61 AUKCJA PROMOCYJNA

61 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 14 maja 2022 r., godz. 12:00

Ekspozycja w Galerii od 6 maja.

Zamieszanie(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / ADAMOWSKA / 2022

akryl, płótno, 90x70 cm

 cena wywoławcza: 600,-

Mountain(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2022

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

Harmonia(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA / 2022

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

W oczekiwaniu na wiosnę(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

Duch, intelekt, działanie, niewinność(2022) sygn.p.d. Bajszczak

technika własna, akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

Ognista(2022) sygn.p.d. Bajszczak

technika własna, akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

Wazon sygn. AB

ceramika szkliwiona, wys.21 cm

cena wywoławcza: 300,-

Patera sygn. TWORCZE / EGO

ceramika szkliwiona, 12x33,5x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

Misa sygn. TWORCZE / EGO

ceramika szkliwiona, wys.9, śr.31 cm

cena wywoławcza: 300,-

Wazon sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, wys.32,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

11. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon maki sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, wys.24 cm

cena wywoławcza: 300,-

12. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera maki sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 8x38x37 cm

cena wywoławcza: 300,-

Pejzaż z piorunem(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2022

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

14. Magdalena Bezat(ur.1979)

Zmierzch(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2022

akryl, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 600,-

15. Magdalena Bezat(ur.1979)

Zielony pejzaż(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2022

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

16. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Ćmy(2022) sygn.dat.p.d. TATI,22

akryl, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

17. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Topielica(2017) sygn.dat.p.d. TATI 2017

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

18. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Zgubiona(2017) sygn.dat.p.d. Tati / 2017

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

19. Wiesława Burnat(ur.1964)

Niezapomniana chwila(2020) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

20. Wiesława Burnat(ur.1964)

Witaj dniu(2022) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

21. Wiesława Burnat(ur.1964)

Truskawkowe czary(2022) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

22. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Światło(2022) sygn.dat.na odwrociu Chojnacka / 2022

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

23. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Kompozycja I(2022) sygn.p.d. Chojnacka

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

24. Marta Dunal(ur.1989)

Złoty czas(2022) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

25. Marta Dunal(ur.1989)

Letni wiatr(2022) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

26. Marta Dunal(ur.1989)

Zielony horyzont(2022) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

27. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Blue Iris(2021) sygn.p.d. ND i sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / … / 2021

 olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

28. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Storczyki z bratkiem(2022) sygn.na odwrociu Natalia / Dziedzic

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

29. ELMYR

Saksofonista(2022) sygn.dat.p.d. ELMYR 2022R.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

30. ELMYR

Flecistka(2022) sygn.dat.p.d. ELMYR 2022R

 akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

31. Piotr Gola(ur.1985)

Szczęśliwy(2019) sygn.p.d. P.Gola

olej, płótno, 80,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

32. Piotr Gola(ur.1985)

King NoOne(2022) sygn.p.d. P.Gola

technika mieszana, olej, wydruk cyfrowy, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

33. Piotr Gola(ur.1985)

Singer(2022) sygn.p.d. P.Gola

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

34. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Miasto I(2014) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2014

akwaforta (9/10), 29x67,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

35. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Ruiny(2015) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2015

akwaforta, suchy tłok (8/10), 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

36. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart V(2013) sygn.dat.p.d. Oskar Gorzkiewicz 2013

akwaforta (7/10), 20x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

37. Gu-tang Clan

Worldwide Dog(2022) sygn.na odwrociu GU-TANG CLAN

sitodruk, szablon, akryl, spray, papier/płyta wiórowa, 130x83,5 cm

cena wywoławcza: 700,-

38. Gu-tang Clan

Bones(2022) sygn.na odwrociu GU-TANG CLAN

sitodruk (5/25), 50x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

39. Zigi Jack

Smoki są wśród nas(2021) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK / … / 2021R.

akryl, olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

40. Zigi Jack

Z naszego ogrodu(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK’22R.

