PIOTR CIESIELSKI. OBRAZY I PANNY

8 - 14 lutego  2022 r.

Wystawa czynna do 17 lutego.

KATALOG

1. Panna z Awinion-dyptyk(2022) sygn.na odwrociu

olej, akryl, płótno, 150x100, 150x100 cm

2. Witaj smutku(2021) sygn.na odwrociu

olej, akryl, płótno, 135x180 cm

3. Big Nude I(2016) sygn.na odwrociu

druk transferowy, tkanina, 150x200 cm

4. Sen Kariny II(2017) sygn.na odwrociu

druk transferowy, tkanina, 150x224 cm

5. Sen Kariny IV(2017) sygn.na odwrociu

druk transferowy, papier, 70x100 cm

6. Rasterfarianki(2015) sygn.na odwrociu

fotografia cyfrowa, druk pigmentowy, papier, 70x85 cm

FILM - W grocie króla gór, 2022
9’ 20’’

KADRY Z FLMU