MAGDALENA POŁACIK. MALARSTWO

MAGDALENA POŁACIK. MALARSTWO

Muzeum Kinematografii, Pl. Zwycięstwa 2, Łódź

10 października - 4 listopada 2012 r.

wernisaż - 9 października 2012 r., godz. 18:00

Wybrane prace:

Georginia kręci(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena: 1.900,- sprzedane

Georgi nadaje ton(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x79,5 cm

Dziewczyny z księżycami(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x80 cm

cena: 2.200,- sprzedane

Dziewczyny z biedronkami(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x80 cm

Ach spij kochanie 2(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80,5x80,5 cm

cena: 2.900,- rezerwacja

Georgini ręka do koni(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x80 cm

Georginia z głową(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena: 1.600,-

Zaklinaczki(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena: 1.600,-

Georginia superbohaterka(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena: 1.600,-

Siostry Czerwonego Kapturka(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70 cm

cena: 1.800,- sprzedane

Musztra marionetek(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena: 1.600,- sprzedane

Sceny z życia pod drzewem(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x100 cm

cena: 3.500,- sprzedane

Dziewczyna świerszczyka(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x50 cm

cena: 1.000,-  sprzedane

W szranki z Wilhelmem(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x80 cm

cena: 1.600,-  sprzedane

Summer records(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x92 cm

cena: 2.800,-

Całuję rączki(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 35x40 cm

cena: 800,-

Ach spij kochanie 1(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x80 cm

Na trzy(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x120 cm