akryl, olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

41. Zigi Jack

Natchnienie(2022) sygn.p.d. ZIGI JACK

akryl, olej, płótno, 110x90 cm

cena wywoławcza: 700,-

42. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Poranek(2022) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

43. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Lawa(2016) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha … 2016

 collage, 30x40 cm (30,5x40,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

44. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Most(2016) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2016

collage , 30x40 cm (30,5x40,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

Labirynt(2022) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2022

collage, 40x40 cm (40,5x40,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

Na wskroś(2022) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / … / 2022r

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

Krótki utwór w tonacji sepii(2022) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / … / 2022r

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

Suita w tonacji sieny(2022) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / … / 2022r

olej, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

49. Milena Kliszko(ur.1983)

Red house(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021 r.

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 650,-

50. Milena Kliszko(ur.1983)

Kintsugi-landscape(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko / 2021 r.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

51. Milena Kliszko(ur.1983)

Kintsugi-music lesson(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko / 2021 r

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

52. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d. Igor Kociński 2018

linoryt wielomatrycowy barwny (7/12 II), 43,3x29,8 cm

cena wywoławcza: 300,-

53. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. Igor Kociński 2021

 linoryt wielomatrycowy barwny (6/9 II), 67,5x48 cm

cena wywoławcza: 350,-

54. Anna Kołakowska(ur.1982)

Lost(2022) sygn.dat.p.d. AK 22’

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

55. Anna Kołakowska(ur.1982)

Tulips(2022) sygn.dat.p.d. AK 22’

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

56. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Buer(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

olej, akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

57. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Bliskość nicości(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

olej, akryl, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

58. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Być samym wzrokiem(2022) sygn.dat.p.d. Aneta Kowalczyk / 2022

technika mieszana, papier, 76,5x40 cm (77x40,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

59. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Słowa szybko toną(2022) sygn.dat.p.d. 2022 / Aneta Kowalczyk

technika mieszana, papier, 64,5x49 cm (65x49,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

60. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Światło na wietrze(2022) sygn.dat.p.d. Aneta Kowalczyk 2022

technika mieszana, papier, 61,5x40 cm (62x40,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

61. Olga Kunats(ur.1995)

Wieczorne cienie(2022) sygn.dat.na odwrociu Kunats O. 2022

technika własna, pasta samoutwardzalna, akryl, pilśnia, 60x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

62. Olga Kunats(ur.1995)

Kwitnienie wiśni(2022) sygn.dat.na odwrociu Kunats O. 2022

cena wywoławcza: 550,-

63. Magdalena Kurek(ur.1979)

Bella Italia(2022) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 650,-

64. Magdalena Kurek(ur.1979)

Włoski nokturn(2022) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 650,-

65. Natalia Kusal(ur.1998)

Drzewo sygn.l.d. Natalia K.

technika mieszana, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

66. Adrianna Kusielczuk(ur.1999)

To był Twój portret(2021) sygn.dat.na odwrociu ADRIANNA Kusielczuk / 2021

technika własna, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

67. Lix Flair

Afterparty(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 80x60,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

68. Lix Flair

#daydream(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 70,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

69. Lix Flair

The Huntress(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno/pilśnia, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

70. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Ogród wiosenny(2022) sygn.dat.p.d. K.MACIASZKIEWICZ 22’

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

71. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Oranżeria II(2022) sygn.dat.p.d. K.MACIASZKIEWICZ 22’

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

72. Jan Markiewicz(ur.1995)

Widok na kościół św. Mateusza w Łodzi(2022) sygn.dat.p.d. Jan Markiewicz’22

akryl, płótno, 81,5x65,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

73. Ewa Najdenow(ur.1967)

Jesienne delikatności(2020) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2020 r

akryl, płótno, 60,5x81 cm

cena wywoławcza: 550,-

74. Ewa Najdenow(ur.1967)

Wabi-Sabi Blues XXI(2022) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2022 r

akryl, płótno, 100,5x100,5 cm

cena wywoławcza: 700,-

75. Ewa Najdenow(ur.1967)

Wabi-Sabi Blues XVIII(2021) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow / 2021 r

