ZIGI JACK. MALARSTWO

ZIGI JACK. MALARSTWO

 18 - 28 marca 2022 r.

 wernisaż: 18 marca, godz. 17:00

Zigi Jack

1. Rajski Ogród sygn.na odwrociu ZIGI JACK

olej, akryl, płótno, 90x110 cm

cena: 7.300,-

2. Gotowy do lotu sygn.na odwrociu ZIGI JACK

olej, akryl, płótno, 100x120 cm

cena: 7.300,-

3. Renesansowe piękno sygn.na odwrociu ZIGI JACK

cena: 7.300,-

4. Smok sygn.na odwrociu ZIGI JACK

olej, akryl, płótno, 119x120 cm

cena: 7.300,-

5. Z cyklu „Secesja” sygn.na odwrociu ZIGI JACK

cena: 7.300,-

6. Smoki są wśród nas sygn.na odwrociu ZIGI JACK

olej, akryl, płótno, 100x110 cm

cena: 7.300,-

7. Łąka II sygn.na odwrociu ZIGI JACK

cena: 7.300,-

8. Secesja sygn.na odwrociu ZIGI JACK

cena: 7.300,-

9. Kusicielka sygn.na odwrociu ZIGI JACK

cena: 7.300,-

10. Poszukiwanie miodu sygn.na odwrociu ZIGI JACK

cena: 7.300,-