NIEZWYKŁE ŚWIATY WACŁAWA KONDKA. MALARSTWO, RZEŹBA, GRAFIKA

NIEZWYKŁE ŚWIATY WACŁAWA KONDKA

Malarstwo, rzeźba, grafika

16 grudnia 2013 -  31 stycznia 2014 r.

Wacław Kondek(1917-1976)

Malarstwo:

1. Ballada łagiewnicka(1969) sygn.dat.p.d.

tempera, deska, 71,5x50,5 cm

cena: 5.700,-

2. O moja cudowna willo(1970) sygn.dat.l.d.

tempera, deska, 70x50 cm

cena: 5.600,-

3. Bałuty(1970) sygn.dat.śr.d.

tempera, deska, 53x40 cm

4. Scherzo sygn.l.d.

tempera, deska, 33x15 cm

cena: 1.600,-

5. Scherzo-Alfabeta(1974) sygn.dat.śr.g.

tempera, deska, 43,5x20,5  cm

6. Czterooki(1965) sygn.dat.p.d.

tempera, deska, 45x20 cm

cena: 2.150,-

7. Madonna ze świętymi(1965) sygn.dat.śr.d.

tempera, deska, 46x64 cm

cena: 5.500,-

8. Matka Boska(1964) sygn.dat.p.d.

tempera, deska, 53x40 cm

cena: 4.900,-

9. Portret pojedyńczy z cyklu „Rodzina diabelska“ nsygn.opisany na odwrociu

olej, pilśnia, 92x61 cm

10. Błękitne góry nsygn.

olej, pilśnia, 61,5x91,5 cm

cena: 2.100,-

11. Łódź - Ul.Targowa 47 nsygn.

olej, płótno, 50x69 cm

12. Okno III(1963) nsygn.

olej, pilśnia, 61,5x90,5 cm

cena: 2.100,-

13. Martwa natura z siwakiem nsygn.

olej, płótno, 68x55 cm

Rzeźba:

14. Dziadek Frasobliwy(1961) sygn.

ceramika, siwak, 37x15,5x10 cm

15. Dziewczyna(1961) sygn.

ceramika, siwak, 30x18x12 cm

16. Macierzyństwo(ok.1960) sygn.

drewno, 30x14x7 cm

cena: 2.100,-

Grafika:

17. Portret nr II(1965) sygn.dat.p.d.

litografia (5/5), 39x24,5 cm

cena: 490,-

18. Portret nr XIII(1965) sygn.dat.p.d.

litografia (6/5), 44x32 cm

cena: 490,-

19. Portret nr XXXII [Teresa Tyszkiewicz](1965) sygn.dat.p.d.

litografia (4/5), 30x24 cm

cena: 490,-

20. Portret nr XXXVIII(1965) sygn.dat.p.d.

litografia (5/5), 33x24 cm

cena: 490,-