DRUGI NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW cz.1

DRUGI NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW

14 maja - 6 września 2015 r.

wernisaż wystawy - czwartek, 14 maja 2015 r., godz. 16:00

Centralne Muzeum Włókiennictwa, ul. Piotrkowska 282, Łódź

Wystawa pod patronatem Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej

Katalog towarzyszące wystawie PDF

Jabłoń(2015) sygn.na odwrociu

olej, deska preparowana, lakier, 69x29.5 cm cm

cena: 1.150,-

2. Anna Adamiak(ur.1982)

Jabłko(2015) sygn.na odwrociu

olej, deska preparowana, lakier, 40x21 cm

cena: 860,-

Me, myself and I(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena: 2.450,-  rezerwacja

Me, myself and I 1(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena: 2.450,-  rezerwacja

Śliwka robaczywka 11(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 40x40 cm

cena: 1.100,-

Śliwka robaczywka 12(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 40x40 cm

cena: 1.100,-

7. Agata Bajszczak(ur.1982)

Śliwka robaczywka 13(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x40 cm

cena: 1.100,-

8. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Pomiędzy(2014) sygn.

filc, 277x75, 277x75 cm

cena: 720,-

9. Marta Bilecka(ur.1975)

Waterland XXI(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x120 cm

cena: 3.600,-

10. Marta Bilecka(ur.1975)

Waterland XXXVII(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

11. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Bentschen von der Obraseite(2015) sygn.dat.p.d.

druk cyfrowy (2/5), 61x94.5 cm

cena: 580,-

12. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Bentschen, Seepromenade(2015) sygn.dat.p.d.

cena: 580,-

Konfiguracja-tryptyk sygn.p.d.

technika własna, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm

cena: 1.450,-

14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Bez tytułu sygn.p.g.

olej, płótno, 60x60 cm

cena: 2.150,-

15. Monika Dałek(ur.1981)

Granica(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena: 2.000,-

Lustro(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 ccm

cena: 2.000,-

17. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 42(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena: 2.150,-

18. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 52(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena: 2.150,-

19. Ilona Foryś(ur.1980)

Złom(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x80 cm

cena: 720,-  rezerwacja

20. Ilona Foryś(ur.1980)

Citroen C3(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x20 cm

cena: 450,-

21. Ilona Foryś(ur.1980)

olej, płótno, 20x60 cm

22. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Bez tytułu(2015) sygn.

brąz, piaskowiec, 50x16x14 cm

(kolekcja prywatna)

23. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Bez tytułu(2014) sygn.

brąz, piaskowiec, 23x20x16 cm

24. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Bliźnięta(2014) sygn.

brąz, piaskowiec, 25x10.5x6, 25x10x7 cm

25. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

13.03(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x120 cm

cena: 4.300,-

26. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

22.19(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x120 cm

cena: 4.300,-

27. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

22.30(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x120 cm

cena: 4.300,-

28. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Miasto III(2015) sygn.dat.p.d.

akwaforta (e.a.), 54x96 cm

cena: 580,-

29. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Pro polis(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (5/10), 31x84 cm

30. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart V(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (1/10), 20x50 cm

cena: 360,-

31. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart VI(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (1/10), 20x50 cm

cena: 360,-

32. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Stuttgart VII(2013) sygn.dat.p.d.

akwaforta (1/10), 20x50 cm

cena: 360,-

33. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Postać(2015) sygn.dat.l.d.

akwarela, pastel, papier, 20.2x13.8 cm (w św.p-p)

cena: 350,-

34. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Tors(2014) sygn.dat.l.d.

gwasz, pastel, papier, 40.5x28.4 cm (w św.p-p)

35. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Postać stojąca(2015) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, akwarela, papier, 33.4x23.6 cm (w św.p-p)

36. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Postać w fioletach(2015) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 23.9x16 cm (w św.p-p)

cena: 350,-

37. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Dinamica romana(2014) sygn.dat.p.d.

węgiel, papier, 70x100 cm

38. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Giro romano(2014) sygn.dat.p.d.

węgiel, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 1.500,-

39. Justyna Jakóbowska(ur.1984)

Papryka(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x30 cm

cena: 430,-

40. Justyna Jakóbowska(ur.1984)

Zakisy(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 4x30x30 cm

cena: 430,-

41. Justyna Jakóbowska(ur.1984)

Kaseta(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x70 cm

cena: 650,-

42. Marcin Jaszczak(ur.1975)

A. D.(2015) sygn.dat.l.d.

olej, pilśnia, 75x60 cm

43. Marcin Jaszczak(ur.1975)

A. F.(2015) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x60 cm

44. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Akt w oknie(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x75 cm

cena: 2.900,-  rezerwacja

45. Magdalena Kacperska(ur.1981)

Bez tytułu(2013) sygn.dat.p.d.

