59 AUKCJA PROMOCYJNA

59 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 15 stycznia 2022 r., godz. 12:00

Ekspozycja w Galerii od 5 stycznia.

Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne liczba miejsc jest ograniczona.
Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 14 stycznia, do godz.17:00.

Kompozycja geometryczna I(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

 cena wywoławcza: 600,-

Kompozycja geometryczna II(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

 cena wywoławcza: 600,-

Butelki II(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

 cena wywoławcza: 600,-

4. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Król z bajki „Mały Książę”(2020) sygn.dat.p.d. Antsyborenko’20

litografia (V/VI), 16x23 cm

cena wywoławcza: 150,-

5. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Bankier z bajki „Mały Książę”(2020) sygn.dat.p.d. Antsyborenko’20

litografia (1/2), 16x23 cm

cena wywoławcza: 150,-

Cnoty niewieście 2(2021) sygn.dat.p.d. Bajszczak 21

technika własna, płótno, 100,5x100,5 cm

cena wywoławcza: 700,-

7. Agata Bajszczak(ur.1982)

XVIII(2021) sygn.dat.p.d. Bajszczak 21

technika własna, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

8. Agata Bajszczak(ur.1982)

Skupione(2021) sygn.dat.p.d. Bajszczak 21

cena wywoławcza: 700,-

Wazon maki sygn. twórcze / ego

ceramika szkliwiona, wys.25,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

10. Agata Bącela(ur.1974)

Patera sygn. TWORCZE / EGO

ceramika szkliwiona, 5x35x32 cm

cena wywoławcza: 300,-

11. Agata Bącela(ur.1974)

Wazon biały sygn. AB

ceramika szkliwiona, 15x15,5x15,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

12. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon zielony sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, wys.23,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

13. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera tulipany sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 7,5x37,5x33 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera maki sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 6x38x36 cm

cena wywoławcza: 300,-

15. Magdalena Bezat(ur.1979)

Rozmowa(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat / 2021

akryl, płótno, 81x100 cm

cena wywoławcza: 650,-

16. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Dziewczyna z kogutem(2021) sygn.dat.p.d. TATI / ’21.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

17. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Siostry(2021) sygn.dat.p.d. TATI'21

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

18. Wiesława Burnat(ur.1964)

Przystanek w podróży(2021) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

19. Wiesława Burnat(ur.1964)

W ogrodzie turkusowych motyli(2020) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

20. Wiesława Burnat(ur.1964)

Urok ciepłej jesieni(2021) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

21. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Fabryka(2021) sygn.dat.na odwrociu P.Chojnacka / 2021

olej, płótno, 119,5x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

22. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Ciągle pada(2021) sygn.dat.na odwrociu Chojnacka / 2021

olej, płótno, 99,5x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

23. Damian Ciszek(ur.1995)

Księżyc jest ważniejszy od słońca(2020) sygn.dat.na odwrociu CISZEK 2020

akryl, olej, płótno, 80,5x110 cm (81,5x111,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Piąty Niezależny Salon Łódzkich Twórców”, Galeria ASP, Łódź (2020) oraz został nagrodzony w 37. Konkursie im. Władysława Strzemińskiego „Sztuki Piękne” Nagrodą Rektora ASP w Łodzi.

24. Damian Ciszek(ur.1995)

Nettroter(2019) sygn.dat.p.d. 19’ / Ciszek

akryl, olej, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

Obraz został nagrodzony w 37. Konkursie im. Władysława Strzemińskiego „Sztuki Piękne” Nagrodą Rektora ASP w Łodzi.

