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Ulotność chwili(2021) sygn. B.JARMUŻ-SOCHA

żywica, metal, kamień, 85x30x15 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

57. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Przestrzeń. Żółte schronisko(2017) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2017r.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

58. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Poszukiwanie harmonii. Przestrzeń otwarta(2021) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2021

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

59. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Kompozycja trzecia(2016-2017) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2016 r.-2017 r.

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 600,-

60. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Batman(2021) sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2021

akryl, collage, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

61. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Spiderman(2021) sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2021

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

62. Milena Kliszko(ur.1983)

Bench on Mars(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021 r.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 650,-

63. Milena Kliszko(ur.1983)

Good day(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021 r.

akryl, płótno, 60,5x80,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

64. Milena Kliszko(ur.1983)

Barns I(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021 r.

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 650,-

65. Anna Kołakowska(ur.1982)

End of a day(2017) sygn.dat.p.d. AK 17’

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

66. Anna Kołakowska(ur.1982)

Tulips(2017) sygn.dat.p.d. AK 17’

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 450,-

67. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Behind reality(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 110x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

68. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Enlightenment(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

69. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Manifestation(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

70. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Sansara(2020) sygn.dat.p.d. Aneta Kowalczyk 2020

technika mieszana, papier, 76x52 cm (76,5x52,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 580,-

71. Wojciech Kubiak(ur.1978)

Bez tytułu z cyklu „Znowu to samo”(2019) sygn.dat.na odwrociu WOJCIECH KUBIAK 2019 r

olej, płótno, 50x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

72. Wojciech Kubiak(ur.1978)

olej, płótno, 50x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

73. Wojciech Kubiak(ur.1978)

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

74. Magdalena Kurek(ur.1979)

Cztery minuty aby się zakochać. Santorini(2021) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 115x75 cm

cena wywoławcza: 650,-

75. Magdalena Kurek(ur.1979)

Wspomnienie lata, stary port(2021) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 650,-

76. Magdalena Kurek(ur.1979)

Idealne połączenie. Malta(2021) sygn.p.d. M.KUREK

olej, masa szpachlowa, płótno, 60x110 cm

cena wywoławcza: 600,-

77. Lix Flair

Playing in incognito mode(2021) sygn.dat.p.d. L.F. / 2021

akryl, płótno, 60,5x50,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

78. Krzysztof Mikoś(ur.1959)

Martwa natura XIX(2018) sygn.dat.na odwrociu Mikoś / 2018

technika mieszana, olej, wydruk cyfrowy, płótno, 110x90,5 cm

cena wywoławcza: 700,-

79. Ewa Najdenow(ur.1967)

Wabi-Sabi Blues XIII(2021) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow / 2021 r.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

80. Ewa Najdenow(ur.1967)

Kompozycja Wabi-Sabi Blues(2021) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 80,5x100,5 cm

cena wywoławcza: 650,-

81. Ewa Najdenow(ur.1967)

Salamandra(2020) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 80,5x100,5 cm

cena wywoławcza: 650,-

82. Anna Pacyniak(ur.1996)

Bez tytułu(2021) sygn.l.d. AnaP

olej, płótno/tektura, 30x24 cm

cena wywoławcza: 400,-

83. Anna Pacyniak(ur.1996)

Bez tytułu II(2021) sygn.l.d. AnaP

olej, płótno/tektura, 25x25 cm

cena wywoławcza: 400,-

84. Patryk Paliwoda(ur.1989)

Promień(2016) sygn.na odwrociu PATRYK PALIWODA

akryl, płótno, 92x65 cm

cena wywoławcza: 600,-

85. Patryk Paliwoda(ur.1989)

Układ(2015) sygn.dat.na odwrociu PALIWODA / 2015

akryl, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

86. Patryk Paliwoda(ur.1989)

Zachód(2016) sygn.dat.na odwrociu PATRYK / PALIWODA / 2016

akryl, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 600,-

87. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż(2021) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2021

olej, płótno, 40x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

88. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Gest kV(2021) sygn.na odwrociu POLA PIESTRZENIEWICZ

akryl, płótno, 80,5x80,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

89. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Gest V(2021) sygn.na odwrociu POLA PIESTRZENIEWICZ

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

90. Magdalena Połacik(ur.1980)

Modelki(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2021

olej, płótno, 65x92 cm

cena wywoławcza: 600,-

91. Magdalena Połacik(ur.1980)

Kurier(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2021

olej, płótno   50x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

92. Magdalena Połacik(ur.1980)

Kiedy śpisz myszy harcują(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2021

olej, płótno, 54x65 cm

cena wywoławcza: 500,-

93. Milena Romanowska(ur.1965)

Portyk VI(2018) sygn.dat.na odwrociu Milena / Romanowska / 2018

olej, płótno, 105x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

94. Milena Romanowska(ur.1965)

Dachy(2020) sygn.dat.na odwrociu Milena Romanowska / 2020

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

95. Milena Romanowska(ur.1965)

Okno(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Romanowska / 2021

olej, płótno, 65x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

96. Zofia Safinowska(ur.2001)

Lilie(2021) sygn.dat.na odwrociu SAFINOWSKA 2021

olej, płótno, 40x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

97. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Biała kartka(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, płótno, 65,5x45,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

98. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Miedza(2021) sygn.dat.l.d. SJ'21

olej, płótno, 42,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

99. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Róże(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, płótno, 40,5x40,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

100. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. Paweł Sobczak 2021

pastel, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

101. Paweł Sobczak(ur.1995)

pastel, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

102. Paula Solańska(ur.1981)

Kwiaty-2 misy różowe: średnia i mała sygn. P. Solańska

ceramika szkliwiona, wys.9 cm i 7,5 cm; śr.18 cm i 14 cm

cena wywoławcza: 150,-

103. Paula Solańska(ur.1981)

Strażnik sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, 16x32x9  cm

cena wywoławcza: 450,-

104. Paula Solańska(ur.1981)

Żywioł-wazon sygn. P. Solańska

ceramika szkliwiona, 21x19x13 cm

cena wywoławcza: 280,-

105. Kamila Stępniak(ur.1983)

Pianistka(2021) sygn.p.d. K.Stępniak

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

106. Mariola Świgulska(ur.1961)

A mi się marzy wiejska chata(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2021r.

akryl, szlagmetal, płótno, 115x75 cm

cena wywoławcza: 650,-

107. Mariola Świgulska(ur.1961)

Źródło życiodajnych sił(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2021r.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

108. Mariola Świgulska(ur.1961)

Ulotność puchu(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska / 2021r.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

109. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Reminiscencje awangardy 1(2021) sygn.dat.p.d. Eslain / 2021r

technika własna, akryl, płótno, 100x40 cm

cena wywoławcza: 550,-

110. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Golden bubble(2018) sygn.dat.p.d. Eslain 2018r

technika własna, akryl, pianka poliuterynowa, żywica, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

111. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Geometria oceanów(2021) sygn.dat.p.d. Eslain / 2021r

akryl, płótno, 115x75 cm

cena wywoławcza: 650,-

112. Michał Wasiak(ur.1997)

Mezzo 4(2021) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’21

mezzotinta (8/20), 40x32 cm

cena wywoławcza: 200,-

113. Michał Wasiak(ur.1997)

Mezzo 9(2020) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’21

mezzotinta (3/20), 32x32 cm

cena wywoławcza: 200,-

114. Michał Wasiak(ur.1997)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.na odwrociu MichałWasiak’21

olej, pilśnia, 80x70 cm (80,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

115. Anna Woźniak(ur.1991)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.na odwrociu AW 2021

akryl, płótno, 80x55 cm

cena wywoławcza: 550,-

116. Anna Woźniak(ur.1991)

Bez tytułu(2021) sygn.p.d. AW

akryl, płótno, 80x55 cm

cena wywoławcza: 550,-

117. Piotr Woźniak(ur.1989)

Monolit świtu(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

odlew aluminiowy, akryl, płyta, 70x70 cm (70,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

118. Piotr Woźniak(ur.1989)

Monolit zmierzchu(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

odlew aluminiowy, akryl, płyta, 100x70 cm (100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

119. Piotr Woźniak(ur.1989)

Powrót węgorzy(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

cena wywoławcza: 700,-

120. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Ploteczki przy fontannie(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA ZALEWSKA MLENA / 2021

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

121. Magdalena Zalewska(ur.1956)

W krainie magii i czarów(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA ZALEWSKA MLENA / 2021

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

Wybrzeże Apulli(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

Na skróty(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

Alpy Tolkiena II(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

125. Michał Zalewski(ur.1985)

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

127. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. M.Żurkowska-Pełka 21.

akryl, pastel, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

128. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. M.Żurkowska-Pełka 21

akryl, pastel, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

129. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

akryl, pastel, płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

130. Monika Synak(ur.1984)

Skryta tęsknota(2021) sygn.p.d. ms i sygn.dat.na odwrociu Monika Synak 2021

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

131. Monika Synak(ur.1984)

Jeszcze będziemy szczęśliwi i wolni(2021) sygn.l.d. ms i sygn.dat.na odwrociu Monika Synak 2021

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

132. Monika Synak(ur.1984)

Stworzycielka(2021) sygn.p.d. ms i sygn.dat.na odwrociu Monika Synak 2021

akryl, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

133. Agata Piwowar(ur.1978)

Sianożęty 7(2021) sygn.dat.na odwrociu 2021 r. / Agata Piwowar

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-