AUKCJA NA RZECZ ŁÓDZKIEGO ODDZIAŁU ZPAP

sobota, 22 kwietnia 2023 r., godz. 12:45

Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 20 %.

201. Leokadia Bartoszko(ur.1943)

Dwa światy(2019) sygn.p.d. monogramem LB 19

olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 500,-

202. Michalina Choroszczak-Tilgner(ur.1989)

Fragment większej całości XIVI(2016) sygn.dat.na odwrociu Choroszczak / 2016

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

203. Barbara Czerwińska(ur.1954)

Zmierzch sygn.p.d. B.CZERWIŃSKA

akryl, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

204. Robert Dzwonkowski(ur.1958)

Bajka z łanią(2019) sygn.p.d. R.J. Dzwonkowski‘19

olej, akryl, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

205. Anna Fecko-Lipińska(ur.1968)

Martwa natura z owocami sygn.p.d. monogramem AFL

olej, płótno, 50x54 cm

cena wywoławcza: 400,-

206. Anna Gonera

Późne lato(2011) sygn.dat.p.d. Anna Gonera 2011

litografia barwna (10/10), 34x23,7 cm

cena wywoławcza: 200,-

207. Józef Janecki(ur.1945)

Sekretne życie. Las II - zapis 3.(2006) sygn.p.d.monogramem, dat. 2006

olej, płótno, 55x55 cm

cena wywoławcza: 500,-

208. Maria Jolanta Jarzyna(ur.1951)

Martwa natura(2015) sygn.śr.d. M Jarzyna 15

olej, pilśnia, 39x27 cm

cena wywoławcza: 200,-

209. Robert Jundo(ur.1967)

Niepodległa(2018) sygn.dat.p.d. Robert Jundo 18

technika własna, papier, 28x28 cm

cena wywoławcza: 300,-

210. Robert Jundo(ur.1967)

Cegielnia(2006) sygn.dat.p.d. Robert Jundo 2006

ryt na pleksi (5/11), 20x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

211. Magdalena Kapuścińska-Borkiewicz(ur.1940)

Łeba. W drodze do morza(2022) sygn.dat.p.d. Kapuścińska-Borkiewicz / 2022 r

akryl, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

212. Dorota Kawecka(ur.1958)

Potok(2011) sygn.dat.p.d. D. Kawecka 2011

akwarela, papier, 32x24 cm

cena wywoławcza: 200,-

213. Urszula Klechta(ur.1946)

Zioła i kwiaty sygn.p.d. UKlechta

pastel, papier, 49x68,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

214. Gabriel Kołat(ur.1957)

Achilles’ heel of Artemis, Diana, Artemida(2023) sygn.dat.p.d. Gabriel Kołat 2023 r.

synthegrafia, akryl, tusz (4/25), 52x36,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

215. Kajetan Kreutz-Majewski(ur.1956)

Zaślubiny z …(2018) sygn.p.d. Kajetan Kreuzt-Majewski, dat.na odwrociu 2018

collage, akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

216. Maksymilian Kreutz-Majewski(ur.1966)

Zjawisko kontrastu(2023) sygn.dat.na odwrociu MAKSYMILIAN KREUTZ-MAJEWSKI / 2023

technika własna, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

217. Krystyna Marcinkowska(ur.1952)

Martwa natura(2013) sygn.dat.p.d. K. Marcinkowska / 2013

olej, papier, 40x33 cm

cena wywoławcza: 200,-

218. Piotr Mastalerz(ur.1963)

Brzmienie X(2020) sygn.p.d. P.M., dat.na odwrociu 2020

olej, pilśnia, 16x29 cm

cena wywoławcza: 200,-

219. Piotr Mastalerz(ur.1963)

Nostalgia II(2020) sygn.p.d. P.M., dat.na odwrociu 2020

olej, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 200,-

220. Dariusz Młynarczyk(ur.1958)

Z cyklu Mikrokosmos(2019) sygn.p.d. D. Młynarczyk

akryl, papier, 26x26 cm

cena wywoławcza: 300,-

221. Tadeusz Niemiec(ur.1949)

Leśne zawirowania(2023) sygn.dat.na odwrociu Tadeusz / Niemiec /… / 2023 rok.

akryl, olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

222. Monika Piasecka(ur.1965)

Jutrzenka(2022) sygn.dat.l.d. mmp 2022

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

223. Monika Piasecka(ur.1965)

Lato(2022) sygn.dat.l.d. mmp 2022

olej, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 200,-

224. Zdzisław J. Pietrzak(ur.1935)

Aleja w Nałęczowie(2012) sygn.dat.p.d. Pietrzak / 2012

akwarela, papier, 35x49,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

225. Małgorzata Anna Podracka(ur.1960)

Z cyklu „Ilustracje”. Przyroda wiecznie młoda(2010) sygn.dat.p.d.
M. Podracka 2010 r

olej, płótno, 91x81 cm

cena wywoławcza: 500,-

226. Ryszard Porębski(ur.1949)

Dwór Jana Kochanowskiego w Czarnolasie(2019) sygn.p.d. R PORĘBSKI,
dat.na odwrociu 2019