25. Marta Dunal(ur.1989)

Nad brzegiem(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

26. Marta Dunal(ur.1989)

Sawanna(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

27. Marta Dunal(ur.1989)

Summer day(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

28. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Orchidea(2021) sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / … / 2021

olej, płótno, 70x70,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

29. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Royal Peony(2021) sygn.p.d. ND i sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / 2021

olej, płótno, 50x50,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

30. ELMYR

Wzloty nad Bałtykiem(2021) sygn.dat.l.d. ELMYR 2021R.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

31. ELMYR

Cudotwórca(2021) sygn.dat.l.d. ELMYR 2021

akryl, płótno, 60x73 cm

cena wywoławcza: 550,-

32. ELMYR

Flecistka i jej samolocik(2021) sygn.dat.l.d. ELMYR 2021R.

akryl, płótno, 50x60,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

33. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 99(2021) sygn.p.d. AFigurska

akryl, płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

34. Piotr Gola(ur.1985)

Noise II(2021) sygn.p.d. P.Gola

akryl, spray, pastel, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

35. Piotr Gola(ur.1985)

Crazy robot(2021) sygn.p.d. P.Gola

akryl, spray, kredka, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

36. Piotr Gola(ur.1985)

Pan i jego strach(2021) sygn.p.d. P.Gola

akryl, pastel, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

Listopad III(2021) sygn.dat.p.d. Julita Grzejdziak-Dyła / 2021

gwasz, pastel, papier, 58,7x37,3 cm (w św.p-p; 70x50 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 450,-

38. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. Julita Grzejdziak-Dyła / 2021

gwasz, pastel, papier, 54,5x31,3 cm (w św.p-p; 70x50 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 450,-

39. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Płynnie(2020) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2020

technika mieszana, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

40. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Popatrz chwilę(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA 2021

technika mieszana, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

41. Paulina Grzelińska(ur.1996)

No chodź(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2021

technika mieszana, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

42. Zigi Jack

Radość o poranku(2021) sygn.dat.l.d. ZIGI JACK’21R.

akryl, olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

43. Zigi Jack

Rozstanie(2021) sygn.dat.l.d. ZIGI JACK 2021R.

akryl, olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

44. Zigi Jack

Anielska Alicja(2021) sygn.dat.p.g. ZIGI JACK 2021R.

akryl, olej, płótno, 93x72 cm

cena wywoławcza: 600,-

45. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Kobieta w błękicie(2021) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

46. Dominik Janyszek(ur.1990)

1614(2021) sygn.dat.na odwrociu D. Janyszek / 2021r.

technika własna, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

47. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Akt spadający ze schodów(2021) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2021

collage, papier, 42x40 cm (42,5x40,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

48. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Ikar-Patchwork II(2021) sygn.dat.śr.d. Beata Jarmuż-Socha 2021

collage, akryl, płótno, pilśniam, 54x53 cm (54,5x53,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 620,-

49. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Iść ciągle iść w stronę słońca II(2020/21) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2020-2021

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

50. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Przestrzeń w tonacji szarości(2021) sygn.p.d. Kaleta

olej, płótno, 73x54 cm

cena wywoławcza: 550,-

51. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Pomyśl dwa razy(2021) sygn.l.d. Kaleta

olej, płótno, 73x54 cm

cena wywoławcza: 550,-

52. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Rytm. Kompozycja wertykalna(2021) sygn.p.d. Kaleta

olej, płótno, 92x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

53. Agnieszka Karpik(ur.1993)

Nullity(2021) sygn.na odwrociu Kieu

technika mieszana, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

54. Milena Kliszko(ur.1983)

Barns II(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 650,-

55. Milena Kliszko(ur.1983)

Barns III(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko / 2021

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

56. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. Igor Kociński 2021

linoryt wielomatrycowy barwny (5/15), 67,1x47,6 cm

cena wywoławcza: 300,-

57. Igor Kociński(ur.1995)

linoryt wielomatrycowy barwny (16/16), 66,9x47,7 cm

cena wywoławcza: 300,-

58. Igor Kociński(ur.1995)

linoryt wielomatrycowy barwny (8/11 II), 66,1x47,1 cm

cena wywoławcza: 300,-

59. Anna Kołakowska(ur.1982)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. AK 21’

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

60. Anna Kołakowska(ur.1982)

Are we there yet(2021) sygn.dat.p.d. AK 21’

olej, płótno, 60x80,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

61. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Lela’hel(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

62. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Midnight desert(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

63. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Shalmiel(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

64. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Rose(2021) sygn.dat.p.d. Aneta / Kowalczyk / 2021

technika mieszana, papier, 70x50 cm (70,5x50,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 580,-

