60 AUKCJA PROMOCYJNA

60 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 26 marca 2022 r., godz. 12:00

Ekspozycja w Galerii od 21 marca.

Kobieta na plaży(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / … / 2022

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

Martwa natura(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / … / 2022

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

Puzzle(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / … / 2022

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

4. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Pijak z bajki „Mały Książę”(2020) sygn.dat.p.d. Antsyborenko’20

litografia (e.a. V/VI), 16x20,7 cm

cena wywoławcza: 150,-

0(2022) sygn.p.d. Bajszczak

technika własna, akryl, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

Wszystko ma swój czas(2022) sygn.p.d. Bajszczak

technika własna, akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

7. Agata Bajszczak(ur.1982)

Walentyny(2022) sygn.p.d. Bajszczak

technika własna, akryl, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 650,-

8. Anna Baranowska(ur.1984)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.na odwrociu Anna Baranowska / 2021 r.

obraz ceramiczny, biskwit malowany szkliwem, 40x25 cm

cena wywoławcza: 800,-

9. Anna Baranowska(ur.1984)

Bez tytułu(2017) sygn.dat.na odwrociu ANNA BARANOWSKA 2017 r.

cena wywoławcza: 800,-

10. Agata Bącela(ur.1974)

Wazon sygn. TWORCZE / EGO

ceramika szkliwiona, wys.21 cm

cena wywoławcza: 300,-

11. Agata Bącela(ur.1974)

Patera sygn. TWORCZE / EGO

ceramika szkliwiona, 10x42x42 cm

cena wywoławcza: 300,-

12. Agata Bącela(ur.1974)

Patera słoneczna sygn. AB

ceramika szkliwiona, 15x38x39 cm

cena wywoławcza: 300,-

13. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon sygn. KRYSTYNA / BĄCELA

ceramika szkliwiona, wys.26 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon tulipany sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, wys.24 cm

cena wywoławcza: 300,-

15. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera maki sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 6x38x37 cm

cena wywoławcza: 300,-

16. Magdalena Bezat(ur.1979)

Łódź 79(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat / … 2022

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

17. Magdalena Bezat(ur.1979)

Łódź 76(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat / … 2022

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

18. Magdalena Bezat(ur.1979)

Wiosna(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat / … 2022

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

19. Weronika Bober(ur.1996)

Utroba(2021) sygn.p.d. WB

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

20. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Marynarka(2022) sygn.dat.p.d. TATI 2022

akryl, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

21. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Zagubiona w nocy(2022) sygn.dat.p.d. TATI 2022

akryl, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

22. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Matka(2017) sygn.dat.p.d. Tati 2017.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

23. Wiesława Burnat(ur.1964)

Słoneczne towarzystwo(2018) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

24. Wiesława Burnat(ur.1964)

Narodziny księżyca(2021) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

25. Wiesława Burnat(ur.1964)

Ogrodowe kryjówki(2022) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

26. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Imagine(2022) sygn.dat.na odwrociu Chojnacka / 2022

olej, płótno, 110x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

27. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Kiedy zamknę oczy(2022) sygn.dat.na odwrociu Chojnacka / 2022

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

28. Marta Dunal(ur.1989)

SPRING ENERGY(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

29. Marta Dunal(ur.1989)

Struktura melodii(2021) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

30. Marta Dunal(ur.1989)

W trawach(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płyta, 40x40 cm (43,5x43,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

31. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Angelic Realm(2022) sygn.p.d. ND i sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / … / 2022

olej, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 500,-

32. ELMYR

Kto jest kim(2022) sygn.dat.l.d. ELMYR 2022

akryl, płótno60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

33. ELMYR

Bukiecik z cyklu „Myśli nieuczesane”(2021) sygn.dat.l.d. ELMYR 2021

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

34. ELMYR

Trębacz(2022) sygn.dat.l.d. ELMYR 2022R.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

35. Piotr Gola(ur.1985)

Angel(2020) sygn.p.d. P.Gola

olej, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

36. Piotr Gola(ur.1985)

Naguska(2021) sygn.p.d. P.Gola

olej, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

37. Piotr Gola(ur.1985)

Pola Toskanii(2021) sygn.p.d. P.Gola

olej, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

38. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Cali(2020) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2020

akwaforta (2/10), 27x49,8 cm

cena wywoławcza: 250,-

39. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Pro polis(2013) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2013

akwaforta (8/10), 30x84 cm

cena wywoławcza: 300,-

40. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Kamienica(2019) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2019

akwaforta, akwatinta (4/10), 110x78,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

41. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.p.d. Julita Grzejdziak-Dyła / II 2022

gwasz, kreda, papier, 50,6x29,5 cm (w św.p-p; 70x50 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 450,-

42. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.p.d. Julita Grzejdziak-Dyła / 2022

gwasz, kreda, papier, 50,6x26,7 cm (w św.p-p; 70x50 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 450,-

43. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Przenikanie(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA GRZELIŃSKA / 2022

technika mieszana, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

44. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Kosmiczny pył(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA GRZELIŃSKA / 2022

technika mieszana, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

45. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Rośnij(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA GRZELIŃSKA / 2022

technika mieszana, płótno, 70,5x50,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

46. Zigi Jack

Zauroczenie(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2022R.

akryl, olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

47. Zigi Jack

Radość o poranku(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2022R.

cena wywoławcza: 700,-

48. Zigi Jack

Zdarzenia(2022) sygn.p.d. ZIGI JACK

akryl, olej, płótno, 65x85 cm

cena wywoławcza: 600,-

49. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Portret w błękitach(2022) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

50. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Wilcze oczy(2022) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

51. Dominik Janyszek(ur.1990)

2052(2022) sygn.dat.na odwrociu D. Janyszek / … 2022 r.

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 700,-

52. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Powrót(2022) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2022

technika mieszana, papier/pilśnia, 44,5x41 cm (45x41,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

53. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Kalejdoskop(2016) sygn.dat.śr.d. Beata Jarmuż-Socha 2016

collage, 30x40 cm (30,5x40,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Trzeci Niezależny Salon Łódzkich Twórców”, Galeria ASP, Łódź (2016).

54. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Rejs(2016) sygn.l.d.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2016

collage, 27,5x40 cm (30,5x42,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

55. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Poszukiwanie harmonii w tonacji zieleni. Przestrzeń otwarta(2022) sygn.p.d. Kaleta

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

56. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Poszukiwanie harmonii w tonacji sieny. Przestrzeń otwarta(2022) sygn.p.d. Kaleta

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

57. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Dzikie pustkowie V(2022) sygn.p.d. Kaleta

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

58. Agnieszka Karpik(ur.1993)

Euphoria(2022) sygn.na odwrociu Kieu

technika własna, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

59. Agnieszka Karpik(ur.1993)

Purple abyss(2022) sygn.na odwrociu Kieu

technika własna, płótno, 69,5x49,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

60. Milena Kliszko(ur.1983)

Barns IV(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021 r.

akryl, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

61. Milena Kliszko(ur.1983)

Smogen(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko / 2021 r.

akryl, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

62. Milena Kliszko(ur.1983)

Kintsugi I(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko / 2021 r

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

63. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. Igor Kociński 2021

linoryt wielomatrycowy barwny (e.a.), 67,1x47,6 cm

cena wywoławcza: 300,-

64. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d. Igor Kociński 2019

linoryt wielomatrycowy barwny (e.a.), 43,2x29,8 cm

cena wywoławcza: 250,-

65. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.p.d. Igor Kociński 2020

linoryt wielomatrycowy barwny (5/9), 43,7x30,1 cm

cena wywoławcza: 250,-

66. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Adramelech(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

67. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Balan(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

akryl, płótno, 110x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

68. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Tiferet(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

akryl, płótno, 110x90 cm

cena wywoławcza: 700,-

69. Olga Kunats(ur.1995)

Tajemniczy las-tryptyk(2022) sygn.na odwrociu Kunats O.

gobelin, przędza bawełniana i akrylowa, 100x30 cm każdy

cena wywoławcza: 700,-

70. Olga Kunats(ur.1995)

Magiczny las(2022) sygn.dat.na odwrociu Kunats O. 2022

technika własna, glinka samoutwardzalna, akryl, pilśnia, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

71. Olga Kunats(ur.1995)

Nocny ogród-stolik kawowy(2022) sygn. Kunats O.

akryl, glinka samoutwardzalna, płyta wiórowa laminowana, 40x65x65 cm

cena wywoławcza: 700,-

72. Magdalena Kurek(ur.1979)

Freedom(2022) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

73. Magdalena Kurek(ur.1979)

Wiosna w Paryżu(2022) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 115x75 cm

cena wywoławcza: 650,-

74. Magdalena Kurek(ur.1979)

Paryska secesja(2022) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 650,-

75. Lix Flair

#selflove(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 60,5x50,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

76. Lix Flair

Surprise birthday(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno/pilśnia, 100x90,5 cm

cena wywoławcza: 650,-

77. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Ogród zimowy(2022) sygn.dat.p.d. K.MACIASZKIEWICZ 2022

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

78. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Oranżeria(2022) sygn.dat.p.d. K.MACIASZKIEWICZ 22’

