62 AUKCJA PROMOCYJNA

62 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 2 lipca 2022 r., godz. 12:00

1. Agata Bajszczak(ur.1982)

Akrobatki(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

Przebudzona(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

Rozmarzenie wiosenne(2022) sygn.p.d. Bajszczak

technika własna, akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

4. Agata Bącela(ur.1974)

Misa sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, wys.12, śr.39 cm

cena wywoławcza: 400,-

5. Agata Bącela(ur.1974)

Misa-mak sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, wys.11,5, śr.35 cm

cena wywoławcza: 300,-

Wazon sygn. AB

ceramika szkliwiona, wys.22 cm

cena wywoławcza: 300,-

7. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 7x36x37 cm

cena wywoławcza: 400,-

8. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon białe tulipany sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, wys.23,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

Patera białe tulipany sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 8x35x37 cm

cena wywoławcza: 300,-

10. Magdalena Bezat(ur.1979)

Kury babci Geni(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2022

akryl, haft, płótno, śr.60 cm

cena wywoławcza: 500,-

Sklep branżowy(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2022

akryl, haft, płótno, śr.60 cm

cena wywoławcza: 500,-

Spacer(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2022

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

13. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Anioł(2017) sygn.dat.p.d. TATI 2017

olej, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

14. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Ziemia(2017) sygn.dat.p.d. TATI 2017

olej, płótno, 70x120 cm

cena wywoławcza: 650,-

15. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Spokój z cyklu „Stany”(2022) sygn.dat.na odwrociu Chojnacka / 2022

olej, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

16. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Niepokój z cyklu „Stany”(2022) sygn.dat.na odwrociu Chojnacka / 2022

olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

17. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Zamęt z cyklu „Stany”(2022) sygn.dat.na odwrociu Patrycja / Chojnacka / 2022

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

18. Izabela Czerwińska(ur.1973)

Herenissima z cyklu „Tajemnice kręgów kobiet. Władczynie”(2022) sygn.dat.na odwrociu 2022 / Izabela Czerwińska

akryl, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 700,-

19. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.śr. MARIA DOMALEWSKA-WALCZYK wrzesień 2021

akwarela, tusz, papier barwiony, 27,3x18,7 cm

cena wywoławcza: 200,-

20. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.p.g. MARIA DOMALEWSKA-WALCZYK KWIECIEŃ 2022R.

akwarela, tusz, papier barwiony, 13,6x21,5 cm

cena wywoławcza: 200,-

21. Marta Dunal(ur.1989)

Crystal structure(2021) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płyta, 50x50 cm (53,5x53,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

22. Marta Dunal(ur.1989)

Świt(2022) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

23. Marta Dunal(ur.1989)

Zmierzch(2022) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

24. ELMYR

Gitarzysta(2022) sygn.dat.l.d. ELMYR 2022

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

25. ELMYR

Latawice(2022) sygn.dat.p.d. ELMYR 2022

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

Bez tytułu(2022) sygn.dat.p.d. Julita / Grzejdziak-Dyła / 2022

gwasz, papier, 50x40 cm (praca w antyramie)

cena wywoławcza: 450,-

27. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. Julita Grzejdziak-Dyła / 2021

gwasz, papier, 43x32,3 cm (w św.p-p; 50x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 450,-

28. Zigi Jack

Łąka I(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2022

akryl, olej, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 700,-

29. Zigi Jack

Koncert na dwa głosy-witrażowo(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2022

akryl, olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

30. Zigi Jack

Trzy Gracje(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2022R.

akryl, olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

31. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Mors(2022) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

32. Dominik Janyszek(ur.1990)

1798(2022) sygn.dat.na odwrociu D. Janyszek / … 2022 r.