65. Kinga Kubiak(ur.1993)

Mgła(2018) sygn.na odwrociu KINGA KUBIAK

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 650,-

66. Kinga Kubiak(ur.1993)

Zima(2020) sygn.dat.na odwrociu Kinga Kubiak / 2020

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

67. Olga Kunats(ur.1995)

Wiosna(2021) sygn.na odwrociu Kunats O.

technika własna, pasta samoutwardzalna, akryl, płyta, 60x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

68. Olga Kunats(ur.1995)

Cienie odchodzącej jesieni(2021) sygn.na odwrociu Kunats O.

cena wywoławcza: 550,-

69. Olga Kunats(ur.1995)

Dbamy o przyrodę-dyptyk(2021) sygn.l.d. Kunats O.

tusz, papier, 23x34 cm (w św.p-p; 32,5x42,5 cm z ramą) i tusz, collage, papier, 23x33,3 cm (w św.p-p; 32,5x42,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

70. Magdalena Kurek(ur.1979)

W stronę abstrakcji-zatoka(2021) sygn.p.d. M.KUREK

akryl, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 650,-

71. Magdalena Kurek(ur.1979)

Grece(2021) sygn.p.d. M.KUREK

olej, masa szpachlowa, płótno, 115x75 cm

cena wywoławcza: 650,-

72. Lix Flair

Pinky promise(2021) sygn.dat.p.d. L.F. / 2021

akryl, płótno, 50,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

73. Lix Flair

Role playing after hours(2021) sygn.dat.p.d. L.F. / 2021

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

74. Lix Flair

Night mode(2021) sygn.dat.p.d. L.F. / 2021

akryl, płótno, 50,5x40,5 cm

cena wywoławcza: 450,-

75. Ewa Najdenow(ur.1967)

Trzy młode salamandry-tryptyk(2020) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 60x80 cm każdy

cena wywoławcza: 1.200,-

76. Ewa Najdenow(ur.1967)

Wabi-Sabi Blues XVI(2021) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2021 r

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

77. Ewa Najdenow(ur.1967)

Jutro poniedziałek(2018) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

78. Anna Olszewska(ur.1991)

Poranek(2021) sygn.dat.na odwrociu Olszewska / 2021

akryl, płótno, 40,5x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

79. Anna Olszewska(ur.1991)

Królikarnia(2021) sygn.p.d. Olsz

akryl, płótno, 55x46 cm

cena wywoławcza: 500,-

80. Anna Olszewska(ur.1991)

Nasz pierwszy kwiat doniczkowy(2021) sygn.l.d. Olsz

akryl, płótno, 55x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

81. Patryk Paliwoda(ur.1989)

Misty wave(2021) sygn.na odwrociu Paliwoda / 21

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

82. Patryk Paliwoda(ur.1989)

Golden flame(2021) sygn.dat.na odwrociu Paliwoda 21

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

83. Patryk Paliwoda(ur.1989)

Tetris(2021) sygn.dat.na odwrociu Paliwoda / 21.

akryl, płótno, 130x110 cm

cena wywoławcza: 700,-

84. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2021) sygn.dat.p.d. W.Piekarski 2021

olej, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

85. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy z rzeką(2021) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2021

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

86. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z jabłkami(2021) sygn.dat.l.g. W.Piekarski 2021

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

87. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Interacting galaxies(2021) sygn.na odwrociu POLA PIESTRZENIEWICZ

technika mieszana, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

88. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Mikroorganizmy(2021) sygn.na odwrociu POLA PIESTRZENIEWICZ

cena wywoławcza: 600,-

89. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Gest d2(2021) sygn.dat.na odwrociu Pola Piestrzeniewicz 2021

technika mieszana, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

90. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO[i419102020112ingenio](2020) sygn.dat.na odwrociu Piotr Podsiadły … 2020

fotografia, druk UV, dibond (e.a.), 100x66,7 cm

cena wywoławcza: 300,-

91. Magdalena Połacik(ur.1980)

Piosenkadla muchy(2021) sygn.dat.na odwrociu M.Połacik / 2021

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

92. Magdalena Połacik(ur.1980)

Patronka sikorek(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2021

olej, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

93. Magdalena Połacik(ur.1980)

Candy girl(2021) sygn.na odwrociu M.Połacik

 olej, płótno, 61x46 cm

cena wywoławcza: 500,-

94. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Listopadowe kwiaty 1982(2021) sygn.dat.l.d. SJ'21

olej, płótno, 60x50 cm (65x54,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

95. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Goździki w wazonie(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, płótno, 96x52x4,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

96. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dzień handlowy(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, pilśnia   54,5x47,5 cm (63x55 cm z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

97. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. Paweł Sobczak 2021

pastel, papier, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

VITA(2020) sygn.p.d. PS i sygn.dat.na odwrociu PAULA SOLAŃSKA / … 2020

obraz ceramiczny, 33x33 cm (48,5x48,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

99. Paula Solańska(ur.1981)

Kwiat-misa fioletowa sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, wys.15,5 cm; śr.30 cm

cena wywoławcza: 250,-

100. Paula Solańska(ur.1981)

Śpiący kot(2020) sygn.dat. PAULA / SOLAŃSKA / 2020

ceramika szkliwiona, 13x33x15 cm

cena wywoławcza: 500,-

101. Mariola Świgulska(ur.1961)

Pędząca wśród puchu(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2021

akryl, szlagmetal, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

102. Mariola Świgulska(ur.1961)

Ptasia kołysanka(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2021r.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

Rozmowy w pełni księżyca(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2021r.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 650,-

104. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Piękno wyrzeczeń(2021) sygn.dat.p.d. Eslain / 2021r

technika własna, akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

105. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Pastelowy czar(2021) sygn.dat.p.d. Eslain / 2021r

cena wywoławcza: 700,-

106. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Kraina lodu(2021) sygn.dat.p.d. Eslain / 2021

cena wywoławcza: 700,-

107. Michał Wasiak(ur.1997)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’21

ferrografia (e.a.), 83x62 cm

cena wywoławcza: 300,-

108. Michał Wasiak(ur.1997)

ferrografia (e.a.), 74,5x55,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

109. Michał Wasiak(ur.1997)

Kapitan(2021) sygn.dat.na odwrociu MichałWasiak’21

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

110. Piotr Woźniak(ur.1989)

Zmierzchszcz(2021) sygn.dat.p.śr. Piotr Woźniak'21

odlew aluminiowy, akryl, beton, żywica poliestrowa, płyta mdf, 100x70 cm (100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

111. Piotr Woźniak(ur.1989)

Chaszczozwidy(2021) sygn.dat.p.śr. Piotr Woźniak'21

cena wywoławcza: 700,-

112. Piotr Woźniak(ur.1989)

Szepty-tryptyk(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

odlew aluminiowy, akryl, płyta mdf   70x50 cm (72,5x52,5 cm z ramą każdy)

cena wywoławcza: 1.000,-

113. Michał Zalewski(ur.1985)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.na odwrociu MICHAŁ ZALEWSKI / … 2021

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

114. Michał Zalewski(ur.1985)

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

115. Michał Zalewski(ur.1985)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.na odwrociu MICHAŁ ZALEWSKI / … / 2021

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

116. Monika Synak(ur.1984)

Zbawicielka(2021) sygn.p.d. ms i sygn.dat.na odwrociu Monika Synak 2021

akryl, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

117. Monika Synak(ur.1984)

Jestem źródłem(2021) sygn.p.d. ms i sygn.dat.na odwrociu Monika Synak 2021

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

118. Wojciech Kubiak(ur.1978)

Bez tytułu z cyklu „Górale”(2020) sygn.dat.na odwrociu WOJCIECH KUBIAK … 2020 r

olej, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

119. Wojciech Kubiak(ur.1978)

Bez tytułu z cyklu „Górale”(2021) sygn.dat.na odwrociu WOJCIECH KUBIAK … 2021 r

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

120. Wojciech Kubiak(ur.1978)

Bez tytułu z cyklu „ Trawestacje”(2019) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kubiak … 2019 r

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-