akryl, płótno, 100,5x100,5 cm

cena wywoławcza: 700,-

76. Anna Olszewska(ur.1991)

Bez tytułu(2022) sygn.l.d. Olsz i sygn.dat.na odwrociu Olszewska / 2022

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

77. Anna Olszewska(ur.1991)

Kompozycja prostokątna(2022) sygn.dat.na odwrociu Olszewska / 2022

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

78. Anna Olszewska(ur.1991)

Kompozycja z kulą(2022) sygn.dat.na odwrociu Olszewska / 2022

akryl, płótno, 70x50,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

79. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt(2022) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

80. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż jesienny(2022) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

81. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z roztopami(2022) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

82. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Gest F8(2021) sygn.na odwrociu Pola Piestrzeniewicz

technika mieszana, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

83. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i818122024021ingenio](2022) sygn.dat.na odwrociu Piotr Podsiadły / … / 2022

fotografia, druk UV, dibond (e.a.), 100x66,7 cm

cena wywoławcza: 300,-

84. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i909122024021ingenio](2022) sygn.dat.na odwrociu Piotr Podsiadły / … / 2022

cena wywoławcza: 300,-

85. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i2909122024021ingenio](2022) sygn.dat.na odwrociu Piotr Podsiadły / … / 2022

cena wywoławcza: 300,-

86. Magdalena Połacik(ur.1980)

Pióra w głowie(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2022

olej, płótno, 61x46 cm

cena wywoławcza: 500,-

87. Magdalena Połacik(ur.1980)

Czarodziejka(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2022

olej, płótno, 54x73 cm

cena wywoławcza: 550,-

88. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Sroka-tryptyk(2018 i 2022)

sygn.p.g.dat.l.d. SJSICIŃSKI ’22   olej, płótno, 30x24 cm

sygn.na odwrociu SJSICIŃSKI   olej, płótno/płyta, 33x41 cm

sygn.p.d.dat.l.d. SJSICIŃSKI ’22   olej, płótno/płyta, 33x22 cm

cena wywoławcza: 700,-

89. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Studium drzew w sadzie(2022) sygn.l.d.dat.p.d. SJSICIŃSKI ’22

olej, płótno, 46x61 cm

cena wywoławcza: 500,-

90. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

20 pasteli(marzec, kwiecień 2022) sygn.dat. SJSICIŃSKI ’22

pastel, karton, każdy ok.28x21 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

91. Dominik Smolik(ur.1982)

Sonata widm-Preludium(2022) sygn.dat.na odwrociu Dominik Smolik / … / MMXXII

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

92. Dominik Smolik(ur.1982)

Willows(2022) sygn.dat.na odwrociu Dominik Smolik / … / MMXXII

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

93. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.p.d. Paweł Sobczak 2022

pastel, papier, 100x70 cm (100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 750,-

94. Paweł Sobczak(ur.1995)

cena wywoławcza: 750,-

95. Joanna Sokołowska(ur.1996)

heX(2022) sygn.l.d. AnaX

akryl, płótno, 81x71 cm

cena wywoławcza: 600,-

96. Joanna Sokołowska(ur.1996)

alTr(2022) sygn.l.d. AnaX

akryl, płótno, 55x45 cm (57,5x47,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 750,-

97. Paula Solańska(ur.1981)

Podróż V sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, wys. 39 cm

cena wywoławcza: 500,-

Sahara-talerz sygn. P. Solanska

ceramika szkliwiona, śr.25 cm

cena wywoławcza: 150,-

99. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa w magnoliach sygn. PAULA SOLAŃSKA

ceramika szkliwiona, wys.15,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

100. Kamila Stępniak(ur.1983)

Słodko-gorzka(2022) sygn.p.d. K.Stępniak

olej, płótno, 110x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

101. Mariola Świgulska(ur.1961)

Symbioza z naturą(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2022 r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