olej, tektura, 23x32 cm

cena wywoławcza: 200,-

227. Ryszard Porębski(ur.1949)

Duet sygn.p.d. R PORĘBSKI

olej, płótno, 41x33 cm

cena wywoławcza: 200,-

228. Ryszard Porębski(ur.1949)

Jesienna dziewczynka(2011) sygn.dat.śr.d. R PORĘBSKI 2011

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

229. Marta Rak-Podgórska(1933-2020)

Z cyklu „Przestrzeń”. Ruch w przestrzeni(2007) sygn.l.d. monogramem MRP

pastel, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

230. Maria Sadowska(ur.1948)

Cykl „Zapamiętane III” sygn.l.d.monogramem MS

olej, płótno, 38x55 cm

cena wywoławcza: 300,-

231. Piotr Segal

BEZ(2016) sygn.dat.p.d. 2016 / P.W. Segal

akryl, płótno, 30x40 cm

cena wywoławcza: 200,-

232. Janusz Sękowski(ur.1954)

Niepokój(2021) sygn.dat.p.d. SĘKOWSKI 2021

akryl, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 500,-

233. Wiesława Siejka(ur.1950)

Wiosna(2012) sygn.dat.p.d. W. Siejka 2012

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

234. Maria Skrzydłowska-Nowak(ur.1954)

Złoci się o zachodzie(2022) sygn.dat.p.d. M. Skrzydłowska 22

olej, płótno, 25x50 cm

cena wywoławcza: 200,-

235. Zofia Sługocka-Biegańska(ur.1990)

Nocne światła sygn.p.d. Z SługockaBiegańska

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

236. Daria Solar(ur.1976)

Sjesta sygn.p.d. Daria Solar

olej, płótno, 46x33 cm

cena wywoławcza: 200,-

237. Marzena Sroczyńska-Gudajczyk(ur.1973)

Impresja z Dzierżąznej(2022) sygn.dat.p.d.monogramem MSG / 2022

olej, płótno, 46x55 cm

cena wywoławcza: 400,-

238. Marzena Sroczyńska-Gudajczyk(ur.1973)

Kościół w Białej(2022) sygn.dat.p.d.monogramem MSG / 2022

akryl, płótno, 85x61 cm

cena wywoławcza: 500,-

239. Małgorzata Stopczyńska(ur.1946)

Niech żyje bal sygn.p.śr. Stopczyńska

gwasz, papier, 40x49,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

240. Małgorzata Stopczyńska(ur.1946)

Znaki Zodiaku. Waga sygn.p.śr. M. Stopczyńska

gwasz, papier, 25x16 cm

cena wywoławcza: 200,-

241. J. Synowiecki(XX w.)

Pejzaż podgórski(1996) sygn.dat.p.d. 1996r. J. Synowiecki

olej, pilśnia, 44,5x61 cm

cena wywoławcza: 400,-

242. Bożena Beata Ścieglińska(ur.1963)

Bukiet cynii sygn.l.d. B. Beata Ścieglińska

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

243. Bożena Beata Ścieglińska(ur.1963)

Pejzaż sygn.l.d. B.BEATA / ŚCIEGLIŃSKA

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

244. Bożena Beata Ścieglińska(ur.1963)

Pejzaż z wodą sygn.l.d. B. ŚCIEGLIŃSKA

akryl, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 500,-

245. Ewa Tomporek-Fukuoka(ur.1954)

Gwiaździsta noc sygn.p.d. Ewa Fukuoka

akryl, olej, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 500,-

246. Barbara Trzeciak(ur.1955)

Na beskidzkim szlaku(2022) sygn.dat.l.d. Barbara Trzeciak / … 2022 -

akwarela, papier, 38x56 cm

cena wywoławcza: 300,-

247. Wanda Wierzbowska(ur.1937)

Kazimierz(2004) sygn.dat.śr.d. W. Wierzbowska / 2004

tusz, papier, 40x29,5 cm

cena wywoławcza: 200,-

248. Jacek Winkiel(ur.1966)

Rajski ptak(2022) sygn.p.d. WinJkiel

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

249. Jan Wołek(ur.1954)

Jesienny księżyc(2017) sygn.dat.p.d. Jan Wołek 2017-

olej, płótno, 54x65 cm

cena wywoławcza: 500,-

250. Krystyna Zarzycka(ur.1957)

Czerwone jabłuszko sygn.l.d. K.ZARZYCKA

olej, płótno, 20x20 cm

cena wywoławcza: 200,-

251. Krystyna Zarzycka(ur.1957)

Zamyślony anioł sygn.l.d.monogramem KZ

olej, pilśnia, 18,5x18 cm

cena wywoławcza: 200,-

252. Krystyna Zarzycka(ur.1957)

Kwiaty w wazonie(2011) sygn.p.d. ZARZYCKA 2011.

olej, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 200,-

253. Katarzyna Zbierska-Michalak(ur.1971)

Nad rozlewiskiem(2022) sygn.p.d.monogramem KZM, dat.na odwrociu 2022

akryl, płótno, 30x24 cm

cena wywoławcza: 200,-

254. Katarzyna Zbierska-Michalak(ur.1971)

Zatoka(2022) sygn.p.d. KZM, dat.na odwrociu 2022

akryl, płótno, 30x24 cm

cena wywoławcza: 200,-

255. A.N.(XX w.)

We wtorek rano opisany na odwrociu godło WIEŚNIAR

olej, płótno, 79,5x64 cm

cena wywoławcza: 500,-