STANISŁAW FIJAŁKOWSKI. W 90. ROCZNICĘ URODZIN

9 - 24 maja 2013 r.

Galeria Pryzmat Związku Polskich Artystów Plastyków, Kraków, ul. Łobzowska 3
wernisaż wystawy - 9 maja, godz. 18:30

Współorganizatorzy wystawy: Galeria Kamea, Kraków i Rynek Sztuki, Łódź.
Wystawa towarzyszy Targom Sztuki Kraków Art Expo 2013

Obrazy:

Image 1. Stanisław Fijałkowski

Autostrada przed oczami(2011) sygn.dat.na odwrociu

akryl, węgiel, płótno, 162x130 cm

Image 2. Stanisław Fijałkowski

27.V.2008(2008) sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno, 162x114 cm

Image 3. Stanisław Fijałkowski

Roziskrzenie(2002) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 162x114 cm

Image 4. Stanisław Fijałkowski

3.XI.2012(2012) sygn.dat.na odwrociu

akryl, węgiel, płótno, 100x81 cm

Image 5. Stanisław Fijałkowski

Przesłanie II(2012) sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno, 100x81 cm

Image 6. Stanisław Fijałkowski

Przesłanie(2011) sygn.dat.na odwrociu

Image 7. Stanisław Fijałkowski

XVIII Studia talmudyczne(1980) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 73x65 cm

Image 8. Stanisław Fijałkowski

Mandala. 14.IX.61(1961) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 46x46 cm

Image 9. Stanisław Fijałkowski

9.IX.2012(2012) sygn.dat.na odwrociu

olej, węgiel, płótno, 100x81 cm

Image 10. Stanisław Fijałkowski

21.XI.2012(2012) sygn.dat.na odwrociu

Image 11. Stanisław Fijałkowski

Przesłanie VI(2013) sygn.dat.na odwrociu

akryl, węgiel, płótno, 100x73 cm

Image 12. Stanisław Fijałkowski

22.VI.2011(2011) sygn.dat.na odwrociu

akryl, węgiel, płótno, 70x100 cm

Image 13. Stanisław Fijałkowski

2 Lipca 2005(2005) sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno, 116x81 cm

Image 14. Stanisław Fijałkowski

Zupełnie nowa autostrada X(2008) sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

Image 15. Stanisław Fijałkowski

Przesłanie III(2012) sygn.dat.na odwrociu

olej, płótno, 100x81 cm cm

Image 16. Stanisław Fijałkowski

Przesłanie V(2012) sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno, 100x81 cm

Image 17. Stanisław Fijałkowski

3.IX.2011(2011) sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno, 100x81 cm

Image 18. Stanisław Fijałkowski

Paleta V(2010) sygn.dat.na odwrociu

akryl, akwarela, pastel, płótno, 100x81 cm

Image 19. Stanisław Fijałkowski

Tylko tyle(2012) sygn.dat.na odwrociu

Image 20. Stanisław Fijałkowski

12.IX.2012(2012) sygn.dat.na odwrociu

 Grafiki:

29 II 2012-A3.jpg sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 35.7x26.6 cm

cena: 850,-

22 V 2012-A3.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 33.5x24.3 cm

cena: 850,-

23 VIII 2012-2c-A3.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 34x26 cm

cena: 850,-

11 VIII 2012b.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 34.1x25.2 cm

cena: 850,-

10 I 2013c.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 32.2x24.6 cm

cena: 850,-

21 VI 2010b-A3.jpg sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 34x23.8 cm

cena: 850,-

12 XI 2012-2ac-A3.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 36.3x26 cm

cena: 850,-

3 I 2013a.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 32.6x24.7 cm

cena: 850,-

28 IX 2012c.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 32.3x24.7 cm

cena: 850,-

4 II 2013b.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (1/3), 32.6x24.4 cm

cena: 850,-

26 XI 2012a.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 34x24.5 cm

cena: 850,-

23 VII 98-12 II 2006a.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 28.2x21.5 cm

cena: 850,-

16 II 2001-21 VI 2007-A3.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 33.5x24.9 cm

cena: 850,-

Życzenia 2000a-A3.tif sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 36.8x26.2 cm

cena: 850,-

8 IX 92-13 I 2006c-A3.jpg sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 30.5x25.3 cm

cena: 850,-

7 V 2012-3b-A3.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 35.5x26 cm

cena: 850,-

XXIV Studia talmudyczne 2a.jpg sygn.p.d.

grafika komputerowa (1/3), 31.3x24.3 cm

cena: 850,-

2 VIII 96-25 I 2013.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 31.2x23.3 cm

cena: 850,-

27 VII 2012-2b-A3.psd sygn.p.d.

grafika komputerowa (e.a.), 35.2x24.7 cm

cena: 850,-

10 VI 2010b-A3.jpg sygn.p.d.

grafika komputerowa (1/3), 36.3x24 cm

cena: 850,-

Image  21.  Stanisław Fijałkowski

4 Listopada 2012 sygn.p.d.

serigrafia, 73x52 cm

Image  22.  Stanisław Fijałkowski

10 X 2012 sygn.p.d.

serigrafia, 77x50 cm