technika własna, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

33. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Dmuchawiec-latawiec, Minutka zwyczajna, Sprężynka leśna z cyklu „Zielnik”(2021-2022) sygn.l.d.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha … 2021; sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha /… 2021/2022; sygn.dat.l.d. Beata Jarmuż-Socha /… 2021/2022

akryl, ołówek, płótno, 40x20 cm każdy

cena wywoławcza: 800,-

34. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Czasozapominajka lecznicza z cyklu „Zielnik”(2021/2022) sygn.l.d.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha … 2021/2022

akryl, ołówek, płótno, 40x20 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Pośpiech kolczasty z cyklu „Zielnik”(2021/2022) sygn.l.d.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha … 2021/2022

cena wywoławcza: 400,-

36. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Krótki utwór-tryptyk(2022) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / … / 2022r

olej, płótno, 25x20 cm każdy

cena wywoławcza: 600,-

37. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Teraz-dyptyk(2022) sygn.l. i p.d. Kaleta

akryl, olej, płótno, 46x33, 46x33 cm

cena wywoławcza: 600,-

38. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Pytanie(2022) sygn.p.d. Kaleta

olej, płótno, 33x46 cm

cena wywoławcza: 400,-

39. Milena Kliszko(ur.1983)

Boats(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021 r.

akryl, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

40. Milena Kliszko(ur.1983)

Lighthouse I(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021 r.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

41. Milena Kliszko(ur.1983)

Lighthouse II(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021 r.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

42. Anna Kołakowska(ur.1982)

Violet tulips in a jar(2017) sygn.dat.p.d. AK 17’

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

43. Anna Kołakowska(ur.1982)

Tulips in a jar(2022) sygn.dat.p.d. AK 22’

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

44. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Mam piasek pod powieką(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

olej, akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

45. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Pożarło mnie słońce(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

cena wywoławcza: 700,-

46. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Then the acid kicked in(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz 2022

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

47. Karolina Kruk(ur.1997)

Obserwujący(2021) sygn.dat.p.d. KRUK 20/21

akryl, olej, spray, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

48. Karolina Kruk(ur.1997)

Bez tytułu(2019) sygn.p.d. KRUK

akryl, olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 600,-

49. Karolina Kruk(ur.1997)

Wyobcowanie 5(2022) sygn.dat.p.d. Karolina Kruk 2022

intaglio, suchoryt (1/1), 69,3x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

50. Olga Kunats(ur.1995)

Słoneczny poranek(2022) sygn.dat.na odwrociu Kunats O. 22

technika własna, pasta samoutwardzalna, akryl, pilśnia, 60x75 cm

cena wywoławcza: 550,-

51. Olga Kunats(ur.1995)

Kłosy(2022) sygn.dat.na odwrociu Kunats O. 22

technika własna, pasta samoutwardzalna, akryl, pilśnia, 60x45 cm

cena wywoławcza: 500,-

52. Oleh Lavrii(ur.1967)

Biały tygrys(2022) sygn.p.d. Lavri

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

53. Oleh Lavrii(ur.1967)

Jesień i ptaki(2018) sygn.p.d. Lavri

olej, płótno, 55x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

54. Lix Flair

The extraordinary life of Mr. Rabbit(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 80,5x70,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

55. Lix Flair

#kawaii(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 80,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

56. Lix Flair

Moon dance(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 60,5x90,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

57. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Oranżeria IV(2022) sygn.dat.p.d. K.MACIASZKIEWICZ 22’

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

58. Kamila Majcher(ur.1982)

Tancerki(2022) sygn.p.d. K.Majcher

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

59. Jan Markiewicz(ur.1995)

Noc ciemna(2020) sygn.dat.p.d. Jan Markiewicz’20

assemblage, płyta hdf, 71x70,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

60. Ewa Najdenow(ur.1967)

Pure ZEN(2022) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2022 r

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

61. Ewa Najdenow(ur.1967)

Rozpad(2019) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2019

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

62. Ewa Najdenow(ur.1967)

Żyj kolorowo IV(2022) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2022.

akryl, płótno, 61x80,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

63. Anna Olszewska(ur.1991)

Hosta(2021) sygn.dat.na odwrociu Olszewska / 2021

akryl, płótno, 75x75 cm

cena wywoławcza: 600,-

64. Anna Olszewska(ur.1991)

Przylot(2022) sygn.dat.na odwrociu Olszewska / 2022

akryl, płótno, 80x61 cm

cena wywoławcza: 550,-

65. Anna Olszewska(ur.1991)

Kompozycja z trójkątem(2022) sygn.dat.na odwrociu Olszewska / 2022

akryl, płótno, 65x65 cm

cena wywoławcza: 550,-

66. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z wodą(2022) sygn.dat.p.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 500,-

67. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z zabudowaniami(2022) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

68. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i228102020172ingenio](2020) sygn.dat.na odwrociu Piotr Podsiadły / … / 2020

fotografia, druk UV, dibond (e.a.), 100x66,7 cm

cena wywoławcza: 500,-

69. Agata Pokora(ur.1996)

Wakacje nad morzem(2022) sygn.dat.na odwrociu Agata Pokora 2022

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

70. Agata Pokora(ur.1996)

Nawet mnie to nie dziwi(2022) sygn.dat.na odwrociu Agata Pokora 2022

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

71. Magdalena Połacik(ur.1980)

Zachwyt nad wiosną(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2022

olej, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 500,-

72. Magdalena Połacik(ur.1980)

Stangret Georginii(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2022

olej, płótno, 61x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

73. Magdalena Połacik(ur.1980)

Próbny lot(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2022

olej, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 550,-

74. Ryszard Porębski(ur.1949)

Z serii „Viva Dali”(2000) sygn.dat.p.d. R.PORĘBSKI 2000

olej, tektura, 29x21 cm (45,3x27,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

75. Ryszard Porębski(ur.1949)

Białe peonie w wazonie(2010) sygn.p.d. R.PORĘBSKI

olej, pilśnia, 24x30,5 cm (50x56 cm z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

76. Ryszard Porębski(ur.1949)

Stodoła w Lipcach Reymontowskich sygn.l.d. R.PORĘBSKI

olej, tektura, 9,6x14,5 cm (w św.p-p; 19x24 cm z ramą)

cena wywoławcza: 430,-

77. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Stacja(2022) sygn.l.d.dat.p.d. SJSICIŃSKI ’22

olej, płótno, 50x25 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dziewczynka(2022) sygn.p.g.dat.l.d. SJSICIŃSKI ’22

olej, tektura, 35,5x26 cm (w św.p-p; 46x36,2 cm z p-p)

cena wywoławcza: 400,-

79. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dziewczynka(2022) sygn.l.d.dat.p.d. SJSICIŃSKI ’22

pastel, papier, 28,5x19,5 cm (w św.p-p; 39,5x30 cm z p-p)

cena wywoławcza: 400,-

80. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Irys i dwa studia przygotowawcze(2022)
sygn.l.g.dat.p.d. SJSICIŃSKI ’22    olej, płótno, 33x24 cm;
sygn.l.d.dat.p.d. SJSICIŃSKI ’22   pastel, papier, 27,8x41 cm (w św.p-p; 37,5x50 cm z p-p);
sygn.l.g.dat.l.d. SJSICIŃSKI ’22   pastel, papier, 29x19,3 cm (w św.p-p; 36x26,5 cm z p-p)

cena wywoławcza: 600,-

81. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.p.d. Paweł Sobczak 2022

pastel, papier, 100x70 cm (100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 800,-

82. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.l.d. Paweł Sobczak 2022

 pastel, papier, 70x50 cm (70,5x50,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

83. Paweł Sobczak(ur.1995)

pastel, papier, 50x70 cm (50,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