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

79. Jan Markiewicz(ur.1995)

Cerkiew w Chyrowej(2020) sygn.dat.p.d. Jan Markiewicz’20

akryl, płótno, 70x50 cm (73,5x53,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

80. Jan Markiewicz(ur.1995)

Cerkiew w Szlachtowej(2021) sygn.dat.p.d. Jan Markiewicz’21

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

81. Jan Markiewicz(ur.1995)

Łódzka zima(2022) sygn.dat.p.d. Jan Markiewicz’22

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

82. Ewa Najdenow(ur.1967)

Obfitość-dyptyk(2020) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow / 2020 r

akryl, płótno, 60,5x80,5 cm; 60,5x80,5 cm

cena wywoławcza: 700,-

83. Ewa Najdenow(ur.1967)

Wabi-Sabi Blues XIX(2021) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2021 r

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

84. Ewa Najdenow(ur.1967)

System-tryptyk(2020) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 70x70 cm każdy

cena wywoławcza: 1.200,-

85. Anna Olszewska(ur.1991)

Obraz zimowy(2022) sygn.dat.na odwrociu Olszewska 2022

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

86. Anna Olszewska(ur.1991)

Odwilż sygn.l.d. Olsz

akryl, płótno, 92x65 cm

cena wywoławcza: 600,-

87. Anna Olszewska(ur.1991)

We mgle(2022) sygn.p.d. Olsz

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

88. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2022) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

89. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy z rzeką(2022) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

90. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z jabłkami(2022) sygn.dat.p.g. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 450,-

91. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Celuloid(2021) sygn.na odwrociu POLA / PIESTRZENIEWICZ

technika mieszana, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

92. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Obrót 4P(2021) sygn.na odwrociu POLA PIESTRZENIEWICZ

technika mieszana, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

93. Agata Piwowar(ur.1978)

Abstrakcja taka(2022) sygn.dat.na odwrociu Agata Piwowar / … / 2022 r.

technika mieszana, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

94. Piotr Podsiadły(ur.1997)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.na odwrociu Piotr Podsiadły 2019

akryl, płyta MDF, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

95. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i818102020172ingenio](2020) sygn.dat.na odwrociu Piotr Podsiadły … 2020

fotografia, druk UV, dibond (e.a.), 100x66,7 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Magdalena Połacik(ur.1980)

Kompozycja na miłość, czułość i troskliwość(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2022

olej, płótno, 80x65 cm

cena wywoławcza: 550,-

97. Magdalena Połacik(ur.1980)

Podróż w stronę słońca(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2022

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

98. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia z huncwotem(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2022

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

99. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Golden skull(2022) sygn.dat. Agnieszka / Rudnicka / 2022 r.

złoto 22K, żywica epoksydowa, włókno szklane, 17x13,5x19 cm

cena wywoławcza: 500,-

100. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Sweetheart(2022) sygn.dat.na podstawie Agnieszka Rudnicka 2022 r.

żywica epoksydowa, aluminium, beton, 132,5x36x6 cm, śr.podstawy 34 cm

cena wywoławcza: 600,-

101. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Trójka(2022) sygn.dat.p.d. SJ'22

olej, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 500,-

102. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dwa konie(2022) sygn.dat.p.d. SJ SICIŃSKI / '22

olej, płótno, 62,5x90,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

103. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Pierrot z Velazquezem(2022) sygn.p.g. SJ SICIŃSKI

olej, płótno, 46x35 cm

cena wywoławcza: 450,-

104. Joanna Sokołowska(ur.1996)

LuX(2022) sygn.l.d. AnaX

akryl, płótno, 60x50 cm (67x57 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

105. Joanna Sokołowska(ur.1996)

EcLps(2022) sygn.l.d. AnaX

akryl, tektura, 70x50 cm (72,5x52,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

106. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa jadeitowa sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, wys. 17 cm

cena wywoławcza: 500,-

107. Paula Solańska(ur.1981)

Kwiat-misa seledynowa sygn. P. Solańska

ceramika szkliwiona, wys.15,5 cm; śr.29 cm

cena wywoławcza: 250,-

108. Paula Solańska(ur.1981)

Kwiaty-misy seledynowe mała i średnia sygn. P. Solańska

ceramika szkliwiona, wys.10 cm i 8 cm; śr.18 cm i 14 cm

cena wywoławcza: 200,-

109. Kamila Stępniak(ur.1983)

Duch walki(2022) sygn.p.d. K.Stępniak

olej, płótno, 110x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

110. Mariola Świgulska(ur.1961)

When a dream come true(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2022 r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