linoryt (1/4), 30x28 cm

cena: 430,-

46. Magdalena Kacperska(ur.1981)

linoryt (5/5), 56x40 cm

cena: 430,-

47. Magdalena Kacperska(ur.1981)

linoryt (5/5), 56x40 cm

cena: 430,-

Miejsce nr 1(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x40 cm

cena: 790,-

49. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Miejsce nr 2(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x40 cm

cena: 790,-

50. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Miejsce nr 4(2015) sygn.na odwrociu

assemblage, płótno, 40x40 cm

cena: 790,-

51. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Miejsce nr 5(2015) sygn.na odwrociu

assemblage, płótno, 40x40 cm

cena: 790,-

52. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Kozłek - książka artystyczna

egzemplarz kolekcjonerski nr 13/25, zawiera 4 oryginalne grafiki

wyd. Księży Młyn, wydanie I, Łódź 2014

cena: 2.500,- rezerwacja

Image Image Image Image Image Image

53. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 1(2014) sygn.l.d.

olej, płótno 20x20 cm

cena: 570,-

54. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 2(2014) sygn.p.d.

olej, płótno, 20x20 cm

cena: 570,-

55. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 3(2014) sygn.l.d.

olej, płótno, 20x20 cm

cena: 570,-

56. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 4(2014) sygn.l.d.

olej, płótno, 20x20 cm

cena: 570,-

57. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 5(2014) sygn.p.śr.dat.l.śr.

collage, papier, 29x19 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 500,-

58. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 6(2014) sygn.dat.śr.

collage, papier, 29x20 cm (w św.p-p)

59. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 7(2014) sygn.l.d.

collage, papier, 29x19.5 cm (w św.p-p)

60. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 8(2014) sygn.l.d.

61. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 9(2014) sygn.l.d.

62. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Historie kobiece 12(2014) sygn.dat.p.d.

63. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Kontemplacja(2015) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm

cena: 1.100,- rezerwacja

64. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Krąg myśli(2015) sygn.dat.p.d.

cena: 1.100,- rezerwacja

65. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Do pary(2015) sygn.dat.p.d.

cena: 1.100,- rezerwacja

66. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Na przeciw(2015) sygn.dat.p.d.

cena: 1.100,- rezerwacja

67. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Jaki Jest Twój Kolor(2014) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 65x50 cm

cena: 1.000,- rezerwacja

68. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Stolik z Meduzą(2014) sygn.

technika mieszana, 45x55x55 cm

69. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Stolik z Jaszczurką(2015) sygn.

70. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Stolik z Ośmiornicą(2014) sygn.

71. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Aligator(2013) sygn.p.d.

serigrafia, pilśnia (5/5), 100x70 cm

72. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Kalmar(2013) sygn.p.d.

serigrafia, pilśnia (4/4), 100x70 cm

73. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Sowa(2014) sygn.p.d.

serigrafia, pilśnia (4/4), 100x70 cm cm

74. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

As Above So Below(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x40 cm

75. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Saatchi Gallery(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x81 cm

cena: 1.700,-

76. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Tate Modern(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x81 cm

cena: 1.700,-

77. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

The National Gallery(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x73 cm

cena: 1.700,-

78. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Ewa II(2015) sygn.dat.p.d.

pastel, akryl, druk płaski, 91,5x61 cm (95x64 w ramie)

cena: 3.600,-

79. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Trwanie(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, druk płaski, 100x50 cm (101x51 w ramie)

80. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Ulotność(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, druk płaski, 70x33 cm (101x51 w ramie)

cena wywoławcza: 2.600,-

81. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena: 2.600,-

82. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

olej, płótno, 92x73 cm

cena: 2.600,-

83. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Aqua aerobik(2015) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

84. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Całkowite zanurzenie(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x100 cm

85. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

W poszukiwaniu Herkulóbusa(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x70 cm

86. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Jestem dziełem(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

87. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Ucieczka Królowej Nocy-dyptyk(2014) sygn.dat.p.l.d.

akryl, płótno  30x21, 30x50 cm

cena: 2.150,-

88. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Pastuszka(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 120x81 cm

89. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

M.M.(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 120x90 cm

cena: 3.500,- rezerwacja

90. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Rusałki(2014) sygn.dat.l.d.