102. Mariola Świgulska(ur.1961)

Walk the line(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2022 r

cena wywoławcza: 600,-

Wodne światy(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska / Seenna 2022

akryl, płótno, śr.60 cm

cena wywoławcza: 500,-

104. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Za szmaragdowym horyzontem(2022) sygn.dat.p.d. Eslain 2022

cena wywoławcza: 600,-

105. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Słońce i szmaragdy-dyptyk(2022) sygn.dat.p.d. Eslain 2022

akryl, płótno, 80x60, 80x60 cm

cena wywoławcza: 800,-

106. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Podwodne pryzmaty(2022) sygn.dat.p.d. Eslain / 2022r

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

107. Three Art

Rozgadana(2022) sygn.dat.na odwrociu Three Art 2022

akryl, płótno, 100x50 cm

cena wywoławcza: 600,-

108. Three Art

Wśród motyli(2022) sygn.dat.na odwrociu Three Art 2022

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

109. Three Art

Zdrowo i kolorowo(2022) sygn.dat.na odwrociu Three Art 2022

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

110. Andrei Tsybulski(ur.1998)

Moment(2018) sygn.dat.p.d A.T. 2018

olej, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 550,-

111. Andrei Tsybulski(ur.1998)

Dragon(2021) sygn.dat.p.d. Andrei Tsybulski 2021

intaglio (1/10), 50x34,7 cm

cena wywoławcza: 300,-

112. Andrei Tsybulski(ur.1998)

Challenge(2020) sygn.dat.p.d. Andrei Tsybulski 2020

litografia (3/4), 45,5x57,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

113. Intense Vibes

SUPER NOVA(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / 2022

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

114. Intense Vibes

GOLDEN RED(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / 2022

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

115. Michał Wasiak(ur.1997)

Mezzo 11(2022) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’22

mezzotinta (4/20), 56x45 cm

cena wywoławcza: 300,-

116. Michał Wasiak(ur.1997)

Portret IV(2019) sygn.dat.p.d. MWasiak’19

mezzotinta (11/20), 15x10,5 cm

cena wywoławcza: 150,-

117. Michał Wasiak(ur.1997)

Szaman II(2022) sygn.dat.na odwrociu MichałWasiak’22

olej, płótno, 80,5x70,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

118. Piotr Woźniak(ur.1989)

Słowo(2022) sygn.dat.l.d. Piotr Woźniak'22

odlew aluminiowy, akryl, płyta mdf, 70x70 cm (70,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

119. Piotr Woźniak(ur.1989)

Słuchając Olbrzymów(2022) sygn.dat.l.d. Piotr Woźniak'22

odlew aluminiowy, akryl, masa gipsowa, płyta mdf   100x100 cm (100,5x100,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 850,-

120. Piotr Woźniak(ur.1989)

Wyjście(2022) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'22

odlew aluminiowy, masa gipsowa, akryl, płyta mdf   100x70 cm (100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

121. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Batman Forever(2022) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA 2022

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

122. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Kira(2022) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA 2022

akryl, płótno, 90,5x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

123. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Napuszona(2022) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA 2022

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

O zachodzie słońca(2022) sygn.dat.p.d. PZ 2022'

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

125. Michał Zalewski(ur.1985)

Róża Miami(2022) sygn.dat.na odwrociu MICHAŁ ZALEWSKI / … 2022 R.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

Postać Kanoniczna(2022) sygn.dat.na odwrociu MICHAŁ ZALEWSKI / … 2022 R.

technika własna, akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

127. Michał Zalewski(ur.1985)

Postać Kanoniczna II(2022) sygn.dat.na odwrociu MICHAŁ ZALEWSKI / … 2022 R.

cena wywoławcza: 650,-

128. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.p.d. M.Ż-Pełka 22.

akryl, pastel, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

129. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

cena wywoławcza: 550,-

130. Monika Synak(ur.1984)

Nie mamy się już czego bać(2022) sygn.p.d. ms i sygn.dat.na odwrociu MONIKA SYNAK 2022

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

131. Monika Synak(ur.1984)

Jestem wytchnieniem(2022) sygn.l.d. ms i sygn.dat.na odwrociu MONIKA SYNAK 2022

akryl, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 600,-