111. Mariola Świgulska(ur.1961)

Butterfly tree(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2022

cena wywoławcza: 600,-

112. Mariola Świgulska(ur.1961)

Złota ulotność(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2022 r

akryl, szlagmetal, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

113. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Leśne miraże-dyptyk(2021) sygn.dat.p.d. Eslain / 2021

akryl, płótno, 120x40 cm, 120x40 cm

cena wywoławcza: 700,-

114. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Pastelowy błysk(2022) sygn.dat.p.d. Eslain 2022r

cena wywoławcza: 600,-

115. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

W blasku kreatywności(2021) sygn.dat.p.d. Eslain / 2021

technika własna, akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

116. Three Art

Smak ananasa(2022) sygn.dat.na odwrociu Three Art 2022

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

117. Three Art

Siostry(2022) sygn.dat.na odwrociu Three Art 2022

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

118. Andrei Tsybulski(ur.1998)

City of factories(2021) sygn.dat.p.d. Andrei Tsybulski 2021

intaglio (1/10), 53x83 cm

cena wywoławcza: 400,-

119. Andrei Tsybulski(ur.1998)

Golden dragon(2019) sygn.dat.p.d. Andrei Tsybulski 2019

intaglio (e.a.), 52,5x41,3 cm

cena wywoławcza: 300,-

120. Andrei Tsybulski(ur.1998)

Sea(2021) sygn.dat.p.d. Andrei Tsybulski 2021

intaglio, akwaforta (1/10), 50,5x35 cm

cena wywoławcza: 300,-

121. Intense Vibes

The rest of me(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense / Vibes / … ’22

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

122. Intense Vibes

The eye of RA(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense / Vibes / … ’22

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

123. Michał Wasiak(ur.1997)

Monaco(2022) sygn.dat.na odwrociu MichałWasiak’22

olej, pilśnia, 80x70 cm (80,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

124. Michał Wasiak(ur.1997)

Mezzo 3(2020) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’20

mezzotinta (13/20), 30x22 cm

cena wywoławcza: 250,-

125. Michał Wasiak(ur.1997)

Mezzo 7(2020) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’20

mezzotinta (8x20), 30x28 cm

cena wywoławcza: 250,-

126. Piotr Woźniak(ur.1989)

Interrogacja neuronów(2022) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'22

odlew aluminiowy, akryl, beton, płyta mdf, 100x70 cm
(100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

127. Piotr Woźniak(ur.1989)

Zgubiony ślad Świata(2022) sygn.dat.p.śr. Piotr Woźniak'22

odlew aluminiowy, akryl, masa gipsowa, płyta mdf, 100x70 cm
(100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

128. Piotr Woźniak(ur.1989)

Uporczywa myśl o równowadze (UMOR)-tryptyk(2021) sygn.dat.p.śr. Piotr Woźniak'22

odlew aluminiowy, masa gipsowa, akryl, płyta mdf, 70x50 cm; 70x70 cm; 70x50 cm (70,5x50,5 cm; 70,5x70,5 cm; 70,5x50,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

129. Magdalena Zalewska(ur.1956)

W winoroślach(2022) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / ... 2022

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

130. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Błękitna postać w tle złotej jesieni(2022) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / ... 2022

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

131. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Anielski sen(2022) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA 2022

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

132. Paulina Zalewska(ur.1981)

W pełni uśpieni(2022) sygn.dat.p.d. PZ 2022'

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

133. Paulina Zalewska(ur.1981)

Alpy Tolkiena III(2022) sygn.dat.p.d. PZ 2022'

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

134. Paulina Zalewska(ur.1981)

Księżycowe spa(2022) sygn.dat.p.d. PZ 2022'

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

135. Michał Zalewski(ur.1985)

Kolorowe(2022) sygn.dat.na odwrociu MICHAŁ ZALEWSKI / … 2022 R.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

136. Michał Zalewski(ur.1985)

Fauna i flora(2022) sygn.dat.na odwrociu MICHAŁ ZALEWSKI / … 2022 R.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

137. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Jaskółka(2022) sygn.dat.p.d. M.ŻURKOWSKA-PEŁKA 22

akryl, pastel, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

138. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Mewa(2022) sygn.dat.p.d. M.ŻURKOWSKA-PEŁKA 22

akryl, pastel, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

139. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Kruki(2022) sygn.dat.p.d. M.ŻURKOWSKA-PEŁKA 2

cena wywoławcza: 550,-

140. Anna Kołakowska(ur.1982)

EH(2022) sygn.dat.p.d. AK 22’

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

141. Natalia Kusal(ur.1998)

Łąka sygn.p.d. Natalia Ku.

olej, tektura, 57x34,5 cm

cena wywoławcza: 450,-

142. Natalia Kusal(ur.1998)

Muzyka sygn.p.d. Natalia Ku.

collage, tektura, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-