olej, płótno  120x200 cm

cena: 5.000,-

91. Magdalena Lauk(ur.1984)

V(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x60 cm

cena: 720,-

92. Magdalena Lauk(ur.1984)

X(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x30 cm

cena: 860,-

93. Magdalena Lauk(ur.1984)

U(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x20 cm

cena: 430,-

94. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x30 cm

95. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

Bez tytułu-tryptyk(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 49x14, 49x14, 49x14 cm

cena: 2.150,-   rezerwacja

96. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

olej, płótno, 30x30 cm

97. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

olej, płótno, 40x40 cm

98. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Bez tytułu-poliptyk(2015) sygn.na odwrociu

technika własna, 12 elementów, 35x35 cm każdy

cena: 5.500,-

99. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969)

Dream parrots sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena: 2.000,-

100. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969)

Daddy's gone home sygn.śr.

akryl, płótno, 50x50 cm

(kolekcja prywatna)

101. Joanna Maślejak(ur.1986)

Codziennie na nowo(2015) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 100x100 cm

cena: 2.150,-

102. Joanna Maślejak(ur.1986)

Codziennie na nowo II(2015) sygn.na odwrociu

cena: 2.150,-

103. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Klon i Leszczyna(2015) sygn.p.d.

akryl, pilśnia, 100x100 cm

cena: 2.450,-  rezerwacja

104. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Nim nastanie świt(2015) sygn.p.d.

akryl, pilśnia, 100x100 cm

cena: 2.450,-  rezerwacja

105. Aneta Nawrocka(ur.1986)

Siedzący 1(2013) sygn.dat.p.d.

monotypia, 63.5x93 cm

cena: 850,-

106. Aneta Nawrocka(ur.1986)

Siedzący 2(2013) sygn.dat.p.d.

monotypia, 62x91.5 cm

cena: 850,-

107. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Akt sygn.p.g.

olej, płótno, 100x70 cm

108. Magdalena Połacik(ur.1980)

Lili i papuga(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x90 cm

cena: 3.300,-  rezerwacja

109. Magdalena Połacik(ur.1980)

Parasolka(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno,90x90 cm

cena: 3.300,-  rezerwacja

110. Magdalena Połacik(ur.1980)

To tylko chwila(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x90 cm

cena: 3.300,-  rezerwacja

111. Joanna Proszak(ur.1985)

Kobieta(2014) sygn.na odwrociu

fotografia, 49x38.5 cm (w św.p-p)

cena: 430,-

112. Joanna Proszak(ur.1985)

Butelka(2014) sygn.na odwrociu

fotografia  49x38.5 cm (w św.p-p)

cena: 430,-

113. Joanna Proszak(ur.1985)

Wiara(2014) sygn.na odwrociu

cena: 430,-

114. Joanna Proszak(ur.1985)

Wazon(2014) sygn.na odwrociu

cena: 430,-

115. Małgorzata Sęk(ur.1973)

She is Just Another Girl(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena: 4.000,-

116. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Wild at Heart(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena: 3.600,-

117. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Chłopak w niebieskiej koszuli(2015) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 90x62 cm

cena: 2.150,-

118. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dziewczyna z kolczykami(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

cena: 1.500,-  rezerwacja

119. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Studium głowy mężczyzny w okularach(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

120. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

olej, płótno, 60x40 cm

cena: 2.150,- rezerwacja

121. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

olej, płótno, 81x60 cm

cena: 2.150,-  rezerwacja

122. Dominik Woźniak(ur.1983)

Wiosna(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 120x50 cm

cena: 3.700,-

123. Dominik Woźniak(ur.1983)

Procesja(2014) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x130 cm

cena: 4.000,- rezerwacja

124. Dominik Woźniak(ur.1983)

Kolonia Szczercowska(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 120x100 cm

cena: 4.300,-

125. Dominik Woźniak(ur.1983)

Osada słowiańska IV(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena: 3.900,-

126. Magdalena Wójcik(ur.1989)

Czerwony sen sygn.na odwrociu

akryl, olej, pastel, płótno, 100x70 cm

127. Magdalena Wójcik(ur.1989)

Plac zabaw sygn.na odwrociu

128. Paulina Zalewska(ur.1981)

W Urbino(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

cena: 1.500,- rezerwacja

129. Paulina Zalewska(ur.1981)

Sjesta(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x100 cm

cena: 2.150,- rezerwacja

130. Ewa Żochowska(ur.1976)

Ćwiczenia umysłowe 2(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena: 3.900,-

131. Ewa Żochowska(ur.1976)

Ćwiczenia umysłowe 4(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena: 3.900,-