84. Joanna Sokołowska(ur.1996)

Rvrs(2022) sygn.l.d. AnaX

akryl, płótno, 82x65 cm

cena wywoławcza: 550,-

85. Joanna Sokołowska(ur.1996)

L1E(2022) sygn.l.d. AnaX

akryl, płótno, 72x54 cm

cena wywoławcza: 550,-

86. Paula Solańska(ur.1981)

Siesta(2020) sygn.dat. PAULA SOLAŃSKA … 2020

ceramika szkliwiona, 12x35x23 cm

cena wywoławcza: 550,-

87. Paula Solańska(ur.1981)

Owca sygn. PAULA SOLAŃSKA

ceramika szkliwiona, 7x20x11 cm

cena wywoławcza: 200,-

88. Paula Solańska(ur.1981)

Baran sygn. PAULA SOLAŃSKA

 ceramika szkliwiona, 11x28x17 cm

cena wywoławcza: 300,-

89. Julia Stachowska(ur.1997)

Gracja(2022) sygn.dat. 22 J. Stacho- / wska

marmur, 32x16x9 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

90. Julia Stachowska(ur.1997)

Otchłań(2021) sygn.dat.p.d. Julia Stachowska 2021

akwaforta (4/15), 20,7x20,8 cm

cena wywoławcza: 200,-

91. Julia Stachowska(ur.1997)

Sroka(2021) sygn.dat.p.d. Julia Stachowska 2021

akwaforta (15/15), 20,7x21 cm

cena wywoławcza: 200,-

92. Kamila Stępniak(ur.1983)

Kobieta z saksofonem(2022) sygn.p.d. K.Stępniak

 olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

93. Mariola Świgulska(ur.1961)

Akrobatyczne loty(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2022 r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

94. Mariola Świgulska(ur.1961)

Nad jeziorem marzeń(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna /
2022 r

akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

95. Mariola Świgulska(ur.1961)

Puszystość słońcem rozpalona(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska / Seenna 2022r

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

96. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Kwieciste rozkosze(2021) sygn.dat.p.d. Eslain / 2021r

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

97. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

W impresjonistycznym ogrodzie-dyptyk(2022) sygn.dat.p.d. Eslain 2022r

akryl, płótno, 80x60, 80x60 cm

cena wywoławcza: 800,-

98. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Labirynt Minotaura(2022) sygn.dat.p.d. Eslain 2022r

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

99. Three Art

Rezerwat(2022) sygn.dat.na odwrociu THREE-ART 2022

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

100. Intense Vibes

Kwadrans(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / … 2022

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

101. Intense Vibes

Digital(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / … 2022

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

102. Intense Vibes

Funky boy(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / … 2022

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

103. Michał Wasiak(ur.1997)

Portrety V i VI-dyptyk(2021) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’21

mezzotinta (5/20), 15x10,5 cm każdy (42,5x32,5 cm z ramą każdy)

cena wywoławcza: 500,-

104. Michał Wasiak(ur.1997)

Autoportret II(2022) sygn.dat.na odwrociu MichałWasiak’22

olej, pilśnia, 50x45 cm (50,5x45,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

105. Michał Wasiak(ur.1997)

Autoportret III(2022) sygn.dat.na odwrociu MichałWasiak’22

cena wywoławcza: 600,-

106. Emilia Waszak(ur.1994)

Lisek(2021) sygn.p.d. EW i sygn.dat.na odwrociu EMILIA WASZAK / … / 2021

olej, płyta, 50x60 cm (53,5x63,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

107. Emilia Waszak(ur.1994)

Ptak cyklista(2021-2022) sygn.p.d. EW i sygn.dat.na odwrociu EMILIA WASZAK / 2021-2022 r.

olej, płyta, 60x50 cm (63,5x53,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

108. Piotr Woźniak(ur.1989)

Glif pierwszy(2022) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'22

odlew aluminiowy, masa gipsowa, akryl, płyta mdf, 100x70 cm
(100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

109. Piotr Woźniak(ur.1989)

Underground(2022) sygn.dat.p.śr. Piotr Woźniak'22

odlew aluminiowy, akryl, masa gipsowa, płyta mdf, 100x100 cm (100,5x100,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 850,-

110. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Na przyjęciu u Fredzia(2022) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA 2022

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

111. Paulina Zalewska(ur.1981)

Sjesta III(2022) sygn.dat.p.d. PZ 2022'

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

112. Monika Synak(ur.1984)

Przyziemna dzikość(2021) sygn.l.d. ms i sygn.dat.na odwrociu Monika Synak / ... / 2021

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

113. Magdalena Kurek(ur.1979)

Magiczny ogród(2022) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płatki złota, płótno, 115x75 cm

cena wywoławcza: 650,-

114. Magdalena Kurek(ur.1979)

Kobaltowa uliczka(2022) sygn.p.d. M.KUREK

cena wywoławcza: 650,-

115. Magdalena Kurek(ur.1979)

Santorini-wyspa artystów(2022) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-